Felicjan Stefan ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, starosta [str] daniszewskie ?1710-1756
|
|
Katarzyna Bożeniec-Jełowicka h. wł. ca 1720-1744/
|
|
Dymitr Hipolit Aleksander Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), starosta [kra] Biecz 1706-1788
|
|
Józefa Mycielska z Mycielina h. Dołęga ca 1720-
|
|
Michał Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, pułkownik [cen] dwór królewski 1705-
|
|
Anna Radzimińska h. Lubicz ?1700-
|
|
Adam Alojzy Myszka Myszka-Chołoniewski ze Stratyna h. Korczak, bohater PSB ?1710-1772
|
|
Salomea Kącka h. Brochwicz ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1690-1732
|
|
Zaloguj się ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Michał Błędowski z Błędowa h. Półkozic, pułkownik wojsko koronne ?1720-
|
|
Anna Felicianna Berlicz-Strutyńska h. Sas ?1720-
|
|
Jan Antoni Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), pułkownik wojsko koronne 1724-
|
|
Teresa Garczyńska h. wł. ?1760-1781
|
|
Zaloguj się, burgrabia [rus] Lwów ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1710-
|
|
Stanisław Benoe h. Taczała (odm.), miecznik [pdo] Podole ?1700-1783/
|
|
Magdalena Marianna Żochowska h. Brodzic ?1700-
|
|
Józef Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1735-1802
|
|
Anna Teresa ks. Ossolińska z Balic h. Topór, bohater PSB 1746-1802
|
|
Aleksander Michał Paweł ks. Sapieha h. Lis, bohater PSB 1730-1793
|
|
Agnieszka Magdalena Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1739-1780
|
|
Michał Tyzenhauz h. Bawół, starosta [str] posolskie ?1730-
|
|
Barbara Zyberk zu Wischling h. wł., dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego ?1730-1811
|
|
Antoni Przeździecki h. Pierzchała (Roch III), bohater PSB 1718-1772
|
|
Katarzyna ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) ?1730-
|
|
Franciszek Pusłowski h. Szeliga (odm.) ?1730-1799
|
|
Salomea Grabowska ?1730-
|
|
Franciszek ks. Drucki-Lubecki h. Druck, bohater PSB 1741-1802
|
|
Genowefa Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1748-1784
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Janusz Tomasz ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater PSB 1743-1813
|
|
Joanna Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) 1753-
|
|
Marcin Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, bohater PSB 1727-1807
|
|
Cecylia Myszka-Chołoniewska ze Stratyna h. Korczak, (linia: Ignacy Chołoniewski 3.124.126) ?1740-
|
|
Stanisław Kropiński h. Sulima, bohater PSB ca 1725-1773
|
|
Zuzanna Orzeszko h. Korab ?1720-
|
|
Tadeusz Błędowski z Błędowa h. Półkozic, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji ?1760-
|
|
Antonina Czosnowska z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) ?1780-1810
|
|
Maciej Uruski h. Sas, komornik [rus] Halicz ?1750-
|
|
Antonina Benoë h. Taczała (odm.) ?1740-
|
|
Seweryn Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1762-1829
|
|
Anna Teofila ks. Sapieha h. Lis, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1758-1813
|
|
Ignacy Tyzenhauz h. Bawół, konsyliarz Konfederacji Targowickiej 1760-1822
|
|
Marianna Przezdziecka h. Pierzchała (Roch III), (linia: Michał Ogiński 3.662.313) ca 1763-1843
|
|
Wojciech Pusłowski h. Szeliga (odm.), bohater PSB 1762-1833
|
|
Józefa ks. Drucka-Lubecka h. Druck, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) ?1780-1830
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Ludwik ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1775-1844
|
|
Małgorzata Idalia Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1782-1846
|
|
Ludwik Kropiński h. Sulima, bohater PSB 1767-1844
|
|
Aniela Błędowska z Błędowa h. Półkozic, artykuł w Nekrologii ?1790-1855
|
|
Kajetan Uruski h. Sas ca 1784-1827
|
|
Julia Wanda Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1788-1876
|
|
Adolf Rudolf Tyzenhauz h. Bawół, (linia: Jan Syberg dw.57633) ?1790-1830
|
|
Genowefa Pusłowska h. Szeliga (odm.), (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1802-1827
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Kalikst ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, oficer Powstania Listopadowego 1809-1888
|
|
Zofia Kropińska h. Sulima, (linia: Tadeusz Błędowski 1.1103.194) 1819-1839
|
|
Seweryn Maciej Leon hr. Uruski h. Sas, urzędnik Królestwa Polskiego 1817-1890
|
|
Hermancja Maria Tyzenhauz h. Bawół, artykuł w Nekrologii 1822-1891
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Włodzimierz Ludwik Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater PSB 1837-1918
|
|
Maria Wanda Felicja hr. Uruska h. Sas, bohater PSB 1853-1931
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Seweryn Franciszek Calixt ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, bohater Czy wiesz kto to jest 1873-1945
|