Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1823-1897
&ca 1850 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1834-1895
|
|
|
Wincenty Korneliusz Feliks Szweycer h. Zadora, bohater PSB 1810-1872
&1837 Helena Marianna Leokadia Łabęcka h. Łabędziogrot 1810-1882
|
|
|
Franciszek Ksawery Szadurski h. Ciołek 1764-
&ca 1780 Franciszka Felkerzamb h. wł. ?1760-
|
|
|
Aleksander Mohl h. Ropuchy 1816-1855
&ca 1820 Zofia Dobrzańska ?1790-1863
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ca 1836-
&1856 Zaloguj się ca 1836-
|
|
|
Zaloguj się ca 1833-
&1856 Zaloguj się ca 1837-
|
|
|
Zaloguj się 1851-
&1884 Zaloguj się ?1850-
|
|
|
Zaloguj się ca 1861-
&1882 Zaloguj się ca 1856-
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1851-1909
|
|
|
Zaloguj się 1841-1921
|
|
|
Helena Szweycer h. Zadora, artykuł w Nekrologii 1839-1891
&ca 1860 Stanisław Olszowski z Olszowy h. Prus (II), (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) ca 1835-
|
|
|
Dorota Szadurska h. Ciołek ?1810-
&ca 1830 N. Czechowicz ?1800-
|
|
|
Wiktor Ignacy Szadurski z Szadurek h. Ciołek ?1810-
|
|
|
Teresa Mohl h. Ropuchy ?1820-
|
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się 1823-
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1870-
|
|
|
Zaloguj się ?1870-
|
|
|
Zaloguj się ?1870-
|
|
|
Zaloguj się ?1880-
|
|
|
Zaloguj się ca 1888-
|
|
|
Zaloguj się ca 1889-
|
|
|
|
|
|
Helena Agnieszka Aleksandra Olszowska z Olszowy h. Prus (II), artykuł w Nekrologii ca 1861-1933
&1881 Aleksander Jan Janasz, bohater PSB 1850-1930
|
|
|
Salomea Czechowicz ?1830-
&ca 1860 Ignacy Antoni Chrapowicki h. Gozdawa, marszałek szlachty gubernii [wit] Witebsk 1817-1893
|
|
|
|
|
|
Stanisława Łopacińska z Łopacina h. Lubicz 1864-1930
&ca 1880 Artur Eugeniusz Edward Miłosz h. Lubicz 1836-1895
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helena Maria Dorota Janasz, (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) 1883-1975
&ca 1910 Jerzy Gabriel 1878-1949
|
|
|
Marian Antoni Andrzej Chrapowicki h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii 1864-1930
&1912 Felicja Chełmińska h. Nałęcz 1887-1943
|
|
|
|
|
|
Aleksander Miłosz h. Lubicz 1883-1959
&ca 1910 Weronika Kunat h. Topór, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1887-1945
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wojciech Gabriel, bohater Kto jest kim 1919-2005
|
|
|
Janina Chrapowicka z Kochanowicz (gub. witebska) h. Gozdawa, (linia: Józef Chrapowicki 3.195.166) 1919-1987
|
|
|
|
|
|
Czesław Miłosz h. Lubicz, laureat Nagrody Nobla 1911-2004
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi