Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman hr. Sierakowski h. Ogończyk, hr. [tytuł] nadany ca 1703-1783
&1739 Teresa Sierakowska z Starego Sierakowa h. Dołęga ca 1717-1791 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna hr. Sierakowska h. Ogończyk, (linia: Kajetan Sierakowski 5.396.120) ?1750-1806
&ca 1780 Kazimierz Albin Lenartowicz z Giezgiezłowa h. Pobóg, pułkownik wojsko koronne 1740-1808 |
|
|
Kajetan Onufry hr. Sierakowski h. Ogończyk, bohater PSB 1753-1841
&1780 Anna Teodora Sierakowska z Bogusławic h. Ogończyk 1765-1792 |
|
|
Franciszek Ksawery hr. Zboiński z Ossówki h. Ogończyk, kasztelan [plo] Płock 1751-1818
&1787 Joanna Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) ca 1761-1821 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Otolia Lenartowicz z Giezgiezłowa h. Pobóg, (linia: Kajetan Sierakowski 5.396.120) ?1780-
&1805 Alojzy Józef Wincenty Wierusz-Niemojewski h. Wieruszowa ?1780- |
|
|
Antoni Jan Franciszek hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk, (linia: Kajetan Sierakowski 5.396.120) 1783-1842 |
|
|
Antonina hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii ?1790-1846 |
|
|
Eleonora hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii ca 1797-1874
&1819 Ignacy Maurycy Stanisław Dembowski h. Jelita, oficer Powstania Listopadowego 1789-1861 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maciej Mateusz Sławęcki ?1800-
&1830 Ludwika Tekla Sochaczewska ?1800- |
|
|
Benigna Wierusz-Niemajowska h. Wieruszowa, (linia: Kajetan Sierakowski 5.396.120) ?1810-
&1840 Leon Beck ?1810- |
|
|
|
|
|
Róża Dembowska z Nacpolska h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1824-1918
&1857 Mikołaj Józef Łaźniewski h. Prus (II - Wilczekosy), okręg płocki Tow. Rolniczego 1819-1889 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850-
&1876 Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się ?1840-
&1856 Zaloguj się ?1830- |
|
|
Ksawera Sławęcka, artykuł w Nekrologii 1838-1903 |
|
|
Stefan Alojzy Józef Beck, artykuł w Nekrologii ca 1841-1892 |
|
|
|
|
|
Witold Mikołaj Herman Łaźniewski h. Prus (II - Wilczekosy), bohater PSB 1865-1938
&1901 Maria Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja 1882-1968 |
|
|
Józef Adam Binder, artykuł w Nekrologii 1856-1929
&1887 Maria Izabella Kunicka z Kunic h. Sas, artykuł w Nekrologii 1861-1923 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Łaźniewski h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1905-1980 |
|
|
Irena Binder ca 1906-1986 |
|
|
Zaloguj się ca 1898-1943 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi