Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Ĺť Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004303)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Waga koligacji PSB: 135 [wyłącz kolorowanie] [?]

korespondent M.J.M., (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)


Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Władysław Hieronim Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21)
1845-1906
   Adam Stecki h. Radwan
1860-1919
   Wiktor Maria Ignacy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129)
1843-1911
   Tomasz Ludwik hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), bohater PSB
1860-1912
&    &    &    &
Julia Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
1853-1919
   Emilia Bogusz z Ziemblic h. Półkozic
1860
   Aleksandra Maria Helena hr. Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
1863-1918
   Ludwika hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
1870-1899
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Mieczysław hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21)
1876-1933
   Felicja Stecka h. Radwan
1888-1977
   Witold Maria Aleksander hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
1893-1962
   Aniela Maria Izabella hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
1891-1924
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21)
1919-1994
   Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., uczestnik Powstania Warszawskiego
1919-2003
|    |
2    3



|
Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, korespondent M.J.M., 1949-
ilustracja

Rodzice

ilustracja
  • Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21)
  • Urodzony dnia 9 IV 1919 - Młynów, Wołyń
  • zmarł dnia 30 X 1994 , wiek: 75 lat.
  •  
  • Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., uczestnik Powstania Warszawskiego
  • Urodzona dnia 8 IX 1919 - Dąbrowica (miasto)
  • zmarła dnia 17 VI 2003Wrocław , wiek: 83 lat.
  •  

    śluby i dzieci, wnuki, i do prawnuków

    ilustracja
  • Mąż (ślub: dnia 29 VI 1973, Wrocław, ): Michał Cezary Haller de Hallenburg h. wł., korespondent M.J.M. 1950- , (Rodzice : Cezary Józef Haller de Hallenburg h. wł., (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1922-1993 & Ewa Janina Tomicka 1921-2017) , dzieci:
    1. M Cezary Adam (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Jeleński 8.679.84) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Konstanty Jeleński 8.679.81) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1975-
    2. M Wojciech korespondent M.J.M. , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Jeleński 8.679.84) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Konstanty Jeleński 8.679.81) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1977-
       & Julia Pertyńska 1981- dzieci:
    3. Ĺť Joanna Krystyna Maria (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Jeleński 8.679.84) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Konstanty Jeleński 8.679.81) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1984-
  • Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    1. **Krystyna Maria **
    2. Ĺť Aleksandra (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1952-

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. M Krzysztof hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1912-1978
      ■  & Maria Komarnicka h. Sas (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) , (linia: August Iliński 11.1.1147) , (linia: Jan Iliński 8.73.162) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Karol Radziwiłł 15.105.778) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Seweryn Rzewuski dw.13957) 1914 dzieci: | Ĺť Helena hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1938| Ĺť Anna Gabriela hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1945-| M Hieronim hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1947-| M Marek Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1952- |
    2. Ĺť Aleksandra hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1914-1997
    3. M Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1919-1994
      ■  & Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1919-2003 dzieci: | Ĺť Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1949-| Ĺť Aleksandra hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1952- |
    4. Ĺť Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1919-2003
      ■  & Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1919-1994 dzieci: | Ĺť Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1949-| Ĺť Aleksandra hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza 1952- |
    5. M Ignacy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1921-1922
    6. M Witold «Witold» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1922-1944
    7. M Zygmunt Aleksander Maria «Podolski» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1926-1944
    8. M Aleksander Maria Wiktor «Dziadek» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1930-1944
    9. M Jacek Ludwik Maria «Ludwik» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. uczestnik Powstania Warszawskiego (1944) , (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , korespondent M.J.M. 1932
      ■  & Milada Maria Gawlik 1928 dzieci: | Ĺť Milada Anna Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1962-| Ĺť Maria Ludwika Beata hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1964-| Ĺť Magdalena Maria Wanda hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1972- |
    10. M Krzysztof Antoni hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1934-1997 □  & Grażyna Pasierbińska 1937
    11. Ĺť Barbara Maria Aleksandra hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1935 □  & Wojciech Skalmowski bohater Wiki 1933-2008
    12. Ĺť Elżbieta Maria Agnieszka hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Ludwik Zieliński sw.13821) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1943-2012
      ■  & Władysław Herman Dynowski h. Doliwa (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) , (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Franciszek Sapieha dw.14737) , (linia: Ignacy Działyński 5.367.439) , (linia: Jan Chojecki 3.100.74) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Józef Lubomirski 15.105.503) , (linia: Ksawery Działyński 5.367.440) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Piotr Potocki dw.15031) , (linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) 1928-2006 dzieci: | Ĺť Anna Maria Dynowska h. Doliwa 1969-| Ĺť Helena Dynowska h. Doliwa 1973- |
    13. M Tomasz Wereszczaka h. Kościesza (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stefan Wereszczaka sw.11727) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1914-1943
    14. Ĺť Maria Ludwika Wereszczaka h. Kościesza (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stefan Wereszczaka sw.11727) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1916-2005
      ■  & Zdzisław Antoni Józef Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz (linia: Aleksander Morski lu.34750) , (linia: Antoni Nałęcz sw.15230) , (linia: Benedykt Grabiński 6.802.136) , (linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1) , (linia: Franciszek Szymanowski 6.599.119) , (linia: Franciszek Zboiński 6.802.100) , (linia: Ignacy Jeżewski 9.64.166) , (linia: Jan Szymanowski psb.34220.1) , (linia: Jan Zboiński lu.29501) , (linia: Ludwik Karśnicki 9.508.230) 1909-2000 dzieci: | M Artur Maria Michał Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz 1953-| M Antoni Paweł Hubert Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz 1956- |

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. POTOCKI Tomasz Ludwik (1860-1912) współtwórca podstaw finansowych Teatru Polskiego w Warszawie
    2. STECKI Erazm Julian (1819-1863), ziemianin, marszałek szlachty powiatu łuckiego
    3. GOLICYNOWA Karolina Teresa z Walewskich (1778-1846) córka Michała, wojewody sieradzkiego
    4. OLIZAR Gustaw Henryk (1798-1865) poeta, publicysta, pamiętnikarz
    5. MYCIELSKI Teodor (1804-1874) powstaniec 1831, działacz społeczny
    6. CZARNECKI Zygmunt hr. (1823-1908) ziemianin
    7. POTOCKI Tomasz (1809-1861) ziemianin, oficer, działacz społeczny, ekonomista, publicysta
    8. PLATER Włodzimierz Stanisław (1831-1906) kolekcjoner, bibliofil, wydawca
    9. HALLER Cezary Emil (1822-1915) ziemianin, działacz polityczny
    10. SKALMOWSKI Tadeusz Jan (1901-1978) lekarz pediatra
    11. SOBAŃSKI Michał h. Junosza (1755-1832) współzałożyciel Kompanii Czarnomorskiej, podstoli winnicki, konsyliarz bracławski konfederacji targowickiej, członek, a następnie prezes Komisji Sądowo-Edukacyjnej Gub. Wołyńskiej, Podolskiej i Kijowskiej
    12. SOBAŃSKA Wiktoria (1772-1858) filantropka, założycielka parku w Obodówce
    13. CHODKIEWICZ Aleksander (1776-1838) generał, literat, technolog
    14. PLATER Józef Antoni (1750-1832) starosta, prezes izby sądowej
    15. BORZĘCKA Celina (1833-1913) fundatorka ss. Zmartwychwstania Pańskiego
    16. HALLER Józef (1783-1850) prezes senatu Wolnego Miasta Krakowa
    17. KOSSAKOWSKI Stanisław Kazimierz (1837-1905) heraldyk
    18. OLIZAR Filip Nereusz (ok. 1750-1816) podczaszy litewski
    19. MIELZYŃSKI Maciej Józef (1799-1870) powstaniec 1830, polityk, prezes Koła Polskiego
    20. SUŁKOWSKI Antoni Paweł (1785-1836), generał, wódz naczelny WP

    Podstawa źródłowa

    • Baza Jerzego ks. Czartoryskiego - cz.I004303

    ...

    Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC

    *) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 22.04.2019.
    © 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
    IP: 3.90.56.90