Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1760-
&ca 1780 Zaloguj się ?1750- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1791-1838 |
|
|
Zaloguj się 1788-1843 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1794-
&1820 Zaloguj się ca 1798- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1820- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1819-1865 |
|
|
Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), okręg mławski Tow. Rolniczego 1826-1897
&ca 1850 Katarzyna Kalkstein z Klonówki h. Kos, artykuł w Nekrologii 1827-1907 |
|
|
Leon Chamski z Chamska h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii 1851-1925
&1881 Maria Kotarska h. Pniejnia, artykuł w Nekrologii 1866-1937 |
|
|
Józef Grabowski z Grabówki h. Oksza, artykuł w Nekrologii ca 1839-1898
&ca 1860 Felicja Ciurzyńska, artykuł w Nekrologii ca 1843-1895 |
|
|
Zaloguj się ?1840-
&ca 1870 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1840-1924 |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1840-1924 |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1840-
&ca 1860 Zaloguj się ?1840- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Eligia Maria Chrzanowska z Łaniowa h. Suchekomnaty, bohater PSB 1855-1927 |
|
|
Kazimiera Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1865-1944 |
|
|
Zygmunt Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1872-1944 |
|
|
Helena Chamska z Chamska h. Jastrzębiec, (linia: Symeon Szydłowski 6.721.325) 1894-1975 |
|
|
Maria Leontyna Chamska z Chamska h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii ca 1886-1910 |
|
|
Czesław Grabowski z Grabówki h. Oksza ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1864-1929 |
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Feliks Bryła, bohater Czy wiesz kto to jest 1888-1939 |
|
|
Anna Biernacka h. Poraj, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1891- |
|
|
Zygmunt Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: August Kicki 10.16.41) 1906-1975 |
|
|
Danuta Zofia Mieczkowska z Dzierżoniowa h. Zagłoba, (linia: Symeon Szydłowski 6.721.325) 1915-2003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi