|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Michał Rybiński h. Radwan ?1670-
&ca 1700 Konstancja Pawsza h. Leliwa ?1670-
&ca 1700 Anna Suryn ?1680- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Oskierka h. Murdelio, bohater PSB ca 1670-1734
&ca 1700 Zofia Stadnicka-Kolenda h. Bełty (odm.) ?1680- |
|
|
Katarzyna Rybińska h. Radwan, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1710-
&ca 1700 Michał Pawsza h. Leliwa ?1670- |
|
|
Łukasz Tadeusz Rybiński h. Radwan, członek Sejmu Wielkiego 1710-1789
&ca 1740 Róża Marianna Kościuszko-Siechnowicka h. Pierzchała (Roch III) ?1720-1781 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwik Gerwazy Oskierka h. Murdelio, bohater PSB /1710-1770
&ca 1730 Teresa Tyzenhauz h. Bawół ?1710- |
|
|
Rafał Alojzy Oskierka h. Murdelio, bohater PSB 1708-1767 |
|
|
Aniela Pawsza h. Leliwa, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1710- |
|
|
Tomasz Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1750-1785
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Murzynowski h. Ogończyk ?1790-ca 1832
&ca 1800 Balbina Zielińska z Zielonej h. Świnka, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ?1790- |
|
|
Jan Nosarzewski z Chotumia h. Dołęga, bohater PSB ca 1755-1823
&1774 Teodozja Ulatowska h. Jastrzębiec ?1760-
&1794 Feliksa Radzicka-Róg z Radzicza h. Nałęcz, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) ca 1770-1830 |
|
|
Aniela Anna Oskierka h. Murdelio, kanoniczka [maz] Warszawa ?1750-1809
&1780 Jan Zieliński z Zielonej h. Świnka, członek Sejmu Wielkiego 1739-1805 |
|
|
|
|
|
Maciej Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1770-1835
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Murzynowska h. Ogończyk, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ca 1810-
&1830 Jan Ossowski h. Dołęga ca 1798- |
|
|
Urszula Murzynowska h. Ogończyk, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ca 1808-1834 |
|
|
Leopold Eugeniusz Nosarzewski z Chotumia h. Dołęga, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) 1798- |
|
|
Teresa Maria Nosarzewska z Chotumia h. Dołęga, artykuł w Nekrologii 1782-1859 |
|
|
Ignacy Zieliński z Zielonej h. Świnka, urzędnik Królestwa Polskiego 1781-1835 |
|
|
|
|
|
Jan Stefan Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1800-1840
&ca 1830 Józefina Kistowska ?1800- |
|
|
Matylda Dąbrowska 1828-1870
&1844 Stanisław Leonard Zelewski 1822-1896 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1840-
&ca 1870 Zaloguj się ?1850- |
|
|
Władysław Ossowski h. Dołęga, artykuł w Nekrologii 1835-1908
&1862 Wanda Janta-Połczyńska h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1843-1879 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stephan Alexander Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) 1840-1910 |
|
|
Mathilde Pauline Zelewska 1850-1887 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ca 1879- |
|
|
Eleonora Konarska ca 1874-
&1892 Ignacy Taczanowski 1865- |
|
|
Józef Ossowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ?1880-
&1902 Alojza Aubracht-Prądzyńska ?1890- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Władysław Taczanowski 1898- |
|
|
Maria Ossowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ?1910 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|