Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                                      Jan Antoni Czarnecki h. Prus (III), bohater PSB 1700-1773
&1750 Zuzanna Siemaszko h. Odrowąż 1730
&1750 Felicjanna Felicyana Czosnowska z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) 1720
    Dominik Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, podstarości [tro] Kowno 1711-1743
&1732 Marianna Zabiełło h. Topór 1705-1770
 
                                      |     |  
             



   



 
                                      |     |     |     |  
                                Barbara Maria Laura Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1767-1834
&1770 Franciszek Ksawery Kęszycki z Kęszyc h. Nałęcz, bohater PSB 1742-1789
    Antoni Czarnecki h. Prus (III), krajczy [cen_kor] Korona 1756-1845     Karol Czarnecki h. Prus (III) 1760     Anna Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1740     Michał hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1733-1798  
                                |     |     |     |        
           



   



   
                                |              
                    Antoni Epifaniusz Koczorowski z Koczorowa h. Rogala 1800-1875
&1824 Augusta Teresa Nepomuce Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1802-1881
    Nepomucena Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1780-1826              
                    |     |              
       



    |        
                    |     |     |              
                    Emilia Ludwika Anna Koczorowska z Koczorowa h. Rogala, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1828-1864     Józefa Koczorowska z Koczorowa h. Rogala, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1833-1900     Ignacy Raszewski h. Grzymała, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1824-1890              
                    |     |     |              
        |    



       
                    |                    
        Ignacy Watta-Skrzydlewski h. Samson, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1849-1919
&1888 Halina Marcinkowska 1860
    Antoni Władysław Karol Graeve, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1864-1905                    
        |     |                    
   



    |              
        |     |     |                                      
        Włodzimierz Watta-Skrzydlewski h. Samson, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1890-1963     Bogusław Watta-Skrzydlewski h. Samson, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1900     Stefania Helena Graeve, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1900                                      
        |     |     |                                      
    |    



             
        |                                            
  N. Jarosz 1920     Teresa Jadwiga Watta-Skrzydlewska h. Samson, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1927-2000                                            
  |     |                                            
 



               
                                               

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 18.210.22.132