Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                    Zaloguj się, bohater PSB 1564-1636
&1590 Zaloguj się 1579-1622
 
                    |  
       



 
                    |     |  
                    Zaloguj się, sędzia grodzki [kra] Kraków 1610
&1650 Zaloguj się 1640
    Zaloguj się, bohater PSB 1610-1676  
                    |        
                    Zaloguj się 1670
&1690 Zaloguj się 1650
       
                    |        
                    Zaloguj się, burgrabia [kra] Kraków 1690
&1710 Zaloguj się 1690
       
                    |        
                    Marcjanna Romer z Wierzbicy h. Grzymała 1720-1761
&1740 Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz 1700-1761
       
                    |        
                    Kasper Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), członek Sejmu Wielkiego 1750-1806
&1768 Teodora Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) 1760-1812
       
                    |        
                    Julia Agnieszka Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1789-1857
&1812 Ignacy Badeni h. Bończa, bohater PSB 1786-1859
       
                    |        
                    Seweryn Badeni h. Bończa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820
&1840 Józefa Prendowska h. Ślepowron (Korwin) 1830-1869
       
                    |        
                    Maria Badeni h. Bończa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1848-1933
&1870 Kazimierz Feliks Deskur h. Góra Złotoskalista, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1844-1908
       
                    |        
  Władysław «Jastrząb» Rudziński z Rudna h. Prus (III), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-2013
&1940 Anna Krasińska 1928-2004
          Koleta Descours h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1888-1925
&1900 Józef Targowski h. Rogala, bohater PSB 1883-1952
       
  |           |        
 



     



   
  |     |           |     |        
  Zaloguj się 1950-
&1980 Zaloguj się 1950-
    Oskar Rudziński z Rudna h. Prus (III) 1948-     Magdalena Teresa hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1945-2013     Zygmunt Targowski h. Rogala 1941-1971     Elżbieta Irena Targowska h. Rogala, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1918-2001        
  |     |     |     |              
  |    




     
  |                    
  Zaloguj się 1982-                    

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 18.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.85.245.126