|
Zaloguj się ?1790-
&ca 1810 Zaloguj się ?1780-
|
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się ?1780-
|
|
|
Zaloguj się ?1760-
&ca 1790 Zaloguj się ?1770-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1812-1866
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1816-1866
|
|
|
Zaloguj się ca 1808-1848/
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1812-1848
|
|
|
Magdalena Elżbieta Kralewska ca 1804-1826
&1823 Jan Spinger, oficer Powstania Listopadowego 1773-1846
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1766-1820
&ca 1790 Zaloguj się ca 1778-1850
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leokadia Szpinger, artykuł w Nekrologii 1823-1897
|
|
|
Tymoteusz Miszewski h. Lubicz, okręg płocki Tow. Rolniczego 1805-1872
&1841 Paulina Marianna Argermeier ?1810-
|
|
|
Michał Kossobudzki z Kossobud h. Pobóg, oficer Powstania Listopadowego ?1800-
&1843 Aurora Desirée Bureau 1827-1906
|
|
|
Szymon Kossobudzki z Kossobud h. Pobóg, okręg płocki Tow. Rolniczego 1800-1868
&1825 Marianna Miczkiewicz ?1800-1868/
|
|
|
Szymon Syruć h. Doliwa, bohater PSB 1809-1871
&ca 1860 Weronika Bogdanowicz ?1830-
&ca 1830 Eufrozyna Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1815-1845
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Miszewski h. Lubicz, artykuł w Nekrologii 1838-1895
|
|
|
Józefina Karolina Kossobudzka z Kossobud h. Pobóg 1844-1882
|
|
|
Helena Kossobudzka z Kossobud h. Pobóg, artykuł w Nekrologii ca 1825-1894
&1843 Antoni Jabłoński h. Jasieńczyk, okręg mławski Tow. Rolniczego 1816-1891
|
|
|
Elwira Syruć h. Doliwa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1839-1913
&1859 Antoni Piotr Jerzy hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak 1833-1881
|
|
|
Józefa Syruć h. Doliwa, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1863-1954
&ca 1880 Zygmunt Kunat h. Topór 1858-1935
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Jan Gustaw Jabłoński h. Jasieńczyk 1856-1906
&ca 1890 Aleksandra Józefa Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1865-1941
|
|
|
Jarosław Jan hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1865-1919
&1893 Iza Antonina Kotwicz h. wł. 1872-1956
|
|
|
Weronika Kunat h. Topór, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1887-1945
&ca 1910 Aleksander Miłosz h. Lubicz 1883-1959
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janusz Szymon Felicjan Jabłoński h. Jasieńczyk, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1898-1974
|
|
|
Irena hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1908-1984
|
|
|
Czesław Miłosz h. Lubicz, laureat Nagrody Nobla 1911-2004
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|