Zaloguj się 1681-1738
|
|
Zaloguj się ?1680-1749/
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się, podkomorzy [der] Dorpat ?1710-
|
|
Zaloguj się ?1660-
|
|
Felicjan Rafał Józef Borsza-Drzewiecki z Drzewicy h. Nałęcz, kawaler [z_order] order Orła Białego 1722-
|
|
Zaloguj się, starosta [str] dymitrowskie ?1710-
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Zaloguj się, podczaszy [sie] Wieluń ?1730-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
|
|
Zaloguj się, stolnik [msc] Mścisław ?1670-1747
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się, skarbnik [wol] Krzemieniec ?1700-
|
|
Zaloguj się, łowczy [par] Parnawa ?1690-1735
|
|
Franciszka Gorayska z Goraja h. Korczak ?1690-
|
|
|
|
Zaloguj się, kasztelan [maz] Wyszogród ?1640-1746
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Rafał Ludwik Skarbek h. Awdaniec, bohater PSB ?1710-1776
|
|
Zaloguj się ?1720-1779
|
|
Zaloguj się 1717-
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
Michał Breza h. wł., stolnik [bel] Lubaczów 1718-1771
|
|
Ewa Żurawska ?1720-/1794
|
|
Nikodem Czarnecki h. Prus (III) ?1710-
|
|
Teresa Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz ?1770-
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ca 1745-
|
|
Zaloguj się 1755-1820
|
|
|
|
Zaloguj się, szambelan [cen] dwór królewski ?1720-
|
|
Zaloguj się ?1730-
|
|
Felicjan Głębocki z Głębokiego h. Doliwa, podstoli [bra] Bracław ?1720-
|
|
Tekla Pawłowska ?1750-
|
|
Jan Antoni Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), pułkownik wojsko koronne 1724-
|
|
Tekla Skarbek h. Awdaniec ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1760-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Antoni Breza h. wł., szambelan [cen] dwór królewski 1758-1818
|
|
Anna Czarnecka h. Prus (III) 1771-1829
|
|
Gotfryd Radzimiński h. Lubicz ?1780-
|
|
Felicjanna Mikoszewska ?1780-
|
|
Wincenty Łukasz Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, marszałek [wol] Dubno ?1770-
|
|
Anna Głębocka z Głębokiego h. Doliwa ?1780-
|
|
Jacek Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) 1785-
|
|
Joanna Maria Bobrowska ze wsi Bobrowo h. Boleścic ?1790-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Hipolit Erazm Breza h. wł., oficer wojsko polskie 1802-1882
|
|
Honorata Radzimińska h. Lubicz, artykuł w Nekrologii ?1810-/1867
|
|
Leon Ezechiel Izydor Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława 1812-1850
|
|
Laura Czosnowska z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii 1817-1903
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Urban Pius Breza h. wł., (linia: Stanisław Breza 2.291.33) 1848-1900
|
|
Anna Franciszka Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława 1845-1912
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Zofia Breza h. wł., (linia: Stanisław Breza 2.291.33) 1877-
|