Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                                            Paweł Karol Lubartowicz ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1680-1750
&1735 Barbara Urszula Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, bohater PSB 1718-1791
    Józef Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, starosta [str] karlikowskie 1690
&1720 Konstancja Aleksandrowicz 1700
 
                                            |     |  
               



   



 
                                            |     |     |     |  
                                            Krystyna Justyna ks. Sanguszko-Kowelska h. Pogoń Litewska, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1741-1778     Jan Modest ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1749-1806     Aniela Angielika Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1750-1823     Mikołaj Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, bohater PSB 1720  
                                            |     |     |        
                |    



   
                                            |              
        Zaloguj się 1782-1869
&1803 Zaloguj się 1787-1851
    Zaloguj się 1754/1757-1840
&1780 Zaloguj się 1770/1772-1848
                Tekla Teresa Katarzyna Bielińska h. Junosza, bohater PSB 1762-1810              
        |     |                 |              
   



   



      |        
        |     |     |     |           |              
  Zaloguj się 1820
&1840 Zaloguj się 1810
    Zaloguj się 1808/1809     Zaloguj się 1797-1836     Zaloguj się 1800     Zaloguj się 1798     Zaloguj się 1805/1806-1883
&1825 Zaloguj się 1808/1809-1846
    Paulina Cecylia Marianna hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1790-1883              
  |     |     |     |     |     |     |              
  |     |    



    |     |     |        
  |     |           |     |     |              
  |     |           |    



    |        
  |     |           |     |     |     |              
  Zaloguj się 1844-1881     Zaloguj się 1842-1883           Zaloguj się 1826-1881     Zaloguj się 1827-1846     Zaloguj się 1841     Henryka Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1815-1863              
  |     |           |     |     |     |              
 



     



    |     |        
                    |     |              
                    Zaloguj się 1868-1902     Maciej Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1837-1883              
                    |     |              
                    Anna Schulsinger, głowa w spisie ludn. Krakowa 1894     Gabriela Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1873-1942              
                    |     |              
                    Olga Scherer 1924-1988     Edward Skirmunt h. Dąb, (linia: Alojzy Sulistrowski psb.30105.6) 1906-1965              
                    |     |              
             



       
                                   

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.04.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie