Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

M Krzysztof hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: cz.I003026)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Waga koligacji PSB: 151 [wyłącz kolorowanie] [?]

(linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263)


Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Kazimierz hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), student Uniwersytetu Jagiellońskiego
1850-1930
   Andrzej Kazimierz Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB
1861-1908
   Stanisław Michał Henryk ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633)
1838-1918
   Jerzy Fryderyk W ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Michał Ogiński 3.662.313)
1860-1914
&    &    &    &
Marta Maria hr. Pusłowska h. Szeliga (odm.), bohater PSB
1859-1943
   Krystyna hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661)
1866-1952
   Wanda Maria Helena ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Poniński 15.105.822)
1841-1910
   Maria Rozalia hr. Branicka h. Korczak, bohater PSB
1863-1941
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Franciszek Kazimierz Wandalin hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929)
1887-1973
   Izabela Maria Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329)
1893-1962
   Hubert Stanisław Władysław ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Poniński 15.105.822)
1875-1939
   Teresa Katarzyna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929)
1889-1975
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329)
1924-2013
   Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Poniński 15.105.822)
1923-1983
|    |
2    3



|
Krzysztof hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329), 1948-
ilustracja

Rodzice

ilustracja
  • Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329)
  • Urodzony dnia 11 VIII 1924 - Krzeszowice
  • zmarł dnia 21 V 2013 - Pine Island, Nowy Jork , wiek: 88 lat.
  •  
  • Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Poniński 15.105.822)
  • Urodzona dnia 13 VI 1923 - Nicea
  • zmarła dnia 14 IX 1983 - Key West, Florida , wiek: 60 lat.
  •  

    Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    1. **Krzysztof **
    2. M Dominik (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1949-

    Inne małżeństwa i dzieci ojca: Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    Inne małżeństwa i dzieci matki: Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    Inne małżeństwa i dzieci matki: Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    Inne małżeństwa i dzieci matki: Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. Ĺť Jadwiga Maria Kr hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1920
      □  & Franciszek Przyłuski h. Lubicz 1905
    2. Ĺť Izabella Maria T hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1923
      □  & Tadeusz Sołyga 1925
    3. M Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1924-2013
      ■  & Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1923-1983 dzieci: | M Krzysztof hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1948-| M Dominik hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1949- |
      ■  & Krystyna Strzetelska 1922-2000 dzieci: | Ĺť Anna hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1955-| M Piotr hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1962-2010 |
    4. M Jan Kazimierz Antoni ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1913-1984 □  & Gabriela Elżbieta hr. Przezdziecka h. Pierzchała (Roch III) (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) , (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) , (linia: Ignacy Chołoniewski 3.124.126) , (linia: Ignacy Giełgud 6.110.19) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Marcin Grocholski 7.114.149) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Stanisław Sołtan 11.270.271) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) 1917-2003
    5. M Stanisław Hubert Maria ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1914-1977
      ■  & Helena Krajnik 1925 dzieci: | M Tadeusz ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna 1950-| Ĺť Teresa Maria Angela ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna 1953-| M Krzysztof Jan ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna 1959- |
    6. M Hubert Stanisław Maria ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1914-1977 □  & Anna Krzyżanowska 1915-1967
      ■  & Małgorzata Kałwa 1915 dzieci: | Ĺť Irena Krystyna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna 1953-| M Ryszard Hubert ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna 1955- |
    7. Ĺť Anna Maria ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1916-1973
      ■  & Tadeusz Maria Doria-Dernałowicz h. Lubicz (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Paweł Grabowski 7.8.78) 1916-1959 dzieci: | Ĺť Jolanta Doria-Dernałowicz h. Lubicz 1944- |
    8. M Zdzisław Herakliusz Zygmunt ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1917-1996 □  & Maria Dzierżanowska 1906-1995
    9. M Henryk Ignacy «Lump» ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1919 □  & Adelajda Małachowska h. Gryf 1921-2003
    10. Ĺť Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1923-1983 □  & Aleksander Pawlikowski 1910□  & Frank Jackson 1919
      ■  & Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) , (linia: Benedykt Karp 9.496.96) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) , (linia: Jan Czetwertyński 4.1.660) , (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Ossoliński 16.78.533) , (linia: Karol Jezierski 9.50.593) , (linia: Konstanty Jelski 9.2.42) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) , (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) , (linia: Stanisław Ossoliński 12.273.795) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1924-2013 dzieci: | M Krzysztof hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1948-| M Dominik hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) 1949- | □  & Józef Ruciński 1907
    11. M Herakliusz Sebastian Maria ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (linia: Adam Poniński 15.105.822) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) , (linia: Franciszek Branicki 2.261.80) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Michał Radziwiłł 3.662.403) , (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tadeusz Mostowski dw.16953) , (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) , (linia: Teofil Załuski 15.105.942) 1926-1992 □  & Anaida Kurulanc 1927-2011
      ■  & Dorota Brzozowska 1944- dzieci: | M Herakliusz Jerzy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna 1969- | □  & Marie France de Christen 1926

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. KRASIŃSKA Marta (1859-1943) frejlina cesarskiego dworu rosyjskiego
    2. RADZIWIŁŁOWA Maria Róża (1863-1941) ordynatowa nieświecka
    3. POTOCKI Andrzej (1861-1908) właściciel dóbr i zakładów przemysłowych, polityk, marszałek, namiestnik Galicji
    4. STRZETELSKI Stanisław (1895-1969), dziennikarz, publicysta
    5. RADZIWIŁŁ Karol Mikołaj (1886-1968) ziemianin, ordynat dawidgródecki
    6. RADZIWIŁŁ Albrecht Antoni (1885-1935) ordynat nieświeski i klecki
    7. RADZIWIŁŁ Antoni Wilhelm (1833-1904) generał pruski, adiutant, ordynat nieświecki, ołycki, klecki
    8. RADZIWIŁŁOWA Maria Dorota (1840-1915) ordynatowa nieświecka, autorka wspomnień
    9. POTOCKI Adam (1822-1872) właściciel dóbr i zakładów przemysłowych, polityk konserwatywny
    10. POTOCKA Katarzyna (1825-1907) arystokratka, działaczka społeczna
    11. LUBOMIRSKI Kazimierz (1813-1871) kompozytor
    12. SAPIEHA Eustachy Kajetan (1797-1860) powstaniec 1830, emigrant
    13. JEZIERSKI Jan Nepomucen (1786-1858) marszałek szlachty guberni lubelskiej
    14. RADZIWIŁŁ Wilhelm (1797-1870) generał, ordynat nieświecki i ołycki, numizmatyk
    15. SAPIEHA Leon (1883-1944) ziemianin, podróżnik, poseł
    16. RADZIWIŁŁ Stanisław Wilhelm (1880-1920) ordynat dawidgródecki, adiutant Wodza Naczelnego
    17. RADZIWIŁŁ Edmund Ferdynand (1906-1971) ziemianin, działacz gospodarczy i społeczny, porucznik AK
    18. RADZIWIŁŁ Stanisław Albrecht (1914-1976) delegat PCK, charge d'affaires Polski przy Lidze Narodów
    19. BRANICKI Władysław Grzegorz (1783-1843) generał, senator
    20. POTOCKI Artur (1787-1832) oficer, adiutant ks. Józefa Poniatowskiego, właściciel Krzeszowic

    Podstawa źródłowa

    • Baza Jerzego ks. Czartoryskiego - cz.I003026

    ...

    Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC

    *) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.07.2018.
    © 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie