Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Oficerowie Królestwa Polskiego 1815-1830

Na podstawie zestawienia Bronisława Gembarzewskiego, Wojsko polskie: Królestwo Polskie 1815-1830, Warszawa 1903; w identyfikacji pomocny był Słownik biograficzny oficerów Powstania Listopadowego t. I-III, Roberta Bieleckiego, obejmujący jednak tylko litery A-R.

Obecni w WGM

  1. Ignacy Abramowicz kapitan 1 klasy artyl. kon. gw., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  2. Józef Albrecht major na reformie (1815-1830)
  3. Aleksander Alfonce pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  4. Marcin Amandowicz major placu w Kaliszu (1815-1830)
  5. Walenty Andrychiewicz pułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  6. Roman Ankwicz kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  7. Jakub Antonini major p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  8. Paweł Arndt porucznik , adj. gen. Bontemps (1815-1830)
  9. Piotr Arndt major p. 2 strz. piesz. (1815-1828)
  10. Jerzy Arnold kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  11. Józef Arnold podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  12. Kazimierz Asnyk podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  13. August Axamitowski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  14. Józef Axamitowski pułkownik major pl. Warsz. (1815-1827)
  15. Konstanty Axamitowski porucznik , adj. bat. sap. (1815-1830)
  16. Wincenty Axamitowski generał brygady (1815-1827)
  17. Marcelli Bacciarelli porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  18. Teodor Bacciarelli podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  19. Józef Bali podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  20. Józef Balicki porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  21. Jan Banzemer podporucznik rakietn. kon. (1827-1830)
  22. Feliks Bardzki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  23. Mateusz Bardzki podpułkownik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  24. Michał Bardzki kapitan na reformie (1815-1830)
  25. Tomasz Bartmański podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  26. Antoni Bauman porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  27. Maciej Bayer major korp. weter. (1815-1827)
  28. Piotr Bębnowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  29. Józef Bem kapitan 1 klasy na reformie artyl. (1815-1825)
  30. Kajetan Berent podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  31. Ignacy Bertrand kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1818-1830)
  32. Antoni Białkowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  33. Leopold Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  34. Adam Bieliński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  35. Edward Bieliński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  36. Jul. Bieliński pułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  37. Jul. Biernacki major główn. dyżurstw. (1815-1830)
  38. Antoni Biernawski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  39. Mateusz Bittner major weter. czyn. (1818-1830)
  40. Józef Błeszyński kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  41. Michał Błeszyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  42. Feliks Bliziński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  43. Ignacy Blumer generał brygady 2 bryg. (1815-1830)
  44. Andrzej Bobolecki porucznik p. 1 piech. lin. (1818-1830)
  45. Teodor Bobolecki podporucznik p. 1 piech. lin. (1830-)
  46. Feliks Bochenek podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  47. Wawrzyniec Bogatko podpułkownik p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  48. Antoni Bogdański kapitan główn. dyżurstw. (1825-1830)
  49. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  50. Józef Bogusławski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  51. Ludwik Bogusławski pułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  52. Stanisław Bogusławski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  53. Wojciech Bogusławski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  54. Wojciech Bogusławski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  55. Stanisław Bogusz podporucznik korp. inwal. (1818-1827)
  56. Ignacy Bolesta pułkownik p. 1 piech. lin. (1819-1820)
  57. Piotr Bontemps generał brygady dow. korp. rakietn. (1815-1830)
  58. Fabian Borakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  59. Franciszek Borakowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  60. Apolinary Borchart podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  61. Ludwik Borkiewicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  62. Adam Borowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  63. Alfons Borzęcki podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  64. Damazy Borzęcki podporucznik artyl. piesz. (1825-1830)
  65. Józef Borzęcki kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  66. Jan Braun podpułkownik sztabu główn. (1815-1830)
  67. Feliks Breański kapitan grenadj. gw. (1815-1830)
  68. Fryderyk Breza podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  69. Józef Breza porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  70. Karol Brochocki podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  71. Ignacy Broniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1829)
  72. Aleksander Bronikowski major na reformie piechoty (1815-1823)
  73. Emil Bronikowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  74. Feliks Brzeziński kapitan p. 4 ułanów (1819-1820)
  75. Stanisław Brzeziński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  76. Marian Brzozowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  77. Jan Bujalski podpułkownik na reformie artyl. (1815-1828)
  78. Ludwik Bukowski pułkownik p. 1 ułanów (1815-1830)
  79. Dominik Bulewski major p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  80. Jerzy Bułharyn podporucznik p. 2 ułanów (1822-1826)
  81. Joachim Bułharyn porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  82. Gebhard Bulow kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. ks. Wurtemberga (1815-1830)
  83. Apolinary Burchard podporucznik artyl. piesz. (1823-1825)
  84. Antoni Byszewski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  85. Piotr Carove podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  86. Paweł Cegliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  87. Józef Celiński podpułkownik dyr. szplt. gł (1815-1830)
  88. Feliks Chełmiński porucznik artyl. kon., adj. bryg. (1815-1830)
  89. Ludwik Chłopicki podporucznik batal. saperów (1819-)
  90. Michał Chmielewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  91. Wiktoryn Chmieliński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  92. Mieczysław Chodkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1829-1830)
  93. Wojciech Chrzanowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  94. Jan Chrząszczewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  95. Michał Chylewski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  96. Michał Cichocki generał brygady 3. dyw. 1. piech. (1815-1827)
  97. Michał Ciemniewski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  98. Ignacy Cywiński major korp. żandarm. (1815-1830)
  99. Alojzy Czałczyński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  100. Szymon Czarnocki kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  101. Franciszek Czarnomski podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  102. Piotr Czarnomski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  103. Roman Czarnomski podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  104. Piotr Czaykowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-1830)
  105. Wit Czaykowski podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  106. Walenty Czekierski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  107. Józef Czernicki podpułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  108. Wojciech Czernicki kapitan (1819-)
  109. Piotr Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  110. Borys Czetwertyński podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  111. Janusz Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  112. Władysław Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  113. Ignacy Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  114. Józef Czyżewski generał brygady 3 br. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  115. Maksymilian Ćwierciakiewicz major placu Modlina (1815-1830)
  116. Florian Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  117. Antoni Darewski generał brygady kom. rz. W. (1815-1830)
  118. Franciszek Daszewski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  119. Justyn Dawgiałło podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1826)
  120. Józef Dembiński pułkownik weter. (1815-1822)
  121. Maciej Dembiński pułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  122. Wojciech Dembiński major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  123. Remigiusz Demeszkan porucznik główn. dyżurstw. (1818-1830)
  124. Tomasz Derpowski podporucznik (1815-1830)
  125. Tomasz Dietrich podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  126. Damazy Dobrogoyski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  127. Łukasz Dobrzański podpułkownik artyl. (1815-1830)
  128. Antoni Dobrzelewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  129. Stanisław Doenhoff pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  130. Roman Dorath kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  131. Jan Dratz kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  132. Tomasz Drewnowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  133. Józef Drużbacki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1825)
  134. Henryk Dulfus podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  135. Stanisław Dulfus pułkownik (1815-1830)
  136. Feliks Dunin porucznik inżyn. (1823-1830)
  137. Franciszek Dunin major p. 2 ułanów (1815-1830)
  138. Julian Dunin podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  139. Onufry Dunin kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  140. Józef Dwernicki generał brygady szt. dyw. strz. k. (1815-1830)
  141. Julian Dylewski kapitan , adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  142. Franciszek Dyski kapitan (1815-1830)
  143. Kazimierz Dziekoński generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  144. Stanisław Dzierożyński kapitan szt. główn. (1815-1830)
  145. Józef Dzierzbicki major p. 2 ułanów (1815-1829)
  146. Seweryn Dzierzbicki major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  147. Ignacy Dziewanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  148. Andrzej Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  149. Ludwik Egersdorff podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  150. Aleksander Ekielski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  151. Seweryn Elżanowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  152. Bernard Engbricht podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  153. Hipolit Falkowski generał brygady (1815-1821)
  154. Edward Faustman kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  155. Franciszek Fechner kapitan sztab. piech. (1815-1830)
  156. Adam Fedorowicz kapitan p. 2 piech. (1815-1830)
  157. Józef Fedorowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  158. Jan Fiedorowicz podpułkownik artyl. (1815-1830)
  159. Feliks Filipkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  160. Ksawery Filipkowski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  161. Antoni Filleborn kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  162. Konstanty Fiszer kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  163. Jan Flasieński kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  164. Feliks Fontanna podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1822)
  165. Roch Frasunkiewicz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  166. Felicjan Fredro kapitan p. 2 ułanów (1815-1819)
  167. Maksymilian Fredro generał brygady (1815-1830)
  168. Nepomucen Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  169. Feliks Fryderycy major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  170. Franciszek Fryderycy kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  171. Antoni Gałczyński major korp. pociągu (1815-1830)
  172. Kazimierz Gałecki podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  173. Mikołaj Gałecki podporucznik artyl. (1826-1830)
  174. Józef Galiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  175. Julian Garczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  176. Roman Garlicki podporucznik korp. inżyn. (1822-)
  177. Piotr Garnysz podporucznik p. 3 ułanów (1830-)
  178. Andrzej Gawroński kapitan batal. saperów (1815-1830)
  179. Justyn Giedroyć podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  180. Romuald Giedroyć generał dywizji (1815-1824)
  181. Antoni Giełgud generał brygady 1 piech. 1 dyw. (1815-1830)
  182. Ludwik Glazer pułkownik p. 5 piech. lin. (1819-)
  183. Ignacy Gliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  184. Józef Godlewski major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  185. Antoni Gołuchowski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  186. Leopold Gołuchowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1822)
  187. Franciszek Górski pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1829)
  188. Julian Górski pułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  189. Tadeusz Górski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  190. Ignacy Gostkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  191. Michał Gościmski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  192. Fabian Gotartowski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  193. Teodor Grąbczewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1826-1829)
  194. Antoni Grabowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  195. Karol Grabowski kapitan kwaterm. gen., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  196. Paschalis Grabowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  197. Stanisław Grabowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  198. Stefan Grabowski generał dywizji (1815-1830)
  199. Jan Grabski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  200. Aleksander Gradowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  201. August Greffen porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  202. Leopold Greffen podporucznik batal. saperów (1826-1830)
  203. Ignacy Grocholski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  204. Franciszek Grodzicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  205. Maciej Grodzicki major sztabu główn. (1815-1830)
  206. Józef Grzybowski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1822)
  207. Jan Gugenmus pułkownik artyl. (1815-1830)
  208. Wacław Gutakowski pułkownik , filgeladjutant (1815-1821)
  209. Wojciech Gutkowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  210. Antoni Gużkowski pułkownik (1815-1830)
  211. Ludwik Gużkowski major p. 4 ułanów (1815-1830)
  212. Teofil Haselquist podpułkownik kom. rz. W. (1815-1830)
  213. Józef Hauke pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  214. Maurycy Hauke generał artylerii (1815-1830)
  215. Maurycy Hauke podporucznik artyl. kon. gw. (1826-1830)
  216. Benedykt Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  217. Jan Hermann kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1819-1820)
  218. Joachim Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  219. Jan Hincz porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  220. Ignacy Hiż podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  221. Jan Hiż podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  222. Józef Hiż podpułkownik korp. inwal. (1815-1829)
  223. Józef Hiż porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  224. Karol Hiż kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  225. Ludwik Hoffman podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  226. Kalikst Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1825)
  227. Karol Horodyński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  228. Józef Hurtig generał brygady artyl. (1815-1830)
  229. Nikodem Ines de Leon kapitan kom. Tomaszowa (1815-1830)
  230. Wincenty Ines de Leon kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  231. Franciszek Iwiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  232. Klemens Izaiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  233. Ignacy Jabłkowski podpułkownik , adj. gen. Zajączka (1819-1820)
  234. Ludwik Jabłkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  235. Walerian Jabłkowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  236. Stanisław Jabłonowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1821)
  237. Stanisław Jabłoński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  238. Jan Jagielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  239. Bonifacy Jagmin pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  240. Marcin Jałowiecki podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  241. Józef Janikowski kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  242. Antoni Jankowski pułkownik p. 1 strz. kon., filgeladjutant (1815-1830)
  243. Franciszek Jankowski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  244. Teofil Jankowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  245. Tomasz Jankowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  246. Walenty Janotta kapitan bramowy w Modlinie (1815-1830)
  247. Julian Jaraczewski porucznik kwaterm. gen. (1815-1823)
  248. Wojciech Jarociński major p. 5 piech. lin. (1815-1819)
  249. Paweł Jaroszewicz kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  250. Ludwik Jaszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  251. Józef Jaszowski kapitan 1 klasy rakietn. kon. (1815-1830)
  252. Jan Jaworski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  253. Teofil Jaworski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  254. Edward Jełowicki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  255. Ignacy Jelski major korp. inwal. (1819-1820)
  256. Leon Jelski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  257. Witalis Jelski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  258. Feliks Jerzmanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  259. Paweł Jerzmanowski pułkownik nie będący w służbie czyn. (1815-1821)
  260. Leonard Jodko podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  261. Józef Jórski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  262. Klemens Jórski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  263. Wawrzyniec Jórski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Czyżewskiego (1815-1830)
  264. Adam Józewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  265. Otto Junga podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  266. Karol Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  267. Paweł Jutrzenka podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  268. Grzegorz Kaczanowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  269. Karol Kaczanowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1829)
  270. Teodor Kalinkowski major p. 7 piech. lin. (1819-)
  271. Michał Kamienobrodzki porucznik artyl. (1815-1830)
  272. Józef Kamieński pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  273. Stanisław Kamiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  274. Jan Kamocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  275. Wojciech Karczewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  276. Walerian Karliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  277. Jan Karniewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  278. Wojciech Karpisz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  279. Karol Karski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  280. Jan Kąsinowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  281. Jan Kaszewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  282. Franciszek Katerla major p. 1 ułanów (1815-1830)
  283. Antoni Kędzierski podporucznik weter. czyn. (1822-1830)
  284. Antoni Kempfi kapitan 2 klasy artyl. garniz. (1815-1825)
  285. Antoni Kendzierski podporucznik korp. inwal. (1819-1820)
  286. Paweł Kęszycki podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  287. Jan Kicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  288. Ludwik Kicki podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1820)
  289. Piotr Kiekiernicki major p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  290. Mikołaj Kiełkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  291. Ignacy Kijeński porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  292. Stanisław Kindler major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  293. Antoni Kirkor major korp. weter. (1815-1830)
  294. August Kisielnicki kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  295. Andrzej Kiwerski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  296. Stanisław Klassen podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  297. Karol Klemczyński podporucznik rakietn. piesz. (1826-1830)
  298. Marcin Klemensowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  299. Sebastian Kleniewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  300. Feliks Kleszczyński kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  301. Stanisław Klicki generał dywizji strz. kon. (1815-1830)
  302. Aleksander Kmita porucznik korp. weter. (1815-1830)
  303. Teodor Kobylański pułkownik artyl. (1815-1829)
  304. Ksawery Kochanowski podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  305. Klemens Kołaczkowski pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  306. Ferdynand Kolbe kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  307. Aleksander Kolbersz podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  308. Jan Kolędowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  309. Feliks Kolendowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  310. Florian Komirowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  311. Michał Komorowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1827-1830)
  312. Tomasz Konarski podpułkownik artyl. kon. (1815-1830)
  313. Aleksander Konopka podpułkownik p. 1. ułanów (1815-1830)
  314. Franciszek Kontrynowicz podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  315. Michał Korytowski pułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  316. Krzysztof Koryzna kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  317. Stanisław Korzeniowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  318. Julian Korzybski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  319. Franciszek Kosko major p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  320. Bartłomiej Kosmowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  321. Franciszek Koss pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  322. Józef Koss podporucznik rakietn. piesz. (1830-)
  323. Aleksander Kossecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1829-1830)
  324. Ksawery Kossecki generał dywizji (1815-1830)
  325. Michał Kossecki pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1825)
  326. Józef Koszucki kapitan szkoły appl. (1815-1830)
  327. Michał Kośmiński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  328. Jan Kotowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  329. Franciszek Kowalski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  330. Gabriel Kowalski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  331. Jan Kowański podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  332. Franciszek Kozakowski pułkownik kwaterm. gen. (1818-1830)
  333. Władysław Kozakowski major p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  334. Ignacy Kozicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  335. Jan Kozietulski pułkownik p. 4 ułanów (1819-1820)
  336. Józef Kożuchowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  337. Henryk Krasiński podporucznik p. gren. gw. (1825-1828)
  338. Hilary Krasiński pułkownik kom. Modlina (1819-1820)
  339. Izydor Krasiński generał piechoty (1815-1830)
  340. Wincenty Krasiński generał jazdy (1815-1830)
  341. Aleksy Krasnodębski podpułkownik maj. pl. Zamościa. (1815-1830)
  342. Jan Kratowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  343. Antoni Krauz porucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  344. Adolf Krosnowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  345. Antoni Krosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1829)
  346. Stanisław Krosnowski podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  347. Wojciech Krosnowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  348. Jan Krukowiecki generał dywizji (1815-1830)
  349. Ignacy Kruszewski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowskiego (1815-1830)
  350. Karol Kruszewski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  351. Wincenty Kruszewski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  352. Jan Krysiński pułkownik artyl. (1815-1830)
  353. Józef Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  354. Karol Kuczyński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  355. Hilary Kujawski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  356. Józef Kulczycki podporucznik p. 4 piech. lin., adj. gen. Stanisława Potockiego (1825-1830)
  357. Wawrzyniec Kulesza porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  358. Kazimierz Kulikowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  359. Apolinary Kurnatowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  360. Zygmunt Kurnatowski generał dywizji p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  361. Onufry Kurowski porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  362. Zenon Kwaśniowski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  363. Jan Kweizer kapitan główn. dyżur. p. gren. (1815-1830)
  364. Dominik Kwiatkowski major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  365. Wojciech Łączkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  366. Paulin Łączyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  367. Seweryn Lalewicz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  368. Bartłomiej Lanckoroński podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  369. Paweł Łapiński porucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  370. Konstanty Łaski podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  371. Rafał Łaski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1829)
  372. Stanisław Łaszczyński podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  373. Antoni Łaszewski pułkownik korp. weter. (1815-1827)
  374. Ferdynand Łaszewski podpułkownik sztab główny (1815-1830)
  375. Piotr Lebrun podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  376. Franciszek Ledóchowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  377. Ignacy Ledóchowski pułkownik dyr. ars. skład. (1815-1830)
  378. Jan Lelewel kapitan korp. inżyn., adj. gen. Malletskiego (1815-1830)
  379. Michał Lenkiewicz kapitan p. 2 ułanów (1815-1828)
  380. Jan Lepige podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  381. Michał Leski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1828)
  382. Stanisław Leski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  383. Franciszek Leszczyński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  384. Joachim Leśniewicz podporucznik kwaterm. gen. (1815-1821)
  385. Józef Leśniowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  386. Piotr Leśniowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  387. Ignacy Łętowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  388. Kajetan Lewandowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  389. Jerzy Lewartowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  390. Jakub Lewiński podpułkownik , szef szt. jazdy (1815-1830)
  391. Józef Lex kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  392. Karol Libiszewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  393. Antoni Linda podporucznik p. 3 ułanów (1829-1830)
  394. Stefan Linda podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  395. Aleksander Linsenbarth podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  396. Jan Lipiński major p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  397. Teodor Lipiński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  398. Feliks Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  399. Roman Lisicki kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  400. Michał Litwicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  401. Jan Łoski podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1825)
  402. Franciszek Łoś podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  403. Karol Łoś podporucznik p. 2 ułanów (1824-1829)
  404. Józef Łubieński podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  405. Michał Lubowicki podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  406. Antoni Łukasiński podporucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  407. Stanisław Łukasiński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  408. Walery Łukasiński major na reformie (1815-1824)
  409. Wiktor Łuszczewski podporucznik kwaterm. gen. (1815-1829)
  410. Józef Lutostański podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  411. Kazimierz Lux major p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  412. Ignacy Macharzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  413. Mikołaj Madaliński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  414. Kazimierz Maiewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  415. Leonard Maiewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  416. Antoni Makay kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  417. Antoni Makowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  418. Henryk Małachowski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1825)
  419. Władysław Małachowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1823)
  420. Julian Malczewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  421. Henryk Malhomme podporucznik artyl. Zamościa. (1830-)
  422. Jan Malletski generał brygady artyl. (1815-1830)
  423. Marcin Manicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  424. Franciszek Manini kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  425. Florian Marczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  426. Adam Markowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  427. Krzysztof Markowski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  428. Władysław Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  429. Paweł Maruszewski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  430. Karol Masłowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  431. Edward Maykowski podpułkownik batal. saperów (1815-1830)
  432. Franciszek Męciński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  433. Filip Meciszewski pułkownik inżyn. (1815-1830)
  434. Ignacy Medyński podporucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  435. Jędrzej Meyer major korp. inwal. (1815-1830)
  436. Stanisław Miączyński major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  437. Karol Michaelis kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  438. Ludwik Michalicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  439. Ignacy Michałowski podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  440. Leopold Michałowski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  441. Seweryn Michałowski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  442. Feliks Michalski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  443. Franciszek Miecznikowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  444. Adam Mierosławski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  445. Franciszek Mierosławski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  446. Józef Mierzejewski major korp. pociągu (1815-1830)
  447. Henryk Milberg generał brygady , szef szt. Gwardyi (1815-1830)
  448. Ludwik Milberg podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1824)
  449. Adam Miller porucznik p. 3 strz. kon., główne dyżurstwo. (1815-1830)
  450. Józef Miller pułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  451. Wilhelm Minter pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  452. Józef Miranowicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  453. Szymon Mirecki podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  454. Łukasz Misurkiewicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  455. Wincenty Mniewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  456. Karol Moeller major korp. inwal. (1815-1827)
  457. Franciszek Morawski generał brygady 1. dyw. l piech. (1815-1820)
  458. Józef Morynowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  459. Jan Mroczkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  460. Józef Mrowiński major p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  461. Józef Mroziński generał brygady , szef sztabu piech. (1815-1830)
  462. Mikołaj Mrozowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  463. Paweł Muchowski podpułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  464. Adam Multanowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  465. Andrzej Murzynowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1829)
  466. Edward Mycielski major korp. weter. (1815-1830)
  467. Ignacy Mycielski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  468. Michał Mycielski kapitan , adj. W. Ks. Konstantego (1815-1829)
  469. Ignacy Mysłakowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  470. Gustaw Myszkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1826)
  471. Józef Nagórski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  472. Antoni Nakielski major p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  473. Fel. Naramowski podporucznik weter., adj. pl. Zamościa (1827-1830)
  474. Józef Narbutt kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  475. Mateusz Neuman podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  476. Jan Nieszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  477. Wilhelm Nieszkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  478. Jerzy Niewęgłowski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  479. Kajetan Niewęgłowski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  480. Ferdynand Nieznański porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  481. Piotr Noakowski porucznik p. 1 ułanów (1823-1830)
  482. Antoni Noffok podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  483. Jan Noffok kapitan p. gren. gw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  484. Adam Nosarzewski podpułkownik p. 2 ułanów (1819-1820)
  485. Stanisław Nowodworski porucznik p. 4 strz. kon., adj. gen. Rożnieckiego (1815-1826)
  486. Wincenty Nowodworski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnieckiego (1827-1830)
  487. Feliks Nowosielski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  488. Walenty Nowowieyski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  489. Leopold Oborski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  490. Ludwik Oborski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1829)
  491. Wiktor Obyrn porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  492. Antoni Okólski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  493. Stanisław Okólski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1828)
  494. Antoni Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  495. Tomasz Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  496. Kazimierz Olexiński porucznik batal. saperów (1815-1830)
  497. Antoni Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  498. Jakub Olszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  499. Jan Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  500. Leon Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  501. Roman Olszewski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  502. Józef Orlikowski kapitan 2 klasy artyl. kon. gw. (1815-1828)
  503. Ignacy Orłowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  504. Stanisław Osiński porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1821)
  505. Ignacy Osmólski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  506. Jan Osmólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  507. Wojciech Osmólski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  508. Wiktor Ossoliński podpułkownik p. strz. kon. gw. (1819-)
  509. Szymon Ostafiński kapitan 1 klasy batal. saperów (1815-1830)
  510. Jan Ostaszewski kapitan 1 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  511. Michał Ostaszewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  512. Walenty Ostaszewski podporucznik korp. (1815-1830)
  513. Michał Ostrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  514. Tomasz Otocki podporucznik p. 1 ułanów (1828-1829)
  515. Jakub Otto kapitan artyl. (1815-1830)
  516. Kasper Paciorkowski p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  517. Franciszek Paczkowski pułkownik p. gren. gw. (1815-1821)
  518. Stanisław Paczkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  519. Feliks Pancer porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  520. Józef Paprocki kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  521. Kazimierz Paprocki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  522. Walenty Paprocki kapitan na reformie (1815-1830)
  523. Jan Paszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  524. Kazimierz Paszkowicz podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  525. Józef Paszkowski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  526. Franciszek Patek kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  527. Dymitry Pawlicz(sz)ak podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  528. Józef Pawlikowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  529. Faustyn Pawłowicz kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1815-1830)
  530. Antoni Pawłowski generał brygady 2. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  531. Michał Pełczyński pułkownik kwaterm. gen. (1815-1829)
  532. Benedykt Peszyński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  533. Ksawery Petzoldt major kasy wojskowe (1815-1830)
  534. Karol Pflugbeil podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  535. Szymon Piechowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  536. Karol Piędzicki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  537. Henryk Pieniążek podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  538. Franciszek Piętka podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  539. Andrzej Pigulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  540. Michał Piotrowski generał brygady (1815-1825)
  541. Tadeusz Piotrowski pułkownik na reformie (1815-1830)
  542. Franciszek Plewiński podpułkownik artyl. (1815-1825)
  543. Antoni Płonczyński pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  544. Nepomucen Płonczyński podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  545. Władysław Płonczyński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  546. Aleksander Podczaski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  547. Feliks Podczaski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  548. Joachim Podczaski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  549. Antoni Podlich major p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  550. Tomasz Polakiewicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  551. Michał Poleski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  552. Kalikst Pomernacki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1824)
  553. Onufry Pomorski podporucznik komp. robocz. (1822-1830)
  554. Ignacy Popławski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  555. Maksymilian Postawka podporucznik rakietn. kon. (1824-1827)
  556. Antoni Potocki generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1828)
  557. Artur Potocki podpułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1819-)
  558. Franciszek Potocki major p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1824)
  559. Mikołaj Potocki podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  560. Przemysław Potocki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1829)
  561. Stanisław Potocki generał piechoty (1815-1830)
  562. Tomasz Potocki podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  563. Dominik Pozlewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  564. Wincenty Poznański podporucznik p. 1 piech. lin., adj. pl. Warszawy (1815-1830)
  565. Ignacy Prądzyński podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  566. Jan Pruszyński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  567. Konstanty Przebendowski generał brygady p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  568. Antoni Przeciszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  569. Bronisław Przemyski podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  570. Ignacy Przyborowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  571. Jan Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  572. Józef Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  573. Michał Przyrembel podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  574. Wiktor Psarski major korp. inwal. (1815-1830)
  575. Jan Puszet major p. 4 ułanów (1815-1830)
  576. Stanisław Radkiewicz podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  577. Kasper Radliński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  578. Mikołaj Radliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  579. August Radwan pułkownik p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  580. Jan Radzibor kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  581. Adam Rakowski podporucznik korp. żandarm. (1822-1830)
  582. Ludwik Ratomski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  583. Józef Rauer major p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  584. Józef Rautenstrauch generał dywizji (1815-1830)
  585. Jakub Redel generał brygady artyl. piesz. (1815-1830)
  586. Ludwik Referowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  587. Ignacy Regulski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  588. Józef Regulski pułkownik na reformie (1815-1830)
  589. Julian Rembieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  590. Karol Remiszewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  591. Antoni Reszka podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  592. Leonard Reynhold podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  593. Aleksander Roguski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  594. Franciszek Rohland pułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  595. Patrycy Rohoziński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1824)
  596. Maciej Rolbiecki podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  597. Seweryn Roman major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  598. Wiktor Roman podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  599. Józef Rosengardt porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  600. Fryderyk Rossmann kapitan 2 klasy (1815-1830)
  601. Henryk Rossmann podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  602. Adam Rostkowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  603. Cypryan Roszkiewicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  604. Antoni Roślakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  605. Mikołaj Rouget pułkownik korp. weter. (1815-1830)
  606. Jan Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  607. Józef Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  608. Antoni Rożański kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  609. Aleksander Rożniecki generał jazdy (1815-1830)
  610. Karol Rożycki porucznik p. 2 ułanów (1815-1827)
  611. Antoni Rudnicki podpułkownik dyr. arsen. bud. (1815-1830)
  612. Józef Rudnicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  613. Franciszek Russyan major p. 1. ułanów (1815-1830)
  614. Roman Rutkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  615. Andrzej Ruttie pułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  616. Kazimierz Rybczyński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  617. Maciej Rybiński pułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  618. Jan Rychłowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  619. Stanisław Rychłowski major p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  620. Wacław Rydzewski porucznik na reformie jazdy (1819-)
  621. Feliks Rylski major korp. inwal. (1815-1828)
  622. Kazimierz Ryttel porucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  623. Leon Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  624. Ludwik Rzewuski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  625. Stanisław Rzewuski podporucznik artyl. (1825-1830)
  626. Józef Rzotkiewicz pułkownik korp. inwal. (1815-1828)
  627. Antoni Sałacki generał brygady korp. inżyn. (1815-1830)
  628. Jan Schwerin pułkownik artyl. kon. gw. (1815-1827)
  629. Józef Seydlitz pułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  630. Tomasz Siemiątkowski generał brygady , p.o. szefa sztabu gł. (1815-1830)
  631. Gabriel Siemoński kapitan p. 3 piech. lin. (1827-1830)
  632. Wacław Sierakowski pułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  633. Jan Sierawski generał brygady (1815-1830)
  634. Walery Sierzputowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  635. Kazimierz Skarżyński pułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  636. Tomasz Skrobecki kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  637. Jan Skrzynecki pułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  638. Piotr Skrzyński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  639. Józef Słupecki kapitan p. gren. gw. (1819-)
  640. Kazimierz Słupecki pułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  641. Władysław Snarski podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  642. Michał Sobieski podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  643. Józef Sokolnicki pułkownik jazdy na reformie. (1819-1820)
  644. Ignacy Sosnkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  645. Józef Sowiński pułkownik szkoła aplik. (1815-1830)
  646. Jerzy Sparmann porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  647. Jan Staniszewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  648. Jan Staszyński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  649. Jan Stokowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  650. Antoni Strażyński podpułkownik korp. żandarm. (1815-1830)
  651. Zygmunt Stryieński pułkownik , szef sztabu dyw. (1815-1830)
  652. Anastazy Strzelecki major na reformie (1815-1830)
  653. Kajetan Stuart generał brygady płatnik (1815-1824)
  654. January Suchodolski kapitan p. gren. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  655. Franciszek Suchorzewski podpułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  656. Tadeusz Suchorzewski generał brygady l ułanów. (1815-1830)
  657. Joachim Sulistrowski podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  658. Piotr Szembek generał brygady 3 piech. l dyw. (1815-1830)
  659. Feliks Szlaski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  660. Walenty Szmigielski major p. 1. strz. piesz. (1822-1826)
  661. Jan Szpinger podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  662. Adam Szubert podpułkownik artyl. kon. (1815-1821)
  663. Józef Szymanowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1820)
  664. Rudolf Ślaski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  665. Walenty Śmigielski podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1821-1830)
  666. Józef Święcicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1829)
  667. Antoni Tarnowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  668. Michał Toczyski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  669. Jędrzej Tokarski kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  670. Józef Toliński generał brygady , szef sztabu gł. (1815-1823)
  671. Piotr Tomaszewski kapitan piech. na reformie. (1815-1830)
  672. Jan Tomicki generał brygady (1815-1830)
  673. Kazimierz Trębicki kapitan grenadj. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1830)
  674. Ludwik Trębicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  675. Stanisław Trębicki generał brygady w sztabie W. Ks. (1815-1830)
  676. Karol Turno pułkownik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1830)
  677. Zygmunt Turno kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  678. Wincenty Twardzicki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  679. Kajetan Twarowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  680. Kazimierz Tycz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  681. Edward Tys podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  682. Antoni Umieniecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1824)
  683. Franciszek Valentin d'Hauterive pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  684. Piotr Valentin d'Hauterive kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  685. Józef Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  686. Józef Wasilewski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1819-1820)
  687. Stanisław Wąsowicz pułkownik nie będący w służbie czyn. (1819-)
  688. Jędrzej Węgłowski porucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  689. Karol Weisflog pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  690. Gracjan Wenda kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  691. Kazimierz Werpechowski kapitan 2 klasy artyl. Modlina (1815-1830)
  692. Jan Weyssenhoff generał dywizji ułanów. (1815-1830)
  693. Walenty Widacki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  694. Jan Wilski podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  695. Konstanty Wiśniewski kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1822)
  696. Jan Wodziński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  697. Hipolit Wolski major korp. weter. (1815-1830)
  698. Jan Wolski podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  699. Jan Wolski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  700. Wincenty Wolski pułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  701. Michał Woyciechowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  702. Ludwik Woyniłowicz podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  703. Adam Wurtemberg generał brygady (1815-1830)
  704. Roman Wybranowski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  705. Tadeusz Wyleżyński podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  706. Piotr Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  707. Teodor Wysocki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  708. Józef Zajączek generał piechoty (1815-1826)
  709. Józef Zalewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  710. Józef Załuski pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1829)
  711. Roman Załuski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1819-1820)
  712. Gabriel Zambrzycki major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  713. Władysław Zamoyski podporucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1822-1830)
  714. Aleksander Zawadzki podpułkownik główn. dyżurstw., gewaltygier główny (1815-1830)
  715. Kazimierz Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  716. Onufry Zawadzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  717. Walenty Zawadzki pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  718. Ignacy Zawidzki pułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  719. Apolinary Zdzitowiecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  720. Józef Zdzitowiecki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1829)
  721. Karol Zieliński podpułkownik na reformie (1815-1830)
  722. Benedykt Zielonka pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  723. Stefan Ziemięcki pułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  724. Ignacy Żeliński podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  725. Edward Żółtowski generał dywizji p. 2 piech. (1815-1830)
  726. Antoni Żwan porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  727. Kazimierz Żwan pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  728. Benedykt Żygodzki porucznik korp. inwal. (1828-1830)
  729. Franciszek Żymirski generał brygady p. gren. gw. (1815-1830)

Czekający na identyfikację i umieszczenie w WGM

  1. Tytus Abramowicz podporucznik grenadj. gw. (1825-1826)
  2. Szczepan Abratowski podporucznik weter. (1815-1826)
  3. Stanisław Adamski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  4. Józef Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz., adj. gen. b. Cichockiego (1819-1820)
  5. Karol Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  6. Józef Andruszkiewicz podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  7. Aleksander Aniołkowski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  8. Marcin Antuszewicz podporucznik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  9. Jan Anyżewski podporucznik weter. (1818-1830)
  10. Wilhelm Ave podporucznik na reformie (1815-1829)
  11. Antoni Baczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  12. Ignacy Baczyński podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  13. Józef Bądkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  14. Ignacy Badurski major weter. (1815-1830)
  15. Jan Bagiński podporucznik inwal. (1815-1830)
  16. Stanisław Bagiński porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  17. Stanisław Bagiński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  18. Józef Bagniewski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  19. Stefan Bagniewski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  20. Jan Bakka major weter. (1815-1828)
  21. Władysław Banczakiewicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1826)
  22. Kajetan Baniewski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1827)
  23. Wiktor Bańkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  24. Jan Barankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  25. Jan Baranowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  26. Michał Baranowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  27. Wincenty Baranowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  28. Walenty Barbowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  29. Alojzy Barcikowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1826-1829)
  30. Tomasz Bardzki major p. 2 ułanów (1815-1820)
  31. Antoni Barowicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  32. Aleksander Bartkiewicz porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  33. Ignacy Bartosiewiecki kapitan żandarm. (1815-1830)
  34. Kajetan Bartoszewicz kapitan p. 2 piech. lin., adj. gen. b. Żymirskiego (1815-1821)
  35. Jan Bauer porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  36. Wincenty Baykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  37. Jan Bazarewski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  38. Antoni Bełdowski podporucznik korp. inwal. (1826-1830)
  39. Jan Benczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1826)
  40. Ferdynand Benezet kapitan 2 klasy dyr. artyl. (1815-1830)
  41. Karol Berdo podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  42. Antoni Berent podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  43. Ignacy Berowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1824)
  44. Jan Bettko podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  45. Ludwik Beyer podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  46. Felicjan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  47. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  48. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1828)
  49. Piotr Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  50. Rafał Białkowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  51. Tadeusz Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  52. Marcin Białobrzeski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-)
  53. Piotr Białobrzeski kapitan p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  54. Stefan Białogayski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  55. Franciszek Białoskurski porucznik korp. żandarm. (1818-1830)
  56. Celestyn Białowieyski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  57. Ignacy Białt podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  58. Leon Biedkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  59. Łukasz Biegański generał dywizji dyr. komisar. ubiorcz. (1815-1830)
  60. Wincenty Biegański kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  61. Józef Biegelmeyer podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  62. Rudolf Bielicki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  63. Jakub Bieliński porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  64. Jan Bieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  65. Dominik Bielski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  66. Jan Bielski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  67. Józef Bielski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. dyw. Dziekońskiego (1815-1830)
  68. Tomasz Bieńkiewicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  69. Antoni Bieńkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  70. Jan Bieńkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  71. Karol Bieńkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-)
  72. Franciszek Biernacki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  73. Kazimierz Biernacki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  74. Stanisław Bierzyński kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  75. Teodor Bierzyński podporucznik rakietn. piesz. (1828-1830)
  76. Antoni Biesiadowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-)
  77. Kasper Bijaczyński podporucznik weter. czyn. (1815-1828)
  78. Kazimierz Bilewicz porucznik korp. weter. (1825-1830)
  79. Mateusz Bilicki podporucznik weter. czyn. (1818-1828)
  80. Antoni Billewicz porucznik korp. weter. (1815-1824)
  81. Tomasz Bimerski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  82. Hipolit Biskupski podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  83. Józef Bittner podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  84. Wojciech Bittner podporucznik batal. saperów (1827-1830)
  85. Józef Błażejewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  86. Leopold Błażejewski podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  87. Franciszek Blelański podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  88. Andrzej Błeszyński major korp. weter. (1815-1830)
  89. Leon Blinstrub kapitan p. 2 piech. lin. (1818-1830)
  90. Franciszek Bloch podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  91. Leon Blok kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  92. Aleksander Błoński kapitan p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  93. Józef Blumenhoff podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  94. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  95. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  96. Franciszek Bobiński porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  97. Józef Bobrownicki podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  98. Michał Bobrowski kapitan p. 7 piech. lin. (1818-1830)
  99. Mikołaj Bobrowski porucznik p. 2 strz. kon. (1818-1830)
  100. August Boehlendorff kapitan główn. dyżurstw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  101. Józef Bogdanowicz kapitan 2 klasy artyl. (1815-1823)
  102. Józef Bogdanowicz kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  103. Adam Bogdanowski podporucznik korp. inwal. (1828-1830)
  104. Antoni Bogdanowski podporucznik korp. weter. (1825-1826)
  105. Adam Bogdański podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1826)
  106. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  107. Benedykt Bogucki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  108. Ignacy Bogucki podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  109. Kajetan Bogucki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  110. Józef Bohdanowicz podporucznik żandarm. (1815-1830)
  111. Jan Bohusz podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  112. Ignacy Boiński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  113. Adam Bojanowicz pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  114. Jan Bojanowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  115. Edmund Bojarski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  116. Józef Bołaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1822)
  117. Tomasz Bonar porucznik korp. weter. (1815-1824)
  118. Jan Boniakiewicz podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  119. Konrad Borchart podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  120. Pius Boreyko podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  121. Jan Borkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  122. Lucjan Borkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  123. Teofil Borkowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  124. Walenty Borkusiak podporucznik weter. czyn. (1815-1829)
  125. Józef Borodzicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  126. Antoni Boroński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1827)
  127. Jan Borowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  128. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1823-1827)
  129. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  130. Jan Borowy podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  131. Konstanty Borowy kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  132. Karol Bortkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  133. Jan Bortnowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  134. Franciszek Boruszewski porucznik p. 3 piech. (1815-1830)
  135. Jan Borycki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  136. Wojciech Borzykowski porucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  137. Jan Borzysławski kapitan korp. żandarm. (1815-1823)
  138. Józef Bratkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  139. Kasper Braun podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  140. Ludwik Brauner podporucznik p. 3 strz. piesz. (1830-)
  141. Faustyn Breański podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  142. Kazimierz Breza porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  143. Adam Brochocki kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowsklego (1819-)
  144. Stanisław Brochocki porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  145. Józef Brocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  146. Ignacy Brodowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  147. Józef Brodowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  148. Józef Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1826)
  149. Stefan Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  150. Tomasz Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  151. Jan Broniewski major p. 4 strz. piesz. (1815-1823)
  152. Stanisław Broszkowski major korp. weter. (1815-1826)
  153. Karol Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  154. Paweł Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  155. Stanisław Brzeski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  156. Jan Brzezański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1827)
  157. Antoni Brzeziński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  158. Józef Brzeziński podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  159. Leon Brzeziński podporucznik korp. kadetów (1829-1830)
  160. Ksawery Brzostowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1820-)
  161. Józef Brzozowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  162. Józef Brzozowski podporucznik korp. weter. (1819-1830)
  163. Piotr Brzozowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  164. Tomasz Brzuska podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  165. Paweł Brzyski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  166. Józef Buchowiecki podporucznik korp. weter. (1815-1822)
  167. Wincenty Budziszewski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1829)
  168. Józef Budzyński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  169. Tomasz Budzyński podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  170. Józef Buławecki podpułkownik komit. Inżyn. Modl. (1815-1823)
  171. Stanisław Buławecki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  172. Ferdynand Bulewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  173. Leon Bułhak podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  174. Piotr Burkhart podporucznik korp. żandarm. (1826-1830)
  175. Feliks Bussów podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  176. Nikodem Butrym porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  177. Bonawentura Bydłowski kapitan p. 3 ułanów, adj. gen. Różnickiego (1815-1822)
  178. Feliks Bydłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  179. Ferdynand Bystrzanowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  180. Piotr Bzowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  181. Gabriel Całkowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klicklego. (1815-1830)
  182. Piotr Calligari major korp. weter. (1815-1830)
  183. Tomasz Cebulski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  184. Ksawery Cerner podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  185. Wawrzyniec Chądzyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  186. Antoni Chajęcki podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  187. Damazy Chamski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  188. Tymoteusz Chamski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  189. Michał Charczewski porucznik inżyn. (1815-1824)
  190. Piotr Charzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  191. Michał Chełmoński kapitan p. gren. gw., p.o. szef. szt. dyw. (1815-1830)
  192. Bonawentura Chlebowski podporucznik komp. rzemieśln. (1828-1830)
  193. Konstanty Chlewski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  194. Józef Chłussowicz pułkownik (1815-1824)
  195. Benedykt Chmielewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  196. Faustyn Chmielewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  197. Franciszek Chmielewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  198. Karol Chmielewski podpułkownik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  199. Ludwik Chmielewski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  200. Roch Chmielnik kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  201. Ignacy Chodakowski podporucznik korp. pociągu (1822-1823)
  202. Filip Chodecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1829)
  203. Tomasz Chodecki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  204. Józef Chołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1825)
  205. Ignacy Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  206. Jan Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1826)
  207. Józef Choromański porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klickiego (1815-1830)
  208. Piotr Chorzewski podpułkownik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  209. Józef Choynacki kapitan 1 klasy dyr. arsen. skład. (1815-1830)
  210. Józef Chreptowicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  211. Joachim Chrościński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  212. Franciszek Chrzanowski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  213. Józef Chrzanowski porucznik p. 1. strz. kon. (1820-1830)
  214. Paweł Chrzanowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  215. Tadeusz Chrzanowski kapitan (1815-1830)
  216. Jan Chury podporucznik korp. pociągu (1815-1825)
  217. Adam Chyliński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  218. Antoni Chyliński porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  219. Karol Cichocki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  220. Marcelli Cichocki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  221. Wincenty Cichocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  222. Kasper Cichowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  223. Feliks Ciechanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  224. Jan Ciechański podporucznik p. 1. piech. lin. (1830-)
  225. Stanisław Ciechański porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  226. Słanisław Ciećmiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  227. Ignacy Cieślikowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  228. Józef Ciężyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  229. Franciszek Ciołkowski porucznik korp. żandarm. (1815-1828)
  230. Stefan Ciołkowski kapitan korp. weter. (1819-)
  231. Jakub Cisowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  232. Antoni Ciszejko podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  233. Nikodem Cybulski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  234. Stanisław Cybulski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  235. Józef Cywiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  236. Karol Cywiński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  237. Seweryn Cywiński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  238. Karol Czachurski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  239. Mikołaj Czaki kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  240. Józef Czałczyński kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  241. Walenty Czaputowicz podporucznik korp. pociągu (1815-1822)
  242. Antoni Czarnecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  243. Antoni Czarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  244. Augustyn Czarnecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  245. Fortunat Czarnecki podporucznik kwaterm. gen. (1828-)
  246. Jan Czarnecki podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  247. Karol Czarnecki porucznik batal. saperów (1815-1830)
  248. Piotr Czarnek porucznik p. 1. ułanów (1815-1824)
  249. Józef Czarnocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  250. Mikołaj Czarnomski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  251. Franciszek Czarnowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  252. Jan Czarnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1829)
  253. Józef Czartoryski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  254. Piotr Czartoryski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  255. Alfons Czaykowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  256. Józef Czaykowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  257. Piotr Czechowicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1829)
  258. Leon Czechowski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  259. Wawrzyniec Czechowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  260. Stefan Czepicki podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  261. Józef Czepulański porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  262. Andrzej Czerkawski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  263. Antoni Czermiński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  264. Jan Czernicki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  265. Wincenty Czernicki kapitan na reformie (1815-1827)
  266. Józef Czerniewski kapitan korp. żandarm. (1819-)
  267. Kazimierz Czerniewski kapitan na reformie (1815-1830)
  268. Adam Czerwiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  269. Antoni Czerwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  270. Jan Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1824-1830)
  271. Eustachy Czetwertyński podporucznik batal. saperów (1827-)
  272. Józef Czołczyński kapitan korp. inwal. (1827-1830)
  273. Jan Czosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  274. Antoni Czyż podporucznik na reformie (1815-1830)
  275. Samuel Czyż podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  276. Józef Czyżewicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  277. Antoni Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  278. Filip Czyżewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  279. Franciszek Czyżewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  280. Józef Czyżewski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  281. Leon Ćwierciakiewicz major p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  282. Piotr Dąbrowa porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  283. Aleksander Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  284. Edward Dąbrowski kapitan kom. w Chorzelach (1815-1830)
  285. Edward Dąbrowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  286. Jan Dąbrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  287. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1822-1827)
  288. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  289. Jan Dąbrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  290. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  291. Józef Dąbrowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  292. Józef Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  293. Józef Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1827)
  294. Józef Dąbrowski porucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  295. Józef Dąbrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  296. Józef Dąbrowski porucznik p. 2 piech. lin. (1826-)
  297. Kajetan Dąbrowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  298. Ksawery Dąbrowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  299. Leon Dąbrowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  300. Mikołaj Dąbrowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  301. Stanisław Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  302. Tadeusz Dąbrowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  303. Michał Daczewski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  304. Jan Dalecki podporucznik p. 3 ułanów (1815-1825)
  305. Józef Dambrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  306. Dominik Damięcki podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  307. Dominik Damiński podporucznik korp. inwal. (1823-1825)
  308. Piotr Dani(e)lecki kapitan p. 8 piech. lin. (1819-1830)
  309. Antoni Danielski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  310. Augustyn Darowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1819)
  311. Leon Daszkiewicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  312. Ludwik Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  313. Onufry Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1823)
  314. Wincenty Daszkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  315. Józef Dębicki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  316. Stanisław Dęby podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  317. Szymon Dejean kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  318. Ludwik Dekański podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  319. Ignacy Dembicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  320. Jan Dembicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  321. Feliks Dembiński podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  322. Ignacy Dembiński podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  323. Maciej Didier porucznik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  324. Ferdynand Dietrich porucznik (1815-1822)
  325. Wincenty Długoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  326. Antoni Dłuski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  327. Maciej Dłuski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  328. Michał Doboszyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  329. Józef Dobr(z)yński kapitan 1 klasy batal. saperów (1819-)
  330. Bruno Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1820-1830)
  331. Józef Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  332. Ludwik Dobrzański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  333. Tomasz Dobrzański kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  334. Ignacy Dobrzelewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  335. Józef Dobrzelewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1828)
  336. Ksawery Dobrzelewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  337. Ludwik Dobrzyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  338. Ludwik Doenhoff kapitan korp. inwal. (1815-1821)
  339. Stanisław Dolinger podporucznik batal. saperów (1830-)
  340. Antoni Dołżkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1822)
  341. Anastazy Domagalski porucznik komp. rzemieśln. (1815-1825)
  342. Wawrzyniec Domagalski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  343. Jan Domaniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  344. Jan Domaniewski kapitan (1815-1829)
  345. Jan Domaniewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  346. Jan Domaniewski podporucznik p. 2 ułanów (1822-1825)
  347. Filip Domański kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  348. Jakub Domański podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1827)
  349. Jan Domański podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  350. Walerian Domaradzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  351. Wincenty Domkiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  352. Jan Drezno podporucznik korp. inwal. (1826-)
  353. Paweł Drobutowicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  354. Ignacy Drost kapitan korp. żandarm. (1819-)
  355. Wiktor Drozdowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  356. Franciszek Drużbacki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1825)
  357. Kasper Drzewicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  358. Felicjan Drzewiecki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  359. Kazimierz Drzewiecki porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  360. Patrycy Drzewiecki podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  361. Władysław Drzewiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1818)
  362. Bazyli Duchowski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  363. Feliks Dunajewski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  364. Adolf Duniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  365. Jan Dunin kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  366. Paweł Dunin podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  367. Piotr Dunin porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  368. Seweryn Dunin kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  369. Walenty Dunin kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  370. Jan Dunkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  371. Józef Duval porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  372. Tytus Dwernicki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  373. Dominik Dworzecki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  374. Stefan Dybowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  375. Michał Dycielski podporucznik korp. weter. (1827-)
  376. Jan Dylik podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  377. Konstanty Dyski podporucznik p. 1. ułanów (1828-1830)
  378. Wojciech Działkowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  379. Józef Dziebiński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  380. Józef Dzięcielski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  381. Karol Dziekoński podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  382. Walerian Dziekoński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  383. Konstanty Dzierżanowski podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  384. Stanisław Dzierżański porucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  385. Alojzy Dzierżawski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  386. Kasper Dziewidzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  387. Piotr Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  388. Antoni Dzimiński kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  389. Józef Dziubiński kapitan korp. inwal. (1815-1826)
  390. Józef Eisenbach podporucznik p. gren. gw. (1822-1825)
  391. Antoni Engelhardt porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  392. Jan Erenkreutz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  393. Walenty Fabiszewski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  394. Zygmunt Fagielski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1824)
  395. Franciszek Falborg porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  396. Aleksander Faliński kapitan komp. robocz. (1815-1830)
  397. Jan Falkowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  398. Józef Falkowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  399. Michał Fektrabski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  400. Konstanty Ferglis kapitan p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  401. Jakub Fijałkowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  402. Ksawery Fijewski podporucznik rakietn. kon. (1830-)
  403. Hilary Filaszewicz podporucznik p. gren. gw. (1819-)
  404. Jakub Filipkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  405. Jeremiasz Filipowicz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  406. Stanisław Filkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  407. Feliks Flatho podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  408. Jakub Flekiński podporucznik korp. inwal. (1823-1828)
  409. Józef Floręcki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  410. Jakub Florkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  411. Józef Folkierski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  412. Szymon Folkierski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  413. August Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1828)
  414. Franciszek Frezer porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  415. Antoni Frohlich podporucznik artyl. kon. gw. (1825-1830)
  416. Tomasz Fruziński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  417. Wincenty Furgałowicz podporucznik batal. weter. czyn. (1824-1830)
  418. Kazimierz Furs podporucznik komp. 2 art. garnlz. (1815-1830)
  419. Otto Gablentz podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  420. Wojciech Gadomski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  421. Feliks Gaiewicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  422. Jan Gałecki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  423. Feliks Galewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  424. Tomasz Galewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  425. Antoni Galiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  426. Franciszek Galiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  427. Bartłomiej Gałkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  428. Wojciech Garlicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  429. Leon Garliński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  430. Andrzej Gąsiorowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  431. Maciej Gąsiorowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  432. Nikodem Gąsowski porucznik weter. czyn. (1815-1828)
  433. Stanisław Gawroński podpułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  434. Ludwik Gerschów podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  435. Tomasz Gerszt porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  436. Erazm Gibasiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  437. Jan Giedroyć podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  438. Józef Giedroyć porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1823)
  439. Wincenty Giedroyć porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  440. Edward Gierałdowski major na reformie (1815-1830)
  441. Ignacy Gierasiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  442. Eward Gierhard podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  443. Józef Gierhard kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  444. Karol Giersz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  445. Antoni Gierszt podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  446. Piotr Giewartowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  447. Adam Giżycki podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1822)
  448. Stanisław Giżycki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  449. Jan Gładyszewski porucznik artyl. kon. (1815-1821)
  450. Franciszek Glasiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  451. Tadeusz Głębocki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  452. Adolf Gliński podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  453. Aleksander Gliński podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  454. Paweł Głogowski major korp. inwal. (1815-1830)
  455. Aleksander Głombik porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1821)
  456. Jan Głowacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1825)
  457. Józef Główczyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  458. Karol Głuszczyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  459. Wincenty Gniewkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  460. Jacenty Gnoiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  461. Ignacy Godlewski kapitan , adj. pl. Zamościa (1815-1829)
  462. Ignacy Godlewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1825)
  463. Wojciech Godlewski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  464. Daniel Gójski podporucznik p. 1. ułanów (1828-)
  465. Jan Gołaszewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  466. Sebastian Gołaszewski major na reformie piechoty (1815-1825)
  467. Antoni Gołębiowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  468. Feliks Gołębiowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  469. Jan Gołębiowski porucznik artyl. arsen. budow. (1815-1830)
  470. Józef Gołębiowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  471. Michał Gołębiowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  472. Wawrzyniec Gołembiowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  473. Walenty Golian podporucznik korp. inwal. (1822-1824)
  474. Maciej Goliński kapitan p. 1. ułanów (1815-1822)
  475. Antoni Goliszewski porucznik , adj. budowo Zamościa (1815-1829)
  476. Stanisław Goliszewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  477. Józef Gółkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  478. Feliks Gołoński podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  479. Jan Górecki porucznik korp. weter. (1815-1830)
  480. Mikołaj Górecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  481. Stanisław Górecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  482. Walenty Górecki podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  483. Wincenty Górecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1819-)
  484. Jacenty Górski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  485. Józef Górski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  486. Michał Górski kapitan p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  487. Romuald Górski porucznik artyl. piesz. (1815-1824)
  488. Sebastian Górski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  489. Jakub Gorzechowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  490. Melchior Gosiewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  491. Michał Gosławski podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  492. Ludwik Gościcki porucznik gewaltlg. p. 5,.piech. lin. (1815-1830)
  493. Józef Grabiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  494. Leopold Grabiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  495. Seweryn Grabiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  496. Antoni Grabowiecki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  497. Jacenty Grabowiecki podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  498. Apolinary Grabowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  499. Hieronim Grabowski kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  500. Józef Grabowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  501. Kajetan Grabowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  502. Karol Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1819-1820)
  503. Michał Grabowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  504. Nepomucen Grabowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  505. Seweryn Grabowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  506. Szymon Grabowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  507. Tadeusz Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  508. Tadeusz Grabski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  509. Jan Granowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1827)
  510. Bogusław Grecz kapitan , audytor korp. inwal. (1819-)
  511. Tomasz Grembecki podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  512. Franciszek Gretz kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  513. Korneli Grodzicki major p. 1 ułanów (1819-)
  514. Nepomucen Grodzicki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  515. Piotr Grodziński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  516. Teodor Gromczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-)
  517. Franciszek Grotowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  518. Jan Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  519. Tomasz Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  520. Feliks Grudziński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  521. Tomasz Grudziński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  522. Antoni Gruszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  523. Władysław Gruszecki podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1823)
  524. Jakub Grygołaytys podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  525. Józef Grywaczewski podporucznik dyr. artyl. (1825-1830)
  526. Franciszek Grzelachowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  527. Jan Grzelachowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  528. Seweryn Grzybowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  529. Dominik Gubba podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  530. Stanisław Gucewicz podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-)
  531. Aleksander Gumiński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  532. Józef Gustawiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  533. Konstanty Gutakowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  534. Adam Gutkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-1827)
  535. Marcin Guyski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  536. Franciszek Gzowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  537. Jan Gzowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1822)
  538. Franciszek Habel porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  539. Ksawery Haczewski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  540. Antoni Halbe porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  541. Stanisław Hanussowski podporucznik korp. pociągu (1826-1830)
  542. Jan Hanusz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  543. Jan Harasiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  544. Wojciech Heblewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  545. Ludwik Heilmeyer kapitan kwaterm. gen. (1819-1820)
  546. Aleksander Hempel kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  547. Tadeusz Henkiel podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  548. Stanisław Herstopski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  549. Antoni Hildebrandt major weter. czyn. (1815-1830)
  550. Ernest Hildebrandt podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  551. Karol Hildebrandt podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  552. Teodozy Himonowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  553. Antoni Hincz podporucznik artyl. piesz. (1820-)
  554. Józef Hoffman major sztabu główn. (1815-1830)
  555. Kazimierz Hoffman kapitan artyl. garniz. Zamościa. (1815-1827)
  556. Józef Hołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  557. Jan Hoppen major korp. inwal. (1815-1822)
  558. Ignacy Horain podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  559. Michał Horain porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  560. Wincenty Horain podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  561. Edward Horn podporucznik korp. inżyn. (1815-1823)
  562. Tytus Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1822)
  563. Jan Horodeński podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  564. Kazimierz Hraczyński kapitan korp. inwal. (1819-1830)
  565. Jan Hryniewicz porucznik p. 4 ułanów, gewaltygier (1815-1830)
  566. Grzegorz Hrynikowski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  567. Aleksander Huba podporucznik p. 2 ułanów (1824-1826)
  568. Jan Hube major nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  569. Józef Hubka podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  570. Ernest Hugel porucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  571. Józef Hulewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  572. Józef Huppe kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  573. Rajmund Hurkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1825)
  574. Karol Illustrowski major p. 7 piech. lin. (1815-1829)
  575. Leopold Isayski podporucznik dyr. artyl. (1822-1830)
  576. Franciszek Iudeyko podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  577. Jan Iwanowicz kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  578. Stanisław Iwaszkiewicz porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  579. Piotr Izaiewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1823)
  580. Maciej Izbicki podporucznik batal. weter. czyn. (1823-1830)
  581. Norbert Izbicki podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  582. Teofil Jabłkowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  583. Jan Jabłonowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  584. Filip Jabłoński podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  585. Leon Jabłoński podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  586. Ludwik Jabłoński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1830)
  587. Stanisław Jabłoński kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  588. Wincenty Jabłoński podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  589. Dominik Jabłoszewski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1830)
  590. Norbert Jabłoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  591. Adam Jaczynic podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-)
  592. Antoni Jakubowicz porucznik artyl. (1815-1830)
  593. Ignacy Jakubowski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  594. Karol Jakubowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  595. Józef Janikowski podporucznik korp. żandarm. (1819-)
  596. Kajetan Janiszewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  597. Stanisław Janiszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  598. Józef Jankiewicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  599. Apolinary Jankowski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  600. Józef Jankowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  601. Józef Jankowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  602. Maciej Jankowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  603. Marcin Jankowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1824)
  604. Alojzy Janowicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  605. Karol Janowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  606. Walenty Januchta porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  607. Jan Januszewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  608. Samuel Januszewski kapitan p. 3 ułanów (1823-1830)
  609. Piotr Januszyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1830-)
  610. Adam Jaraczewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1828)
  611. Hieronim Jaraczewski podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  612. Michał Jarkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  613. Józef Jaroma kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1830)
  614. Tomasz Jarosiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  615. Jan Jaroszyński podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  616. Józef Jasinowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  617. Ignacy Jasiński porucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  618. Józef Jasiński podporucznik p. gren. gw. (1828-)
  619. Kasper Jasiński podporucznik p. 2 ułanów (1819-)
  620. Stanisław Jasiński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  621. Wincenty Jasiński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  622. Bonawentura Jastrzębski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  623. Franciszek Jastrzębski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  624. Jan Jastrzębski porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1823)
  625. Jan Jastrzębski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1828)
  626. Piotr Jastrzębski porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  627. Ludwik Jatoft kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  628. Dyonizy Jaworski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  629. Marcin Jaworski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  630. Teodor Jaworski podpułkownik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  631. Wincenty Jaworski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  632. Jan Jaźwicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  633. Wincenty Jaźwiński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  634. Jan Jełowicki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  635. Mikołaj Jermołowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  636. Jan Jezierski podporucznik nie będący w służbie czyn. (1824-1830)
  637. Julian Jezierski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  638. Wojciech Jezierski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  639. Piotr Jeziorkowski kapitan korp. weter. (1823-1830)
  640. Tadeusz Jeziorkowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1825)
  641. Cyryl Jeżewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  642. Ignacy Jeżewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  643. Julian Jeżewski podporucznik batal. saperów (1829-1830)
  644. Tomasz Jeżowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  645. Konstanty Jodko kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  646. Wiktor Jodko podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  647. Jan Jokisz podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  648. Jan Jordan kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  649. Jan Junga porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  650. Jan Junger major , szef biur adm. wojen. (1815-1826)
  651. Adam Jurgaszka podporucznik p. 1 strz. piesz. (1829-1830)
  652. Jakub Jurgaszka kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  653. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  654. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  655. Wal. Jurkowski kapitan 1 klasy , szef biura art. kan. k. wojny. (1815-1830)
  656. Fryderyk Jury podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  657. Józef Kaczorowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  658. Łukasz Kaczorowski porucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  659. Daniel Kadłubiski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  660. Grzegorz Kakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1827)
  661. Piotr Kaligary kapitan p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  662. Karol Kamieński podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  663. Antoni Kamiński major korp. pociągu (1815-1830)
  664. Franciszek Kamiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  665. Konstanty Kamiński podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  666. Mikołaj Kamiński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  667. Seweryn Kamiński podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  668. Wawrzyniec Kamiński podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  669. Erazm Kamocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  670. Leopold Karabanowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  671. Rudolf Karbowski porucznik p. 1. ułanów (1825-1830)
  672. Ignacy Kargier porucznik , adj. pl. Zamościa (1815-1821)
  673. Józef Karnecki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  674. Andrzej Karniewski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  675. Ignacy Karpiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  676. Aleksander Karski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  677. Wiktor Karsznicki porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  678. Ignacy Karśnicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1819-)
  679. Ignacy Karwosiecki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  680. Feliks Karwowski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  681. Rudolf Karwowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1824)
  682. Stanisław Karwowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  683. Michał Karyory podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  684. Adam Kasperowski major na reformie (1815-1821)
  685. Jan Kasprzykowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  686. Grzegorz Kassarabowicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  687. Karol Kassyusz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1828)
  688. Wawrzyniec Kauszke porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  689. Józef Kawecki porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  690. Marian Kaweczyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  691. Franciszek Kawka podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  692. Jan Kazanowicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  693. Wincenty Kaziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  694. Aleksander Kempski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  695. Aleksander Kempski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  696. Jan Kempski major kom. pl. Kalisza (1815-1824)
  697. Józef Kępiński podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  698. Kasper Kęszycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1828)
  699. Jędrzej Kętrzyński podporucznik korp. inwal. (1815-1824)
  700. Piotr Keyzer podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  701. Józef Kiełczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1829)
  702. Maksymilian Kierski podpułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  703. Józef Kiersnowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  704. Ludwik Kierwiński podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  705. Jakub Kieszkowski major kom. Szczuczyna (1815-1830)
  706. Tomasz Kijanowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  707. Ksawery Kijański podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  708. Antoni Kijeński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  709. Józef Kinast podporucznik artyl. (1815-1830)
  710. Franciszek Kirkor podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  711. Ignacy Kisiel podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-1830)
  712. Piotr Klamborowski kapitan p. 7 piech. (1815-1829)
  713. Bazyli Kleczeński podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  714. Bernard Kleczkowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  715. Jan Kleczyński porucznik na reformie piechoty (1815-1827)
  716. Jan Klemczyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  717. Franciszek Klemensowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  718. Walery Kleszczyński kapitan korp. żandarm. (1815-1821)
  719. Józef Klewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  720. Wacław Klicki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  721. Adam Kłopocki podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1825)
  722. Józef Kłossowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1830)
  723. Stanisław Klukowski podporucznik weter. czyn. (1825-1826)
  724. Wawrzyniec Kluska podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  725. Józef Kmita podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  726. Aleksander Kobuszyński kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  727. Szymon Kobylański porucznik artyl. piesz. (1819-)
  728. Franciszek Kobyliński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  729. Antoni Koch kapitan artyl. (1815-1830)
  730. Franciszek Kochanowski kapitan p. 8 piech. lin., adj. gen. Zajączka (1815-1826)
  731. Józef Koczyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  732. Józef Koitkowski kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  733. Wojciech Kołacki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  734. Szymon Kolborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  735. Maciej Kolczyński podporucznik weter. czyn. (1830-)
  736. Wojciech Kolczyński kapitan p. 4 ułanów (1825-1829)
  737. Zygmunt Kołdawski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1827)
  738. Franciszek Kołdowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  739. Otto Kołdowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1830-)
  740. Ludwik Kołtonowski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  741. Józef Kołucki porucznik weter. czyn. (1823-1830)
  742. Ignacy Kołysko kapitan artyl. kon. gw. (1815-1830)
  743. Antoni Komierowski kapitan p. 8 piech. lin. (1827-)
  744. Piotr Komirowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  745. Karol Komorek major p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  746. Piotr Komorowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  747. Jan Kon podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  748. Antoni Konarzewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  749. Mateusz Koncewicz podporucznik p. 4 ułanów (1815-1824)
  750. Stefan Koncewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  751. Józef Kondracki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  752. Józef Kondracki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  753. Szymon Kondracki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  754. Alojzy Konopacki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  755. Stanisław Koppe porucznik p. 3 ułanów (1819-)
  756. Józef Kopyciński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  757. Wincenty Kopyciński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1825)
  758. Franciszek Kopyczyński podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  759. Kajetan Korczakowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  760. Wojciech Korczakowski porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  761. Józef Korczyc kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  762. Józef Kordaszewski podporucznik kom. Wieruszowa (1815-1830)
  763. Szymon Korewa podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1819)
  764. Józef Koriot podpułkownik inżyn. (1815-1830)
  765. Wojciech Koronkiewicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1820)
  766. Florian Korsak podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  767. Kalikst Korwinowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  768. Feliks Korycki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  769. Kasper Korytkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  770. Józef Korytyński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  771. Ludwik Korzeniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  772. Wincenty Korzeniewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  773. Seweryn Kosarzewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1818)
  774. Tomasz Kosiarkiewicz kapitan p. 7 piech. lin. (1822-1828)
  775. Adam Kosiarski podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  776. Ignacy Kosiarski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-1820)
  777. Aleksy Kosicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  778. Adam Kosiński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  779. Antoni Kosiński podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  780. Jan Kosiński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  781. Józef Kosiński kapitan artyl. kon. (1815-1830)
  782. Leon Kosiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  783. Stefan Kosiński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  784. Celestyn Kosko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  785. Ignacy Kosko kapitan korp. weter. (1815-1830)
  786. Józef Koskowski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  787. Feliks Kossakowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  788. Marian Kossakowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  789. Tadeusz Kossakowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  790. Józef Kossobudzki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1822)
  791. Stanisław Kossowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  792. Stanisław Kossowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  793. Wincenty Kossowski kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  794. Sylwester Kostecki porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  795. Andrzej Kostkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  796. Leopold Koszucki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  797. Rafał Koszutski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  798. Józef Kościelski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  799. Józef Kośmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1822-1825)
  800. Antoni Kotkowski kapitan p. 1 ułanów, adj. gen. Suchorzewskiego (1815-1830)
  801. Michał Kotowicz podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  802. Józef Kotulski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  803. Józef Kovachich kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  804. Antoni Kowalczyk podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  805. Antoni Kowalewski porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  806. Józef Kowalewski kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1822)
  807. Wincenty Kowalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  808. Franciszek Kowalski podporucznik p. 1. piech. lin. (1828-1830)
  809. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1826)
  810. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  811. Józef Kowalski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  812. Melchior Kowalski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  813. Michał Kowalski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  814. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  815. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  816. Jan Kownacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1827-1830)
  817. Konstanty Kownacki podporucznik p. 3 ułanów (1827-1830)
  818. Aleksander Kozaryn podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  819. Tomasz Koziarkiewicz kapitan na reformie piechoty (1815-1821)
  820. Jakub Koziarski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-)
  821. Karol Kozicki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  822. Adam Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  823. Albin Kozłowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  824. Aleksander Kozłowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  825. Franciszek Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  826. Ignacy Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  827. Józef Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  828. Józef Kozłowski podpułkownik na reformie jazdy (1815-1826)
  829. Karol Kozłowski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  830. Teodor Kozłowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  831. Antoni Kozyrski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  832. Józef Koźmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  833. Wawrzyniec Koźmiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  834. Feliks Kożuchowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  835. Franciszek Kraczkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  836. Ludwik Krafft podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  837. Franciszek Kraiewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  838. Henryk Kraiewski podporucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  839. Jan Kraiewski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  840. Klemens Kraiewski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  841. Leonard Kraiewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  842. Jan Kramarski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  843. Wincenty Kramkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  844. Feliks Krasiński podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  845. Ignacy Krasnodębski porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  846. Józef Krasnodębski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  847. Antoni Krassowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1817-1830)
  848. Jan Krassowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  849. Józef Krassowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  850. Antoni Krassuski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  851. Jakub Krassuski porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  852. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  853. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  854. Wilhelm Krassyn porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  855. Józef Kraśnicki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  856. Andrzej Kraus porucznik korp. inwal. (1819-)
  857. Szymon Krawczykiewicz podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  858. Józef Krawczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  859. Stanisław Krawczyński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  860. Andrzej Kroczyński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  861. Ludwik Krokowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  862. Jul. Kropiwnicki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1825)
  863. Jan Krotochwil porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  864. Józef Krówczyński porucznik p. 2 piech. lin. (1823-1830)
  865. Felicjan Krukowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  866. Franciszek Krumułowski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  867. Jan Krupiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  868. Franciszek Kruszewski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  869. Henryk Kruszewski podporucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  870. Wiktor Kruszewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  871. Aleksander Kryczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  872. Jan Krynicki porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  873. Józef Krynicki podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  874. Ignacy Krysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-)
  875. Antoni Krzęciewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  876. Andrzej Krzeczkowski major korp. pociągu (1815-1826)
  877. Piotr Krzemiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  878. Heliodor Krzycki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  879. Tomasz Krzymuski podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  880. Ludwik Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-)
  881. Maciej Krzyżanowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  882. Seweryn Krzyżanowski podpułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  883. Szymon Krzyżanowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  884. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  885. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  886. Michał Kuberski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  887. Aleksander Kucharski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1827)
  888. Marcin Kuczborski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  889. Franciszek Kuczewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  890. Wiktor Kuczewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  891. Franciszek Kuderowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  892. Jan Kuhn porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  893. Jan Kulczycki porucznik korp. inwal. (1819-)
  894. Wojciech Kulczyński kapitan p. 4 ułanów (1815-1824)
  895. Piotr Kuligowski porucznik p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  896. Jan Kuliński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  897. Ignacy Kulpiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  898. Mateusz Kuncewicz porucznik p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  899. Antoni Kunicki podporucznik korp. żandarm. (1828-1830)
  900. Jan Kuniowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  901. Henryk Kurdwanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1823)
  902. Julian Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1827)
  903. Konstanty Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1826)
  904. Feliks Kurniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  905. Antoni Kurowski porucznik korp. inwal. (1815-1823)
  906. Jakub Kurowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  907. Jan Kurowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  908. Tadeusz Kurowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  909. Piotr Kustowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1824)
  910. Stanisław Kuszkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  911. Jan Kuźnicki podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  912. Bonawentura Kuźniczew podporucznik artyl. kon. (1829-)
  913. Tomasz Kwasiborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  914. Teodor Kweizer kapitan główn. dyżur. p. 3 strz. p. (1815-1830)
  915. Jan Kwiatkowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  916. Piotr Kwiatkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  917. Tomasz Kwiatkowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1821)
  918. Walenty Kwieciński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  919. Jan Łabanowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  920. Baltazar Łabędzki porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  921. Piotr Łabędzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  922. Ignacy Lachowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  923. Piotr Lachowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  924. Antoni Łącki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  925. Franciszek Łącki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  926. Jan Łącki podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  927. Józef Łącki podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  928. Stanisław Łącki kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1827)
  929. Edmund Łączkowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  930. Konstanty Łada podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  931. Józef Ładowski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  932. Julian Łagona podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  933. Józef Łakiewicz podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  934. Andrzej Lamparski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  935. Michał Langa kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1825)
  936. Michał Lantau podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  937. Antoni Łapczyński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  938. Andrzej Łapiński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  939. Franciszek Łapiński kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  940. Szymon Łapiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1825)
  941. Aleksander Łaski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  942. Franciszek Laskowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  943. Jan Laskowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  944. Józef Laskowski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  945. Stefan Laskowski major weter. czyn. (1815-1830)
  946. Julian Lasocki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  947. Wojciech Łaszewski podpułkownik korp. pociągu (1815-1830)
  948. Jan Łaszkiewicz porucznik sztab główn. (1815-1830)
  949. Michał Latalski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  950. Wincenty Laudański porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  951. Jan Ławcewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1825)
  952. Jan Łazowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1825-1830)
  953. Adam Lebrun kapitan p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  954. Stanisław Lebrun kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  955. Mikołaj Lechnowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  956. Stanisław Łęcki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  957. Ignacy Ledóchowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  958. Wojciech Lędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  959. Wojciech Łędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  960. Kazimierz Lemański porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  961. Antoni Leniecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  962. Jan Lenkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  963. Paweł Lenkiewicz podpułkownik korp. inwal. (1819-)
  964. Franciszek Lesiewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  965. Jan Leszczyński kapitan kom. Radziejowa (1815-1830)
  966. Karol Leszczyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  967. Józef Leśniowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  968. Józef Leśniowski porucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  969. Grzegorz Lewandowski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  970. Jacenty Lewandowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  971. Jan Lewandowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  972. Szymon Lewicki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  973. Bazyli Lewiński kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  974. Michał Lewiński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  975. Aleksander Leyenfeld porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  976. Paweł Leyman podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  977. Józef Liber podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  978. Teofil Lignau podporucznik korp. inżyn. (1815-)
  979. Jan Link podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  980. Ignacy Lipiński podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  981. Józef Lipiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1820)
  982. Józef Lipiński podporucznik p. 7 piech. lin. (1820-1830)
  983. Karol Lipiński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  984. Wilhelm Lipiński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  985. Walenty Lipka porucznik korp. weter. (1815-1830)
  986. Marcjan Lipnicki kapitan na reformie piechoty (1826-1830)
  987. Rafał Lipski podporucznik komp. robotn. (1824-1830)
  988. Tadeusz Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  989. Benedykt Lisowiecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  990. Stanisław Lissowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1823)
  991. Ignacy Liszewski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  992. Konstanty Lityński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  993. Józef Łodziński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  994. Aleksander Łojewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  995. Piotr Łopuski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  996. Mateusz Łosowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  997. Karol Lossow kapitan korp. weter. (1815-1830)
  998. Kazimierz Łoziński podporucznik komp. robocz. (1823-1830)
  999. Paweł Lubański kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1000. Antoni Łubieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  1001. Antoni Łubkowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1002. Jan Łubkowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1003. Antoni Lublicki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1811)
  1004. Filip Lubowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1005. Tomasz Łuczyński kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  1006. Kasper Luga podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1007. Józef Łukański podporucznik batal. saperów (1815-1827)
  1008. Michał Łukasiewicz porucznik komp. rzemieśln. (1815-1828)
  1009. Jan Łukaszewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1010. Stanisław Łukaszewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1011. Antoni Łukowski major korp. pociągu (1815-1830)
  1012. Ignacy Lulewicz porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1821)
  1013. Wincenty Łuniewski porucznik dyżurstwo gł. (1815-1830)
  1014. Melchior Lutomski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  1015. Rafał Lutowski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  1016. Walenty Łyszkiewicz porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1017. Stanisław Macewicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1822-1830)
  1018. Erazm Machwitz podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1019. Hieronim Maćkiewicz kapitan kom. Pyzdr (1815-1824)
  1020. Antoni Madaliński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1021. Teodor Magarzewski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1022. Antoni Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1023. Franciszek Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1824)
  1024. Franciszek Maiewski porucznik p. 4 ułanów (1815-1829)
  1025. Ignacy Maiewski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1026. Jan Maiewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1027. Kazimierz Maiewski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1028. Piotr Maiewski podporucznik na reformie jazdy (1819-)
  1029. Tomasz Maiewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  1030. Wincenty Majewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  1031. Antoni Makarowicz porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Kosseckiego (1815-1823)
  1032. Tomasz Makarski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  1033. Franciszek Mąkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1827)
  1034. Ignacy Makowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1035. Józef Makowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1036. Mikołaj Malankiewicz porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  1037. Franciszek Malczewski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  1038. Sebastian Malczewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  1039. Tomasz Małecki porucznik p. 1. ułanów (1815-1827)
  1040. Jakub Małgorzewlcz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1041. Antoni Malinowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1042. Jan Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1043. Jan Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1044. Julian Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1827-1830)
  1045. Kasper Malinowski major kom. Biskupie (1815-1830)
  1046. Leander Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1047. Wojciech Malinowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1048. Antoni Malski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1049. Hieronim Małyszko porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1050. Seweryn Mangett podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  1051. Józef Manicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1052. Serafin Maniński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1053. Jan Mańko porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1054. Józef Mańkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1055. Piotr Mańkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1056. Tomasz Mańkowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  1057. Aleksander Marchocki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1058. Józef Marchocki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1059. Jan Marcinkiewicz podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1060. Józef Marcinkiewicz porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1061. Jan Markiewicz podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1062. Wincenty Markiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  1063. Antoni Markowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1826)
  1064. Jan Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  1065. Józef Markowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1066. Józef Markowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-)
  1067. Maciej Markowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1068. Antoni Marski kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  1069. Paweł Marszałkowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  1070. Rudolf Marzantowicz kapitan artyl. kon. (1815-1827)
  1071. Feliks Masłowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  1072. Dyonizy Masłowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1073. Józef Masłowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1074. Dominik Maszewski podporucznik p. gren. gw. (1819-1820)
  1075. Grzegorz Maślański porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1823)
  1076. Stefan Matuszyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-1820)
  1077. Antoni Mausz podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  1078. Hiacenty Maychrowicz porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1079. Klemens Maychrowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1080. Ferdynand Maykowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1081. Ludwik Mazurkiewicz podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  1082. Łukasz Mazurkiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1827)
  1083. Józef Mędrzecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  1084. Adam Medyński podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1085. Adam Melcer podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  1086. Konstanty Menciński podporucznik rakietn. kon. (1829-1830)
  1087. Rajmund Metwiński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  1088. Jan Metze kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  1089. Nepomucen Metzler podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1090. Jan Meyzner porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1091. Adam Miączyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-)
  1092. Wojciech Miączyński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1093. Michał Mianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1094. Antoni Michałowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1095. Józef Michałowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1096. Ludwik Michałowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1097. Wincenty Michałowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1098. Grzegorz Michalski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1099. Szymon Michalski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1824)
  1100. Mikołaj Miecielski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1101. Tadeusz Mieczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  1102. Jan Mielewski kapitan korp. inwal. (1822-1829)
  1103. Józef Mieroszewski major , adj. gen. Zajączka (1815-1821)
  1104. Erazm Mierzejewski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  1105. Henryk Mierzyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  1106. Ksawery Mierzyński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1107. Rafał Mierzyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1830)
  1108. Andrzej Mieszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1109. Ignacy Mieszkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1110. Wojciech Mietelski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1111. Michał Miklaszewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1112. Jan Mikoszewski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1113. Seweryn Mikułowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1114. Aleksander Mikulski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1115. Kasper Mikulski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  1116. Wincenty Miładowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1117. Stanisław Miłasiewicz porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1118. Józef Milatycki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1119. Kasper Milczarski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1120. Stanisław Milerowicz podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  1121. Franciszek Milewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1122. Jan Milewski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1821)
  1123. Wincenty Milkiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  1124. Ludwik Miller kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1125. Urban Miłodroski podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1126. Antoni Miniszewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1827)
  1127. Franciszek Miniszewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  1128. Hieronim Miński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-)
  1129. Nikodem Miracki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1130. Józef Misiewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  1131. Onufry Misiewicz porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1132. Marcelli Mizger podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1133. Sylwester Moderowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1822)
  1134. Stanisław Modrzewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  1135. Paweł Modzelewski porucznik artyl. garniz. Modlina (1815-1830)
  1136. Ferdynand Moeller podpułkownik kom. Kalisza (1815-1830)
  1137. Feliks Mokłok podporucznik p. gren. gw. (1820-)
  1138. Henryk Moldenhawer podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  1139. Władysław Monasterski podporucznik weter. czyn. (1815-1824)
  1140. Teodor Moniak podporucznik komp. robocz. (1815-1830)
  1141. Karol Moniuszko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1142. Franciszek Monkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  1143. Aleksander Montellatycy podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1144. Józef Morawski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1145. Maciej Morawski podporucznik p. 1 strz. kon., gewaltygier (1822-1830)
  1146. Romuald Moroz porucznik na reformie jazdy (1819-1820)
  1147. Adam Moroziński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1148. Antoni Mosiołowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  1149. Tadeusz Mostowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1150. Jan Moszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1151. Karol Mozeyko podporucznik korp. inwal. (1819-)
  1152. Łukasz Mrożek kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1153. Piotr Mrożek podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1154. Ludwik Mszański porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1155. Jan Mściwojewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1156. Henryk Munkenbeck podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1157. Jakub Murzynowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1158. Michał Muzolf podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  1159. Tadeusz Nagurski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1160. Antoni Narkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1161. Justyn Narkiewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1162. Karol Narwoyn porucznik korp. inwal. (1819-1820)
  1163. Adam Narzymski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  1164. Wojciech Narzyński podporucznik na reformie (1830-)
  1165. Konstanty Naski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1166. Józef Nawadzki podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  1167. Jan Nawoyski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  1168. Józef Necki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1169. Feliks Nesterowicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  1170. Aleksander Neuman podporucznik artyl. piesz. (1829-)
  1171. Antoni Neumanowski kapitan , adj. gen. Redel (1815-1830)
  1172. Leon Neumark podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  1173. Aleksander Nidecki kapitan kom. Wierzbołowa (1815-1830)
  1174. Marcelli Niechcielski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1827)
  1175. Waler. Niedabylski podporucznik na reformie piechoty (1815-1822)
  1176. Stanisław Niedzielski kapitan na reformie (1815-1830)
  1177. Wojciech Niekrasz kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1178. Jan Niemcewicz podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1179. Tadeusz Niementowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1180. Adolf Niemojewski podporucznik artyl. kon. (1824-1829)
  1181. Wincenty Nieprski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1182. Wincenty Nieszokoć porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1183. Honor. Niewiarowski porucznik korp. inżyn. (1815-1826)
  1184. Tadeusz Niewodowski kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1185. Maksymilian Niezabitowski major p. 1. ułanów (1819-)
  1186. Paweł Nieźwiedzki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1187. Adam Nikorowicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1188. Tadeusz Niski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1189. Bernard Niwiński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1190. Antoni Niżowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1191. Feliks Noskowski kapitan kom. Radziejowa (1819-1820)
  1192. Jan Noskowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1193. Antoni Novaak podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  1194. Wawrzyniec Nowacki kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  1195. Antoni Nowak podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  1196. Marcin Nowakowski podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1197. Piotr Nowakowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  1198. Stanisław Nowakowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1199. Adam Nowicki kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  1200. Feliks Nowicki kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1201. Franciszek Nowicki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1202. Jan Nowicki podporucznik na reformie jazdy (1815-1823)
  1203. Józef Nowicki generał brygady (1815-1830)
  1204. Antoni Nowiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1205. Leon Nowosielski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1206. Konstanty Nynkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  1207. Jakub Obalski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1208. Antoni Obniński podporucznik korp. pociągu (1815-1828)
  1209. Seweryn Obrębski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1210. Tomasz Obrębski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1211. Antoni Obrodzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  1212. Józef Oczkowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  1213. Sylwester Offert porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1823)
  1214. Tadeusz Ogiński podporucznik artyl. kon. gw. (1819-)
  1215. August Ohicki podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1216. Jan Okólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  1217. Ksawery Olędzki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  1218. Karol Olesza porucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  1219. Michał Olewiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1826)
  1220. Mustafa Oleykiewicz podporucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  1221. Romuald Ołkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1826-1827)
  1222. Józef Olszański podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1223. Jan Olszewski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1830)
  1224. Ksawery Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1225. Ignacy Ołtarzewski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  1226. Ambroży Ordyniec podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1227. Klemens Orliński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1228. Aleksander Orłowski podporucznik artyl. kon. gw. (1829-1830)
  1229. Joachim Orłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  1230. Aleksander Orowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  1231. Wojciech Osiecki major na reformie (1815-1830)
  1232. Mikołaj Osmólski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnlecklego (1815-1830)
  1233. Celestyn Ossowski kapitan na reformie (1815-1830)
  1234. Jan Ossowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1822)
  1235. Tomasz Ossowski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  1236. Ignacy Ostaszewski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  1237. Henryk Ostroróg podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1823)
  1238. Józef Ostrowicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  1239. Benedykt Ostrowski major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1240. Dominik Ostrowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1241. Michał Ostrowski p. 3 ułanów (1828-1830)
  1242. Paweł Ostrzykowski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1243. Anastazy Oszczekliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1244. Andrzej Ośniałowski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  1245. Jan Oświecimski porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1246. Roman Otkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1247. Damazy Otocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  1248. Józef Otowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  1249. Ludwik Owczarski kapitan p. gren. gw. (1819-1820)
  1250. Józef Owsianny kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  1251. Michał Oyrzanowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1823)
  1252. Maciej Oyrzyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1823)
  1253. Konstanty Ożarowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  1254. Onufry Ożarowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1255. Jakub Pacanowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1821)
  1256. Iwon Paciorkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  1257. Jakub Paczowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  1258. Antoni Paczyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1259. Michał Pągowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1826)
  1260. Seweryn Pągowski kapitan p. 4 strz. piesz., gewaltygier (1815-1830)
  1261. Stanisław Pągowski podporucznik p. gren. gw., adj. sztabu dyw. (1825-1830)
  1262. Jan Paiewski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1263. Jakub Palm kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1264. Hiacenty Pancer podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  1265. Piotr Papiński podporucznik korp. inwal. (1829-1830)
  1266. Dominik Papliński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  1267. Grzegorz Paprowicz podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  1268. Józef Pasierbski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1269. Kazimierz Paszkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1270. Aleksander Paszkowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1271. Ignacy Paszkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  1272. Jakub Paszkowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1273. Antoni Paszyc kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  1274. Wincenty Pawełecki major na reformie (1815-1830)
  1275. Andrzej Pawlikowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1276. Antoni Pawłowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1277. Karol Pawłowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1278. Tomasz Pawłowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  1279. Walenty Pawłowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1280. Wojciech Pawłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1281. Ignacy Pazderski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1282. Józef Pełzucki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1283. Antoni Peperski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  1284. Kasper Peperski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1285. Erazm Peretjatkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  1286. Józef Pestkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1287. Paweł Pętkowski podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  1288. Mikołaj Petrusewicz kapitan na reformie piechoty (1828-1830)
  1289. Antoni Petrykowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  1290. Jan Piaskowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1291. Ksawery Piątkowski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  1292. Stanisław Piątkowski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  1293. Józef Piechowski podporucznik kom. Radziejowa (1819-)
  1294. Jakub Pieczkowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  1295. Julian Piędzicki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  1296. Wawrzyniec Piegłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1297. Stanisław Pienczykowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1298. Józef Pieniążek podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  1299. Józef Pierzyński podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1300. Mikołaj Pietrusiewicz kapitan p. 3 strz. piesz., adj. placu Warszawy (1815-1827)
  1301. Jan Pignan podporucznik korp. weter. (1815-1823)
  1302. Erazm Pijanowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1303. Franciszek Pilatowski porucznik korp. inwal. (1815-1827)
  1304. Kazimierz Pilecki podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  1305. Józef Piołunowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1306. Ignacy Pióro kapitan na reformie piechoty (1819-)
  1307. Antoni Piotrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1308. Franciszek Piotrowski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1829)
  1309. Franciszek Piotrowski porucznik batal. saperów (1815-1830)
  1310. Józef Piotrowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1311. Józef Piotrowski porucznik kap. bram. Zamościa. (1815-1830)
  1312. Karol Piotrowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1313. Ludwik Piotrowski podporucznik p. ułanów (1824-1830)
  1314. Maksymilian Piotrowski podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  1315. Marcelli Piotrowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1316. Wincenty Piotrowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1317. Franciszek Piskorski podporucznik batal. weter. czyn. (1815-1830)
  1318. Jacenty Piskorski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1319. Mikołaj Piwarski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1320. Ignacy Piwecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1321. Stefan Piwecki major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1322. Piotr Piwowarski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1828)
  1323. Jan Płachecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1324. Ludwik Plagowski kapitan p. 2 ułanów, adj. X. Wurtemberg. (1815-1830)
  1325. Tomasz Plantowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1326. Stanisław Pleśniarski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. pl. Zamościa (1815-1830)
  1327. Adam Plewaka podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1828)
  1328. Józef Plewiński podporucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1329. Kazimierz Plewiński podporucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1330. Jan Plocer kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1331. Władysław Plocer podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  1332. Jan Płodowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  1333. Felicjan Płonczyński kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1827)
  1334. Łukasz Płonczyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1829)
  1335. Grzegorz Pluciński kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1336. Julian Płuszczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1829)
  1337. Antoni Płużański podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1338. Michał Płużański podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1339. Teodor Podczaski kapitan p. gren. gw., adj. gen. Blumera (1815-1830)
  1340. Adolf Podkański podporucznik kwaterm. gen. (1824-1826)
  1341. Leon Podkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1825)
  1342. Józef Podlesiecki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1343. Ignacy Pogonowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1344. Piotr Pogonowski podporucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  1345. Józef Polakowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1346. Nikodem Polański podporucznik rakietn. kon. (1824-1828)
  1347. Józef Polczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1827-1830)
  1348. Maciej Polczycki kapitan p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  1349. Michał Połeć podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1350. Jan Polesiewicz podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1351. Michał Poletyło podporucznik kom. Dobrzynia (1815-1830)
  1352. Roch Polikowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1353. Antoni Pomianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1354. Karol Pomianowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  1355. Antoni Pomorski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1356. Erazm Pomorski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1357. Feliks Pomorski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  1358. Karol Pomorski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1359. Mateusz Pomorski kapitan p. 2 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  1360. Wojciech Pomorski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1361. Stanisław Poniatowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1362. Sebastian Popiel podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1363. Andrzej Popielnicki podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1364. Jan Poraziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1365. Antoni Porczyński porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1366. Ferdynand Porębiński porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1830)
  1367. Tadeusz Porębiński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1823)
  1368. Walenty Porębski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)
  1369. Wincenty Porębski kapitan p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1370. Donat Porzycki kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  1371. Jan Poświk porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  1372. Mikołaj Poteralski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1373. Adolf Potkański porucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  1374. Leon Potkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  1375. Ksawery Potocki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1376. Michał Potocki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1377. Edward Potworowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Tolińskiego (1819-1820)
  1378. Mikołaj Potyralski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1379. Antoni Prądzyński porucznik p. 1 ułanów (1819-)
  1380. Florian Prątnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  1381. Wojciech Prędowski kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  1382. Stanisław Prokopowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1383. Antoni Prolewicz kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1384. Jan Prolewicz kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1385. Kazimierz Proszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1824)
  1386. Prot Proszyński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1828)
  1387. Kazimierz Pruchliński porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1388. Jan Pruski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1389. Józef Pruski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  1390. Tomasz Pruszak podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  1391. Tomasz Pruszyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  1392. Antoni Pryami kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  1393. Wojciech Przanowski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1394. Franciszek Przechadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1395. Feliks Przedpełski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  1396. Wojciech Przedpełski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  1397. Piotr Przegaliński porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1398. Adam Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1399. Tytus Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1400. Franciszek Przespolewski kapitan kom. Częstochowy (1815-1830)
  1401. Mikołaj Prześlakiewicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1402. Franciszek Przewłocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1403. Józef Przeździecki podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  1404. Karol Przeździecki kapitan na reformie (1815-1830)
  1405. Piotr Przeździecki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1406. Jan Przybylski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1407. Józef Przybylski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1408. Józef Przybylski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1409. Ignacy Przygodzki kapitan p. 4 piech. lin. (1819-)
  1410. Stanisław Przyłuski podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1411. Augustyn Psarski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1826)
  1412. Wojciech Psarski podporucznik p. strz. kon. gw. (1827-1830)
  1413. Józef Pstrokoński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1414. Gotfryd Psulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1415. Józef Puchalski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1416. Stanisław Puchalski podporucznik na reformie (1815-1827)
  1417. Stanisław Puczyński podporucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1418. Józef Pulczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1815-1826)
  1419. Maciej Pulczycki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1420. Wincenty Puzyna podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  1421. Michał Puzyrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1422. Antoni Quapill podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1829)
  1423. Jan Rączkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1424. Adam Raczyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1425. Wojciech Raczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1426. Andrzej Radkiewicz major p. 3 piech. lin. (1815-1819)
  1427. Józef Radliński porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1820)
  1428. Antoni Radolski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1429. Józef Radowicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1430. Medard Radowicki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1431. Kandyd Raduski podporucznik rakietn. piesz. (1824-1830)
  1432. Jan Radziejewski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1826)
  1433. Wincenty Radzikowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1434. Feliks Radzimiński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1435. Józef Radzimiński kapitan p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1436. Ignacy Radziszewski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1437. Wincenty Radziszewski kapitan p. 2 ułanów (1819-)
  1438. January Raiecki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  1439. January Raiecki porucznik p. 3 strz. kon. (1827-1830)
  1440. Ludwik Raiszel podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1441. Józef Rajuniec podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1442. Jan Rakusa podporucznik kwaterm. gen. (1824-)
  1443. Aleksander Randau podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  1444. Dyzma Raszewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1445. Mateusz Raszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1446. Ferdynand Rawenna podporucznik p. 2 ułanów (1822-1830)
  1447. Stanisław Rechowicz podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1448. Jan Rędzina kapitan p. strz. kon. gw., szef sztabu dyw. (1815-1830)
  1449. Prosper Regulski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1450. Teodor Regulski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1451. Karol Reinisch podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1452. Antoni Reklert podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  1453. Franciszek Relicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1454. Karol Rembertowicz porucznik batal. saperów (1815-1830)
  1455. Hipolit Remiszewski podporucznik artyl. piesz. (1822-1825)
  1456. Jerzy Remiszewski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1457. Michał Remiszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  1458. Piotr Remiszewski kapitan na reformie jazdy (1819-)
  1459. Piotr Remiszewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1460. Feliks Restecki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1461. Wojciech Rewoliński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1462. Franciszek Reyman kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  1463. Filip Reymer podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1464. Karol Reynisch podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  1465. Michał Reyser podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  1466. Antoni Reyzner podporucznik p. gren. gw. (1822-1824)
  1467. Michał Richter kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1468. Antoni Rodziewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1469. Józef Rogowski porucznik p. gren. gw. (1820-1830)
  1470. Michał Rogowski porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1819-1830)
  1471. Tomasz Rogowski major na reformie (1815-1830)
  1472. Józef Rohr porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1473. Jan Roiewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  1474. Teodor Rolski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1475. Józef Roman podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  1476. Antoni Romanowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1477. Jan Romanowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1478. Jan Romański kapitan 1 klasy artyl. (1819-1820)
  1479. Ludwik Romer podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  1480. Hipolit Romiszewski podporucznik artyl. piesz. (1826-1829)
  1481. Piotr Romiszewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  1482. Franciszek Rosenbluth porucznik (1815-1823)
  1483. Klemens Rostkowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1484. Józef Rostowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  1485. Fel. Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1486. Maciej Roszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1487. Mikołaj Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  1488. Antoni Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1489. Michał Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1826)
  1490. Mikołaj Roszkowski podporucznik korp. żandarm. (1825-1830)
  1491. Stanisław Rościszewski kapitan , adj. pl. Modlina (1815-1830)
  1492. Jacenty Rousseau podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  1493. Ignacy Rozmysłowski major weter. czyn. (1815-1829)
  1494. Jan Rozwadowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  1495. Władysław Rożycki kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1496. Jakub Rubinkiewicz podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1497. Kasper Rudnicki major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  1498. Marceli Rudnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  1499. Stanisław Rudnicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1820-)
  1500. Tadeusz Rudnicki podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1501. Aleksander Rudzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1502. Adolf Rumpel kapitan na reformie jazdy (1815-1828)
  1503. Aleksander Rupeyko podporucznik artyl. kon. (1815-1828)
  1504. Rom. Rupniewski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  1505. Aleksander Russocki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1506. Antoni Rutkowski podporucznik kwaterm. gen. (1829-1830)
  1507. Franciszek Rutkowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1508. Michał Rutkowski podporucznik rakietn. kon. (1828-1830)
  1509. Paweł Rutkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1510. Maciej Rybałtowski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  1511. Alojzy Rybczyński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1829)
  1512. Stanisław Rybicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1513. Hieronim Rybiński porucznik na reformie (1815-1830)
  1514. Marcin Rybiński major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  1515. Stanisław Rybiński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1516. Józef Rychłowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1517. Józef Rychter podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1518. Ignacy Rykaczewski kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  1519. Józef Ryło podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1520. Paweł Rylski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  1521. Antoni Rymbarski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1522. Jan Rytt podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1523. Antoni Rzążewski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1524. Onufry Rzepecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1525. Wojciech Rzeplański podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1526. Józef Rzeszotarski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1527. Józef Rzeszotarski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1528. Teodor Rzeszotkowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  1529. Mikołaj Rzętkowski podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1530. Feliks Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1531. Ignacy Rzewuski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  1532. Józef Rzewuski podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1533. Karol Rzewuski kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  1534. Walenty Rzuchowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1820)
  1535. Józef Sabiński podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1536. Jakub Saczyński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1537. Grzegorz Sadłowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  1538. Leopold Sadłucki porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1539. Andrzej Sadowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1540. Antoni Sadowski podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1541. Jan Sadowski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  1542. Wojciech Sadowski kapitan kom. Pyzdr (1815-1830)
  1543. Kazimierz Sągul podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1544. Michał Sakowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1545. Wincenty Sakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1828)
  1546. Ferdynand Salisz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1829)
  1547. Jan Sarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1548. Andrzej Sarnowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1549. Anastazy Sarnowski podporucznik p. 5 strz. kon. (1824-1830)
  1550. Tomasz Sarnowski podporucznik korp. inwal. (1825-1826)
  1551. Michał Satyr podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1552. Antoni Sawaniewski kapitan korp. inwal. (1819-)
  1553. Jan Sawczyński podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  1554. Aleksander Sawicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1555. Jakub Sawicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1556. Jan Sawicki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1557. Jan Sawicki podporucznik weter. czyn. (1826-1829)
  1558. Jerzy Sawicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1559. Jakub Schmidt podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1560. Jan Schmidt porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1561. Wincenty Schmidt podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1562. Antoni Schmiritz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  1563. Stanisław Schulc podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1564. Franciszek Schuller podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1565. Antoni Schultz porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1826)
  1566. August Schultz podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1567. Józef Sędzimir podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  1568. Aleksander Seidler porucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  1569. Jan Senakiewicz porucznik p. 4 ułanów (1819-1830)
  1570. Piotr Sendek major weter. czyn. (1815-1830)
  1571. Ignacy Seredziński podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1572. Ignacy Serkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1573. Józef Sewruk porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1574. Marceli Siciński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1575. Mikołaj Siciński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1576. Wincenty Siedlikowski podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1577. Dyonizy Siekierzyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1578. Kasper Siekierzyński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1579. Józef Sielicki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1580. Józef Siemi(e)ński podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1827)
  1581. Euzebiusz Siemianowski pułkownik kom. Zamościa (1815-1822)
  1582. Dominik Siemioradzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1583. Tadeusz Siemoński (1815-1827)
  1584. Wilhelm Siemoński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1585. Aleksander Sienieński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1586. Jan Sienkiewicz porucznik p. 8 ułanów (1815-1830)
  1587. Leon Siennicki major korp. pociągu (1815-1828)
  1588. Karol Sierakowski generał artylerii (1819-)
  1589. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1590. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1825-1828)
  1591. Napoleon Sierawski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1592. August Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1593. Franciszek Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1594. Ignacy Sierociński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  1595. Mikołaj Sierociński kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1596. Kazimierz Sikorski podporucznik p. 1 strz. kon. (1830-)
  1597. Łukasz Sikorski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1598. Ludwik Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1599. Wincenty Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1600. Karol Skalski kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  1601. Jan Skąpski kapitan 1 klasy artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1602. Norbert Skąpski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  1603. Ignacy Skarbek podporucznik p. 3 ułanów (1821-1830)
  1604. Aleksander Skarszewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1605. Feliks Skarżyński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1606. Fortunat Skarżyński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1607. Józef Skarżyński porucznik jazdy nie będ. w służbie czyn. (1815-1825)
  1608. Ludwik Skarżyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1609. Rafał Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  1610. Rudolf Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1821)
  1611. Seweryn Skarżyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1826)
  1612. Szymon Skarżyński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  1613. Ludwik Skibiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-1820)
  1614. Kazimierz Skinder podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1615. Józef Skirgayło podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  1616. Wincenty Skirmunt kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1823)
  1617. Józef Skórzyński podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1618. Franciszek Skowroński podporucznik artyl. Modlina (1829-1830)
  1619. Józef Skowroński porucznik nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  1620. Waler Skowroński porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1621. Wincenty Skowroński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  1622. Jerzy Skracha podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  1623. Józef Skraynowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1624. Feliks Skrętowski podporucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  1625. Jan Skrobański podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1626. Tomasz Skrodzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1627. Paweł Skrzydlewski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1628. Feliks Skrzynecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1629. Kazimierz Skrzynecki kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  1630. Cypryan Skrzyński podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1631. Jan Skrzyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1632. Błażej Skudlarczyk podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1633. Kazimierz Skulimowski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1634. Stefan Skulski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1635. Maciej Sławęcki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1636. Antoni Słodkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1637. Józef Słomczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1829)
  1638. Szymon Słomiński podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  1639. Kazimierz Słoński podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1640. Stefan Słoński porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  1641. Franciszek Słubicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1642. Wincenty Słubicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1643. Słanisław Smett podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1644. Ignacy Smoczyński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  1645. Jan Smoleński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1646. Józef Smoleński podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1647. Jan Smoliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1648. Walenty Smoliński podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1649. Piotr Smoszewski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1822)
  1650. Jan Smotrycki kapitan na reformie (1815-1829)
  1651. Stanisław Sobański podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1652. Seweryn Sobieski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  1653. Bartłomiej Sobolewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1654. Jerzy Sobolewski porucznik kwaterm. gen., filgeladjutant (1815-1830)
  1655. Józef Soczyński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  1656. Pafnucy Sokolnicki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1657. Piotr Sokolnicki podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  1658. Feliks Sokołowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1659. Maciej Sokołowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1660. Walenty Sokołowski podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1661. Ignacy Solarski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1662. Józef Solecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1663. Szymon Sołkiewicz kapitan 2 klasy batal. saperów (1815-1830)
  1664. Ignacy Sosnowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1665. Szymon Sosnowski podporucznik artyl. piesz. (1826-1830)
  1666. Jakub Sośnicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1667. Władysław Sparmann podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1668. Ignacy Sperl podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  1669. Rychard Speth podpułkownik , adj. X. Wurtemberg. (1824-1821)
  1670. Marcin Sporny kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1671. Piotr Srocki podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1672. Antoni Srokociński podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1673. Ferdynand Srokowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1674. Jan St. Paul podporucznik korp. inwal. (1827-1829)
  1675. Józef Stadnicki porucznik artyl. arsen. skład. (1815-1822)
  1676. Wojciech Stangenberg kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1677. Józef Stanicki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1823)
  1678. Jan Staniewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1679. Antoni Stanisławski porucznik korp. inwal. (1815-1829)
  1680. Franciszek Staniszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1681. Paweł Staniszewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1682. Dyonizy Stankiewicz porucznik komp. robocz. (1815-1830)
  1683. Karol Stankiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  1684. Michał Stankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1685. Ignacy Stański kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1686. Franciszek Starowolski podporucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1687. Romuald Starzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1688. Stanisław Starzyński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1689. Andrzej Stawiski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1690. Józef Stępkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1691. Józef Stępkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1830-)
  1692. Karol Stępkowski podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1693. Ksawery Stępkowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1694. Wincenty Stępkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  1695. Józef Stępniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1696. Walenty Stępniewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1826-1827)
  1697. Fabian Stępniewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1698. Walenty Stępniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1699. Fryderyk Stępowski podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1700. Józef Stępowski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1701. Michał Stojowski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  1702. Feliks Stokowski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1703. Hipolit Stokowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1704. Roman Stokowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1705. Karol Stolzman porucznik artyl. (1815-1830)
  1706. Jan Strączyński kapitan p. 3 ułanów (1819-1820)
  1707. Jakub Straszewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1708. Antoni Strokosiński porucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  1709. Józef Stronczyński porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1710. Antoni Stroński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1711. Andrzej Strowski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1712. Michał Stroynowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1713. Antoni Strupiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-)
  1714. Aleksander Stryieński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1827-1830)
  1715. Ignacy Strzałkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  1716. Tomasz Strzałkowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  1717. Błażej Strzelecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  1718. Karol Strzelecki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1719. Maciej Strzemieczny podporucznik p. 4 strz. piesz. (1827-1830)
  1720. Stanisław Strzemieczny podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  1721. Tomasz Strzemieczny porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  1722. Piotr Strzyżowski podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  1723. Józef Stupnicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1724. Mikołaj Stupnicki podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1725. Ludwik Sturmer podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1726. Franciszek Styburski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1727. Franciszek Suchodolski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1728. Franciszek Suchodolski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1729. Jan Suchodolski p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1730. Jan Suchodolski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1731. Stanisław Suchorski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-)
  1732. Ignacy Suchorzewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1823)
  1733. Jakub Suchorzewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1823)
  1734. Michał Suhr podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1735. Łukasz Sulejewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1736. Józef Sulikowski porucznik p. 7 piech. lin., adj. gen. Żółtowskiego (1815-1830)
  1737. Ignacy Sułkowski kapitan p. 1. ułanów, gł. dyżur. (1815-1824)
  1738. Jan Sulkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1739. Jan Sułkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-)
  1740. Józef Sułkowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1741. Mateusz Sułkowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1742. Michał Sulnicki podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  1743. Andrzej Sumiński podporucznik p. 4 ułanów (1815-1826)
  1744. Franciszek Sumorok kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1745. Andrzej Swarocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1746. Jan Swęderski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1747. Adam Swoboda podporucznik piech. na reformie. (1815-1830)
  1748. Feliks Swoboda porucznik jazdy na reformie. (1815-1830)
  1749. Benedykt Szadurski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1750. Józef Szafrański podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1751. Erazm Szajewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1752. Ignacy Szajewski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1753. Antoni Szałkiewicz porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1754. Filip Szalow podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1755. Dominik Szamowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1756. Kazimierz Szamowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1757. Tomasz Szaniawski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  1758. Michał Szantyr podporucznik korp. inwal. (1828-)
  1759. Ildefons Szatyński porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1760. Mikołaj Szawłowski major korp. weter. (1815-1830)
  1761. Romuald Szawłowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1762. Dominik Szczawiński podporucznik p. gren. gw. (1815-1818)
  1763. Józef Szczepański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  1764. Michał Szczepański podporucznik korp. inwal. (1827-)
  1765. Łukasz Szczepkowski kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1766. Józef Szczepowski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  1767. Ludwik Szcześniewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1768. Tomasz Szczotkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1769. Tadeusz Szczuka podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1770. Michał Szczurowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1771. Ignacy Szeffer kapitan korp. inwal. (1819-)
  1772. Karol Szeffer porucznik piech. na reformie. (1819-)
  1773. Jan Szelechowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1774. Antoni Szeliga porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1775. Augustyn Szemiot podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1830)
  1776. Dominik Szemiot podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1777. Ludwik Szendel porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1778. Stanisław Szeptycki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1779. Franciszek Szercel podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  1780. Ludwik Szkaradowski porucznik batal. saperów (1826-1830)
  1781. Stefan Szlagowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1782. Karol Szlegel podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1783. Ludwik Szletyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1784. Roch Szlupowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1821)
  1785. Jan Szmauch podpułkownik weter. czyn. (1815-1824)
  1786. Felicjan Szmidecki podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1787. Antoni Szmigielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  1788. August Szmudy podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1789. Franciszek Sznayde major p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1790. Walenty Szołayski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1791. Józef Szostakowski kapitan kom. Pyzdr (1819-1820)
  1792. Jan Szostery podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1793. Józef Szperliński kapitan plech. na reformie (1815-1830)
  1794. Marcin Szporny podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  1795. Benedykt Szpotański porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1796. Teofil Szpotański major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1797. Stanisław Szretter porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1798. Józef Sztemborski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-1830)
  1799. Karol Sztokmann podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1800. Franciszek Sztykowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1801. Chryzostom Szukiewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1802. Wincenty Szuldes porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1803. August Szultz kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1824-1830)
  1804. Karol Szumer kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1805. Ignacy Szumiański porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1806. Jan Szumiański porucznik weter. czyn. (1815-1824)
  1807. Józef Szumkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  1808. Jan Szumowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1809. Edward Szumski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  1810. Józef Szumski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1811. Michał Szweykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1812. Adolf Szwykowski podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1813. Fabian Szwykowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1814. Rafał Szwykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1815. Jan Szyjewski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1819)
  1816. Franciszek Szyller podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  1817. Chryzostom Szymanowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1818. Feliks Szymanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1819. Ignacy Szymanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1820)
  1820. Kazimierz Szymanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1821. Wincenty Szymanowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  1822. Antoni Szymański major p. 2 ułanów (1815-1819)
  1823. August Szymański podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1824. Antoni Szymkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1825. Michał Szymoński porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1826. Wiktor Ślaski podporucznik p. 1. strz. kon. (1821-1830)
  1827. Słanisław Śleszyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  1828. Dezyderyusz Śliwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1829. Wojciech Śliwiński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1830. Antoni Śmiechowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1831. Józef Śmiechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1824)
  1832. Karol Śniegodzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  1833. Józef Śnieżek porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1834. Julian Świątecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1835. Stanisław Światłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1836. Jan Świderski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1837. Wincenty Świdnicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1838. Ignacy Świdziński podporucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  1839. Michał Świdziński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1826)
  1840. Pantaleon Świdziński major na reformie (1815-1830)
  1841. Józef Święcicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1842. Stanisław Świerczewski porucznik korp. inwal. (1815-1828)
  1843. Ksawery Świergodzki porucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1844. Jan Świeszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  1845. Franciszek Świętochowski podporucznik korp. inwal. (1822-1830)
  1846. Kajetan Świeżawski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1847. Karol Świeżawski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1848. Henryk Tamkowicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1849. Antoni Tański podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1850. Michał Tarnecki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1851. Medard Taroni porucznik korp. inżyn. (1815-1828)
  1852. Stanisław Tchórzewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1853. Paweł Techmański porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1854. Cypryan Teleżyński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1855. Dominik Terlecki kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1856. Piotr Terlecki podporucznik p. 3 ułanów (1819-1820)
  1857. Daniel Terszteniak kapitan batal. saperów (1815-1830)
  1858. Wilhelm Thielz porucznik korp. inżyn. (1815-1827)
  1859. Karol Thieme kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1860. Jan Thomas porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1861. Teodor Thugut podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  1862. Piotr Thury kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1863. Edward Thym kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1864. Łukasz Tkaczewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1865. Ferdynand Tobian podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1866. Jan Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  1867. Kasper Tokarski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1868. Michał Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1869. Jakub Tokarzewski podporucznik weter. czyn. (1815-1827)
  1870. Daniel Tolkemith podporucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1871. Antoni Tomaszewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  1872. Ludwik Tomaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1873. Walenty Tomaszewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1820-1830)
  1874. Wojciech Tomaszewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1875. Franciszek Tomczycki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1876. Józef Tomkowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1877. Ludwik Tonnes podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  1878. Adolf Trach porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1879. Adolf Trębicki podporucznik p. 4 ułanów (1824-1827)
  1880. Wincenty Trębiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1881. Władysław Trembicki podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1882. Wiktor Treter podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  1883. Feliks Trociński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1884. Franciszek Trojanowski porucznik plech. na reformie (1815-1827)
  1885. Józef Trojanowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1886. Ksawery Trojanowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1829)
  1887. Józef Troszczyński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1888. Józef Trościcki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1889. Franciszek Truszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1820-)
  1890. Klemens Truszkowski podporucznik p. strz. kon. (1828-1830)
  1891. Antoni Trzebicki porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1892. Ludwik Trzebieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1826)
  1893. Michał Trzebiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1894. Teofil Trzebiński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  1895. Wincenty Trzebuchowski podpułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1896. Wojciech Trzecieski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1897. Jędrzej Trzeszczkowski major korp. inwal. (1819-)
  1898. Józef Tucz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1899. Wincenty Turgołowicz podporucznik korp. inwal. (1823-)
  1900. Benedykt Turkiewicz podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  1901. Augustyn Turowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1902. Jan Turowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1903. Franciszek Turski porucznik korp. weter. (1824-1830)
  1904. Michał Turski porucznik p. gren. gw. (1815-1824)
  1905. Szymon Turski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  1906. Tomasz Turski kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1826-1830)
  1907. Józef Turutowicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1908. Józef Turzański porucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1909. Wojciech Tuszyński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1910. Kazimierz Twardowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1911. Paweł Twardowski podporucznik p. 2 ułanów (1823-1826)
  1912. Stanisław Twardzicki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1913. Józef Twarowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1914. Wincenty Tymiński porucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1915. Stefan Tyrakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1916. Józef Tyszka kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1917. Jan Ubysz porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1918. Wincenty Uiazdowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1919. Aleksander Ułan porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1920. Samuel Ułan kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1921. Jan Ułanowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1922. Ignacy Uleniecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1923. Jan Ulrich podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1924. Henryk Umieniecki podporucznik p. gren. gw. (1825-1826)
  1925. Michał Urbanowicz porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1926. Franciszek Urbanowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1927. Józef Urbanowski kapitan korp. żandarm. (1815-1828)
  1928. Roch Urbanowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1929. Józef Urbański podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1930. Józef Urbański podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1931. Piotr Urbański porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1932. Romuald Urbański podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1933. Tomasz Urbański porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1934. Józef Uszyński podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  1935. Kazimierz Uszyński podpułkownik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1936. Michał Uszyński podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1937. Marcin Uziębło podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1938. Tadeusz Vander-Noot porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1939. Piotr Wacławowicz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1940. Maciej Wągrodzki kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1823)
  1941. Stanisław Walderowicz podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1942. Kazimierz Wałecki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1943. Ignacy Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1944. Napoleon Walewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1826)
  1945. Jan Walicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1946. Franciszek Waligórski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  1947. Józef Waligórski podporucznik rakietn. piesz. (1823-1830)
  1948. Wilhelm Waligórski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1949. Karol Waliński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1950. Aleksander Wambach podporucznik p. 6 piech. lin. (1830-)
  1951. Jan Wandycz podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1952. Kasper Wardyński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1953. Aleksander Wasilewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1828)
  1954. Antoni Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1955. Jan Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  1956. Józef Wasilewski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1957. Piotr Wasilewski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  1958. Tomasz Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1959. Wincenty Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1960. Franciszek Wąsowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1961. Józef Wąsowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1962. Stanisław Wastkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-1820)
  1963. Piotr Waśniewski podporucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  1964. Teofil Weber porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1965. Adam Wedelszted porucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1966. Feliks Węglarski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1967. Andrzej Węgliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1829)
  1968. Ludwik Wemmer podporucznik korp. pociągu (1823-1830)
  1969. Ignacy Wendorff porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1970. Wincenty Wendorff kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  1971. Jakub Wereszczyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  1972. Tomasz Wernerowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1973. Wincenty Wernicki podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1974. Karol Wernik porucznik p. 1. piech. lin., adj. gen. Giełguda (1815-1821)
  1975. Maciej Wesołowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  1976. Szymon Wesołowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1977. Zachariasz Wesołowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1978. Józef Westphal kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1833)
  1979. Kasper Wężyk kapitan p. 6 piech. lin. (1819-)
  1980. Paweł Wężyk podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1981. Jan Wichrowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  1982. Wojciech Wichrowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1983. Korneli Wide porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  1984. Fryderyk Wielhorski podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  1985. Gustaw Wielhorski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1822)
  1986. Aleksander Wielogłowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1987. Michał Wieluński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1988. Antoni Wieniawski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1989. Kajetan Wieniawski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1990. Konstanty Wieniawski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1991. Erazm Wierciński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  1992. Anastazy Wierciszewski porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1819)
  1993. Maciej Wiernicki porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1994. Aleksander Wierzbicki kapitan p. 1. piech. lin., adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  1995. Dominik Wierzbicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1996. Jan Wierzbicki porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1997. Wincenty Wierzbięta kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1998. Antoni Wierzchleyski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  1999. Walenty Wieszczycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  2000. Andrzej Wietcki podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1819)
  2001. Józef Wiewiórowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  2002. Tomasz Wilczyński porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  2003. Michał Wiliński kapitan p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  2004. Władysław Wilkanowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1826)
  2005. Ignacy Wilkoński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  2006. Tomasz Wilkoński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1823)
  2007. Franciszek Willa podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  2008. Józef Wilson kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  2009. Antoni Winnicki podporucznik komp. rzemieśln. (1822-1830)
  2010. Ignacy Winnicki podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  2011. Ludwik Wisławski podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  2012. Stanisław Wisłocki podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  2013. Karol Wiszkiewicz porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  2014. Andrzej Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  2015. Augustyn Wiszniewski kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  2016. Feliks Wiszniewski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1822-1830)
  2017. Franciszek Wiszniewski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  2018. Józef Wiszniewski major p. 2 ułanów (1815-1827)
  2019. Ksawery Wiszniewski podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1822-1830)
  2020. Walenty Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  2021. Jan Wiśniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  2022. Józef Wiśniewski major p. 2 ułanów (1815-1830)
  2023. Hipolit Witkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1823)
  2024. Jan Witkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1828)
  2025. Józef Witoszyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  2026. Hipolit Włodek podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  2027. Kasper Włoszczewski porucznik p. 1. ułanów (1820-1821)
  2028. Adam Wodnicki podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  2029. Adam Wodziński podporucznik p. 4 piech. lin. (1829-1830)
  2030. Józef Wodziński podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  2031. Kazimierz Wodzyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  2032. Franciszek Wojakowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  2033. Jacek Wolański podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  2034. Leopold Wolf kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  2035. Franciszek Woliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1829)
  2036. Antoni Wołk podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  2037. Jerzy Wołłowicz podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  2038. Jan Wołowski kapitan p. strz. kon. gw., sztab gł. (1815-1830)
  2039. Adam Wolski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  2040. Cypryan Wolski porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  2041. Franciszek Wolski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1829)
  2042. Gustaw Wolski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1826)
  2043. Kajetan Wolski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  2044. Stanisław Wolski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  2045. Wincenty Wolski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  2046. Marcin Wolszleger kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1829)
  2047. Henryk Woroniecki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  2048. Józef Worotyniecki podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  2049. Teofil Wotowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  2050. Kazimierz Woycicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  2051. Ludwik Woycicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  2052. Anastazy Woyciechowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  2053. Antoni Woyciechowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  2054. Józef Woyciechowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  2055. Paweł Woyciechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  2056. Jan Woyczyński porucznik korp. Inżyn., adj. gen. Manet (1815-1826)
  2057. Antoni Woynarowski major na reformie (1815-1830)
  2058. Józef Woynarowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  2059. Ksawery Woynarowski porucznik korp. żandarm. (1815-1827)
  2060. Michał Woynowski kapitan bramowy w Zamościu (1815-1829)
  2061. Jan Woytkiewicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  2062. Piotr Woytkiewicz podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  2063. Józef Wróblewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  2064. Antoni Wroniecki podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  2065. Nepomucen Wroniecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  2066. Adam Wroniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  2067. Franciszek Wronowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  2068. Józef Wrześniewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  2069. Feliks Wrzosek podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  2070. Jan Wunderam kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  2071. Jan Wyczliński podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  2072. Jan Wydorowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  2073. Antoni Wydżga porucznik p. 4 strz. kon. (1819-1820)
  2074. Franciszek Wyganowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  2075. Ignacy Wyganowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  2076. Franciszek Wykowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1824)
  2077. Józef Wyrwicz porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1821)
  2078. Antoni Wyrzykowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  2079. Grzegorz Wysiekierski podporucznik artyl. (1829-1830)
  2080. Antoni Wysocki podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  2081. Hipolit Wysocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  2082. Jacenty Wysocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  2083. Jan Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  2084. Stanisław Wysocki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  2085. Stanisław Wysocki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  2086. Ludwik Wysokiński porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  2087. Gabriel Wyszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  2088. Józef Wyszkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1828)
  2089. Józef Wyszkowski pułkownik kwaterm. gen. (1815-1827)
  2090. Feliks Wyszpolski porucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  2091. Seweryn Wyszpolski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  2092. Antoni Wyszyński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  2093. Franciszek Wyszyński kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  2094. Fabian Wyżewski kapitan p. 3 ułanów (1824-1830)
  2095. Józef Zabiełło podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  2096. Szymon Zabiełło kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1824)
  2097. Jan Zabiełłowicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  2098. Antoni Zabielski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  2099. Józef Zabierzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  2100. Antoni Zabłocki podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  2101. Józef Zabłocki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  2102. Piotr Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  2103. Tadeusz Zabłocki porucznik p. 8 piech. lin., adj. gen. Blumera (1815-1823)
  2104. Teofil Zabłocki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  2105. Wincenty Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  2106. Tadeusz Zabokrzycki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1829)
  2107. Jan Zaborowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  2108. Walenty Zaborowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  2109. Józef Zaborski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  2110. Józef Zadolski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  2111. Wincenty Zadunayski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  2112. Kajetan Zagórski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  2113. Jan Zagrodzki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  2114. Franciszek Zagrzewski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  2115. Antoni Zajączkowski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  2116. Julian Zajączkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  2117. Leon Zajączkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  2118. Leon Zajączkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  2119. Aleksander Zakrzewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  2120. Jan Zakrzewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  2121. Ksawery Zakrzewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  2122. Michał Zakrzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  2123. Stanisław Zakrzewski podporucznik korp. inwal. (1823-)
  2124. Tadeusz Zakrzewski major na reformie (1815-1830)
  2125. Cypryan Załęski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  2126. Feliks Załęski porucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  2127. Józef Zaleski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  2128. Julian Zaleski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  2129. Antoni Zalewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  2130. Antoni Zalewski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  2131. Grzegorz Zalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  2132. Hilary Zalewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  2133. Jan Zalewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  2134. Leon Zalewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-1830)
  2135. Ludwik Zalewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  2136. Piotr Zalewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  2137. Teofil Zalewski podporucznik korp. inżyn. (1825-)
  2138. Joachim Załuski podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1825)
  2139. Antoni Zamoyski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  2140. Ignacy Zamoyski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  2141. Jakub Zamoyski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  2142. Michał Zamoyski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  2143. Władysław Zamoyski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  2144. Bonawentura Zandrowicz kapitan p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  2145. Franciszek Zandrowicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  2146. Jan Zapałowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  2147. Piotr Zapolski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  2148. Wincenty Zarębecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  2149. Edmund Zaremba podporucznik p. 1. piech. lin. (1829-)
  2150. Filip Zaremba podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  2151. Mikołaj Zaremba podporucznik korp. inwal. (1815-1826)
  2152. Franciszek Zarzycki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  2153. Piotr Zarzycki podporucznik korp. pociągu (1829-1830)
  2154. Mikołaj Zastyrzec podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  2155. Wiktor Zawadyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  2156. Antoni Zawadzki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  2157. Józef Zawadzki kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  2158. Józef Zawadzki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  2159. Michał Zawadzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1823)
  2160. Stanisław Zawadzki porucznik korp. żandarm. (1815-1825)
  2161. Walenty Zawadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  2162. Wincenty Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  2163. Dyonizy Zawistowski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  2164. Erazm Zaykowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  2165. Wacław Zaykowski porucznik p. 2 ułanów (1823-1830)
  2166. Bruno Zbyszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  2167. Józef Zbyszewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  2168. August Zdanowicz podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  2169. Antoni Zdanowski podpułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  2170. Władysław Zdanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  2171. Wojciech Zdrodowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  2172. Aleksander Zeidler podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  2173. Hieronim Zelwietr porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  2174. Michał Zembrzuski kapitan p. 4 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  2175. Szymon Zembrzuski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  2176. Wincenty Ziaiński podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  2177. Karol Zielechowicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1823-1830)
  2178. Leopold Zieleniewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  2179. Michał Zieleniewski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  2180. Andrzej Zieliński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  2181. Franciszek Zieliński kapitan na reformie (1815-1823)
  2182. Ignacy Zieliński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  2183. Jan Zieliński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  2184. Jan Zieliński porucznik komp. poprawcza. (1815-1827)
  2185. Jan Zieliński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  2186. Jan Zieliński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  2187. Józef Zieliński kapitan p. 2 ułanów (1815-1823)
  2188. Mikołaj Zieliński podporucznik korp. żandarm. (1825-1826)
  2189. Onufry Zieliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  2190. Wacław Zielonka podporucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  2191. Mikołaj Ziemborowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  2192. Józef Zienkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  2193. Józef Zienkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  2194. Józef Zienkowicz porucznik korp. inwal. (1822-1823)
  2195. Antoni Zientecki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  2196. Jan Zimmermann kapitan korp. inwal. (1820-)
  2197. Marcin Ziółkowicz kapitan p. 3 ułanów (1826-1830)
  2198. Franciszek Ziółkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1826)
  2199. Kasper Ziółkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  2200. Erazm Złotkiewicz kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  2201. Michał Zmiiewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  2202. Nikodem Zrzelski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  2203. Benedykt Zubrzycki podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  2204. Hieronim Zwoliński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  2205. Józef Zwoliński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  2206. Józef Zyberg podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  2207. Waler. Zyliewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1825)
  2208. Karol Zywult major p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  2209. Antoni Żaboklicki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  2210. Ignacy Żaboklicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  2211. Hieronim Żarliński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  2212. Michał Żarliński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  2213. Antoni Żarnowski porucznik jazdy na reformie. (1819-)
  2214. Franciszek Żarski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  2215. Kajetan Żarski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  2216. Ignacy Żaryn podporucznik p. 8 piech. lin., główne dyżur. (1819-1825)
  2217. Wojciech Żebrowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  2218. Bogusław Żelewski porucznik korp. inżyn. (1830-)
  2219. Teofil Żelewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  2220. Aleksander Żerdziński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  2221. Antoni Żeromski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  2222. Gabriel Żeromski kapitan p. 3 piech. lin. (1823-1830)
  2223. Ludwik Żochowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  2224. Andrzej Żołczyński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  2225. Marcin Żołkiewicz kapitan p. 8 ułanów (1815-1825)
  2226. Antoni Żółtowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1829-1830)
  2227. Antoni Żórawski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  2228. Józef Żórawski podporucznik p. 2 piech. lin. (1829-1830)
  2229. Łukasz Żórawski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  2230. Józef Żukowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  2231. Michał Żukowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  2232. Wojciech Żukowski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  2233. Paweł Żurawski podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  2234. Michał Żwan porucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  2235. Adam Żychliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  2236. Mikołaj Żyliński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  2237. Walerian Żytewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1826-1830)
  2238. Józef Żyżniewski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.12.2018.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie