Włodzimierz ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska, kawaler [z_order] order świętego Stanisława ?1720-
|
|
Teresa Szampach-Bośniacka ?1720-
|
|
Adam Alojzy Myszka Myszka-Chołoniewski ze Stratyna h. Korczak, bohater PSB ?1710-1772
|
|
Salomea Kącka h. Brochwicz ?1740-
|
|
Janusz Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater PSB 1743-1813
|
|
Joanna Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) 1753-
|
|
Rafał Ślizień h. Świat, bohater PSB ?1750-1817
|
|
Tekla Ślizień h. Świat ?1750-1814/
|
|
Jan hr. Plater z Broelu h. wł., hr. [tytuł] nadany 1759-1789
|
|
Anna Wołłowicz h. Bogoria ?1760-
|
|
Tadeusz Żaba h. Kościesza (odm.), kasztelan [pol] Połock 1750-1800
|
|
Ludwika Kiełpsz h. wł. ?1740-
|
|
Antoni Małachowski h. Nałęcz, bohater PSB 1740-1796
|
|
Katarzyna Działyńska z Działynia h. Ogończyk 1753-1814
|
|
Andrzej Komar h. wł. ?1760-/1838
|
|
Elżbieta Zawisza ca 1759-1838
|
|
Michał Przezdziecki h. Pierzchała (Roch III), członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1747-1799
|
|
Marianna Mostowska h. Dołęga, (linia: Józef Mostowski psb.19077.9) 1761-1810
|
|
Filip Nereusz Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, bohater PSB ca 1750-1816
|
|
Ludwika Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1769-1802
|
|
Ignacy Tyzenhauz h. Bawół, konsyliarz Konfederacji Targowickiej 1760-1822
|
|
Marianna Przezdziecka h. Pierzchała (Roch III), (linia: Michał Ogiński 3.662.313) ca 1763-1843
|
|
Antoni Wańkowicz h. Lis (odm.) ca 1758-1812
|
|
Anna Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) ?1790-1812
|
|
Kazimierz Konstanty hr. Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1748-1807
|
|
Izabela Ludwika Borch h. Trzy Kawki, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1752-1813
|
|
Jan Tadeusz Syberg zu Wischling h. Zyberk, wojewoda [bli] Brześć Litewski 1739-1806
|
|
Ludwika Zofia von Kleist ?1760-
|
|
Józef Borewicz h. wł. (Prus odm.), sędzia ziemski [tro] Kowno ?1740-
|
|
Marianna de Raës 1751-1821
|
|
Felix von Rönne h. wł., konsyliarz Konfederacji Targowickiej ?1760-1827
|
|
Antonina Giełgud h. wł. (odm.), (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) ca 1800-
|
Antoni Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater PSB 1748-1794
|
|
Koleta Kaleta Myszka-Chołoniewska ze Stratyna h. Korczak, (linia: Ignacy Chołoniewski 3.124.126) ?1760-
|
|
Dymitr ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater PSB 1777-1859
|
|
Zofia Slizień h. Świat ?1770-1843
|
|
Kazimierz Władysław hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1779-1819
|
|
Eleonora Apolinara Żaba h. Kościesza (odm.) 1784-1847
|
|
Ludwik Jakub Jan Małachowski h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1785-1856
|
|
Ludwika Komar h. wł., artykuł w Nekrologii ca 1790-1850
|
|
Konstanty hr. Przeździecki h. Pierzchała (Roch III), bohater PSB 1782-1856
|
|
Adelajda Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, artykuł w Nekrologii 1794-1848
|
|
Konstanty Tyzenhauz h. Bawół, pułkownik armia W.Ks.Litewskiego 1786-1853
|
|
Waleria Wańkowicz h. Lis (odm.), (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1805-1843
|
|
Michał hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., bohater PSB 1777-1862
|
|
Izabela Helena H Syberg zu Wischling h. Zyberk, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1785-1849
|
|
Michał Borewicz h. wł. (Prus odm.) 1774-1820
|
|
Maria Tekla von Rönne h. wł., artykuł w Nekrologii 1804-1893
|