Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1740-
&ca 1720 Zaloguj się ?1690-1746/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1720-
&ca 1740 Zaloguj się ?1710-1778 |
|
|
Maksymilian Otto-Trąmpczyński h. Topór ?1740-
&ca 1770 Antonina Kołudzka ?1750- |
|
|
Władysław Suchorzewski h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1750-
&ca 1780 Marianna Sokolnicka h. Nowina, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) ?1760- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefata Starza-Zbyszewska z Łukowa h. Topór ?1750-1831
&/1779 Aleksy Skarbek-Malczewski z Malczewa h. Awdaniec 1747-1789/ |
|
|
Adam Tomasz Andrzej Otto-Trąmpczyński h. Topór ?1770- |
|
|
Urszula Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1780- |
|
|
Stanisław Suchorzewski h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1780-1844
&ca 1810 Aniela Zakrzewska h. Pomian ?1780-1866 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
&1821 Zaloguj się ?1790- |
|
|
|
|
|
Aleksander Suchorzewski h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1820-
&ca 1840 Lucyna Gądecka z Gądecza h. Rawicz, (linia: Józef Gliszczyński 6.250.22) ?1830- |
|
|
Witold Michał hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, okręg lipnoski Tow. Rolniczego 1823-1880
&1847 Klementyna Klemencja Cecylia Glińska z Glinek h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1826-1895 |
|
|
Cyprian Ksawery Zaborowski h. Grzymała, urzędnik Królestwa Polskiego 1799-1866
&ca 1830 Józefa Woźnicka ca 1806-1880 |
|
|
Zaloguj się, oficer Powstania Listopadowego 1802-1868
&1832 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1807-1864 |
|
|
Zaloguj się ?1800-
&ca 1820 Zaloguj się ?1790- |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
|
|
|
Paulina Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1870- |
|
|
Józef Piotr Paweł hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, artykuł w Nekrologii 1854-1923 |
|
|
Michalina hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, artykuł w Nekrologii 1848-1927 |
|
|
Ambroży Feliks Teofil Zaborowski h. Grzymała, urzędnik Królestwa Polskiego 1833-1899 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1840-1899 |
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Natalia Anna Klimkiewicz h. Przyjaciel ?1820-
&1851 Wincenty Prokopowicz, bohater PSB 1825-1894 |
|
|
Zaloguj się ca 1827-
&1850 Zaloguj się 1831- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1858- |
|
|
Zaloguj się ?1860- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi