Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1780-1808/
&ca 1700 Zaloguj się ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karol Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski ca 1733-1783
&1761 Krystyna Zbijewska h. Rola ?1730-1771 |
|
|
Stanisław Rogaliński z Dzwonowa h. Łodzia, bohater PSB ca 1733-1785
&1769 Teresa Katarzyna Julianna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota ca 1749-1804 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1770- |
|
|
Zaloguj się ca 1777-1843 |
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się 1783-1829 |
|
|
Zaloguj się 1765-1821 |
|
|
Maciej Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski 1771-1834 |
|
|
Donata Dorota Rogalińska z Dzwonowa h. Łodzia 1776-1841 |
|
|
Zaloguj się ?1780- |
|
|
Paweł Gostomski z Gostomi h. Nałęcz, chorąży [pom] Pomorze ?1760-1825
&ca 1790 Aniela Szydłowska h. Lubicz, (linia: Symeon Szydłowski 6.721.325) ?1760-1805 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1760-
&1790 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1773-1850 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1780-1860
&ca 1810 Zaloguj się ?1810-/1860 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1814- |
|
|
Zaloguj się ca 1812- |
|
|
Zaloguj się ?1810-1841 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1813-1863 |
|
|
|
|
|
Hieronim Karol Kazimierz Gostomski z Gostomi h. Nałęcz, okręg czerski Tow. Rolniczego 1800-1862 |
|
|
Szymon Ogonowski ?1790-1847/
&1822 Marianna Izabella Fijałkowska, artykuł w Nekrologii ca 1805-1847 |
|
|
Zaloguj się ?1810- |
|
|
Zaloguj się ?1810- |
|
|
Zaloguj się, okręg centralny Tow. Rolniczego ca 1811-1887 |
|
|
Zaloguj się ?1810- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Otton Gostomski z Gostomi h. Nałęcz, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1831- |
|
|
Franciszka Ogonowska ca 1845-1885 |
|
|
Zaloguj się ca 1823- |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1840- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1900- |
|
|
Zaloguj się ?1900- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi