Jan Gaudenty Walenty hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk, hr. (primog.) [tytuł] nadany 1778-1854
|
|
Józefa Zbijewska h. Rola, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1787-1846
|
|
Andrzej Artur hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, okręg stanisławowski Tow. Rolniczego 1800-1887
|
|
Róża hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), artykuł w Nekrologii 1802-1862
|
|
Marceli hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III), hr. (primog.) [tytuł] nadany 1793-1868
|
|
Florentyna Izabela Antoni Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, artykuł w Nekrologii 1795-1873
|
|
Ludwik Stefan Piotr «I» Giżycki z Giżyc h. Gozdawa 1785-1834
|
|
Michalina Sobańska h. Junosza, artykuł w Nekrologii 1789-1874
|
|
Ludwik ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1775-1844
|
|
Małgorzata Idalia Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1782-1846
|
|
Ludwik Kropiński h. Sulima, bohater PSB 1767-1844
|
|
Aniela Błędowska z Błędowa h. Półkozic, artykuł w Nekrologii ?1790-1855
|
|
Kajetan Uruski h. Sas ca 1784-1827
|
|
Julia Wanda Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1788-1876
|
|
Adolf Rudolf Tyzenhauz h. Bawół, (linia: Jan Syberg dw.57633) ?1790-1830
|
|
Genowefa Pusłowska h. Szeliga (odm.), (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1802-1827
|
Franciszek Józef Wincenty hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk, hr. (primog.) [tytuł] nadany 1818-1894
|
|
Zofia hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1825-1853
|
|
Zygmunt Stanisław hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III), bohater PSB 1823-1908
|
|
Maria Giżycka z Giżyc h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii 1827-1914
|
|
Kalikst ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, oficer Powstania Listopadowego 1809-1888
|
|
Zofia Kropińska h. Sulima, (linia: Tadeusz Błędowski 1.1103.194) 1819-1839
|
|
Seweryn Maciej Leon hr. Uruski h. Sas, urzędnik Królestwa Polskiego 1817-1890
|
|
Hermancja Maria Tyzenhauz h. Bawół, artykuł w Nekrologii 1822-1891
|