Zaloguj się, wojski [maz] Warszawa ?1620-/1700
|
|
Zaloguj się ca 1640-1700/
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ca 1630-1706
|
|
Zaloguj się ?1640-
|
|
Zaloguj się ?1650-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się, kasztelan [pdo] Kamieniec ?1620-1705
|
|
Zaloguj się ?1640-
|
|
Zaloguj się, podstoli [bel] Bełz ?1660-1714
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się, miecznik [wol] Wołyń ?1670-1706
|
|
Zaloguj się ?1620-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Wawrzyniec Laurenty «Kyndziuszek» Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz, bohater Wiki 1694-1770
|
|
Katarzyna Humnicka z Humnisk h. Gozdawa ?1700-
|
|
Aleksander Stempkowski na Nieświeżu h. Suchekomnaty ?1670-
|
|
Aleksandra Zabokrzycka h. Ulanicki ?1680-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się, bohater Wiki ?1670-1712
|
|
Zaloguj się ?1680-1736
|
|
Zaloguj się, rotmistrz [cen] dwór królewski ?1640-1700
|
|
Zaloguj się 1665-
|
|
|
|
Zaloguj się, podczaszy [kij] Żytomierz ?1600-1690
|
|
Zaloguj się ?1630-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1630-1746
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się, kasztelan [rus] Halicz ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się, starosta [inf] Dyneburg ?1660-
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Franciszek Bożeniec-Jełowicki h. wł., starosta [str] nowosielskie 1699-1748
|
|
Elżbieta Wybranowska z Wybranowa h. Poraj 1698-1774
|
|
Stanisław Kostka Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz, senator I RP ?1720-1796
|
|
Róża Stempkowska na Nieświeżu h. Suchekomnaty ?1720-
|
|
Zaloguj się, chorąży [ino] Dobrzyń ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Zaloguj się, cześnik [kij] Owrucz ?1680-1766/
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się, rotmistrz [cen] dwór królewski 1656-1739
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się, podczaszy [rus] Trembowla ?1680-/1746
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
|
|
Marcin Świętosławski ?1690-/1763
|
|
Franciszka Bylina h. Belina ?1690-/1763
|
|
Jan Wojakowski h. Brochwicz ?1710-
|
|
Krystyna Młocka h. Prawdzic ?1720-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
Zaloguj się, kasztelan [maz] Wyszogród ?1640-1746
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Rafał Ludwik Skarbek h. Awdaniec, bohater PSB ?1710-1776
|
|
Zaloguj się ?1720-1779
|
|
Stanisław Bożeniec-Jełowicki h. wł., bohater PSB 1742-1811
|
|
Klara Urszula Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz, (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1751-1816
|
|
Andrzej Orłowski z Orłowa h. Lubicz, konsyliarz Konfederacji Targowickiej ?1740-
|
|
Agnieszka Komorowska z Komorowa h. Korczak ?1720-
|
|
Zachariasz Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., bohater PSB 1700-1774
|
|
Marianna Szczeniowska na Wielkim Szczeniowie h. Kuszaba (Paprzyca) ?1710-1785
|
|
Bruno Dadźbóg-Kamieński h. Jastrzębiec, rotmistrz kawaleria narodowa ?1760-
|
|
Konstancja Piotrowicka-Bóbr h. Pilawa 1847-
|
|
Franciszek Antoni Gadomski z Gadomca h. Rola, skarbnik [maz] Ciechanów ?1750-
|
|
Konstancja Padlewska ?1750-
|
|
Wojciech Augustyn Świętosławski, bohater PSB ca 1742-
|
|
Klementyna Wojakowska z Rzeplina h. Brochwicz ?1740-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Antoni Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), pułkownik wojsko koronne 1724-
|
|
Tekla Skarbek h. Awdaniec ?1750-
|
|
Jan Felicjan Bożeniec-Jełowicki h. wł., marszałek [wol] Krzemieniec ca 1786-1869
|
|
Cecylia Orłowska z Orłowa h. Lubicz 1786-1874
|
|
Czesław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., marszałek powiatowy [bra] Winnica 1768-1846
|
|
Ewa Dadzibóg-Kamieńska h. Jastrzębiec ?1770-
|
|
Antoni Gadomski z Gadomca h. Rola, marszałek [pdo] Płoskirów ?1780-
|
|
Benedykta Świętosławska, (linia: Wojciech Świętosławski psb.34804.1) ?1780-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Hilary Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), marszałek powiatowy [wol] Krzemieniec 1791-1869
|
|
Maria Bożeniec-Jełowicka h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1824-1896
|
|
Henryk Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., student Uniwersytetu Warszawskiego 1805-1877
|
|
Franciszka Gadomska z Gadomca h. Rola, artykuł w Nekrologii 1810-1874
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Karol Czesław Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii 1847-1933
|
|
Krystyna Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł., artykuł w Nekrologii 1855-1919
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Eustachy Jan Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), student Uniwersytetu Jagiellońskiego ca 1883-
|