Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Ĺ» Władysława Sobeska z Łubowa (ID: sw.61028)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Stryjeczny/cioteczny potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Waga koligacji PSB: 125 [wył±cz kolorowanie] [?]


(linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60)


Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie ?    ?    Amon Karoński h. Syrokomla, sędzia ziemiański województwa [kra] Kraków
1740-1808
   Józef Wojciech Błociszewski z Błociszewa h. Ostoja
1765
&    &    &    &
?    ?    Antonina Miklaszewska
1740-1803
   Barbara Korytowska z Korytowa h. Mora, (linia: Adam Malczewski dw.24383)
1760-1825
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Jakub Sobeski
1788-1854
   Marcina Kosicka
1795-1831
   Bonawentura Karoński h. Syrokomla
1780
   Ludwina Anna Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Adam Malczewski dw.24383)
1790-1839
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa
1815-1882
   Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla, (linia: Adam Malczewski dw.24383)
1820
|    |
2    3



|
Władysława Sobeska z Łubowa, (linia: Adam Malczewski dw.24383), 1843-1870
ilustracja

Rodzice

ilustracja
  • Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa
  • Urodzony dnia 24 IV 1815 - Gniezno
  • zmarł dnia 25 IV 1882Poznań , wiek: 67 lat.
  •  
  • Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla, (linia: Adam Malczewski dw.24383)
  • Urodzona dnia 17 III 1820 - Poznań
  • zmarła
  •  

    ¶luby i dzieci, wnuki, i do prawnuków

    ilustracja
  • M±ż (¶lub: w roku 1863, Poznań, ): Kazimierz Thiel 1834-1913 , (Rodzice : Karol Thiel 1800-1876 & Aniela Chosłowska 1800)
  • Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    1. **Władysława Sobeska z Łubowa**
    2. M Edmund (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1847-1912
      ■  & Paulina Ulatowska h. Jastrzębiec 1855-1939 dzieci: | M Michał Sobeski z Łubowa 1877-1939| Ĺ» Wanda Sobeska z Łubowa 1880-1935| M Zygmunt Sobeski z Łubowa 1890 |

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. M Zaloguj się 1811-1886
    2. Ĺ» Pelagia Sobeska 1814-1847
      ■  & Konstanty Walenty Zabłocki h. Łada (linia: Józef Zabłocki sw.11185) , (linia: Kazimierz Bolesz 1.1396.10) 1806-1869 dzieci: | Ĺ» Ludwika Zabłocka h. Łada 1839-1926| Ĺ» Helena Zabłocka h. Łada 1846-1922| M Henryk Bolesław Zabłocki h. Łada 1850-1905| Ĺ» Leontyna Zabłocka h. Łada 1850-1867| M Bolesław Zabłocki h. Łada 1850| M Stanisław Zabłocki h. Łada 1850| M Władysław Zabłocki h. Łada 1850| M Witold Zabłocki h. Łada 1850| Ĺ» Jadwiga Zabłocka h. Łada 1850| Ĺ» Waleria Zabłocka h. Łada 1850-1901| Ĺ» Melania Zabłocka h. Łada 1850 |
    3. M Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa 1815-1882
      ■  & Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1820 dzieci: | Ĺ» Władysława Sobeska z Łubowa 1843-1870| M Edmund Sobeski z Łubowa 1847-1912 |
    4. M Zaloguj się 1818-1881
    5. Ĺ» Zaloguj się 1836-1837
    6. Ĺ» Zaloguj się 1838
      ■  & Zaloguj się student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1831-1914 dzieci: | Ĺ» Zaloguj się 1862| M Zaloguj się 1863 |
    7. Ĺ» Zaloguj się 1840
    8. Ĺ» Atanazja Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1818-1819
    9. Ĺ» Józefa Antonina Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1820
      ■  & Dionizy Wacław Sobeski z Łubowa 1815-1882 dzieci: | Ĺ» Władysława Sobeska z Łubowa 1843-1870| M Edmund Sobeski z Łubowa 1847-1912 |
    10. M Rajmund Karoński h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1821-1823
    11. Ĺ» Antonina Balbina Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1823
      ■  & Ksawery Chylewski 1810 dzieci: | M Ludwik Marcin Antoni Chylewski 1843| Ĺ» Pelagia Leokadia Wiktoria Chylewska 1844-1883| M Kazimierz Chylewski 1847-1852| M Wacław Hieronim Chylewski 1850-1906 |
    12. Ĺ» Stanisława Nepomucena Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1824-1895
      ■  & Julian Kutzner 1819 dzieci: | M Bronisław Kutzner 1848| M Antoni Kutzner 1849| M Stanisław Kutzner 1855| M Feliks Kutzner 1855 |
    13. Ĺ» Prakseda Antonina Barbara Karońska h. Syrokomla (linia: Adam Malczewski dw.24383) , (linia: Władysław Gurowski 7.379.60) 1832 □  & Leon Feliks Muzolff 1830

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powi±zania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. SOBESKI Michał (1877-1939) estetyk, filozof, historyk sztuki, profesor Uniw. Pozn.
    2. DEMBIŃSKI Tadeusz (1865-1930) laryngolog
    3. KORYTOWSKI Piotr (zm. 1786) podsędek ziemski gnieĽnieński, poseł
    4. SOBESKI Edward Tomasz Wincnety (1912-1944) oficer kawalerii WP i Armii Krajowej
    5. JANTA-POŁCZYŃSKI Leon (1867-1961) polityk, ziemianin
    6. SZPOR Wincenty (1796-1856), adwokat, senator i radny miasta Krakowa
    7. RADKIEWICZ Stanisław (1800/01-1875) powstaniec, działacz społeczny i polityczny
    8. RYCHŁOWSKI Jerzy Leon (1897-1929) kapitan marynarki, dyrektor Oficerskiej Szkoły Lotniczej
    9. SEYDA Zygmunt (1876-1925) adwokat, działacz narodowy
    10. STABLEWSKI Erazm (1802-1870) ziemianin, poseł do parlamentu pruskiego
    11. GŁĘBOCKI Jan (1853-1922) adwokat, notariusz
    12. GŁĘBOCKI Józef (1856-1903) poseł na sejm pruski
    13. BŁOCISZEWSKI Stanisław Ostoja (1804-1888) wojskowy
    14. BRAUNEK Tadeusz (ok. 1836-1909) ziemianin, działacz spółdzielczy
    15. MALCZEWSKI Adam Jan (1742-1804) poseł, kasztelan rogoziński
    16. BIEŃKOWSKI Piotr Ignacy (1865-1925) profesor UJ
    17. BONIECKI-FREDRO Michał Józef (1839-1877) ziemianin
    18. BONIECKI-FREDRO Adam Józef (1842-1909) heraldyk
    19. CHEŁMICKI Julian Stanisław (1825-1909) ziemianin
    20. GRUSZCZYŃSKI Adam (zm. 1712) kasztelan kaliski

    Podstawa Ľródłowa

    • sw.61028 Informacja p. Daniela Kamińskiego (z 16.5.2008)

    ...

    Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC

    *) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjn± z dokładno¶ci± do pokolenia (+/- 50 lat)

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgaj±cej ¶redniowiecza, zawieraj±cej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczn± czę¶ć sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działaj±ce pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Ko¶cioła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcze¶ni, parlamentarzy¶ci II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ¶cisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-le¶nych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.04.2019.
    © 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatno¶ci i cookie
    IP: 54.226.73.255