Hygin Znaniecki h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1826-1881
|
&1853 Antonina Czaykowska h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii 1835-1918
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Władysława Znaniecka h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1853-1919
|
|
Anna Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1856-1936
|
|
Adam Sobiesław Znaniecki h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1862-1919
|
|
Maria Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1865-1951
|
|
Zofia Honorata Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1867-
|
|
Franciszka Znaniecka h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1870-1935
|
|
Kazimiera Znaniecka h. Krzywda, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1873-1957
|
&1877 Leopold Mikołaj Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, artykuł w Nekrologii 1840-1918
|
|
&1873 Włodzimierz Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, artykuł w Nekrologii ca 1846-1907
|
|
&1886 Helena Janta-Połczyńska h. Bończa, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1870-1945
|
|
&1887 Napoleon Marian Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz 1857-1921
|
|
&1888 Bolesław Kazimierz Ignacy Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1859-1910
|
|
&1892 Witold Braunek h. wł., artykuł w Nekrologii 1862-1925
|
|
&1895 Zygmunt Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1865-1930
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Antoni Serwacy Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, artykuł w Nekrologii 1878-1936
|
|
Regina Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1879-1959
|
|
Anna Helena Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1882-1961
|
|
Bolesław Walery Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883-1952
|
|
Marian Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1886-/1936
|
|
Olga Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1880-
|
|
Tadeusz Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, artykuł w Nekrologii ?1880-1910
|
|
Edward Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1880-
|
|
Halina Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ?1880-
|
|
Adela Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ca 1885-
|
|
Maria Znaniecka h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1890-1894
|
|
Leon Znaniecki h. Krzywda, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1892-1973
|
|
Halina Znaniecka h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1893-1894
|
|
Józef Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1894-1939
|
|
Antonina Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1896-1976
|
|
Adam Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1898-1956
|
|
Aniela Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1900-2005
|
|
Wanda Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1902-1989
|
|
Helena Znaniecka h. Krzywda, artykuł w Nekrologii 1904-1932
|
|
Piotr Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1911-1986
|
|
Alfred Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1889-1945
|
|
Joanna Jadwiga Antonina Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890-
|
|
Zdzisław Marian Franciszek Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1892-1969
|
|
Halina Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1898-
|
|
Stefania Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1899-
|
|
Janina Cyrilla Anna Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1887-
|
|
Tadeusz Marian Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1888-1965
|
|
Piotr Paweł Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1890-
|
|
Zdzisław Antoni Erazm Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1897-1951
|
|
Marta Ewa Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1901-
|
|
Anna Władysława Antonina Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1893-1963
|
|
Halina Maria Emilia Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1894-1980
|
|
Irena Maria Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1896-1971
|
|
Maria Gabriela Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1899-1961
|
|
Zofia Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1903-1966
|
|
Wanda Franciszka Braunek h. wł., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1908-2001
|
|
Helena Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1896-1971
|
|
Wanda Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1897-1978
|
|
Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1900-1963
|
&1904 Irena Urszula Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, artykuł w Nekrologii 1884-1928
|
|
&ca 1900 Ludomir Skotnicki h. Rola, artykuł w Nekrologii 1873-1909
|
|
&ca 1900 Bolesław Walenty Mierzyński h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) 1871-1941
|
|
&1913 Jadwiga Łukaszewicz h. Łuk 1892-1949
|
|
&ca 1910 Czesława Żychlińska h. Szeliga ?1900-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1902 Stefan Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1874-
|
|
|
|
&1921 Anna Maria Bieńkowska 1893-1975
|
|
|
|
&ca 1920 Maria Bieńkowska 1896-1977
|
|
&1916 Władysław Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, bohater Czy wiesz kto to jest 1877-1959
|
|
&ca 1910 Zofia Aniela Brodnicka z Brodnicy h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1898-1978
|
... |
&ca 1925 Helga Weiss ?1910
|
|
&ca 1920 Bronisław Dietl, bohater Wiki 1878-1952
|
|
&1923 Bogdan Józef Kwieciński, bohater Czy wiesz kto to jest 1895-1981
|
|
&ca 1920 Jerzy Gołogórski ?1900-1939
|
|
&1935 Grażyna Waszczyńska 1910-2003
|
... |
&1954 Halina Weronika Korzeniewska 1915
|
|
&ca 1920 Stanisława Karłowska z Dobieszewa h. Prawdzic, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1894-1975
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1914 Leokadia Frey 1890-1972
|
|
|
|
&ca 1920 Jadwiga Bronisława Anna Życka ca 1901-1945
|
... |
&ca 1930 Hanna Lipińska 1919-2004
|
|
|
|
&1920 Leon Brzeski h. Oksza, dyrektor banku [poz] Poznań 1886-1947
|
|
&1918 Janusz Witold Milewski h. Ślepowron, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1953
|
|
&ca 1920 Stefan Paliszewski h. Awdaniec 1883-1953
|
|
&1929 Bronisław Nowakowski ?1900-1976
|
|
&ca 1920 Stefan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza 1894-1941
|
|
&1936 Feliks Józef Wieczorek 1889-1974
|
|
|
|
&ca 1920 Kazimierz Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1891-1948
|
|
&ca 1920 Lucyna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1903-1997
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Jan Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1905-1980
|
|
Stefan Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) ca 1907-1943
|
|
Zofia Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1907-2007
|
|
Antoni Leopold Skotnicki h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1904-1979
|
|
Irena Skotnicka h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1905-1983
|
|
Roman Skotnicki h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1908
|
|
Władysława Julia Mierzyńska h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) ca 1910-1997
|
|
Krystyna Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie, bohater Wiki 1915-1984
|
|
Jerzy Władysław Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1918
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antonina Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1907-1994
|
|
Włodzimierz Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) ?1910
|
|
Zygmunt Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) ?1910
|
|
Maria Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) ?1910
|
|
Przemysław Wilkoński z Wilkonic h. Odrowąż, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1914-1934
|
|
|
|
Władysław Adam Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1922-2006
|
|
Marcin Jan Marian Znaniecki h. Krzywda, bohater Wiki 1924-2013
|
|
|
|
Elżbieta Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1925-1945
|
|
Halina Maria Mieczkowska z Nieciszewa h. Bończa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1917-1998
|
|
Wanda Helena Mieczkowska z Nieciszewa h. Bończa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1918
|
|
Adam Stanisław «Ryszard» Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, uczestnik Powstania Warszawskiego 1919-2006
|
|
Henryk Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1920
|
|
Jan Roman Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, żołnierz PSP-RAF 1921-1941
|
|
Danuta Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1920
|
|
|
|
Barbara Jadwiga Dietl, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1925
|
|
Jerzy J. Józef Dietl, senator III RP 1927
|
|
Hanna Maria Kwiecińska, korespondent M.J.M. 1925
|
|
|
|
|
|
Jan Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1955
|
|
Aleksandra Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1922
|
|
Hanna Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, korespondent M.J.M. 1925-2009
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kazimierz Wojciech Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1915-1991
|
|
|
|
Danuta Antonina «Lena» Rudnicka h. Jastrzębiec, bohater Wiki 1924-2001
|
|
Janusz Antoni Rudnicki h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1927-1944
|
|
|
|
|
|
Olgierd Wojciech Brzeski h. Oksza, bohater Wiki 1921-2000
|
|
Izabela Antonina Brzeska h. Oksza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1922-2014
|
|
Tomasz «Bojownik» Brzeski h. Oksza, uczestnik Powstania Warszawskiego 1926-1944
|
|
Krystyna Maria Milewska h. Ślepowron, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1919-2003
|
|
Irena Zofia Milewska h. Ślepowron, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921-2008
|
|
Wanda Elżbieta Teresa Milewska h. Ślepowron, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1922
|
|
Urszula Teresa Milewska h. Ślepowron, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1926
|
|
Witold Paliszewski h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1921-2006
|
|
Aleksandra Maria Paliszewska h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1923-2010
|
|
Teresa Maria Paliszewska h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1925
|
|
Jerzy Nowakowski, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1930
|
|
Paweł Antoni Rościszewski z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1928
|
|
Jan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1929
|
|
Alina Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1930
|
|
Michał Witold Wieczorek, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1937
|
|
Andrzej Józef Wieczorek, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1940-2003
|
|
|
|
Katarzyna Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1921-1995
|
|
Andrzej Taczanowski h. Jastrzębiec, korespondent M.J.M. 1923
|
|
Felicyta Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1927
|
|
Halina Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1931
|
|
Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1938
|
&ca 1930 Krystyna Andlauer, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1913-1991
|
|
&ca 1930 Nina Siedlanowska ?1920
|
|
&ca 1920 Jerzy Kubicki, bohater Wiki 1892-1973
|
... |
&ca 1930 Leonard Bobiński 1887-1945
|
|
&ca 1930 Halina Garbowska h. Grzymała 1916
|
|
&ca 1930 Wiesław Racięcki ca 1898-1970
|
|
&ca 1940 Alina Sokołowska ?1910
|
|
&1929 Bronisław Wojciech Rykowski h. Doliwa, bohater PSB 1900-1981
|
|
&ca 1940 Janusz Stanisław «Godlewski» Załuska h. Rawicz, uczestnik Powstania Warszawskiego 1913-2014
|
|
&ca 1940 Jadwiga N. ?1930
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1942 Ryszard Wieszczycki ?1910
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1954 Teresa Anna «Renia» hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-2004
|
... |
&1970 Barbara Anna Ray Fergusson ?1940
|
|
&ca 1970 Krystyna Jadwiga Korus 1940
|
|
|
|
|
|
&1939 Edward Bronisław «Jerzy» Loth, uczestnik Powstania Warszawskiego 1916-1981
|
|
&1938 Antoni Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, bohater PSB 1910-1985
|
|
&1942 Maria Kobylańska ?1910-1990
|
|
|
|
|
|
&ca 1940 Józef Dutkiewicz ?1910
|
|
|
|
|
|
&1949 Maria Teresa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926
|
... |
&1969 Janina Kazimiera Spychała 1943
|
|
&1950 Stanisław Waldemar Pappius 1921-2010
|
|
|
|
|
|
&1976 Halina Wojcieszonek 1955
|
... |
&1990 Zofia Borowicz ?1960
|
|
|
|
&ca 1950 Konstanty Karłowski h. Prawdzic, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1926-2005
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1947 Janina «Janka» Gołęgowska, uczestnik Powstania Warszawskiego 1923-1988
|
|
|
|
&1943 Zygmunt Jerzy «Wesoły» Kaczyński, uczestnik Powstania Warszawskiego 1919-1984
|
|
|
|
|
|
|
|
&1957 Maria Teresa hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1928
|
|
&1961 Włodzimierz Stanisław Thielemann 1921-2005
|
|
|
|
&1958 Mieczysław Otto Kintopf 1912-1982
|
|
&1946 Artur Dytnerski 1919
|
... |
&1978 Raymond Welker 1929
|
|
&1945 Mieczysław Aleksander Tomaszewski, bohater Wiki 1921-2019
|
|
&1959 Ludwik Piotr Zbigniewicz 1918-1997
|
|
&ca 1950 N. N. ?1930
|
|
& ? ? |
|
&ca 1940 Bonifacy Nowak ?1920
|
|
&ca 1950 Maria Mikuś 1932
|
|
&ca 1950 Anna Halina Dąbrowska 1927-2017
|
|
&ca 1950 N. N. ?1930
|
|
&ca 1950 Stanisław Jastrzębski 1921-1987
|
|
|
|
&1980 Maria Stasinowska 1948
|
|
|
|
&ca 1950 Ignacy Wilkowski 1915-1996
|
|
&ca 1950 Maria Kuczyńska h. Ślepowron 1928-2004
|
|
&1950 Bolesław Winiarski h. Trąby, bohater Wiki 1925-2008
|
|
&1952 Zbigniew Tadeusz Pöckh de Ammensschild 1925-1989
|
|
&1964 Janusz Jach 1935
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Antoni Tabaczyński z Horodelska h. Grabie, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1938-1985
|
|
|
|
|
|
Andrzej Bobiński, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1931
|
|
Krzysztof Bobiński, korespondent M.J.M. 1937
|
|
Bożena Skotnicka h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1936
|
|
Maria Skotnicka h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1938
|
|
Tomasz Henryk Skotnicki h. Rola, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1948
|
|
Teresa Racięcka, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) ca 1934-/2012
|
|
Andrzej Racięcki, (linia: Józef Trzebuchowski le.3869.1.9) 1942
|
|
Aleksander Skotnicki h. Rola, bohater Wiki 1948
|
|
Antoni Rykowski h. Doliwa, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) 1931-1986
|
|
Bolesław Rykowski h. Doliwa, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) 1932-1972
|
|
Helena Aleksandra Rykowska h. Doliwa, (linia: Antoni Rożnowski dw.64588) 1934
|
|
Józef Załuska h. Rawicz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1943-1943
|
|
Jan Stanisław Załuska h. Rawicz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1946
|
|
Maria Załuska h. Rawicz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1949
|
|
Andrzej Maria Stanisław Załuska h. Rawicz, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1953
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danuta Wieszczycka, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) ?1930
|
|
Hanna Wieszczycka, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) ?1930
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Róża «Marula» Znaniecka h. Krzywda, korespondent M.J.M. 1955
|
|
Anna Maria «Hanka» Znaniecka h. Krzywda, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960
|
|
|
|
Jadwiga Helena Znaniecka h. Krzywda, korespondent M.J.M. 1972
|
|
|
|
|
|
Jerzy Władysław Loth, (linia: August Kicki 10.16.41) 1942-2014
|
|
Jacek Bronisław Loth, (linia: August Kicki 10.16.41) 1948
|
|
Maria Konstancja Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1939
|
|
Wojciech Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1940
|
|
Jan Jacek Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1943
|
|
Magdalena Zofia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1956
|
|
Jan Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1956
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomasz Stanisław Dietl, bohater Wiki 1950
|
|
Anna Aniela Dietl, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1952
|
|
|
|
Elizabeth Mary Pappius, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1951-2010
|
|
Barbara Anna Pappius, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1954
|
|
Krystyna Wanda Lena Pappius, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1956
|
|
|
|
|
|
Piotr Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1977
|
|
Dominika Znaniecka h. Krzywda, korespondent M.J.M. 1978
|
|
Anna Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1982
|
|
Monika Znaniecka h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1990
|
|
|
|
Małgorzata Karłowska h. Prawdzic, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1952-2004
|
|
Tadeusz Karłowski h. Prawdzic, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1958
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Danuta Rudnicka h. Jastrzębiec, korespondent M.J.M. 1947
|
|
Elżbieta Maria Rudnicka h. Jastrzębiec, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1952
|
|
|
|
Janusz Antoni Kaczyński, korespondent M.J.M. 1945-2016
|
|
Bogdan Antoni Kaczyński, (linia: Tadeusz Trzciński sw.16856) 1948
|
|
|
|
|
|
|
|
Ada Adelajda Brzeska h. Oksza, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1958
|
|
Anna Brzeska h. Oksza, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1959
|
|
Weronika Brzeska h. Oksza, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1964
|
|
Marina Maryna Brzeska h. Oksza, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1969
|
|
Przemysław Thielemann, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1962
|
|
|
|
|
|
Wojciech Michał Dytnerski, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1947
|
|
Barbara Sofia Dytnerska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1948
|
|
Konrad Artur Dytnerski, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1951
|
|
|
|
Ewa Maria Krystyna Tomaszewska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1946
|
|
Monika Anna Tomaszewska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1948
|
|
Małgorzata Irena Tomaszewska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1950
|
|
Paweł Andrzej Tomaszewski, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1951
|
|
Jan Krzysztof Tomaszewski, korespondent M.J.M. 1952
|
|
N. N., (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901)
|
|
Halina Stanisława Zbigniewicz, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1964
|
|
Stefan Paliszewski h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ?1960
|
|
Lech Paliszewski h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ?1960
|
|
Adam Paliszewski h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ?1960
|
|
Grażyna Paliszewska h. Awdaniec, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ?1960
|
|
Mirosław Paliszewski, korespondent M.J.M. 1946
|
|
|
|
Maciej Nowakowski, korespondent M.J.M. 1960
|
|
Monika Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1957
|
|
Teresa Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1958
|
|
Jakub Stefan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1960-2018
|
|
Ewa Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1961
|
|
Filip Rościszewski z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1966
|
|
Anna Rościszewska z Rościszewa h. Junosza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1956
|
|
Wacław Jastrzębski, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1958
|
|
Zofia Jastrzębska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1961
|
|
Katarzyna Jastrzębska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1961
|
|
|
|
Anna Wanda Wieczorek, korespondent M.J.M. 1980
|
|
Łukasz Adam Wieczorek, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1992
|
|
|
|
Kinga Wilkowska, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1951
|
|
Marek Wilkowski, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1952
|
|
Wojciech Wilkowski, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1953
|
|
Ewa Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1953
|
|
Danuta Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1955
|
|
Monika Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) 1956
|
|
Marcin Winiarski h. Trąby, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1954
|
|
Anna Maria Winiarska h. Trąby, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1959
|
|
Ryszard Pöckh de Ammensschild, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1958
|
|
Kazimierz Jach, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1969
|
|
Stanisław Jach, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1974
|
&ca 1970 Kazimiera Kaczyńska ?1950
|
|
|
|
|
|
&ca 1950 Longina N. ?1940
|
... |
&ca 1950 N. N. ?1940
|
|
&ca 1960 N. N. ?1940
|
|
&ca 1950 Andrzej Fedorowicz ?1930
|
|
&ca 1970 Stanisław Zagrodzki 1931
|
|
&ca 1950 Dorota Świętorzecka h. Trąby ?1950-1958
|
|
&ca 1950 Zbigniew Herbis ?1920
|
|
|
|
&ca 1980 Małgorzata Tarczyńska 1944
|
|
&ca 1960 Olga Walasek ?1930
|
|
&ca 1950 Zofia Krawczyk ?1930
|
... |
&ca 1960 Bogumiła Musiałowska 1940-1998
|
|
&ca 1950 Roman Kaznowski ?1930
|
|
|
|
&ca 1970 Małgorzata Święcicka h. Jastrzębiec 1952
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1979 Marek Bobek 1954
|
|
|
|
|
|
&2004 Michał Ekkert 1974
|
|
|
|
|
|
&1965 Jadwiga Ceglińska 1944
|
|
&ca 1970 Ewa Monika Jatczak, korespondent M.J.M. 1948
|
|
&1962 Ryszard Grala ?1930-1988
|
|
&1963 Hanna Hellmann, korespondent M.J.M. 1940
|
|
&1964 Ewa Zbroniec 1944
|
|
&1980 Eddy Dutoit ?1950
|
|
&ca 1980 Grażyna Kozłowska 1954
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1976 Maria Aniela Święcicka h. Jastrzębiec 1944
|
|
&ca 1970 Ryszard Wiktor Ożyński 1940-2012
|
... |
&ca 1980 Piotr Zbigniew Zborowski 1952
|
|
|
|
&ca 1970 Marc Paul Lefebvre 1946
|
|
&1983 Chakir Benslimane 1958
|
|
|
|
|
|
|
|
&2009 Kinga Agnieszka Olejniczak 1975
|
|
&2002 Sławomir Kłyszewski 1975
|
|
&ca 2000 N. Wosiek ?1970
|
|
|
|
|
|
&ca 1970 Wacław Marian Granas-Olewiński 1951-2011
|
|
&ca 1990 Barbara Kłaptocz 1953
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1969 Tadeusz Halpern 1947
|
... |
&1973 Tomasz Domżał 1947
|
|
& ? ? |
|
|
|
&1968 Marta Ewa Piętka 1946
|
|
&1987 Łucja Kozłowicz 1960
|
|
|
|
|
|
|
|
&1995 David Drapeau 1956
|
|
|
|
&ca 1990 Jeff Stephan Brownstein ?1970
|
|
|
|
&1990 Anna Leopolska 1963
|
|
|
|
|
|
&1975 Catherine Lee Abbs 1950
|
|
&1971 Enrique Oseas Valentine Romo 1951
|
|
&1974 Deborah Marie Hudyma 1951
|
|
|
|
&ca 1960 N. Ołdak ?1940
|
|
|
|
&1975 Tomasz Jagiełło 1952
|
|
&ca 1970 Teresa Anna Zięba 1950
|
|
&1983 Krystyna Lidia Katarzyna Winogrodzka 1956
|
|
|
|
|
|
&ca 1980 Anna N., korespondent M.J.M. ?1970
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1960 Krystyna N. ?1940
|
|
|
|
&ca 1980 Małgorzata Szajewska 1960
|
|
&1978 Piotr Woźniak, członek rządu J. Kaczyńskiego 1956
|
|
&1986 Mikołaj Zakrzewski ?1960
|
|
&ca 1980 Agnieszka Aleksandra Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964
|
|
&ca 1980 Cezary Mironiuk ?1950
|
|
|
|
|
|
&ca 1980 N. Rondio ?1960
|
|
|
|
&ca 1980 Jerzy Sajdak 1956
|
|
|
|
&2004 Maciej Bolesław Loba 1977
|
|
|
|
|
|
&ca 1980 Andrzej Lisicki 1946-2012
|
|
&ca 1970 Maria Sompolińska 1955
|
|
|
|
&ca 1980 Jerzy Grzegorkiewicz 1953
|
|
&ca 1980 Krzysztof Kowalczyk 1959
|
|
&ca 1980 Roman Kwiatkowski 1953
|
|
&ca 1970 Alicja Rembisz 1957
|
|
&1987 Tadeusz Zbigniew Tomczak, korespondent M.J.M. 1956
|
|
&ca 1980 Grażyna N. ?1950
|
|
&ca 1990 Beata Krygier ?1970
|
... |
&ca 2000 Anna Karpińska ?1970
|
|
&ca 1990 Bogumiła Kaczkowska ?1970
|