Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Magdalena Antonina Szembek ze Słupowa h. wł. 1720-1744
Ilustracja:a:-ę
&1729 Stefan Pisarzowski h. Starykoń, stolnik [bra] Bracław 1700-1732
Ilustracja:a:-ę
... &1736 Marcin Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), wojewoda [sie] Sieradz 1700-1761
Ilustracja:a:-ę
|   |



 






|   |   |   |   |   |
Andrzej Pisarzowski h. Starykoń, miecznik [kra] Oświęcim 1730-1782
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1730
Ilustracja:a:-ę
  Anna Ludwika Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1728-1832
Ilustracja:a:-ę
  Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), starosta [kra] Bochnia 1735-1806
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), podczaszy [kra] Kraków 1737-1807
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), konsyliarz [cen] Rada Nieustająca 1738-1812
Ilustracja:a:-ę
&1760 Teresa Niszczycka 1740
Ilustracja:a:-ę
      &1730 Adam Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater Wiki 1722-1773
Ilustracja:a:-ę
  &1762 Jadwiga Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) 1746
Ilustracja:a:-ę
... &1770 Ksawera Marianna Jadwiga Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) 1750
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Szczęsna Feliksa Feliciatas Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1770-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1750 Felicjanna Połchowska z Połchowa 1743-1808
Ilustracja:a:-ę
  &1780 Teresa Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1760
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Zuzanna Połchowska 1760
Ilustracja:a:-ę
|       |   |   |       |   |   |





     






















 


 






      |  










 


|   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |
Jakub Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1765-1811
Ilustracja:a:-ę
  Józef Pisarzowski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1770-1801
Ilustracja:a:-ę
  Michał Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1770
Ilustracja:a:-ę
      Jan Feliks Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1740-1847
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760-1832
Ilustracja:a:-ę
  Marcin Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1760-1789
Ilustracja:a:-ę
  Andrzej Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1760
Ilustracja:a:-ę
  Anna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Zuzanna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Petronela Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Magdalena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1763-1826
Ilustracja:a:-ę
  Agnieszka Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1763-1833
Ilustracja:a:-ę
  Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1765-1816
Ilustracja:a:-ę
  Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770-1826
Ilustracja:a:-ę
  Wojciech Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1776-1856
Ilustracja:a:-ę
  Karolina Teresa Tatiana Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), bohater PSB 1778-1846
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780-1813
Ilustracja:a:-ę
  Hieronim Jerzy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1780
Ilustracja:a:-ę
      Antonina Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1750
Ilustracja:a:-ę
  Michał Tadeusz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), członek Sejmu 1830-31 1790-1859
Ilustracja:a:-ę
  Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Krzysztof Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1792-1793
Ilustracja:a:-ę
  Agnieszka Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1793
Ilustracja:a:-ę
  Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1800-1856
Ilustracja:a:-ę
  Teodora Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1804-1884
Ilustracja:a:-ę
  Felicjanna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1790-1846
Ilustracja:a:-ę
  Magdalena Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
&1790 N. Ubysz 1780
Ilustracja:a:-ę
... &1804 Józefa Magdalena Karniewska z Karniewa Kościelnego h. Dąbrowa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1787-1851
Ilustracja:a:-ę
  &1790 N. Dębowska 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Justyna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1750
Ilustracja:a:-ę
      &1789 Ludwika Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Stefan Dembowski 4.341.249) 1760-1830
Ilustracja:a:-ę
  &1785 Franciszek Bukowski z Bukowego h. Ossoria 1749
Ilustracja:a:-ę
  &1785 Szczęsna Feliksa Feliciatas Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1770-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Zofia Barbara Rey z Szumska h. Oksza 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Józef Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), podkomorzy [kij] Kijów 1739
Ilustracja:a:-ę
          &1770 Maciej Jaksa-Krobanowski, sędzia grodzki [sie] Sieradz 1760
Ilustracja:a:-ę
... &1780 Antoni Klemens Grabski z Grabu h. Pomian 1740
Ilustracja:a:-ę
... &1790 Franciszek Stawowski h. Jelita 1770
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Jan Antoni Linowski z Linowca h. Pomian, podstoli [poz] Wschowa 1736-1801
Ilustracja:a:-ę
  &1760 Stefan Romer z Chyszowa h. Jelita 1710
Ilustracja:a:-ę
... &1780 Antoni Gużkowski 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Marianna bar. Puszet h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1776
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Jan Kazimierz Stecki-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan, bohater PSB 1730-1820
Ilustracja:a:-ę
... &1792 Stanisław Paweł ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1762-1822
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Prakseda Maszkiewicz h. Prus (II) 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Adam Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), starosta [str] szawuliskie 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1799 Aleksander Franciszek hr. Chodkiewicz h. Kościesza, bohater PSB 1776-1838
Ilustracja:a:-ę
... &1822 Aleksander ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, urzędnik Królestwa Polskiego 1789-1858
Ilustracja:a:-ę
  ? ? ... &1790 Ksawera Siemońska h. Ostoja 1780
Ilustracja:a:-ę
... &1800 Maria Czacka z Czacza h. Świnka, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1770-1826
Ilustracja:a:-ę
  &1800 Cecylia hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1783-1861
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Stefan Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), chorąży [sie] Sieradz 1744-1803
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Józefa Badeni h. Bończa 1790
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Celina Badeni h. Bończa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820
Ilustracja:a:-ę
          &1816 Antoni Onufry Alojzy Libiszowski z Libiszowa h. Wieniawa, oficer Powstania Listopadowego 1786-1852
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Kwiryn Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1802-1884
Ilustracja:a:-ę
  &1793 Sebastian Jan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, bohater PSB 1762-1834
Ilustracja:a:-ę
   
    |       |       |   |   |   |                   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |   |                   |   |    
   




     




     






 


  |  






                 




 


     












 


  |  










  |  




 




 




 




 


  |       |   |      










 


                 






 








   
    |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
    Michał Pisarzewski h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1860
Ilustracja:a:-ę
  Anastazja Onufra Teresa Pisarzowska h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1805-1832
Ilustracja:a:-ę
  Adam Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, okręg pułtuski Tow. Rolniczego 1810-1886
Ilustracja:a:-ę
      Andrzej Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770
Ilustracja:a:-ę
  Józef Pisarzowski z Pisarzowic h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1792-1842
Ilustracja:a:-ę
  Anna Pisarzowska z Pisarzowic h. Starykoń, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1793
Ilustracja:a:-ę
      Adam Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1789-1873
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1847
Ilustracja:a:-ę
  Ferdynand Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Teodor Stanisław Jan Nepomucen Ślaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1794-1878
Ilustracja:a:-ę
  Ignacy Bukowski z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1770
Ilustracja:a:-ę
  Jan Feliks Bukowski z Bukowego h. Ossoria, chyba członek Sejmu 1830-31 1787
Ilustracja:a:-ę
  Emilia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1789
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Nepomucena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1798
Ilustracja:a:-ę
  Ksawera Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Jozefina Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1808
Ilustracja:a:-ę
                  Cecylia Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1782
Ilustracja:a:-ę
  Teodor Grabski z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1783-1844
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1786
Ilustracja:a:-ę
  Rozalia Maria Stawowska h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795-1828
Ilustracja:a:-ę
  Cyryl Józef Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
      Ludwika Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1781-1810
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Adam Józef Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1785-1845
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Józef Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1786
Ilustracja:a:-ę
  Felicjanna Róża Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1787-1857
Ilustracja:a:-ę
  Kasper Aleksander Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1855
Ilustracja:a:-ę
  Aniela Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1792-1849
Ilustracja:a:-ę
  Adam Tomasz Linowski z Linowca h. Pomian, kapitan wojsko polskie 1796-1871
Ilustracja:a:-ę
  Jan Romer z Chyszowa h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Romer z Chyszowa h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1760
Ilustracja:a:-ę
  Anna Gużkowska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790
Ilustracja:a:-ę
  Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1798-1843
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Ślaska ze Slasów h. Ślasa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1850
Ilustracja:a:-ę
  Aleksander Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1800-1884
Ilustracja:a:-ę
  Feliks Ślaski ze Slasów h. Ślasa, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1805
Ilustracja:a:-ę
  Rudolf Józef Napoleon Ślaski ze Slasów h. Ślasa, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1807-1851
Ilustracja:a:-ę
  Helena Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1815
Ilustracja:a:-ę
  Dorota Stecka-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1854
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Michał ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1793-1855
Ilustracja:a:-ę
  Józef ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1796
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1799-1878
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1804-1863
Ilustracja:a:-ę
  Adam Stefan Wojciech Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1816
Ilustracja:a:-ę
  Michalina Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1820-1858
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1820
Ilustracja:a:-ę
  Zofia hr. Chodkiewicz h. Kościesza, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1803-1871
Ilustracja:a:-ę
  Jan Karol hr. Chodkiewicz h. Kościesza, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1804-1855
Ilustracja:a:-ę
  Mieczysław Michał hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1807-1851
Ilustracja:a:-ę
  Włodzimierz ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1850
Ilustracja:a:-ę
  Sergei ks. Golicyn h. Pogoń Litewska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1850-1905
Ilustracja:a:-ę
  Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1810
Ilustracja:a:-ę
      Michał Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1808
Ilustracja:a:-ę
  Juliusz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1805-1878
Ilustracja:a:-ę
      Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1781-1813
Ilustracja:a:-ę
  Maciej Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1785-1825
Ilustracja:a:-ę
  Kajetan Dominik Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1789-1841
Ilustracja:a:-ę
  Salomea Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1790-1833
Ilustracja:a:-ę
  Ferdynand Aleksander Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), chyba członek Sejmu 1830-31 1792-1839
Ilustracja:a:-ę
  Wiktor Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1794-1812
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1824-1907
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1830
Ilustracja:a:-ę
                  Juliusz Wincenty Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1833-1904
Ilustracja:a:-ę
  Henryk Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1834-1837
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1835-1864
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Nepomucena Rusocka z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1836-1907
Ilustracja:a:-ę
  Romuald Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1787
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1796-1852
Ilustracja:a:-ę
  Aurelia Amelia Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Ewa Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1806-1869
Ilustracja:a:-ę
   
    &1820 Marianna Górska 1800-1860
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Walenty Fiszer 1800-1832
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Marcela Wojciechowska h. Jelita, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1817-1842
Ilustracja:a:-ę
... &1845 Augusta Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Michał Karski 9.503.249) 1830
Ilustracja:a:-ę
... &1852 Helena Maria Nepomucena Romocka h. Prawdzic 1830
Ilustracja:a:-ę
          &1818 Karolina Wołowska h. Prus (II) 1796
Ilustracja:a:-ę
  &1814 Kazimierz Pęczkowski 1787
Ilustracja:a:-ę
      &1820 Józefa Anna Tekla Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1797-1879
Ilustracja:a:-ę
  &1825 Teresa Zawisza-Czarna h. Przerowa, (linia: Barnaba Zawisza 3.373.452) 1798-1863
Ilustracja:a:-ę
      &1820 Ewa Justyna hr. Tarło z Podhajec h. Topór, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1796-1847
Ilustracja:a:-ę
  &1790 Barbara Kątkowska 1770
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Magdalena Łodzińska z Chorągwicy h. Radwan 1780
Ilustracja:a:-ę
          &1810 N. Jaworski 1790
Ilustracja:a:-ę
... &1810 N. Białobrzeski 1790
Ilustracja:a:-ę
  &1822 Antoni Aleksander Nepomucen Wierzchleyski z Gaszyna h. Berszten (II) 1786-1845
Ilustracja:a:-ę
  &1832 Aleksander Cordien 1803
Ilustracja:a:-ę
                      &1819 Róża Plichta h. Półkozic 1800-1870
Ilustracja:a:-ę
      &1810 Wilhelm Ignacy Ziemięcki h. Nieczuja, urzędnik Królestwa Polskiego 1786-1847
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Honorata Danecka 1800
Ilustracja:a:-ę
      &1808 Izydor Szafraniec-Bystrzonowski z Bystrzanowic h. Starykoń 1780
Ilustracja:a:-ę
  &1817 Domicela Dembińska z Dembian h. Rawicz 1798-1838
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Regina Brzezińska 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1811 Piotr Borsza-Drzewiecki z Drzewicy h. Nałęcz 1784-1844
Ilustracja:a:-ę
  &1821 Justyna Barbara Zielińska h. Prus 1800
Ilustracja:a:-ę
      &1835 Kamila Czaplicka h. Lubicz, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1809-1899
Ilustracja:a:-ę
      &1780 Jan Wąsowicz 1770
Ilustracja:a:-ę
      &1828 Stefan Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1795
Ilustracja:a:-ę
  &1823 Prot Adam Jacek Lelewel von Lowensprung h. wł., bohater PSB 1790-1884
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Paulina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba 1804-1880
Ilustracja:a:-ę
  &1852 Pelagia Czaplicka 1820
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Anna Maria Russocka z Brzezia h. Zadora 1807-1889
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Ludwik Skupiński 1800
Ilustracja:a:-ę
  &1808 Józef ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, senator-kasztelan [cen] Królestwo Polskie 1785-1870
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Paulina hr. Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, (linia: Michał Mniszech 4.333.3) 1798-1863
Ilustracja:a:-ę
      &1825 Maria hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.) 1800-1870
Ilustracja:a:-ę
... &1875 Wanda Ossolińska z Balic h. Topór, (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) 1822-1907
Ilustracja:a:-ę
          &1820 Jan Nepomucen hr. Giżycki z Giżyc h. Gozdawa, hr. [tytuł] nadany 1800
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Pelagia Czarkowska 1830-1895
Ilustracja:a:-ę
  &1820 Henryk hr. Iliński z Ilińska h. Lis, hr. [tytuł] nadany 1792-1871
Ilustracja:a:-ę
      &1821 Wiktor Maksymilian Józef Ossoliński z Balic h. Topór, bohater PSB 1790-1860
Ilustracja:a:-ę
      &1837 Ludwika Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1810-1882
Ilustracja:a:-ę
      &1874 Sophia von Schlichting 1845-1907
Ilustracja:a:-ę
  &1840 N. Linkiewicz 1820
Ilustracja:a:-ę
      &1836 Amelia ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1815
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Faustyna Justyna hr. Krasicka z Siecina h. Rogala 1815-1893
Ilustracja:a:-ę
      &1800 Marianna Zbierzchowska h. Grzymała 1788-1821
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Eufemia Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1793-1821
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Teresa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1790
Ilustracja:a:-ę
... &1820 Marianna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1803-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Ignacy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1783-1833
Ilustracja:a:-ę
  &1810 Teofila Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1797-1830
Ilustracja:a:-ę
      &1849 Feliks Weryha-Darowski z Darowa h. Ślepowron 1818-1861
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Aniela Kuszel z Hulidowa h. Drogosław, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) 1830-1873
Ilustracja:a:-ę
                  &1855 Wisława Jadwiga Wiesława Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1831-1902
Ilustracja:a:-ę
          &1850 Stefan Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1830-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1833 Teofila hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1800-1856
Ilustracja:a:-ę
  &1828 Eleonora Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1798-1843
Ilustracja:a:-ę
  &1816 Stanisław Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Stefan Dembowski 4.341.249) 1780-1866
Ilustracja:a:-ę
  &1829 Karol Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię 1800-1865
Ilustracja:a:-ę
  &1831 Henryk Eustachy Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic 1805-1889
Ilustracja:a:-ę
   
    |       |       |               |       |           |   |   |                   |   |                       |       |   |       |   |       |   |       |               |   |   |       |   |   |   |                       |   |   |       |       |                   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |                   |           |       |   |   |   |    
   


     




     


             




     














          |  






 




                 


  |                      






     




 








      |  




      |  




      |              


 












 








     


  |   |  


                     




 


  |       |      






                 






 






     








 










 


 










 










 




     






 


                 


         








     


 


 


 








   
    |   |       |   |   |       |   |               |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |                       |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |       |   |   |   |       |               |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |       |       |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |                   |   |           |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
    Pulcheria Pisarzewska h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1830-1859
Ilustracja:a:-ę
  Jan Pisarzewski h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1832
Ilustracja:a:-ę
      Ludwik Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1835-1858
Ilustracja:a:-ę
  Jan Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1838-1842
Ilustracja:a:-ę
  Adam Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1840-1863
Ilustracja:a:-ę
      Kazimierz Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1853
Ilustracja:a:-ę
  Antoni Pisarzowski z Karniewa h. Starykoń, (linia: Michał Walewski 8.192.199) 1855-1878
Ilustracja:a:-ę
              Zygmunt Stanisław Pęczkowski, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1815
Ilustracja:a:-ę
  Leokadia Konstancja Pęczkowska, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1817
Ilustracja:a:-ę
  Jan Serwacy Pęczkowski, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1822-1891
Ilustracja:a:-ę
      Anna Maria Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1824-1882
Ilustracja:a:-ę
  Franciszka Teodora Ślaska ze Slasów h. Ślasa, kanoniczka [maz] Warszawa 1826-1918
Ilustracja:a:-ę
  Helena Kajetana Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1827
Ilustracja:a:-ę
  Eustachy Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1828-1846
Ilustracja:a:-ę
  Tekla Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1830
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1830
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Karol Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg olkuski Tow. Rolniczego 1832-1870
Ilustracja:a:-ę
  Jadwiga Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1834
Ilustracja:a:-ę
          Stanisław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg kielecki Tow. Rolniczego 1820-1880
Ilustracja:a:-ę
  Marian Bukowski z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1798
Ilustracja:a:-ę
  Brygida Marianna Bukowska z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Michał Ludwik Bukowski z Bukowego h. Ossoria, urzędnik Królestwa Polskiego 1800
Ilustracja:a:-ę
  Katarzyna Bukowska z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1801
Ilustracja:a:-ę
  Roman Bukowski z Bukowego h. Ossoria, okręg olkuski Tow. Rolniczego 1812-1882
Ilustracja:a:-ę
  Florentyna Bukowska z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1819
Ilustracja:a:-ę
  Józef Bukowski z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1823
Ilustracja:a:-ę
                  Helena Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1810
Ilustracja:a:-ę
  Maria Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820
Ilustracja:a:-ę
  Włodzimierz Jan Nepomucen Cordien, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1835
Ilustracja:a:-ę
                      Anna Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1819-1889
Ilustracja:a:-ę
  Teodora Petronela Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1822
Ilustracja:a:-ę
  Felicjana Feliksa Marianna Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1825-1899
Ilustracja:a:-ę
  Julianna Nepomucena Grabska z Grabu h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1829-1867
Ilustracja:a:-ę
      Antoni Franciszek Ignacy Ziemięcki h. Nieczuja, urzędnik Królestwa Polskiego 1816-1869
Ilustracja:a:-ę
  Julian Konstanty Józef Ziemięcki h. Nieczuja, urzędnik Królestwa Polskiego 1818
Ilustracja:a:-ę
  Robert Palemon Ziemięcki h. Nieczuja, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1821-1855
Ilustracja:a:-ę
  Cyryl Józef Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1821
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1822
Ilustracja:a:-ę
  Dionizy Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1823
Ilustracja:a:-ę
  Jan Maksymilian Stawowski h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1827-1906
Ilustracja:a:-ę
  Adolf Stawowski h. Jelita, okręg wieluński Tow. Rolniczego 1830
Ilustracja:a:-ę
      Ksawera Franciszka Szafraniec-Bystrzonowska z Bystrzanowic h. Starykoń, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1800
Ilustracja:a:-ę
  Rudolf Wincenty Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1819-1848
Ilustracja:a:-ę
  Jan Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820-1820
Ilustracja:a:-ę
  Konstancja Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1823-1899
Ilustracja:a:-ę
      Anna Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1812-1844
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820
Ilustracja:a:-ę
  Roman Linowski z Linowca h. Pomian, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1822-1887
Ilustracja:a:-ę
  Ludwik Linowski z Linowca h. Pomian, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1824-1899
Ilustracja:a:-ę
      Stanisław Linowski z Linowca h. Pomian, okręg olkuski Tow. Rolniczego 1839-1918
Ilustracja:a:-ę
              Wacław Franciszek Antoni Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, okręg siennicki Tow. Rolniczego 1829-1900
Ilustracja:a:-ę
  Felicja Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1830-1895
Ilustracja:a:-ę
  Tadeusz Lelewel von Lowensprung h. wł., okręg żelechowski Tow. Rolniczego 1824-1913
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Hugo Joachim Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1826
Ilustracja:a:-ę
  August Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1829-1898
Ilustracja:a:-ę
  Jan Henryk Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1830-1834
Ilustracja:a:-ę
  Karol Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1830
Ilustracja:a:-ę
  Wisława Jadwiga Wiesława Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1831-1902
Ilustracja:a:-ę
  Helena Lelewel von Lowensprung h. wł., (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1834-1869
Ilustracja:a:-ę
  Wacław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1831-1833
Ilustracja:a:-ę
  Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1833-1898
Ilustracja:a:-ę
  Mieczysław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1835-1880
Ilustracja:a:-ę
  Juliusz Joachim Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg kielecki Tow. Rolniczego 1836-1916
Ilustracja:a:-ę
  Ludwik Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1841-1885
Ilustracja:a:-ę
      Julian Jan Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1836-1898
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1838-1905
Ilustracja:a:-ę
  Kazimierz Ignacy August Skupiński, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1840
Ilustracja:a:-ę
  Marceli ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1810-1865
Ilustracja:a:-ę
  Dorota ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III), dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1820-1900
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1836-1840
Ilustracja:a:-ę
                      Albertyna hr. Giżycka z Giżyc h. Gozdawa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1826-1917
Ilustracja:a:-ę
  Jadwiga hr. Giżycka z Giżyc h. Gozdawa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1830
Ilustracja:a:-ę
  Michalina hr. Giżycka z Giżyc h. Gozdawa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1830
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1855-1919
Ilustracja:a:-ę
  Anna Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Jadwiga hr. Ilińska z Ilińska h. Lis, (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1824-1889
Ilustracja:a:-ę
      Wanda Ossolińska z Balic h. Topór, (linia: Jan Ossoliński 4.341.369) 1822-1907
Ilustracja:a:-ę
      Aleksandra Karolina hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1840-1880
Ilustracja:a:-ę
  Jan Karol Gustaw hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1841-1887
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Hieronim Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1845-1906
Ilustracja:a:-ę
  Mieczysław hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1846-1848
Ilustracja:a:-ę
                  Marianna Joanna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1842
Ilustracja:a:-ę
  Jadwiga Ludwika Bernardyna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1843
Ilustracja:a:-ę
  Michał Leon Wojciech Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1845
Ilustracja:a:-ę
  Leopoldyna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.419) 1851
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1840
Ilustracja:a:-ę
  Bronisław Franciszek Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1843
Ilustracja:a:-ę
  Marceli Benedykt Franciszek Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1845
Ilustracja:a:-ę
  Jerzy Marian Franciszek Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1853
Ilustracja:a:-ę
      Romuald Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1809
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Paweł Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1810-1859
Ilustracja:a:-ę
  Adam Paweł Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1810-1859
Ilustracja:a:-ę
  Zygmunt Maurycy Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1811
Ilustracja:a:-ę
  Seweryn Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1813
Ilustracja:a:-ę
  Joanna Nepomucena Marianna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1812-1897
Ilustracja:a:-ę
  Konstanty Wincenty Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1814
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Józef Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1817
Ilustracja:a:-ę
  Amelia Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1818
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1821
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1821-1824
Ilustracja:a:-ę
  Stanisława Walata Petronela Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1820
Ilustracja:a:-ę
  Teresa Wiktoria Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1821-1866
Ilustracja:a:-ę
  Wincenty Mateusz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1823-1882
Ilustracja:a:-ę
  Helena Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1825-1891
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1827
Ilustracja:a:-ę
  Jan Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), okręg koniecki Tow. Rolniczego 1829-1861
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Honorata Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1831-1917
Ilustracja:a:-ę
  Stanisław Kajetan Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1835-1894
Ilustracja:a:-ę
  Ludwika Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1811-1811
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1812-1850
Ilustracja:a:-ę
  Antonina Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1816-1868
Ilustracja:a:-ę
  Ewelina Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1817
Ilustracja:a:-ę
  Teofila Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1818-1818
Ilustracja:a:-ę
  Matylda Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820-1887
Ilustracja:a:-ę
  Stefania Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1815-1893
Ilustracja:a:-ę
  Maria Joanna Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820-1883
Ilustracja:a:-ę
  Jadwiga Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1830-1830
Ilustracja:a:-ę
      Władysław Weryha-Darowski z Darowa h. Ślepowron, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1850
Ilustracja:a:-ę
  Maria Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1850
Ilustracja:a:-ę
  Zofia Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1850
Ilustracja:a:-ę
  Adam Weryha-Darowski z Darowa h. Ślepowron, bohater PSB 1851-1911
Ilustracja:a:-ę
  Aleksander Marian Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1859
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), kanoniczka [maz] Warszawa 1862-1929
Ilustracja:a:-ę
                  Józef Kwiryn Prot Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1863-1931
Ilustracja:a:-ę
  Marianna Russocka z Brzezia h. Zadora, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1867-1958
Ilustracja:a:-ę
          Zygmunt Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1858-1910
Ilustracja:a:-ę
  Władysław Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1859-1933
Ilustracja:a:-ę
  Helena Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1860
Ilustracja:a:-ę
  Aniela Helena Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1862-1942
Ilustracja:a:-ę
  Karolina Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1867-1954
Ilustracja:a:-ę
      Wacław Franciszek Antoni Dembowski na Kosmaczowie h. Jelita, okręg siennicki Tow. Rolniczego 1829-1900
Ilustracja:a:-ę
  Felicja Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1830-1895
Ilustracja:a:-ę
  Józefa Felicjanna Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1817
Ilustracja:a:-ę
  N. Dembowska na Kosmaczowie h. Jelita, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1817-1830
Ilustracja:a:-ę
  Stefan Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1830-1881
Ilustracja:a:-ę
  Henryk Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1831-1881
Ilustracja:a:-ę
  Kazimierz Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1833-1880
Ilustracja:a:-ę
  Adam Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic, okręg miechowski Tow. Rolniczego 1835-1901
Ilustracja:a:-ę
  Karolina Marianna Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1843
Ilustracja:a:-ę
  Felicja Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1845
Ilustracja:a:-ę
  Maria Teresa Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1847-1849
Ilustracja:a:-ę
   
    &1856 Józef Wiktorski 1830
Ilustracja:a:-ę
                                                  &1845 Maksymilian Karol Józef Jankowski z Jankowic h. Ogończyk 1818
Ilustracja:a:-ę
  &1853 Agnieszka Marianna Ceysinger 1835-1907
Ilustracja:a:-ę
      &1845 Roman Bukowski z Bukowego h. Ossoria, okręg olkuski Tow. Rolniczego 1812-1882
Ilustracja:a:-ę
  &1867 Aleksander Józef Karol Graeve, bohater PSB 1818-1883
Ilustracja:a:-ę
  &1848 Antoni Józef Baliński z Balina h. Przosna, okręg szydłowiecki Tow. Rolniczego 1822
Ilustracja:a:-ę
      &1840 Franciszek Bukowski 1820
Ilustracja:a:-ę
  &1846 Józef Bukowski z Bukowego h. Ossoria, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1823
Ilustracja:a:-ę
  &1861 Bronisława Józefa Młocka h. Prawdzic, (linia: Józef Ankwicz 1.148.42) 1828-1918
Ilustracja:a:-ę
  &1857 Jan Henryk Gwalbert Wodziński h. Jastrzębiec, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1834-1862
Ilustracja:a:-ę
          &1850 Pelagia Gawrońska h. Rola 1825-1886
Ilustracja:a:-ę
                  &1836 Anna Borsza-Drzewiecka z Drzewicy h. Nałęcz, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1812-1844
Ilustracja:a:-ę
... &1845 Anna Maria Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1824-1882
Ilustracja:a:-ę
  &1839 Teofil Maski 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1841 Anna Hoszowska z Hoszowa h. Sas 1810
Ilustracja:a:-ę
... &1846 Antonina Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1830
Ilustracja:a:-ę
                  &1841 Aleksander Czerwiński 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Aleksander Srokowski h. Jastrzębiec 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1864 Józefa Faustyna Długoszewska 1846
Ilustracja:a:-ę
                      &1837 Piotr Łukasz Zakrzewski h. Pomian, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1807-1839
Ilustracja:a:-ę
... &1842 Andrzej Ziemięcki h. Nieczuja, okręg gostyński Tow. Rolniczego 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1841 Rafał Bartłomiej Majewski h. Starykoń, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1812-1855
Ilustracja:a:-ę
  &1846 Karol Joachim Szymon Piaszczyński h. Ostoja, okręg orłowski Tow. Rolniczego 1818-1899
Ilustracja:a:-ę
  &1849 Ignacy Walenty Orzechowski h. Oksza, okręg orłowski Tow. Rolniczego 1830-1867
Ilustracja:a:-ę
      &1849 Karolina hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz, (linia: Franciszek Markowski lu.28930) 1830-1902
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Amelia Pepłowska 1840
Ilustracja:a:-ę
                  &1862 Józefa Szaniawska h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1830
Ilustracja:a:-ę
  &1856 Helena Alberta Sadowska h. Nałęcz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1834
Ilustracja:a:-ę
      &1828 Józef Morzkowski h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810
Ilustracja:a:-ę
          &1843 Ferdynand Kozubowski z Kozub h. Mora 1818-1902
Ilustracja:a:-ę
      &1836 Roman Bukowski z Bukowego h. Ossoria, okręg olkuski Tow. Rolniczego 1812-1882
Ilustracja:a:-ę
  &1851 Aleksander Mikołaj Kuszewski 1820
Ilustracja:a:-ę
  &1852 Bronisława Grąbczewska z Grąbczewa Małego h. Nałęcz 1833-1902
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Eufemia Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina) 1840-1904
Ilustracja:a:-ę
... &1858 Teodora Teresa Grąbczewska z Grąbczewa Małego h. Nałęcz 1837-1859
Ilustracja:a:-ę
      &1860 Joanna Eugenia Żeleńska z Żelanki h. Ciołek 1841-1867
Ilustracja:a:-ę
... &1871 Aniela Kosicka z Koszyc i Zakrzowa h. Łuk, (linia: August Iliński 11.1.1147) 1850-1895
Ilustracja:a:-ę
              &1850 Natalia Hofman 1840
Ilustracja:a:-ę
... &1868 Eliza Hoffman h. Różan 1837-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Władysław Wężyk-Rudzki z Wielkiej Rudy h. Wąż, bohater Wiki 1816-1848
Ilustracja:a:-ę
  &1857 Antonina Czaplicka h. Lubicz 1828-1892
Ilustracja:a:-ę
      &1860 Paulina Dmochowska h. Pobóg, (linia: Kasper Cieciszowski 3.364.243) 1840-1915
Ilustracja:a:-ę
          &1855 Juliusz Wincenty Russocki z Brzezia h. Zadora, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1833-1904
Ilustracja:a:-ę
  &1860 Jan Czaplicki h. Lubicz, okręg przasnyski Tow. Rolniczego 1830-1917
Ilustracja:a:-ę
      &1859 Hipolit Jan Michał Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, bohater PSB 1824-1902
Ilustracja:a:-ę
  &1860 Zofia Łucja Sokolnicka 1841-1911
Ilustracja:a:-ę
  &1858 Julia Marianna Rawa-Gawrońska z Gawron h. Rawicz 1837-1872
Ilustracja:a:-ę
... &1877 Helena Woynarowska h. Strzemię 1856-1927
Ilustracja:a:-ę
              &1869 Helena Borkiewicz 1842-1911
Ilustracja:a:-ę
  &1865 Antonina Aleksandra Skupieńska 1840-1922
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Eliza Thiébault 1810
Ilustracja:a:-ę
... &1837 Jadwiga ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1819-1894
Ilustracja:a:-ę
  &1841 Stanisław Kostka Aleksy hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), oficer Powstania Listopadowego 1811-1849
Ilustracja:a:-ę
... &1854 Franciszek Malatesta 1820-1881
Ilustracja:a:-ę
                          &1861 Franciszek Ksawery hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1826-1916
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Leon Giżycki z Giżyc h. Gozdawa 1820-1895
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Leonard Szaszkiewicz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1826
Ilustracja:a:-ę
  &1882 Artur Jan Justynian bar. Taube h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1853-1922
Ilustracja:a:-ę
  &1880 Edward Ferdynand Trypolski h. Gozdawa, (linia: Antoni Trypolski sejmwlk.161) 1850
Ilustracja:a:-ę
  &1846 Henryk Józef Michał Stecki-Olechnowicz ze Steczanki h. Radwan, bohater PSB 1823-1895
Ilustracja:a:-ę
      &1847 Tomasz Aleksander Adam hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1809-1861
Ilustracja:a:-ę
... &1875 Stanisław ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), bohater PSB 1799-1878
Ilustracja:a:-ę
      &1858 Stanisław Kazimierz Aleksander hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1837-1905
Ilustracja:a:-ę
  &1867 Oktawia Falkowska z Falkowa h. Doliwa 1851-1883
Ilustracja:a:-ę
... &1886 Maria Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Adam Rzyszczewski 3.124.134) 1870-1954
Ilustracja:a:-ę
  &1870 Julia Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława, (linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) 1853-1919
Ilustracja:a:-ę
                                          &1874 Apolonia Ponińska h. Łodzia, (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1840
Ilustracja:a:-ę
  &1876 Emilia Wanda Morzkowska h. Ślepowron, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1843
Ilustracja:a:-ę
... &1880 Anna Studzińska, (linia: Krzysztof Miaskowski sw.10607) 1860
Ilustracja:a:-ę
  &1879 Michalina Burba h. wł., (linia: Kazimierz Wolmer le.4154.1.1) 1850
Ilustracja:a:-ę
          &1832 Wenancja Wincencja Dunin-Wąsowicz h. Łabędź 1814
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Matylda Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1820-1887
Ilustracja:a:-ę
  &1834 Aniceta Aniela Franciszka Saryusz-Tarnowska z Tarnówki h. Jelita, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1816-1892
Ilustracja:a:-ę
      &1830 Adolf Skarbek-Kruszewski z Kruszewa h. Awdaniec 1806-1843
Ilustracja:a:-ę
... &1844 Stefan Piotrowski 1823-1887
Ilustracja:a:-ę
  &1830 Olimpia Olympia Oraczewska z Przybysławic h. Śreniawa 1805-1872
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Marianna Łaszewska z Łaszewa h. Szeliga 1810
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Feliks Piotrowski 1814-1897
Ilustracja:a:-ę
  &1850 Michał Walewski h. Pierzchała (Kolumna) 1820
Ilustracja:a:-ę
          &1840 Władysław Seweryn Roman Jaksa-Bykowski de Byki h. Gryf, okręg piotrkowski Tow. Rolniczego 1811-1866
Ilustracja:a:-ę
  &1845 Zofia Romocka h. Prawdzic 1825-1891
Ilustracja:a:-ę
  &1852 Henryk Gracjan Zielonka h. Jastrzębiec 1820
Ilustracja:a:-ę
  &1845 Ludwik Henryk Filip Bielicki h. Pobóg, okręg łowicki Tow. Rolniczego 1821-1879
Ilustracja:a:-ę
  &1851 Julia Choromańska h. Lubicz, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1831-1858
Ilustracja:a:-ę
... &1862 Izabela hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1840
Ilustracja:a:-ę
  &1853 Kornel Nepomucen Józef Romocki h. Prawdzic, okręg szadkowski Tow. Rolniczego 1829-1893
Ilustracja:a:-ę
  &1858 Teresa Urszula Maria Dobrzycka z Dobrzycy h. Leszczyc 1836
Ilustracja:a:-ę
      &1835 Stanisław Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1808
Ilustracja:a:-ę
  &1837 Juliusz Karol Złotnicki h. Nowina, okręg szadkowski Tow. Rolniczego 1814-1876
Ilustracja:a:-ę
          &1830 Adam Paweł Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1810-1859
Ilustracja:a:-ę
  &1837 Józef Konstanty Kalasanty hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.), oficer Powstania Listopadowego 1808-1868
Ilustracja:a:-ę
  &1842 Edward Maksymilian Franciszek Bukowski z Bukowego h. Ossoria, okręg miechowski Tow. Rolniczego 1808-1879
Ilustracja:a:-ę
                  &1890 Bogdan Kuszel z Hulidowa h. Drogosław 1857-1926
Ilustracja:a:-ę
      &1891 Karolina Maria Franciszka Iżycka h. Bończa, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1867
Ilustracja:a:-ę
                      &1900 Stanisława Maria Chrzanowska z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab 1865-1951
Ilustracja:a:-ę
  &1903 Karol Radłowski h. Trzy Radła 1864-1928
Ilustracja:a:-ę
          &1880 Jadwiga Helcel 1862-1932
Ilustracja:a:-ę
  &1886 Jadwiga Bądzyńska z Bądzyna h. Junosza, (linia: Franciszek Prażmowski 2.190.457) 1860-1927
Ilustracja:a:-ę
      &1880 N. Broniowski 1850
Ilustracja:a:-ę
... &1880 Tadeusz Kobyliński 1860-1921
Ilustracja:a:-ę
  &1890 Antoni Kamocki z Kamocina h. Jelita, (linia: Kajetan Bystrzanowski 2.823.40) 1862-1936
Ilustracja:a:-ę
      &1850 Natalia Hofman 1840
Ilustracja:a:-ę
... &1868 Eliza Hoffman h. Różan 1837-1881
Ilustracja:a:-ę
  &1840 Władysław Wężyk-Rudzki z Wielkiej Rudy h. Wąż, bohater Wiki 1816-1848
Ilustracja:a:-ę
          &1850 Teresa Nepomucena Rusocka z Brzezia h. Zadora, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1836-1907
Ilustracja:a:-ę
  &1860 Aniela Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa, (linia: Józef Wielogłowski 1.279.15) 1840
Ilustracja:a:-ę
  &1867 Wanda Leonia hr. Gurowska z Gurowa h. Wczele (odm.), (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1838-1920
Ilustracja:a:-ę
  &1865 Maria Błeszyńska z Błeszna h. Oksza, (linia: Tomasz Sołtyk 1.306.25) 1846-1925
Ilustracja:a:-ę
      &1863 Władysław Miączyński h. Suchekomnaty, okręg częstochowski Tow. Rolniczego 1829
Ilustracja:a:-ę
       
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 28.02.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.230.148.211