Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, rotmistrz [cen] dwór królewski ?1610-
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1650-
& ? ? |
|
|
Zaloguj się ?1620- |
|
|
Zaloguj się ?1630- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1700-
&ca 1730 Zaloguj się ?1710- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, miecznik [wil] Wiłkomierz ?1740-
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Komar z Bejsagoły h. wł., prezydent sądu głównego [wil] Wilno ?1770-1847
&ca 1790 Tekla Kościałkowska h. Syrokomla ?1770- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1760-1831/
&1788 Zaloguj się ca 1765-1831 |
|
|
Józef Orpiszewski h. Junosza 1778-1833
&1809 Marianna Szymońska h. Jastrzębiec ?1770- |
|
|
Michał hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., bohater PSB 1777-1862
&1803 Izabela Helena H Syberg zu Wischling h. Zyberk, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1785-1849 |
|
|
Teofil Komar z Bejsagoły h. wł. 1800-1861
&ca 1830 Rachela Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1819-1872 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
&ca 1800 Zaloguj się ca 1786- |
|
|
Zaloguj się 1792-1842/
&ca 1810 Zaloguj się 1786-1874 |
|
|
Zaloguj się ca 1796-/1857
&1829 Zaloguj się ?1800-/1857 |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&1834 Zaloguj się ?1820- |
|
|
Ludwik Józef Bartłomiej Orpiszewski h. Junosza, bohater PSB 1810-1875 |
|
|
Anna hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1821-1904 |
|
|
Stanisław Kazimierz hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1823-1896
&1855 Maria Teresa Eleonra hr. Borch h. Trzy Kawki, artykuł w Nekrologii 1834-1875 |
|
|
Felicja Komar z Bejsagoły h. wł., (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1844-1891
&1861 Stanisław Ignacy Hieronim Mohl h. Ropuchy, bohater Wiki 1821-1894 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1822-1898 |
|
|
Zaloguj się ca 1805- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1816-1898 |
|
|
Zaloguj się 1836-1879 |
|
|
Zaloguj się 1843- |
|
|
|
|
|
Piotr hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1866-1932 |
|
|
Zofia Mohl h. Ropuchy, artykuł w Nekrologii 1875-1927 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi