Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Nosarzewski h. Dołęga ?1710-1779
|
|
Anna Zielińska z Zielonej h. Świnka, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) ?1730-
|
|
Antoni Glinka z Glinek h. Trzaska, bohater PSB ca 1710-1772
|
|
Bogumiła Mostowska h. Dołęga ?1700-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1736-1818
|
|
Zaloguj się 1739-1812
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Stanisław Szymoński h. Jastrzębiec ?1730-
|
|
Julianna Stępowska ?1730-
|
|
Zaloguj się, stolnik [bra] Bracław ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1770-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1750-1818
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Józef Bonawentura Łabęcki h. Łabędziogrot, frankista ochrzczony ?1730-
|
|
Anna Piotrowska ?1730-
|
|
Zaloguj się, frankista ochrzczony ca 1748-1808
|
|
Zaloguj się ca 1751-1810
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Maciej Dembowski h. Jelita ?1750-
|
|
Zuzanna Kozanecka ?1750-
|
|
|
|
Stanisław Ubysz ?1760-
|
|
Anna Grodecka ?1760-
|
|
Jan Leon Nosarzewski h. Dołęga, sędzia ziemski [maz] Ciechanów 1743-1830
|
|
Zofia Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Mikołaj Glinka 6.232.185) ?1750-1822
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1763-
|
|
Zaloguj się ?1770-
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
Józef Orpiszewski h. Junosza 1778-1833
|
|
Marianna Szymońska h. Jastrzębiec ?1770-
|
|
Piotr Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa, sędzia pokoju okręgu [raw] Rawa Mazowiecka 1767-1810
|
|
Katarzyna Święcicka ?1770-
|
|
Wojciech Majewski h. Starykoń, artykuł w Nekrologii ca 1769-1841
|
|
Apolonia Laskowska, artykuł w Nekrologii ca 1769-1849
|
|
Ludwik Szweycer h. Zadora 1776-1835
|
|
Marianna Piwo 1782-1842
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1773-1854
|
|
Zaloguj się ca 1779-1851
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Kazimierz Dembowski h. Jelita ca 1778-
|
|
Marianna Kłobukowska ?1770-
|
|
Wincenty Nikodem Ubysz h. Cholewa ca 1789-1863
|
|
Antonina Nosarzewska h. Dołęga, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) ca 1794-
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
Zaloguj się ?1800-
|
|
Andrzej Sokołowski h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii ca 1788-1861
|
|
Fryderyka Sukiert, artykuł w Nekrologii ca 1805-1875
|
|
Zaloguj się ?1820-
|
|
Zaloguj się ?1820-
|
|
Dionizy Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa, okręg brzeziński Tow. Rolniczego 1804-1877
|
|
Tekla Józefa Barbara Majewska h. Starykoń, artykuł w Nekrologii ca 1809-1876
|
|
Wincenty Korneliusz Feliks Szweycer h. Zadora, bohater PSB 1810-1872
|
|
Helena Marianna Leokadia Łabęcka h. Łabędziogrot 1810-1882
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Karol Paweł Dembowski h. Jelita, okręg pułtuski Tow. Rolniczego ?1800-
|
|
Zofia Anna Ubysz h. Cholewa, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) ca 1827-
|
|
Włodzimierz Ludomir Brodowski h. Łodzia, bohater PSB 1823-1903
|
|
Henryka Piotrowska, artykuł w Nekrologii ca 1823-1905
|
|
Zaloguj się, okręg radomski Tow. Rolniczego 1837-
|
|
Zaloguj się 1841-1892
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1841-1912
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1846-1922
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Aleksander Ignacy Dembowski h. Jelita, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) ca 1865-
|
|
Helena Maria Brodowska h. Łodzia ca 1861-
|
|
Wojciech Sokołowski h. Gozdawa ca 1863-
|
|
Stefania Franciszka Zofia Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa, artykuł w Nekrologii 1869-1907
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Włodzimierz Dembowski h. Jelita, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) 1892-1937
|
|
Henryka Sokołowska h. Gozdawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1893-1942
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Katarzyna Dembowska h. Jelita, (linia: Ignacy Zieliński sw.13928) 1919-2002
|