Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Bogumiła Gostomska h. Nałęcz 1760
Ilustracja:a:-ę
&1780 Adam Paweł Znaniecki h. Krzywda 1764-1821
Ilustracja:a:-ę
|









|   |   |   |   |
Prakseda Znaniecka h. Krzywda 1790
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Znaniecka h. Krzywda 1792-1862
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1792-1795
Ilustracja:a:-ę
  Michał Znaniecki h. Krzywda 1793-1860
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1794-1822
Ilustracja:a:-ę
&1820 Antoni Michałowski 1790
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Ignacy Antoni Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, student Uniwersytetu Warszawskiego 1790-1841
Ilustracja:a:-ę
... &1810 Zaloguj się 1778
Ilustracja:a:-ę
      &1818 Franciszka Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1795-1876
Ilustracja:a:-ę
   
|   |           |    





 












         




   
|   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |    
Marian Michałowski 1825
Ilustracja:a:-ę
  Zaloguj się 1830-1870
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Michałowska 1830
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1817
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Regina Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1819
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1820-1890
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1821-1855
Ilustracja:a:-ę
  Nepomucena Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1832
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1833-1863
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Narcyz Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1835
Ilustracja:a:-ę
          Hygin Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1826-1881
Ilustracja:a:-ę
  Walery Tyberiusz Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1827-1898
Ilustracja:a:-ę
  Paulina Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1832-1876
Ilustracja:a:-ę
   
&1851 Franciszka Dobrogoyska z Dobrogościc h. Grabie, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1825
Ilustracja:a:-ę
  &1861 Zaloguj się 1811-1886
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Adolf Lucjan Józef Łukomski z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, okręg siennicki Tow. Rolniczego 1829
Ilustracja:a:-ę
  &1857 Teofil Mańkowski 1827
Ilustracja:a:-ę
  &1841 Erazm Umiński h. Cholewa 1814
Ilustracja:a:-ę
  &1870 N. Ostrowicka h. Topór 1840
Ilustracja:a:-ę
  &1845 Bronisława Zofia Jasińska h. Dołęga, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1821
Ilustracja:a:-ę
  &1854 Kornel Gabryelski 1825
Ilustracja:a:-ę
  &1857 Wiktoria Iwaszkiewicz 1839-1882
Ilustracja:a:-ę
              &1853 Antonina Czaykowska h. Jastrzębiec 1835-1918
Ilustracja:a:-ę
  &1851 Aniela Marianna Iwaszkiewicz 1829-1912
Ilustracja:a:-ę
  &1851 Izydor Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1810-1870
Ilustracja:a:-ę
   
|       |   |   |   |   |                       |   |   |    



     






  |  










 


  |                      












 










 












   
|   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
Edward Dionizy Michałowski, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Michałowska, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1865
Ilustracja:a:-ę
      Marianna Łukomska z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) 1855-1858
Ilustracja:a:-ę
  Wiktoria Jadwiga Łukomska z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) 1858
Ilustracja:a:-ę
  Bolesław Łukomski z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Dorota Łukomska z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Mańkowska, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1840
Ilustracja:a:-ę
  Aniela Umińska h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1842
Ilustracja:a:-ę
  Karolina Umińska h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1847
Ilustracja:a:-ę
  Bronisława Umińska h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1848
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Józefa Umińska h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1851
Ilustracja:a:-ę
  Bolesław Ludwik Umiński h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1853
Ilustracja:a:-ę
  Erazm Antoni Umiński h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1856
Ilustracja:a:-ę
  Melania Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Zdzisław Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1872-1933
Ilustracja:a:-ę
  Bolesław Teodor Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1846-1913
Ilustracja:a:-ę
                      Władysława Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1853-1919
Ilustracja:a:-ę
  Anna Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1856-1936
Ilustracja:a:-ę
  Adam Sobiesław Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1862-1919
Ilustracja:a:-ę
  Maria Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1865-1951
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Honorata Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1867
Ilustracja:a:-ę
  Franciszka Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870-1935
Ilustracja:a:-ę
  Kazimiera Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1873-1957
Ilustracja:a:-ę
  Michał Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1855-1933
Ilustracja:a:-ę
  Hygin Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1859-1909
Ilustracja:a:-ę
  Helena Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1860-1912
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Jan Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Zygmunt Znaniecki h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Wanda Nepomucena Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1852-1915
Ilustracja:a:-ę
  Leontyna Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1854-1927
Ilustracja:a:-ę
  Jan Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1856-1888
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1858
Ilustracja:a:-ę
  Waleria Karolina Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Cyryl Metody Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1863
Ilustracja:a:-ę
  Izydor Józef Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1870
Ilustracja:a:-ę
   
    &1898 Henryk Artur Arkadiusz Kadłubowski z Kadłubowa h. Belina, (linia: Kazimierz Łempicki 15.431.567) 1848-1920
Ilustracja:a:-ę
... &1928 Bolesław Marian Moczydłowski 1900-1939
Ilustracja:a:-ę
          &1899 Franciszek Longa 1859
Ilustracja:a:-ę
      &1891 Bolesław Ludwik Umiński h. Cholewa, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1853
Ilustracja:a:-ę
  &1871 Szczęsny Antoni Kłobukowski z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba) 1840
Ilustracja:a:-ę
  &1860 Gustaw Rothenburg-Rościszewski h. Junosza 1834
Ilustracja:a:-ę
  &1866 Józef Trzebiński h. Szeliga 1802-1873
Ilustracja:a:-ę
... &1874 Mateusz Ogrodowicz 1840
Ilustracja:a:-ę
... &1885 Antoni Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1840
Ilustracja:a:-ę
          &1891 Zofia Dorota Łukomska z Łukomia w pow. konińskim h. Szeliga, (linia: Piotr Sokolnicki psb.30858.1) 1860
Ilustracja:a:-ę
      &1890 Stanisław Zgański 1860
Ilustracja:a:-ę
  &1902 Waleria Hoffman 1880
Ilustracja:a:-ę
  &1870 Antonina Palędzka z Palędzia h. Drogosław, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1854-1934
Ilustracja:a:-ę
                      &1877 Leopold Mikołaj Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1840-1918
Ilustracja:a:-ę
  &1873 Włodzimierz Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1846-1907
Ilustracja:a:-ę
  &1886 Helena Janta-Połczyńska h. Bończa, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1870-1945
Ilustracja:a:-ę
  &1887 Napoleon Marian Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz 1857-1921
Ilustracja:a:-ę
  &1888 Bolesław Kazimierz Ignacy Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1859-1910
Ilustracja:a:-ę
  &1892 Witold Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1862-1925
Ilustracja:a:-ę
  &1895 Zygmunt Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz 1865-1930
Ilustracja:a:-ę
  &1893 Zofia Irena Węsierska h. Belina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1870-1937
Ilustracja:a:-ę
                      &1875 Ludwik Marian Tuchołka h. Korzbok, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1845
Ilustracja:a:-ę
  &1870 Stanisław Matczyński 1849-1911
Ilustracja:a:-ę
      &1870 Anna Leontyna Matczyńska 1854
Ilustracja:a:-ę
  &1882 Maksymilian Plewkiewicz 1839-1910
Ilustracja:a:-ę
           
    |                           |   |                                   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |                                       |            
   


                         










 




                                 








 






                     








 








 


















 








 








 










 




 




                                      |            
    |   |                           |   |   |   |   |   |   |   |   |                                   |   |   |   |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                                       |            
    Feliks Kadłubowski z Kadłubowa h. Belina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1900
Ilustracja:a:-ę
  Lesław Kadłubowski z Kadłubowa h. Belina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1907
Ilustracja:a:-ę
                          Jadwiga Kłobukowska z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Kłobukowski z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Kłobukowski z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Ignacy Kłobukowski z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Wanda Kłobukowska z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Grzegorz Kłobukowski z Kłobukowa h. Kuszaba (Kuczaba), (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1870
Ilustracja:a:-ę
  Karol Wawrzyniec Rothenburg-Rościszewski h. Junosza, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1860-1920
Ilustracja:a:-ę
  Erazm Rothenburg-Rościszewski h. Junosza, dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1863-1919
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Antonia Rothenburg-Rościszewska h. Junosza, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1865
Ilustracja:a:-ę
                                  Róża Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1908
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1910
Ilustracja:a:-ę
  Wiktor Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1910
Ilustracja:a:-ę
  Karol Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1910
Ilustracja:a:-ę
  Maria Kiełczwska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1912-1974
Ilustracja:a:-ę
  Anna Bronisława Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1872
Ilustracja:a:-ę
  Maria Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1873
Ilustracja:a:-ę
  Celina Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1874
Ilustracja:a:-ę
  Bolesław Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1877-1914
Ilustracja:a:-ę
                      Antoni Serwacy Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1878-1936
Ilustracja:a:-ę
  Regina Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1879-1959
Ilustracja:a:-ę
  Anna Helena Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1882-1961
Ilustracja:a:-ę
  Bolesław Walery Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883-1952
Ilustracja:a:-ę
  Marian Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1886-1936
Ilustracja:a:-ę
  Adela Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1885
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1886-1910
Ilustracja:a:-ę
  Halina Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890
Ilustracja:a:-ę
  Olga Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890
Ilustracja:a:-ę
  Edward Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890
Ilustracja:a:-ę
  Maria Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1890-1894
Ilustracja:a:-ę
  Leon Znaniecki h. Krzywda, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1892-1973
Ilustracja:a:-ę
  Halina Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1893-1894
Ilustracja:a:-ę
  Józef Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1894-1939
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1896-1976
Ilustracja:a:-ę
  Adam Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1898-1956
Ilustracja:a:-ę
  Aniela Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1900-2005
Ilustracja:a:-ę
  Wanda Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1902-1989
Ilustracja:a:-ę
  Helena Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1904-1932
Ilustracja:a:-ę
  Piotr Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1911-1986
Ilustracja:a:-ę
  Alfred Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1889-1945
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Jadwiga Antonina Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890
Ilustracja:a:-ę
  Zdzisław Marian Franciszek Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1892-1969
Ilustracja:a:-ę
  Halina Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1898
Ilustracja:a:-ę
  Stefania Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1899
Ilustracja:a:-ę
  Janina Cyrilla Anna Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1887
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz Marian Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1888-1965
Ilustracja:a:-ę
  Piotr Paweł Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890
Ilustracja:a:-ę
  Zdzisław Antoni Erazm Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1897-1951
Ilustracja:a:-ę
  Marta Ewa Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1901
Ilustracja:a:-ę
  Anna Władysława Antonina Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1893-1963
Ilustracja:a:-ę
  Halina Maria Emilia Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1894-1980
Ilustracja:a:-ę
  Irena Maria Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1896-1971
Ilustracja:a:-ę
  Maria Gabriela Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1899-1961
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1903-1966
Ilustracja:a:-ę
  Wanda Franciszka Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1908-2001
Ilustracja:a:-ę
  Helena Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1896-1971
Ilustracja:a:-ę
  Wanda Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1897-1978
Ilustracja:a:-ę
  Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1900-1963
Ilustracja:a:-ę
  Irena Znaniecka h. Krzywda, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1895-1909
Ilustracja:a:-ę
  Edward Znaniecki h. Krzywda, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1898-1939
Ilustracja:a:-ę
  Helena Znaniecka h. Krzywda, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1900-1937
Ilustracja:a:-ę
                                      Stefania Plewkiewicz, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1883-1931
Ilustracja:a:-ę
           
    &1925 Emilia Goldflus 1900
Ilustracja:a:-ę
                              &1880 Jan Mościcki 1860
Ilustracja:a:-ę
                  &1890 Irena Krauze 1880
Ilustracja:a:-ę
  &1900 Cecylia Bronisława Ostrowska 1870
Ilustracja:a:-ę
      &1886 Hipolit Wierzycki 1857
Ilustracja:a:-ę
                                                  &1930 Tadeusz Marian Korwin-Szymanowski na Szymanowie h. Jezierza, bohater Listy Katyńskiej 1905-1940
Ilustracja:a:-ę
  &1896 Eugeniusz Christiani 1870
Ilustracja:a:-ę
      &1890 Stanisław Cybulski 1860
Ilustracja:a:-ę
                          &1904 Irena Urszula Rościszewska z Rościszewa h. Junosza 1884-1928
Ilustracja:a:-ę
  &1900 Ludomir Skotnicki h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1873-1909
Ilustracja:a:-ę
  &1900 Bolesław Walenty Mierzyński h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) 1871-1941
Ilustracja:a:-ę
  &1910 Jadwiga Łukaszewicz h. Łuk 1892-1949
Ilustracja:a:-ę
  &1910 Czesława Żychlińska h. Szeliga 1900
Ilustracja:a:-ę
  &1902 Stefan Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1874
Ilustracja:a:-ę
                      &1921 Anna Maria Bieńkowska 1893-1975
Ilustracja:a:-ę
      &1920 Maria Bieńkowska 1896-1977
Ilustracja:a:-ę
  &1916 Władysław Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, bohater PSB 1877-1959
Ilustracja:a:-ę
  &1910 Zofia Aniela Brodnicka z Brodnicy h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1898-1978
Ilustracja:a:-ę
... &1925 Helga Weiss 1910
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Bronisław Dietl, bohater Wiki 1878-1952
Ilustracja:a:-ę
  &1923 Bogdan Józef Kwieciński 1895-1981
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Jerzy Gołogórski 1900-1939
Ilustracja:a:-ę
  &1935 Grażyna Waszczyńska 1910-2003
Ilustracja:a:-ę
... &1954 Halina Weronika Korzeniewska 1915
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Stanisława Karłowska z Dobieszewa h. Prawdzic, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1894-1975
Ilustracja:a:-ę
                      &1914 Leokadia Frey 1890-1972
Ilustracja:a:-ę
      &1920 Jadwiga Bronisława Anna Życka 1901-1945
Ilustracja:a:-ę
... &1930 Hanna Lipińska 1919-2004
Ilustracja:a:-ę
      &1920 Leon Brzeski h. Oksza, dyrektor banku [poz] Poznań 1886-1947
Ilustracja:a:-ę
  &1918 Janusz Witold Milewski h. Ślepowron, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1953
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Stefan Paliszewski h. Awdaniec 1883-1953
Ilustracja:a:-ę
  &1929 Bronisław Nowakowski 1900-1976
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Stefan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza 1894-1941
Ilustracja:a:-ę
  &1930 Feliks Józef Wieczorek 1889-1974
Ilustracja:a:-ę
      &1920 Kazimierz Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1891-1948
Ilustracja:a:-ę
  &1920 Lucyna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1903-1997
Ilustracja:a:-ę
      &1930 Maria Puchała 1906-1989
Ilustracja:a:-ę
                                          &1904 Leon Sumiński h. Leszczyc 1870
Ilustracja:a:-ę
           
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.228.21.186