|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Michał Rybiński h. Radwan ?1670-
&ca 1700 Konstancja Pawsza h. Leliwa ?1670-
&ca 1700 Anna Suryn ?1680- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Rybińska h. Radwan, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1710-
&ca 1700 Michał Pawsza h. Leliwa ?1670- |
|
|
Łukasz Tadeusz Rybiński h. Radwan, członek Sejmu Wielkiego 1710-1789
&ca 1740 Róża Marianna Kościuszko-Siechnowicka h. Pierzchała (Roch III) ?1720-1781 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Alojzy Oskierka h. Murdelio, bohater PSB 1708-1767
&1741 Stanisława Teresa ks. Ogińska h. Oginiec ?1710-1744/ |
|
|
Aniela Pawsza h. Leliwa, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1710- |
|
|
Tomasz Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1750-1785
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jozafat Syruć h. Doliwa ?1700-
&ca 1740 Ludwika Bogusz h. Półkozic ?1730- |
|
|
|
|
|
Marianna Oskierka h. Murdelio (odm.), (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) ?1740-
&1781 Michał Straszewicz h. Odrowąż, bohater PSB 1750-1818 |
|
|
Maciej Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1770-1835
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Florian Syruć h. Doliwa, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji ?1750-1802
&ca 1780 Salomea Dzwonkowska z Dzwonka h. Przeginia ?1760-1833 |
|
|
Michał Syruć h. Doliwa, (linia: Florian Syruć sw.10735) ?1750-
&ca 1800 Józefa Hauman ?1780- |
|
|
|
|
|
Aleksandra Straszewicz h. Odrowąż, (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) ?1800-
&1801 Michał Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1769-1839 |
|
|
Jan Stefan Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) ?1800-1840
&ca 1830 Józefina Kistowska ?1800- |
|
|
Matylda Dąbrowska 1828-1870
&1844 Stanisław Leonard Zelewski 1822-1896 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1800-
&ca 1810 Zaloguj się ?1800- |
|
|
Barbara Syruć h. Doliwa, (linia: Florian Syruć sw.10735) ca 1790-1864
&ca 1820 Leonard Mordas-Żyliński h. Janina, artykuł w Nekrologii 1795-1856 |
|
|
Szymon Syruć h. Doliwa, bohater PSB 1809-1871 |
|
|
Weronika Bogdanowicz ?1830- |
|
|
Szymon Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1812-1882 |
|
|
Stephan Alexander Rybiński h. Radwan, (linia: Antoni Rybiński sw.1641) 1840-1910 |
|
|
Mathilde Pauline Zelewska 1850-1887 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1819-
&1845 Zaloguj się ca 1822- |
|
|
Franciszka Hilczyńska, artykuł w Nekrologii 1832-1919
&1856 Feliks Świątkowski h. Suszyński, artykuł w Nekrologii 1819-1874 |
|
|
Salomea Mordas-Żylińska h. Janina, artykuł w Nekrologii 1831-1908
&ca 1860 Onufry Jan Józef Skarżyński h. Bończa, bohater PSB 1818-1896 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Józef Jan Świątkowski h. Suszyński, artykuł w Nekrologii 1860-1928 |
|
|
Salomea Stefania Józefa Skarżyńska h. Bończa, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1870-1947 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|