Józef Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, chorąży [ino] Bydgoszcz ?1700-1754
|
|
Magdalena Ponętowska ?1680-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Suchorzewski h. Zaremba ?1710-
|
|
Jadwiga Zajączek z Wrzący h. Świnka ?1700-
|
|
Jan Nepomucen Sokolnicki h. Nowina 1718-1785
|
|
Teresa Otto-Trąmpczyńska ?1730-
|
|
Antoni Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) ?1710-
|
|
Marianna Obiedowska h. Sulima ?1730-
|
|
Cyprian Wolicki ?1720-
|
|
Teresa Kęska ?1730-
|
|
Adam Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian ?1730-1764
|
|
Elżbieta Żychlińska h. Szeliga ?1730-1779
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się 1700-1771
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Zaloguj się 1745-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, burgrabia zamkowy [kra] Kraków ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
|
|
Stefan Florian Stanisław Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, bohater PSB 1728-1802
|
|
Ewa Tarło z Podhajec h. Topór 1736-1808
|
|
Romuald Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), konsyliarz [cen] Rada Nieustająca ca 1738-1812
|
|
Zuzanna Połchowska ?1760-
|
|
Zaloguj się, podstoli [kij] Kijów ?1720-1779
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
|
|
Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz ?1700-1761
|
|
Magdalena Antonina Szembek ze Słupowa h. wł. ?1720-1744
|
|
Józef Kajetan Dunin-Karwicki z Piotrkowa h. Łabędź, bohater PSB ?1700-1784
|
|
Helena Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1720-
|
|
Zaloguj się, burgrabia [maz] Nur 1718-
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
|
|
Jakub Orłowski ?1720-
|
|
Katarzyna N. ?1720-
|
|
Kazimierz Olejko-Lemnicki h. wł., członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1730-1830
|
|
Eleonora Słomińska h. Nowina ?1750-
|
|
Stanisław Szamota na Szamotach h. Prawdzic ?1730-1787
|
|
|
|
Franciszek Prażmowski h. Belina, bohater PSB 1734-1813
|
|
Anna Boska z Bożego i Woli Boskiej h. Jasieńczyk 1744-1808
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
Antoni Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) ?1710-
|
|
Marianna Obiedowska h. Sulima ?1730-
|
|
Cyprian Wolicki ?1720-
|
|
Teresa Kęska ?1730-
|
|
Marcin Lutostański h. Jelita ?1730-
|
|
Zofia Konopka ?1740-
|
|
Władysław Suchorzewski h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1750-
|
|
Marianna Sokolnicka h. Nowina, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) ?1760-
|
|
Józef Jordan Walenty Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) ?1760-
|
|
Marianna Wolicka ?1760-
|
|
Michał Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, bohater PSB ca 1758-
|
|
Ludwika Radoszewska ca 1762-1841
|
|
Zaloguj się 1744-1820
|
|
Zaloguj się ?1760-1796
|
|
Zaloguj się ?1770-
|
|
Zaloguj się ?1780-
|
|
Wilhelm Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię 1778-1850
|
|
Teresa Grabkowska z Grabek h. Jastrzębiec ?1760-1827
|
|
Sebastian Jan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, bohater PSB 1762-1834
|
|
Felicjanna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1790-1846
|
|
Julian Russocki z Brzezia h. Zadora ca 1750-1837/
|
|
Marianna Żabicka ca 1778-
|
|
Romuald Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), konsyliarz [cen] Rada Nieustająca ca 1738-1812
|
|
Teresa Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) ?1760-
|
|
Michał Wacław Benedykt Bądzyński z Bądzyna h. Junosza, pisarz grodzki [pdl] Mielnik ?1720-
|
|
Rozalia Kamińska ?1760-
|
|
Sebastian Orłowski ca 1750-1826
|
|
Felicjana Olejko-Lemnicka h. wł., artykuł w Nekrologii ca 1780-1864
|
|
Baltazar Jerzy Szamota na Szamotach h. Prawdzic ?1770-1816
|
|
Józefa Cylińska ca 1770-1824
|
|
Józef Feliks Kalasanty Prażmowski h. Belina, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1776-1839
|
|
Józefa Słąnka ?1770-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Jordan Walenty Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) ?1760-
|
|
Marianna Wolicka ?1760-
|
|
Bartłomiej Lutostański h. Jelita 1767-1838
|
|
Rozalia Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ca 1785-
|
|
Roman Antoni Bogumił Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1786-1865
|
|
Katarzyna Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian ?1790-
|
|
Teofil Lazary Adam Wiesiołowski h. Ogończyk, urzędnik Królestwa Polskiego 1794-1874
|
|
Euzebia Teresa Wolicka ca 1808-
|
|
Karol Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię 1800-1865
|
|
Aurelia Amelia Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1800-
|
|
Kwiryn Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1802-1884
|
|
Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii ca 1802-1884
|
|
Jan z Kapistranu Szymon Bądzyński z Bądzyna h. Junosza 1792-
|
|
Helena Orłowska, (linia: Kazimierz Lemnicki 14.107.8) ca 1801-
|
|
Walerian Wincenty Ferrariusz Szamota na Szamotach h. Prawdzic 1797-
|
|
Anna Prażmowska h. Belina, artykuł w Nekrologii ?1810-1889
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Stanisław Erazm Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1803-1869
|
|
Franciszka Lutostańska z Lutostania h. Jelita, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1807-1884
|
|
Michał Konstanty Jan Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, okręg włocławski Tow. Rolniczego 1823-1896
|
|
Wanda Bibianna Martyna Wiesiołowska h. Ogończyk 1830-1913
|
|
Stefan Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1830-1881
|
|
Teresa Nepomucena Rusocka z Brzezia h. Zadora, artykuł w Nekrologii 1836-1907
|
|
Ludwik Antoni Bądzyński z Bądzyna h. Junosza, okręg łosicki Tow. Rolniczego 1822-
|
|
Maria Agnieszka Józefa Szamota na Szamotach h. Prawdzic, artykuł w Nekrologii ca 1835-1926
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Maciej Artur Konstanty Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, bohater PSB 1834-1893
|
|
Zofia Urszula Stanisława Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1853-1915
|
|
Władysław Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1859-1933
|
|
Jadwiga Bądzyńska z Bądzyna h. Junosza, artykuł w Nekrologii ?1860-1927
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Antoni Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1880-1945
|
|
Jadwiga Jadwga Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Franciszek Prażmowski 2.190.457) 1891-1972
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Stanisław Antoni Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, bohater PSB 1912-1945
|