Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Ĺ» Olimpia Stanisława Rudowska z Sudrak (ID: sw.721140)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Stryjeczny/cioteczny potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Waga koligacji PSB: 129 [wył±cz kolorowanie] [?]


(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)


Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Piotr Rudowski, burgrabia [plo] Płock
1750
   Zaloguj się, chor±ży kawaleria narodowa
1750
   Jerzy Kalkstein h. Kos
1730
   Franciszek Pl±skowski z Radziejowic
1770
&    &    &    &
Marianna Sękowska
1760
   Zaloguj się
1770
   Róża Wirydianna Gr±bczewska z Gr±bczewa h. Nałęcz, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
1756
   ? ?
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Symforian Rudowski
1780
   Tekla Łukoska z Łukoszyna h. Dołęga, ma nekrolog w Kur. Warsz.
1800-1855
   Stanisław Klemens Kalkstein h. Kos, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
1782-1865
   Januaria Pl±skowska z Radziejowic h. Oksza
1802-1872
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Antoni Rudowski z Sudrak
1826
   Teodozja Kalkstein h. Kos, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
1825
|    |
2    3



|
Olimpia Stanisława Rudowska z Sudrak, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184), 1852
ilustracja

Rodzice

ilustracja
  • Antoni Rudowski z Sudrak
  • Urodzony około 1826 - Kuchary
  • zmarł
  •  
  • Teodozja Kalkstein h. Kos, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
  • Urodzona w roku 1825
  • zmarła
  •  

    Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    1. Ĺ» Emilia Rudowska z Sudrak (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
      □  & Franciszek Koperczyński 1840
    2. M Stanisław Damazy (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    3. M Edward (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    4. M Antoni (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    5. Ĺ» Maria Rudowska z Sudrak (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    6. Ĺ» Teodozja Rudowska z Sudrak (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    7. M Ignacy (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1850
    8. M Józef Leon (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1851
    9. **Olimpia Stanisława Rudowska z Sudrak**
    10. Ĺ» Jadwiga Rudowska z Sudrak (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1854

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. Ĺ» Zaloguj się 1820-1820
    2. Ĺ» Zaloguj się 1820
      ■  & Zaloguj się 1820 dzieci: | M Zaloguj się 1850| Ĺ» Zaloguj się 1855| Ĺ» Zaloguj się 1857| M Zaloguj się 1859-1860| Ĺ» Zaloguj się 1861 |
    3. Ĺ» Zaloguj się 1820
      □  & Zaloguj się 1820
    4. M Zaloguj się 1826
    5. M Zaloguj się 1826
    6. M Antoni Rudowski z Sudrak 1826
      ■  & Teodozja Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1825 dzieci: | Ĺ» Emilia Rudowska z Sudrak 1850| M Stanisław Damazy Rudowski z Sudrak 1850| M Edward Rudowski z Sudrak 1850| M Antoni Rudowski z Sudrak 1850| Ĺ» Maria Rudowska z Sudrak 1850| Ĺ» Teodozja Rudowska z Sudrak 1850| M Ignacy Rudowski z Sudrak 1850| M Józef Leon Rudowski z Sudrak 1851| Ĺ» Olimpia Stanisława Rudowska z Sudrak 1852| Ĺ» Jadwiga Rudowska z Sudrak 1854 |
    7. M Zaloguj się 1827
    8. Ĺ» Zaloguj się 1828
    9. Ĺ» Zaloguj się 1830
      ■  & Zaloguj się 1840 dzieci: | Ĺ» Zaloguj się 1870 |
    10. M Zaloguj się 1833-1833
    11. Ĺ» Zaloguj się 1836
      □  & Zaloguj się 1820
    12. Ĺ» Zaloguj się 1836
    13. Ĺ» Hortensja Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1821-1839
      ■  & Teodor Donimirski z Buchwałdu h. Brochwicz bohater PSB i Wiki 1805-1884 dzieci: | Ĺ» Hortensja Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz 1839-1911 |
    14. Ĺ» Olimpia Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1822-1892
      ■  & Leopold Mieczkowski h. Bończa 1811-1892 dzieci: | M August Mieczkowski h. Bończa 1843-1918| M Stanisław Maksymilian Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa 1844-1917| M Leon Mieczkowski h. Bończa 1846-1931| Ĺ» Maria Mieczkowska h. Bończa 1850-1894 |
    15. Ĺ» Cecylia «Osłowski» Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1823
      ■  & Jan Nepomucen Łukowicz h. Newlin 1822 dzieci: | M Florian Łukowicz h. Newlin 1853| Ĺ» Zofia Karolina Łukowicz h. Newlin 1855 |
    16. Ĺ» Teodozja Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1825
      ■  & Antoni Rudowski z Sudrak 1826 dzieci: | Ĺ» Emilia Rudowska z Sudrak 1850| M Stanisław Damazy Rudowski z Sudrak 1850| M Edward Rudowski z Sudrak 1850| M Antoni Rudowski z Sudrak 1850| Ĺ» Maria Rudowska z Sudrak 1850| Ĺ» Teodozja Rudowska z Sudrak 1850| M Ignacy Rudowski z Sudrak 1850| M Józef Leon Rudowski z Sudrak 1851| Ĺ» Olimpia Stanisława Rudowska z Sudrak 1852| Ĺ» Jadwiga Rudowska z Sudrak 1854 |
    17. M Edward Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1826-1898
      ■  & Zofia Nostitz-Jackowska z Jabłowa h. Ry¶ 1820-1897 dzieci: | M Teodor Kalkstein h. Kos 1852-1905| M Stanisław Kalkstein-Stoliński h. Kos 1855-1912 |
    18. Ĺ» Katarzyna Kalkstein z Klonówki h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1827-1907
      ■  & Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1826-1897 dzieci: | M Wacław Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1855-1863| M Julian Władysław Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1858-1924| Ĺ» Stanisława Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1860-1930| Ĺ» Maria Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1863| Ĺ» Kazimiera Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1865-1944| Ĺ» Jadwiga Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1866-1944| Ĺ» Katarzyna Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1868-1921| M Tadeusz Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1870-1945| Ĺ» Izabella Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1871-1931| M Zygmunt Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1872-1944| M Leon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1873-1954| M Stefan Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1874-1874| M Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1875-1941| M Michał Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1876-1919| M Wacław Ignacy Władysław Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) 1883-1965 |
    19. Ĺ» Leokadia Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1829-1897
      ■  & Leon Rybiński z Dębińca h. Radwan bohater PSB 1817-1904 dzieci: | Ĺ» Wiktoria Rybińska z Dębińca h. Radwan 1840 |
    20. Ĺ» Bernarda Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1833-1859
      ■  & Władysław Mittelstaedt z Kołudy h. Hornklow 1822-1863 dzieci: | Ĺ» Maria Mittelstaedt z Kołudy h. Hornklow 1850-1893| Ĺ» Zofia Mittelstaedt z Kołudy h. Hornklow 1852-1929| Ĺ» Stanisława Mittelstaedt z Kołudy h. Hornklow 1852-1885 |
    21. M Michał Julian Kalkstein h. Kos (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1836-1911 □  & Izabela Józefa Borzewska 1830

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powi±zania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. DONIMIRSKI Brochwicz Teodor (1809-1884) rolnik, działacz społeczny
    2. KALKSTEIN Teodor (1851-1905) ekonomista
    3. RYBIŃSKI Leon (1817-1904) ziemianin, działacz polityczny i społeczny publicysta
    4. MIECZKOWSKI August (1843-1918) prawnik, ubezpieczeniowiec
    5. RUDOWSKI Szymon (1875-1941) inżynier hutnik
    6. MIECZKOWSKI Władysław (1877-1959) adwokat, bankowiec, działacz SN
    7. BIERNACKI Edmund Faustyn (1866-1911) lekarz
    8. RUDOWSKI Jerzy (1901-1973) inżynier mechanik, konstruktor, wykładowca SGGW
    9. BOJANOWSKI Michał Ignacy (1865-1932) ziemianin, działacz społeczny
    10. JACKOWSKI Hiacynt (1805-1877) działacz narodowy
    11. DONIMIRSKI Brochwicz Antoni (1846-1912) publicysta, polityk
    12. DONIMIRSKI Brochwicz Edward (1844-1907) ziemianin, wydawca
    13. CZARLIŃSKI Felicjan (1868-1921) jezuita, misjonarz
    14. CZARLIŃSKI Emil (1833-1913) poseł, działacz narodowy
    15. ŁEBIŃSKI Władysław (1840-1907) publicysta, działacz wielkopolski
    16. KOPROWSKI Franciszek (1895-1967) major, sportowiec, dowódca oddziału AK
    17. MITTELSTAEDT Jan (1819-1890) powstaniec 1848, ekonomista
    18. PŁOSKI Stanisław (1901-1968) architekt
    19. RUDOWSKI Jan Szymon (1840/42-1905) powstaniec 1863, ziemianin
    20. NOWAKOWSKI Kazimierz Bonawentura (1879-1952) chirurg, pułkownik WP

    Podstawa Ľródłowa

    Ľródła:
    - chrzest: Akt urodzenia: Drobin, 66/1852 http://szukajwarchiwach.pl/50/145/0/-/50#tabJednostka
    ...

    Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC

    *) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjn± z dokładno¶ci± do pokolenia (+/- 50 lat)

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgaj±cej ¶redniowiecza, zawieraj±cej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczn± czę¶ć sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działaj±ce pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Ko¶cioła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcze¶ni, parlamentarzy¶ci II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ¶cisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-le¶nych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.09.2018.
    © 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatno¶ci i cookie