Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
  Zaloguj się, chorąży [sie] Piotrków 1730
&1770 Zaloguj się 1740
    Jan Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria, podczaszy [san] Sandomierz 1720
&1710 Anna Derszniak z Rokitnicy h. Korczak 1700
    Piotr Celestyn Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, podczaszy [lec] Brzeziny 1710
&1751 Anna Derszniak z Rokitnicy h. Korczak 1700
                                                                                           
  |     |     |                                                                                            
  |    



                               
  |     |                                                                                            
 



   



                               
  |     |     |     |                                                                                            
  Wojciech Fidiasz Tymowski h. Sas 1774-1817
&1790 Franciszka Przybylska 1780-1848
    Franciszka Tymowska h. Sas 1777     Andrzej Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria, chorąży [san] Chęciny 1730     Rupert Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, chorąży [lec] Brzeziny 1750
&1780 Franciszka Skarbek-Woyczyńska na Wodzicznie h. Awdaniec, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1760-1833
                                                                                           
  |     |     |     |                                                                                            
  |    



    |                                
  |           |                                                                                            
  Konstanty Franciszek Tomasz Tymowski h. Sas 1811-1881
&1840 Wirginia Brodzka 1820-1885
          Ignacy Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, rotmistrz wojsko polskie 1786
&1818 Joanna Chojecka 1798
    Klemens Wolski 1793-1871
&1822 Leokadia Łucja Domańska 1805
                                                    Zaloguj się 1782
&1807 Zaloguj się 1784
                   
  |           |     |                                                     |                    
  |         |    



                   



     
  |           |     |     |                                                     |     |              
  Cezaryna Anna Felicja Tymowska h. Sas 1842-1920
&1861 Ernest Tymowski h. Sas, urzędnik Królestwa Polskiego 1841-1880
          Aleksander Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1819     Wanda Wolska 1824     Zaloguj się 1834
&1852 Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego 1821
                                                    Zaloguj się 1827
&1848 Zaloguj się 1818
    Zaloguj się 1814
&1838 Zaloguj się 1816
    Zaloguj się 1810
&1830 Zaloguj się 1810
       
  |           |     |     |                                                     |     |     |        
  |        



    |                     |     |     |    
  |                 |                                                     |     |     |        
  |               |             |     |    



   
  |                 |                             |     |     |     |        
  Maria Kleofa Seweryna Tymowska h. Sas, (linia: Ignacy Tymowski le.3905.4.1) 1862
&1885 Edmund Marcin Franciszek Bogdanowicz, bohater PSB 1857-1911
                Zaloguj się 1859
&1880 Zaloguj się 1850
    Zaloguj się 1840
&1873 Zaloguj się 1840
    Zaloguj się 1837
&1860 Zaloguj się 1830
    Zaloguj się 1820
&1850 Zaloguj się 1830
    Zaloguj się 1860
&1880 Zaloguj się 1860
    Zaloguj się 1854
&1879 Zaloguj się 1850
    Zaloguj się 1839     Zaloguj się 1841     Zaloguj się 1836
&1861 Zaloguj się 1835
    Zaloguj się 1826-1878
&1850 Zaloguj się 1827-1887
 
  |                 |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
  |           |     |     |     |     |     |    



    |     |  
  |                 |     |     |     |     |     |           |     |  
  |             |    



   



   



   



    |           |     |  
  |                 |     |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |  
  Jan Józef Bogdanowicz, uczestnik Powstania Warszawskiego 1894-1967
&1920 Zofia Maria Janina Tymowska z Ulesia h. Sas, (linia: Albin Skórkowski psb.30225.4) 1897-1976
                Zaloguj się 1890     Zaloguj się 1890     Zaloguj się 1870     Zaloguj się 1870     Zaloguj się 1860     Zaloguj się 1860     Zaloguj się 1860     Zaloguj się 1890     Zaloguj się 1890     Zaloguj się 1880           Zaloguj się 1861
&1892 Zaloguj się 1867
    Zaloguj się 1859-1935
&1890 Zaloguj się 1860
 
  |                 |     |     |     |     |     |     |     |     |     |           |     |  
  |            



   



   



   



   



      |     |  
  |                                                     |     |  
  Marianna Bogdanowicz, (linia: Albin Skórkowski psb.30225.4) 1927                                                     Zaloguj się 1890     Zaloguj się, bohater PSB 1891-1967  
                                                        |     |  
                         



 
                                                           

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.11.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 35.175.120.174