Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
  Zaloguj się 1480-1555
&1514 Zaloguj się 1530-1559
    Zaloguj się, kasztelan [kra] Kraków 1492-1565
&1525 Zaloguj się 1499-1565
                   
  |     |                    
 



   



       
  |     |     |     |                    
  Zaloguj się 1550-1580     Zaloguj się 1540-1566     Zaloguj się 1540-1601     Zaloguj się 1540-1588                    
  |     |     |     |                    
  Zaloguj się 1550-1593     Zaloguj się 1570-1606     Zaloguj się 1570-1599     Zaloguj się 1576-1630                    
        |     |     |                    
   



    |        
              |                    
              Zaloguj się 1602-1654                    
              |                    
              Zaloguj się 1650                    
              |                    
              Zaloguj się, kasztelan [rus] Przemyśl 1681-1717                 Mateusz Butrymowicz h. Topór, bohater PSB 1745-1814
&1772 Krystyna Lach-Szyrma 1740
 
              |                 |  
              Wincenty Franciszek hr. Krasicki z Siecina h. Rogala, starosta [str] korytnickie 1709-1752                 Józefa Butrymowicz h. Topór, (linia: Mateusz Butrymowicz 2.770.20) 1770-1859  
              |                 |  
       



      |  
              |     |           |  
              Gabriel hr. Krasicki z Siecina h. Rogala, (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) 1750-1775     Aniela Korzeniowska h. Lis, (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) 1770     Antoni Rodziewicz h. Łuk (Napięty) 1777-1839
&1821 Eleonora Giełgud h. wł., (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1800
    Emilia Łucja Orda h. wł. (Ostoja odm.), (linia: Mateusz Butrymowicz 2.770.20) 1804  
                    |     |     |  
          |    



    |  
                    |     |     |     |  
                    Antoni Czarnecki h. Prus (III), (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) 1790     Anna Rodziewicz h. Łuk (Napięty), (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1823     Henryk Rodziewicz h. Łuk (Napięty), (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1825-1881     Amelia Małgorzata Konstancja Kurzeniecka, (linia: Mateusz Butrymowicz 2.770.20) 1820  
                    |     |     |     |  
         



   



 
                             

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 28.02.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.230.148.211