|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szymon Zieliński z Zielonej h. Świnka, kasztelan [ino] Rypin 1713-1784
&1744 Józefata Podoska h. Junosza ?1710-1783 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1750-1794
&ca 1790 Ewa Zalewska ?1760- |
|
|
Marceli Zieliński z Zielonej h. Świnka, wojski [plo] Płock 1744-1816
&ca 1780 Brygida Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) 1758-1801 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1802-1871
&1830 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1810-1880 |
|
|
Ignacy Zieliński z Zielonej h. Świnka 1791-1831
&ca 1810 Marcela Zaborowska h. Grzymała 1795-1828 |
|
|
Balbina Zielińska z Zielonej h. Świnka, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ?1790-
&ca 1800 Józef Murzynowski h. Ogończyk ?1790-ca 1832 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Helena Joanna Augustynowicz, artykuł w Nekrologii 1832-1914
&1849 Felicjan Primus Sokołowski h. Gozdawa, okręg lipnoski Tow. Rolniczego 1819-1903 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1837-1892 |
|
|
Zaloguj się, okręg lipnoski Tow. Rolniczego 1824-1863 |
|
|
Aleksandra Murzynowska h. Ogończyk, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ca 1810-
&1830 Jan Ossowski h. Dołęga ca 1798- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1871-
&1887 Zaloguj się ca 1852- |
|
|
Felicjan Sokołowski h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii 1862-1927
&1890 Jadwiga Zuzanna Nowakowska, artykuł w Nekrologii ca 1871-1933 |
|
|
|
|
|
Józef Ossowski h. Dołęga, artykuł w Nekrologii 1847-1904
&ca 1860 N. N. ?1840- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Tratkiewicz ?1880-
&1911 Marianna Bronisława Bennett ?1880- |
|
|
Stefan Jerzy Sokołowski h. Gozdawa, poseł na Sejm II RP ca 1891-1941
&1920 Halina Stanisława Gąssowska h. Garczyński, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1897-1978 |
|
|
|
|
|
Józefa Ossowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) 1866-
&1884 Tomasz Stanisławski 1860- |
|
|
Stanisław Przemorski ?1860-
&ca 1890 Balbina Beliński ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1860-
&ca 1890 Zaloguj się ?1870- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Eugeniusz Tratkiewicz 1916-1985 |
|
|
Hanna Jadwiga Sokołowska h. Gozdawa, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1924-2002 |
|
|
|
|
|
Leokadia Stanisławska, (linia: Franciszek Czapski 3.598.95) ?1900- |
|
|
Kazimierz Przemorski ?1900- |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|