Zaloguj się, rotmistrz [cen] dwór królewski 1656-1739
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Zaloguj się, podczaszy [rus] Trembowla ?1680-/1746
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
|
|
|
|
Maciej Świeykowski h. Trzaska ?1680-ca 1740
|
|
Zofia Omiecińska ?1690-
|
|
Dominik Orłowski z Orłowa h. Lubicz, bohater Wiki ?1710-
|
|
Zofia Malinowska ?1710-
|
|
Franciszek Salezy Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1700-1772
|
|
Anna Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) ?1730-1772
|
|
Jerzy Wandalin August Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1715-1778
|
|
Maria Amelia Fryderyka hr. Brühl h. wł., bohater PSB 1736-1772
|
|
Jakub Ignacy Stempkowski na Nieświeżu h. Suchekomnaty, kasztelan [san] Żarnów ?1680-1763
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1710-1749
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Marcin Świętosławski ?1690-/1763
|
|
Franciszka Bylina h. Belina ?1690-/1763
|
|
Jan Wojakowski h. Brochwicz ?1710-
|
|
Krystyna Młocka h. Prawdzic ?1720-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1682-1768
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1705-1775
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Roman hr. Sierakowski h. Ogończyk, hr. [tytuł] nadany ca 1703-1783
|
|
Teresa Sierakowska z Starego Sierakowa h. Dołęga ca 1717-1791
|
|
Teodor Sierakowski h. Ogończyk, senator I RP ?1740-1787
|
|
Marcjanna Marianna Chrząstowska z Chrząstowa h. Łodzia ?1720-1788
|
|
Ignacy Antoni Zboiński z Ossówki h. Ogończyk, wojewoda [plo] Płock ca 1714-1796
|
|
Salomea Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec, (linia: Ludwik Karśnicki 9.508.230) ca 1724-1776
|
|
Wojciech Grabiński z Grabna h. Pomian, podkomorzy [cen] dwór królewski ?1710-1786
|
|
Karolina Małachowska h. Nałęcz, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1730-1817
|
|
Stanisław Sołtan h. wł. 1698-1758
|
|
Helena Römer h. Laski ?1720-1794
|
|
Stanisław ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, bohater PSB 1722-1787
|
|
Karolina Pociej h. Waga 1732-1776
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ca 1730-1774
|
|
Maria Aleksandra ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby 1753-
|
|
Zaloguj się, konsyliarz [cen] Rada Nieustająca ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Józef Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1735-1802
|
|
Anna Teresa ks. Ossolińska z Balic h. Topór, bohater PSB 1746-1802
|
|
Stanisław ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1722-1783
|
|
Elżbieta Izabela ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1736-1816
|
|
Piotr Branicki h. Korczak, bohater PSB ?1700-1762
|
|
Waleria Melania Szembek h. wł. ?1700-1778
|
|
Wasyl Andrejewicz Engelhardt ?1720-
|
|
Maria Aleksandrowna Potemkin ?1740-
|
|
Piotr Branicki h. Korczak, bohater PSB ?1700-1762
|
|
Waleria Melania Szembek h. wł. ?1700-1778
|
|
Wasyl Andrejewicz Engelhardt ?1720-
|
|
Maria Aleksandrowna Potemkin ?1740-
|
|
Franciszek Salezy Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1700-1772
|
|
Anna Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) ?1730-1772
|
|
Jerzy Wandalin August Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1715-1778
|
|
Maria Amelia Fryderyka hr. Brühl h. wł., bohater PSB 1736-1772
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Zachariasz Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., bohater PSB 1700-1774
|
|
Marianna Szczeniowska na Wielkim Szczeniowie h. Kuszaba (Paprzyca) ?1710-1785
|
|
Bruno Dadźbóg-Kamieński h. Jastrzębiec, rotmistrz kawaleria narodowa ?1760-
|
|
Konstancja Piotrowicka-Bóbr h. Pilawa 1847-
|
|
Marcin Leonard Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, bohater PSB ca 1721-1793
|
|
Justyna Joanna Orłowska z Orłowa h. Lubicz, (linia: Jan Orłowski lu.20329) ?1740-ca 1769
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
|
|
Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798
|
|
Józef Gabriel Stempkowski na Nieświeżu h. Suchekomnaty, bohater PSB 1710-1793
|
|
Franciszka Tarkowska h. Klamry ?1720-1777
|
|
Wojciech Augustyn Świętosławski, bohater PSB ca 1742-
|
|
Klementyna Wojakowska z Rzeplina h. Brochwicz ?1740-
|
|
Kajetan Stanisław Giżycki z Giżyc h. Gozdawa, bohater PSB ca 1720-1785
|
|
Katarzyna Rakowska ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się 1750-
|
|
Kajetan Onufry hr. Sierakowski h. Ogończyk, bohater PSB 1753-1841
|
|
Anna Teodora Sierakowska z Bogusławic h. Ogończyk 1765-1792
|
|
Franciszek Ksawery hr. Zboiński z Ossówki h. Ogończyk, kasztelan [plo] Płock 1751-1818
|
|
Joanna Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) ca 1761-1821
|
|
Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1756-1836
|
|
Franciszka Teofila ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby ?1760-1802
|
|
Aleksander Michał Pociej h. Waga, bohater PSB 1774-1846
|
|
Anna Korzeniowska h. Lis ?1770-1815
|
|
Jan Nepomucen Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1761-1815
|
|
Julia ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater Wiki ?1760-1794
|
|
Franciszek Ksawery Branicki h. Korczak, bohater PSB ca 1730-1819
|
|
Aleksandra Katarzyna Engelhardt, bohater PSB 1754-1838
|
|
Franciszek Ksawery Branicki h. Korczak, bohater PSB ca 1730-1819
|
|
Aleksandra Katarzyna Engelhardt, bohater PSB 1754-1838
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
|
|
Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Czesław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., marszałek powiatowy [bra] Winnica 1768-1846
|
|
Ewa Dadzibóg-Kamieńska h. Jastrzębiec ?1770-
|
|
Jan Nepomucen Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, bohater PSB ca 1762-1837
|
|
Oktawia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) 1786-1842
|
|
Jakub Stempkowski na Nieświeżu h. Suchekomnaty ?1770-
|
|
Franciszka Świętosławska, (linia: Wojciech Świętosławski psb.34804.1) ?1770-
|
|
Franciszek Salezy Giżycki z Giżyc h. Gozdawa, porucznik kawaleria narodowa ?1760-
|
|
Weronika Sulatycka h. Sas ?1770-
|
|
Antoni Jan Franciszek hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk, (linia: Kajetan Sierakowski 5.396.120) 1783-1842
|
|
Antonina hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii ?1790-1846
|
|
Adam Leon Ludwik Sołtan h. wł., bohater PSB 1792-1863
|
|
Idalia Pociej h. Waga ?1800-
|
|
Artur Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1787-1832
|
|
Zofia Branicka h. Korczak, bohater PSB 1790-1879
|
|
Władysław Grzegorz hr. Branicki h. Korczak, bohater PSB 1783-1843
|
|
Róża Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1782-1862
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Edward Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., artykuł w Nekrologii 1811-1853
|
|
Eleonora Świeykowska z Kołodna h. Trzaska, (linia: Jan Orłowski lu.20329) ?1810-
|
|
Ignacy Stempkowski na Nieświeżu h. Suchekomnaty, (linia: Wojciech Świętosławski psb.34804.1) 1799-
|
|
Cecylia Giżycka z Giżyc h. Gozdawa ?1800-
|
|
Alfons Józef hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk, bohater PSB 1816-1886
|
|
Maria Anna Teresa Pereświt-Sołtan h. wł., artykuł w Nekrologii 1818-1906
|
|
Adam Józef Mateusz Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1822-1872
|
|
Katarzyna hr. Branicka h. Korczak, bohater PSB 1825-1907
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Czesław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., artykuł w Nekrologii 1840-1900
|
|
Elżbieta Stempkowska na Nieświeżu h. Suchekomnaty, artykuł w Nekrologii 1845-1905
|
|
Adam hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk, bohater PSB 1846-1912
|
|
Maria Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), głowa w spisie ludn. Krakowa 1855-1934
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Edward Ignacy Jaroszyński z Jaroszynki h. wł., artykuł w Nekrologii 1865-1907
|
|
Wanda hr. Sierakowska z Waplewa h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii 1879-1919
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Katarzyna Maria Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł., głowa w spisie ludn. Krakowa 1903-1935
|