Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
  Zaloguj się 1810
&1830 Zaloguj się 1800
    Zaloguj się 1770
&1804 Zaloguj się 1770
          Zaloguj się 1780
&1806 Zaloguj się 1780
                                                                                     
  |     |           |                                                                                      
  |    



     



                     
  |     |     |           |     |                                                              
  Zaloguj się 1840     Zaloguj się 1820     Zaloguj się 1824-1896     Zaloguj się 1820-1866     Zaloguj się 1810     Zaloguj się 1810
&1838 Zaloguj się 1810
    Zaloguj się 1800
&1830 Zaloguj się 1810
    Zaloguj się 1810
&1839 Zaloguj się 1810
                Stanisław Stablewski h. Oksza, bohater PSB 1832-1904
&1855 Stanisława Honorata Sczaniecka z Łagowca h. Ossoria 1836-1922
    Bogusław Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1825-1885
&1849 Anna Maria Prakseda Wierzbińska z Wierzbna h. Nałęcz 1825-1892
                         
  |     |     |     |     |     |     |     |                 |     |                          
 



   




    |     |     |         |     |          
              |     |     |                 |     |                          
              |    



   



     



   



     
              |     |     |     |     |           |     |     |     |              
              Zaloguj się 1830
&1859 Zaloguj się 1830
    Zaloguj się 1840
&1868 Zaloguj się 1840
    Zaloguj się 1850     Zaloguj się 1850     Zaloguj się 1840
&1870 Zaloguj się 1840
    Zaloguj się 1850
&1877 Zaloguj się 1859
    Maria Stablewska h. Oksza, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1859-1937
&1884 Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1851-1917
    Helena Stablewska h. Oksza, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1856-1936
&1877 Zygmunt Radoński h. Jasieńczyk 1850
    Konstancja Franciszka Bibiana Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1850-1926
&1869 Wacław Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, bohater PSB 1846-1927
    Stanisława Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1854-1930
&1878 Paweł Stanisław Zakrzewski h. Wyskota 1837-1888
    Józef Paczkowski 1801-1892
&1848 Eleonora Plewkiewicz 1828-1909
    Zaloguj się 1811
&1833 Zaloguj się 1816
& ? ?
 
              |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
      |     |    



    |     |     |     |     |     |     |     |  
              |     |           |     |     |     |     |     |     |     |  
            |     |           |    



    |     |     |     |    



   



 
              |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |  
              Zaloguj się 1870     Zaloguj się 1870           Zaloguj się 1880     Zaloguj się 1896     Zaloguj się 1884-1936
&1918 Zaloguj się 1899-1980
    Helena Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1885-1952
&1910 Tadeusz Brodowski z Brodowa h. Łada, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1874-1933
    Maria Radońska h. Jasieńczyk, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1878-1970     Emil Henryk Stanisław Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1872-1954     Anna Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1879-1981     Józef Paczkowski, bohater PSB 1861-1933     Jan Paczkowski, bohater PSB 1852-1928     Zaloguj się 1850     Roman May, bohater PSB 1846-1887  
              |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |        
           



     



    |     |    



   



   



   
                                |     |                          
                                Halina Pękacka 1919
&1940 Piotr Hudyma 1920-1980
    Halina Brodowska z Brodowa h. Łada, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1912
&1937 Jerzy Marian Dworakowski h. Ślepowron, bohater Listy Katyńskiej 1913-1940
                         
                                |     |                          
                                Róża Hudyma 1946-     Jacek Dworakowski h. Ślepowron, korespondent M.J.M. 1939-                          
                                |     |                          
                       



               
                                                           

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.11.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.204.173.36