Zaloguj się, podkomorzy [inf] Inflanty ?1650-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
|
|
Antoni Kordysz h. wł., skarbnik [bra] Bracław ?1680-
|
|
Zofia Denisko h. Wukry ?1690-
|
|
Michał Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, pułkownik [cen] dwór królewski 1705-
|
|
Anna Radzimińska h. Lubicz ?1700-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1660-1722
|
|
Zaloguj się ?1660-1717/
|
|
Aleksander Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas, rotmistrz [cen] dwór królewski ?1660-1723
|
|
Anna ks. Dönhoff h. wł. ?1670-
|
|
Kazimierz Leon Karol Sapieha h. Lis, bohater PSB 1697-1738
|
|
Karolina Teresa Pia ks. Radziwiłł h. Trąby (odm.) 1707-1765
|
|
Antoni Benedykt ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1718-1761
|
|
Anna Zofia Ożarowska z Ożarowa h. Rawicz, (linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) ?1730-1759
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1676-1742
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się, wojewoda [raw] Rawa Mazowiecka ca 1662-1753
|
|
Zaloguj się ?1700-1775
|
|
Zaloguj się, cześnik [kij] Owrucz ?1680-1766/
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się ?1700-1754
|
|
Zaloguj się ?1690-1754/
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Kazimierz Michał Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron, podkomorzy [wen] Wenden ?1700-
|
|
Brygida Skirmunt ?1720-
|
|
Stanisław Kordysz h. wł., chorąży [bra] Bracław ?1720-
|
|
Justyna Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się, miecznik [kij] Owrucz ?1730-
|
|
Jan Kanty Potocki h. Pilawa (Złota), kasztelan [bra] Bracław 1693-1744
|
|
Konstancja Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas ca 1672-1792
|
|
Aleksander Michał Paweł ks. Sapieha h. Lis, bohater PSB 1730-1793
|
|
Agnieszka Magdalena Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1739-1780
|
|
Jan Antoni Rostworowski h. Nałęcz (II), bohater PSB 1709-1775
|
|
Konstancja Lanckorońska z Brzezia h. Zadora ?1710-1777
|
|
Jakub Bartłomiej Komorowski z Komorowa h. Korczak, bohater PSB 1724-1781
|
|
Antonina Brygitta Pawłowska z Werbna h. Wierzbna ?1720-1791
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Nepomucen Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron ?1750-
|
|
Antonina Kordysz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1750-1788..1792
|
|
Jakub Kamieński h. Jastrzębiec, kawaler [z_order] order świętego Stanisława ?1740-1807
|
|
Ewa Anna Żaba ?1740-
|
|
Teodor Potocki h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1730-1812
|
|
Karolina ks. Sapieha h. Lis, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1759-1814
|
|
Andrzej Jan Tadeusz Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1745-1831
|
|
Józefa Kunegunda Komorowska z Komorowa h. Korczak ca 1755-1816
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Andrzej Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron (Korwin), (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1780-
|
|
Rozalia Kamieńska h. Jastrzębiec ?1770-
|
|
Adam Potocki h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1776-1812
|
|
Maria Ewa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), artykuł w Nekrologii 1777-1860
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Mikołaj Władysław Korwin-Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1799-1873
|
|
Adamina Aniela Konstancja Potocka h. Pilawa (Złota), artykuł w Nekrologii 1811-1894
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Mieczysław Piotr Jan Korwin-Kamieński na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron (Korwin), artykuł w Nekrologii 1833-1859
|