Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Antoni Felicjan Szembek ze Słupowa h. wł., bohater PSB 1671-1738
Ilustracja:a:-ę
&1690 Zaloguj się 1690-1735
Ilustracja:a:-ę
... &1695 Ewa Apolonia Nielepiec h. Prus (I) 1690-1718
Ilustracja:a:-ę
    |
   










    |   |   |   |   |   |
    Zaloguj się 1696-1759
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1712-1742
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1716-1767
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1720-1752
Ilustracja:a:-ę
  Franciszek Jakub Szembek ze Słupowa h. wł., bohater PSB 1720-1765
Ilustracja:a:-ę
  Magdalena Antonina Szembek ze Słupowa h. wł. 1720-1744
Ilustracja:a:-ę
        &1730 Jadwiga Rudnicka 1710-1765
Ilustracja:a:-ę
  &1745 Zaloguj się 1720-1757
Ilustracja:a:-ę
  &1722 Zaloguj się 1690
Ilustracja:a:-ę
... &1734 Antoni Józef Poniński h. Łodzia, bohater PSB 1680-1746
Ilustracja:a:-ę
  &1719 Zaloguj się 1720-1752/1756
Ilustracja:a:-ę
... &1747 Zaloguj się 1731-1749
Ilustracja:a:-ę
... &1754 Anna Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Teodor Potocki 11.1.1144) 1722
Ilustracja:a:-ę
  &1729 Stefan Pisarzowski h. Starykoń, stolnik [bra] Bracław 1700-1732
Ilustracja:a:-ę
... &1736 Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz 1700-1761
Ilustracja:a:-ę
        |   |       |   |   |       |   |
       




  |      








  |   |      


 






        |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |
        Paula Anna Barbara Szembek ze Słupowa h. wł. 1737-1798
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1740
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1740
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1745
Ilustracja:a:-ę
      Zaloguj się 1735-1782
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1737
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1740
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1740
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1740
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1750
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1749-1803
Ilustracja:a:-ę
      Andrzej Pisarzowski h. Starykoń, miecznik [kra] Oświęcim 1730-1782
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1730
Ilustracja:a:-ę
  Anna Ludwika Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1728-1832
Ilustracja:a:-ę
  Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), starosta [kra] Bochnia 1735-1806
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), podczaszy [kra] Kraków 1737-1807
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), konsyliarz [cen] Rada Nieustająca 1738-1812
Ilustracja:a:-ę
        &1757 Celestyn Łubieński z Łubnej h. Pomian, szambelan [cen] dwór królewski 1729-1759
Ilustracja:a:-ę
... &1760 Jan Prosper Potocki h. Pilawa (Złota), generał lejtnant wojsko koronne 1734-1761
Ilustracja:a:-ę
... &1763 Andrzej Ignacy ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1740-1787
Ilustracja:a:-ę
                                  &1750 Zaloguj się 1730
Ilustracja:a:-ę
      &1768 Zaloguj się 1746
Ilustracja:a:-ę
      &1760 Teresa Niszczycka 1740
Ilustracja:a:-ę
      &1730 Adam Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater Wiki 1722-1773
Ilustracja:a:-ę
  &1762 Jadwiga Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) 1746
Ilustracja:a:-ę
... &1770 Ksawera Marianna Jadwiga Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) 1750
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Szczęsna Feliksa Feliciatas Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1770-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1750 Felicjanna Połchowska z Połchowa 1743-1808
Ilustracja:a:-ę
  &1780 Teresa Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1760
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Zuzanna Połchowska 1760
Ilustracja:a:-ę
        |   |   |                                           |       |       |   |   |       |   |   |
        |   |  


                                          |      




     






















 


 






      |  










 


        |   |   |   |                                           |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |
        Feliks Walezjusz Władysław hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1758-1848
Ilustracja:a:-ę
  Prot Antoni Jacek Potocki h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1761-1801
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Zofia ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1760-1846
Ilustracja:a:-ę
  Michał Kleofas ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1765-1833
Ilustracja:a:-ę
                                          Zaloguj się 1770
Ilustracja:a:-ę
      Jakub Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1765-1811
Ilustracja:a:-ę
  Józef Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1770-1801
Ilustracja:a:-ę
  Michał Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1770
Ilustracja:a:-ę
      Jan Feliks Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1740-1847
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760-1832
Ilustracja:a:-ę
  Marcin Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1760-1789
Ilustracja:a:-ę
  Andrzej Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1760
Ilustracja:a:-ę
  Anna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Zuzanna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Petronela Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Magdalena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1763-1826
Ilustracja:a:-ę
  Agnieszka Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1763-1833
Ilustracja:a:-ę
  Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1765-1816
Ilustracja:a:-ę
  Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770-1826
Ilustracja:a:-ę
  Wojciech Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1776-1856
Ilustracja:a:-ę
  Karolina Teresa Tatiana Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), bohater PSB 1778-1846
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780-1813
Ilustracja:a:-ę
  Hieronim Jerzy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780
Ilustracja:a:-ę
      Antonina Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1750
Ilustracja:a:-ę
  Michał Tadeusz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), członek Sejmu 1830-31 1790-1859
Ilustracja:a:-ę
  Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Krzysztof Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1792-1793
Ilustracja:a:-ę
  Agnieszka Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1793
Ilustracja:a:-ę
  Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1800-1856
Ilustracja:a:-ę
  Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1804-1884
Ilustracja:a:-ę
  Felicjanna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1790-1846
Ilustracja:a:-ę
  Magdalena Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
        &1776 Teodora hr. Rogalińska z Dzwonowa h. Łodzia 1756-1798
Ilustracja:a:-ę
... &1782 Tekla Teresa Katarzyna Bielińska h. Junosza, bohater PSB 1762-1810
Ilustracja:a:-ę
  &1780 Marianna Elżbieta ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna 1766-1810
Ilustracja:a:-ę
  &1780 Ignacy ks. Ogiński h. Oginiec 1755-1787
Ilustracja:a:-ę
... &1780 Ignacy Szyszka 1750
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Jan Nikodem Łopaciński z Łopacina h. Lubicz, kawaler [z_order] order Orła Białego 1747-1810
Ilustracja:a:-ę
  &1789 Izabela Lasocka z Lasocina h. Dołęga, (linia: Antoni Lasocki 14.2.166) 1764-1852
Ilustracja:a:-ę
... &1802 Maria Neri, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1778-1851
Ilustracja:a:-ę
                                                  &1790 N. Ubysz 1780
Ilustracja:a:-ę
... &1804 Józefa Magdalena Karniewska z Karniewa Kościelnego h. Dąbrowa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1787-1851
Ilustracja:a:-ę
  &1790 N. Dębowska 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Justyna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1750
Ilustracja:a:-ę
      &1789 Ludwika Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Stefan Dembowski 4.341.249) 1760-1830
Ilustracja:a:-ę
  &1785 Franciszek Bukowski z Bukowego h. Ossoria 1749
Ilustracja:a:-ę
  &1785 Szczęsna Feliksa Feliciatas Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1770-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Zofia Barbara Rey z Szumska h. Oksza 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Józef Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), podkomorzy [kij] Kijów 1739
Ilustracja:a:-ę
          &1770 Maciej Jaksa-Krobanowski, sędzia grodzki [sie] Sieradz 1760
Ilustracja:a:-ę
... &1780 Antoni Klemens Grabski z Grabu h. Pomian 1740
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Franciszek Stawowski h. Jelita 1770
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Jan Antoni Linowski z Linowca h. Pomian, podstoli [poz] Wschowa 1736-1801
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Stefan Romer z Chyszowa h. Jelita 1710
Ilustracja:a:-ę
... &1780 Antoni Gużkowski 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Marianna bar. Puszet h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1776
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Jan Kazimierz Stecki-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan, bohater PSB 1730-1820
Ilustracja:a:-ę
... &1792 Stanisław Paweł ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1762-1822
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Prakseda Maszkiewicz h. Prus (II) 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Adam Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), starosta [str] szawuliskie 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1799 Aleksander Franciszek hr. Chodkiewicz h. Kościesza, bohater PSB 1776-1838
Ilustracja:a:-ę
... &1822 Aleksander ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, urzędnik Królestwa Polskiego 1789-1858
Ilustracja:a:-ę
  ? ? ... &1790 Ksawera Siemońska h. Ostoja 1780
Ilustracja:a:-ę
... &1800 Maria Czacka z Czacza h. Świnka, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1770-1826
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Cecylia hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1783-1861
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Stefan Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), chorąży [sie] Sieradz 1744-1803
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Józefa Badeni h. Bończa 1790
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Celina Badeni h. Bończa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820
Ilustracja:a:-ę
          &1816 Antoni Onufry Alojzy Libiszowski z Libiszowa h. Wieniawa, oficer Powstania Listopadowego 1786-1852
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Kwiryn Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1802-1884
Ilustracja:a:-ę
  &1793 Sebastian Jan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, bohater PSB 1762-1834
Ilustracja:a:-ę
   
            |   |   |       |   |   |                                                       |       |       |   |   |   |                   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |   |                   |   |    
           




















  |  


     








 




 






                                                     




     




     






 


  |  






                 




 


     












 


  |  










  |  




 




 




 




 


  |       |   |      










 


                 






 








   
            |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                                                       |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
            Franciszek Ksawery hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, oficer [z_order] order francuski Legii Honorowej 1784-1826
Ilustracja:a:-ę
  Tomasz Andrzej Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1784-1870
Ilustracja:a:-ę
  Piotr hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1786-1867
Ilustracja:a:-ę
  Jan hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1786-1878
Ilustracja:a:-ę
  Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1788-1865
Ilustracja:a:-ę
  Paulina Cecylia Marianna hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1790-1883
Ilustracja:a:-ę
  Henryk Jan Nepomucen hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1793-1883
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1794-1861
Ilustracja:a:-ę
  Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1797-1885
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz Feliks hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1798
Ilustracja:a:-ę
  Róża Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1798-1880
Ilustracja:a:-ę
  Emilia Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Paulina Antonina Franciszka ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1780-1799
Ilustracja:a:-ę
  Gabriel Józef Andrzej ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1784-1842
Ilustracja:a:-ę
      Izabela Marianna Łopacińska z Łopacina h. Lubicz, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1792-1802
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Franciszka Krystyna Łopacińska z Łopacina h. Lubicz, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1797-1885
Ilustracja:a:-ę
  Ignacy Łopaciński z Łopacina h. Lubicz, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1798-1845
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Łopaciński z Łopacina h. Lubicz, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Dominik Tadeusz Jakub Łopaciński z Łopacina h. Lubicz, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1801-1822
Ilustracja:a:-ę
  Kazimiera Amelia Paula Teresa ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Antoni Lasocki 14.2.166) 1792
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz Antoni ks. Ogiński h. Oginiec, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1798-1844
Ilustracja:a:-ę
  Franciszek Ksawery ks. Ogiński h. Oginiec, (linia: Antoni Lasocki 14.2.166) 1801-1837
Ilustracja:a:-ę
  Amelia ks. ks. Ogińska z Kozielska h. Oginiec, bohater Wiki 1805-1858
Ilustracja:a:-ę
  Ireneusz Kleofas ks. Ogiński h. Oginiec, bohater PSB 1808-1863
Ilustracja:a:-ę
  Emma ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1809-1871
Ilustracja:a:-ę
  Ida ks. Ogińska h. Oginiec, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1810
Ilustracja:a:-ę
                                                      Michał Pisarzewski h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1860
Ilustracja:a:-ę
  Anastazja Onufra Teresa Pisarzowska h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1805-1832
Ilustracja:a:-ę
  Adam Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, okręg pułtuski Tow. Rolniczego 1810-1886
Ilustracja:a:-ę
      Andrzej Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770
Ilustracja:a:-ę
  Józef Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1792-1842
Ilustracja:a:-ę
  Anna Pisarzowska z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1793
Ilustracja:a:-ę
      Adam Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1789-1873
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1847
Ilustracja:a:-ę
  Ferdynand Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Teodor Stanisław Jan Nepomucen Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1794-1878
Ilustracja:a:-ę
  Ignacy Bukowski z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770
Ilustracja:a:-ę
  Jan Feliks Bukowski z Bukowego h. Ossoria, chyba członek Sejmu 1830-31 1787
Ilustracja:a:-ę
  Emilia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1789
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Nepomucena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1798
Ilustracja:a:-ę
  Ksawera Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Jozefina Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1808
Ilustracja:a:-ę
                  Cecylia Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1782
Ilustracja:a:-ę
  Teodor Grabski z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1783-1844
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1786
Ilustracja:a:-ę
  Rozalia Maria Stawowska h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795-1828
Ilustracja:a:-ę
  Cyryl Józef Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
      Ludwika Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1781-1810
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Adam Józef Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1785-1845
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Józef Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1786
Ilustracja:a:-ę
  Felicjanna Róża Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1787-1857
Ilustracja:a:-ę
  Kasper Aleksander Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1855
Ilustracja:a:-ę
  Aniela Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1792-1849
Ilustracja:a:-ę
  Adam Tomasz Linowski z Linowca h. Pomian, kapitan wojsko polskie 1796-1871
Ilustracja:a:-ę
  Jan Romer z Chyszowa h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Romer z Chyszowa h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Anna Gużkowska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1798-1843
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Ślaska ze Slasów h. Ślasa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1850
Ilustracja:a:-ę
  Aleksander Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1800-1884
Ilustracja:a:-ę
  Feliks Ślaski ze Slasów h. Ślasa, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1805
Ilustracja:a:-ę
  Rudolf Józef Napoleon Ślaski ze Slasów h. Ślasa, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1807-1851
Ilustracja:a:-ę
  Helena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1815
Ilustracja:a:-ę
  Dorota Stecka-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1854
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Michał ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1793-1855
Ilustracja:a:-ę
  Józef ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1796
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1799-1878
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1804-1863
Ilustracja:a:-ę
  Adam Stefan Wojciech Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1816
Ilustracja:a:-ę
  Michalina Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1820-1858
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1820
Ilustracja:a:-ę
  Zofia hr. Chodkiewicz h. Kościesza, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1803-1871
Ilustracja:a:-ę
  Jan Karol hr. Chodkiewicz h. Kościesza, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1804-1855
Ilustracja:a:-ę
  Mieczysław Michał hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1807-1851
Ilustracja:a:-ę
  Włodzimierz ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1850
Ilustracja:a:-ę
  Sergei ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1850-1905
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1810
Ilustracja:a:-ę
      Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1808
Ilustracja:a:-ę
  Juliusz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1805-1878
Ilustracja:a:-ę
      Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1781-1813
Ilustracja:a:-ę
  Maciej Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1785-1825
Ilustracja:a:-ę
  Kajetan Dominik Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1789-1841
Ilustracja:a:-ę
  Salomea Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1833
Ilustracja:a:-ę
  Ferdynand Aleksander Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), chyba członek Sejmu 1830-31 1792-1839
Ilustracja:a:-ę
  Wiktor Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1794-1812
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1824-1907
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1830
Ilustracja:a:-ę
                  Juliusz Wincenty Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1833-1904
Ilustracja:a:-ę
  Henryk Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1834-1837
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1835-1864
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Nepomucena Rusocka z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1836-1907
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1787
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1796-1852
Ilustracja:a:-ę
  Aurelia Amelia Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Ewa Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1806-1869
Ilustracja:a:-ę
   
            &1799 Anna Miłkowska 1783-1803
Ilustracja:a:-ę
... &1810 Paulina Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego 1793-1856
Ilustracja:a:-ę
  &1805 Konstancja Ossolińska z Balic h. Topór, bohater Wiki 1783-1868
Ilustracja:a:-ę
  &1807 Barbara Szymanowska h. Jezierza, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1789-1856
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Anna Klicka z Klic h. Prus (I - Turzyna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1790-1837
Ilustracja:a:-ę
... &1843 Izabela Michałowska h. Jasieńczyk 1812-1888
Ilustracja:a:-ę
  &1806 Maksymilian Skarzyński h. Bończa 1786-1813
Ilustracja:a:-ę
  &1809 Józef Ignacy Wojciech Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1782-1853
Ilustracja:a:-ę
  &1818 Irena Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1803-1835
Ilustracja:a:-ę
      &1823 Józefina Pruska z Pudliszek h. Leliwa, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1804-1877
Ilustracja:a:-ę
      &1823 Ludwik Andrzej Mateusz Sobański h. Junosza, bohater PSB 1791-1837
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Józef hr. Kalinowski na Wielkiej Kamionce h. Kalinowa, generał wojsko polskie 1785-1825
Ilustracja:a:-ę
... &1810 N. Czeliszczew 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1798 Józef Nepomucen Nicefor Łopaciński z Łopacina h. Lubicz, rotmistrz kawaleria narodowa 1764-1850
Ilustracja:a:-ę
  &1803 Kunegunda hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1783-1865
Ilustracja:a:-ę
          &1818 Krzysztof Maćkiewicz h. Pobóg, kapitan wojsko francuskie 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Tekla Wołłowicz h. Bogoria 1800-1880
Ilustracja:a:-ę
              &1820 Maria Tekla von Rönne h. wł., (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1804-1897
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Teodora von Rönne h. wł., ma nekrolog w Kur. Warsz. 1807-1832
Ilustracja:a:-ę
  &1826 Karol Teofil hr. Załuski h. Junosza, bohater Wiki 1794-1845
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Józefa hr. Kalinowska na Wielkiej Kamionce h. Kalinowa, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1816-1844
Ilustracja:a:-ę
... &1840 Olga hr. Kalinowska na Wielkiej Kamionce h. Kalinowa, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1820-1899
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Hipolit Michał Roch hr. Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82) 1800-1872
Ilustracja:a:-ę
... &1844 Antoni Wysocki h. Godziemba 1796-1877
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Adolf Piottuch-Kublicki z Kublicz h. Ostoja, sędzia graniczny [wil] Zawilie 1810
Ilustracja:a:-ę
                                                      &1820 Marianna Górska 1800-1860
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Walenty Fiszer 1800-1832
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Marcela Wojciechowska h. Jelita, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1817-1842
Ilustracja:a:-ę
... &1845 Augusta Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Michał Karski 9.503.249) 1830
Ilustracja:a:-ę
... &1852 Helena Maria Nepomucena Romocka h. Prawdzic 1830
Ilustracja:a:-ę
          &1818 Karolina Wołowska h. Prus (II) 1796
Ilustracja:a:-ę
  &1814 Kazimierz Pęczkowski 1787
Ilustracja:a:-ę
      &1820 Józefa Anna Tekla Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1797-1879
Ilustracja:a:-ę
  &1825 Teresa Zawisza-Czarna h. Przerowa, (linia: Barnaba Zawisza 3.373.452) 1798-1863
Ilustracja:a:-ę
      &1820 Ewa Justyna hr. Tarło z Podhajec h. Topór, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1796-1847
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Barbara Kątkowska 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Magdalena Łodzińska z Chorągwicy h. Radwan 1780
Ilustracja:a:-ę
          &1810 N. Jaworski 1790
Ilustracja:a:-ę
... &1810 N. Białobrzeski 1790
Ilustracja:a:-ę
  &1822 Antoni Aleksander Nepomucen Wierzchleyski z Gaszyna h. Berszten (II) 1786-1845
Ilustracja:a:-ę
  &1832 Aleksander Cordien 1803
Ilustracja:a:-ę
                      &1819 Róża Plichta h. Półkozic 1800-1870
Ilustracja:a:-ę
      &1810 Wilhelm Ignacy Ziemięcki h. Nieczuja, urzędnik Królestwa Polskiego 1786-1847
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Honorata Danecka 1800
Ilustracja:a:-ę
      &1808 Izydor Szafraniec-Bystrzonowski z Bystrzanowic h. Starykoń 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1817 Domicela Dembińska z Dembian h. Rawicz 1798-1838
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Regina Brzezińska 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1811 Piotr Borsza-Drzewiecki z Drzewicy h. Nałęcz 1784-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1821 Justyna Barbara Zielińska h. Prus 1800
Ilustracja:a:-ę
      &1835 Kamila Czaplicka h. Lubicz, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1809-1899
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Jan Wąsowicz 1770
Ilustracja:a:-ę
      &1828 Stefan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795
Ilustracja:a:-ę
  &1823 Prot Adam Jacek Lelewel von Lowensprung h. wł., bohater PSB 1790-1884
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Paulina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba 1804-1880
Ilustracja:a:-ę
  &1852 Pelagia Czaplicka 1820
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Anna Maria Russocka z Brzezia h. Zadora 1807-1889
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Ludwik Skupiński 1800
Ilustracja:a:-ę
  &1808 Józef ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, senator-kasztelan [cen] Królestwo Polskie 1785-1870
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Paulina hr. Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, (linia: Michał Mniszech 4.333.3) 1798-1863
Ilustracja:a:-ę
      &1825 Maria hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.) 1800-1870
Ilustracja:a:-ę
... &1875 Wanda Ossolińska z Balic h. Topór, (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) 1822-1907
Ilustracja:a:-ę
          &1820 Jan Nepomucen hr. Giżycki z Giżyc h. Gozdawa, hr. [tytuł] nadany 1800
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Pelagia Czarkowska 1830-1895
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Henryk hr. Iliński z Ilińska h. Lis, hr. [tytuł] nadany 1792-1871
Ilustracja:a:-ę
      &1821 Wiktor Maksymilian Józef Ossoliński z Balic h. Topór, bohater PSB 1790-1860
Ilustracja:a:-ę
      &1837 Ludwika Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1810-1882
Ilustracja:a:-ę
      &1874 Sophia von Schlichting 1845-1907
Ilustracja:a:-ę
  &1840 N. Linkiewicz 1820
Ilustracja:a:-ę
      &1836 Amelia ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1815
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Faustyna Justyna hr. Krasicka z Siecina h. Rogala 1815-1893
Ilustracja:a:-ę
      &1800 Marianna Zbierzchowska h. Grzymała 1788-1821
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Eufemia Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1793-1821
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Teresa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1790
Ilustracja:a:-ę
... &1820 Marianna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1803-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Ignacy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1783-1833
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Teofila Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1797-1830
Ilustracja:a:-ę
      &1849 Feliks Weryha-Darowski z Darowa h. Ślepowron 1818-1861
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Aniela Kuszel z Hulidowa h. Drogosław, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) 1830-1873
Ilustracja:a:-ę
                  &1855 Wisława Jadwiga Wiesława Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1831-1902
Ilustracja:a:-ę
          &1850 Stefan Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1830-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1833 Teofila hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1800-1856
Ilustracja:a:-ę
  &1828 Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1798-1843
Ilustracja:a:-ę
  &1816 Stanisław Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Stefan Dembowski 4.341.249) 1780-1866
Ilustracja:a:-ę
  &1829 Karol Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię 1800-1865
Ilustracja:a:-ę
  &1831 Henryk Eustachy Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic 1805-1889
Ilustracja:a:-ę
   
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 18.02.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 35.175.113.29