Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Stanisław August Antoni «II» Poniatowski h. Ciołek, bohater PSB 1732-1798
Herb
&1784 Elżbieta Szydłowska z Wielkiego Szydłowa h. Lubicz, bohater PSB 1748-1810
Herb
... Agnieszka Magdalena Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1739-1780
Herb
|   |



 


|   |   |   |
Izabela Grabowska z Grabówki h. Ciołek, bohater Wiki 1776-1858
Herb
  Stanisław hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, bohater PSB 1780-1845
Herb
  Konstancja Cichocka, bohater Wiki 1768-1844
Herb
  Michał Cichocki, bohater PSB 1770-1828
Herb
&1790 Walenty Faustyn Sobolewski z Piętek h. Ślepowron, bohater PSB 1765-1831
Herb
  &1800 Cecylia Dembowska h. Jelita, bohater PSB 1787-1821
Herb
... &1822 Julia Zabiełło h. Topór, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1796-1851
Herb
  &1783 Karol Szwan 1750
Herb
  &1790 Emilianna Katarzyna Bachmińska h. Jastrzębiec, bohater PSB 1768-1844
Herb
... &1824 Józefa Brzozowska h. Belina, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1802-1853
Herb
|   |   |   |   |    





 






 












  |   |    
|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
Teresa Laura Sobolewska z Piętek h. Ślepowron, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1796-1798
Herb
  Aleksandra Sobolewska z Piętek h. Ślepowron, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1798-1878
Herb
  Kwiryna Paulina Sobolewska z Piętek h. Ślepowron, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1800-1812
Herb
  Konstancja hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1806
Herb
  Leon hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, student Uniwersytetu Warszawskiego 1807-1865
Herb
  Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, oficer Powstania Listopadowego 1808-1890
Herb
  Melania hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1810-1864
Herb
  Antonina hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1823-1848
Herb
  Izabela hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1825-1826
Herb
  Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1826-1892
Herb
  Aleksander hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1826
Herb
  Michalina Felicjanna Aniela hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1828
Herb
  Felicja Julia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1829-1853
Herb
  Stanisław Feliks Jan hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1831
Herb
  Kazimierz Żwan, pułkownik armia Królestwa Polskiego 1793-1858
Herb
  Teresa Karolina Cichocka h. Nałęcz, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1799-1858
Herb
   
    &1825 Józef Ignacy Walenty hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny), hr. [tytuł] nadany 1791-1860
Herb
          &1829 Emilia Karolina Józefa Skarbek z Góry h. Awdaniec, (linia: Arnold Byszewski 2.830.77) 1806-1834
Herb
... &1839 Józefa Dłuska z Długiego h. Nałęcz, (linia: Sebastian Dłuski 4.451.51) 1810
Herb
  &1833 Laura Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1810-1858
Herb
... &1850 Kamila hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz 1832-1913
Herb
  &1833 Franciszek hr. Ożarowski z Ożarowa h. Rawicz, hr. [tytuł] nadany 1790-1841
Herb
... &1848 Włodzimierz Rajmund Kretkowski z Kretkowa h. Dołęga, bohater PSB 1821-1894
Herb
          &1840 Edward Prozor h. wł., (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) 1840
Herb
      &1854 Gabriel Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) 1820-1881
Herb
          &1826 Julianna Barbara Elżbieta Szpilman 1792-1875
Herb
  &1818 Wiktor hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, bohater PSB 1790-1862
Herb
   
    |           |   |   |   |   |                                       |    
   


         


 




 








 


 


                                     






















   
    |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
    Stanisław hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1824-1851
Herb
  Maria Apolonia Katarzyna hr. Kwilecka z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1830-1910
Herb
          Antoni hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1830-1904
Herb
  Cecylia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1833-1834
Herb
  Jadwiga Marianna Józefa hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1830-1885
Herb
  Stanisław Tomasz Jan hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1830
Herb
  Tomasz Wincenty hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1830-1919
Herb
  Gustaw hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1834-1864
Herb
  Adam hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1838-1914
Herb
  Władysław hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1840
Herb
  Jadwiga hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1840
Herb
  Paweł hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1854-1917
Herb
  Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860-1915
Herb
  Włodzimierz hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1863-1931
Herb
  Joanna Maria hr. Ożarowska z Ożarowa h. Rawicz, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1838
Herb
  Edward hr. Ożarowski z Ożarowa h. Rawicz, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1840-1841
Herb
                                      Emilia hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1819-1844
Herb
  Helena hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1822-1886
Herb
  Konstancja hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1823-1902
Herb
  Karol hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1826-1855
Herb
  Maria hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1827-1858
Herb
  Adam hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1828-1872
Herb
  Teresa Wiktoria Tresa hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1830-1909
Herb
  Wiktor hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1831-1875
Herb
  Zofia hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1833-1890
Herb
  Antonina Wiktoria Teresa hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, kanoniczka [maz] Warszawa 1835-1870
Herb
  Albertyna hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1836-1863
Herb
  Magdalena hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1838-1907
Herb
   
        &1852 Jan Kazimierz Zawisza-Kieżgajło h. Łabędź (odm.), (linia: Tadeusz Lipski 14.431.397) 1822-1887
Herb
          &1854 Zofia Topacz-Lubowidzka z Lubowidzy h. Kopacz (Topacz), (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) 1836-1911
Herb
      &1884 Wojciech Stanisław Michał Pieniążek h. Odrowąż 1836-1902
Herb
      &1886 Maria Zagórska z Zagórzyc h. Ostoja, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1860
Herb
      &1871 Eufemia Frankowska ze wsi Franki, Franki Chrościele v. Dąbrowa i Fran h. Prus (I - Turzyna) 1840
Herb
... &1881 Franciszka Niemierko-Popławska h. Ślepowron 1858-1939
Herb
  &1850 Maria Miłaczewska h. Korab 1830
Herb
      &1867 Małgorzata Stormout-Darling-Willougby 1840
Herb
  &1881 Józef Nereusz Filip Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II) 1826-1886
Herb
  &1900 Maria Eugenia Wiktoria Pusłowska h. Szeliga (odm.), (linia: Dominik Narbutt psb.19574.1) 1860-1924
Herb
... &1925 Julia Krzysztoforska 1900
Herb
                                                  &1840 Aleksander Chodźko h. Kościesza, bohater PSB 1804-1891
Herb
          &1840 Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1822-1897
Herb
      &1850 Ryszard Polikarp Daszkiewicz h. Korybut 1804-1873
Herb
  &1860 Maria de Reyff de Lentigny 1835
Herb
... &1860 Adela de Reyff de Lentigny 1840-1892
Herb
          &1860 Stanisław Sołtan h. wł., bohater PSB 1822-1897
Herb
  &1860 Alojzy Tachet des Combes 1836-1905
Herb
   
        |           |               |       |   |   |       |                                                               |           |       |   |   |           |   |    
       








         














              |      


 








 








     




                                                             




         










     


  |  




          |  


   
        |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |               |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |                                                               |   |   |           |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |           |   |   |    
        Teressa Maria Jadwiga Zawisza-Kieżgajło h. Łabędź (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1856
Herb
  Monika Maria Katarzyna Zawisza-Kieżgajło h. Łabędź (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1858
Herb
  Maria Ewa Zawisza-Kieżgajło h. Łabędź (odm.), bohater PSB 1860-1930
Herb
  Elżbieta Zawisza-Kieżgajło h. Łabędź (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1860-1901
Herb
  Magdalena Zawisza-Kieżgajłło h. Łabędź (odm.), bohater PSB 1861-1945
Herb
          Stefan Józef Leon hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1855-1857
Herb
  Feliks hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1856-1926
Herb
  Tekla Maria Leonia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1858-1945
Herb
  Florian Antoni hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860-1860
Herb
  Antoni Florian hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860
Herb
  Henryk Piotr Paweł hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1861
Herb
  Maria Marta hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1864
Herb
  Józef hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1868
Herb
              August hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1890
Herb
      Gustaw hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1872-1951
Herb
  Izabela hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1875-1943
Herb
  Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1880-1962
Herb
  Witold hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1881-1979
Herb
  Janina hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1890
Herb
  Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1891-1982
Herb
  Stanisław hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1892-1961
Herb
  Janina hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1855
Herb
  Julia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860
Herb
  Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860
Herb
  Jadwiga hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860
Herb
  Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1860
Herb
      Cecylia hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1880
Herb
  Leon hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1880-1973
Herb
  Edward hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1880
Herb
                                                              Adam Chodźko h. Kościesza, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1847-1923
Herb
  Wiktor Chodźko h. Kościesza, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1848-1931
Herb
  Aleksander Alexandre Chodźko h. Kościesza, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1860-1936
Herb
          Emilia Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1847-1908
Herb
  Stanisław Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1848-1850
Herb
  Helena Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1849-1852
Herb
  Adam Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1851-1923
Herb
  Wiktor Władysław Pereświt-Sołtan h. wł., bohater PSB 1853-1905
Herb
  Karol Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1855-1889
Herb
      Dymitr Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1856-1924
Herb
  Teresa Małgorzata Daszkiewicz h. Korybut, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1858-1937
Herb
  Karol hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1870-1884
Herb
  Stanisław August hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1867-1941
Herb
  Maria hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1869-1902
Herb
  Jadwiga hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1873-1963
Herb
          Bohdan Wiktor Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1861-1912
Herb
  Marie Tachet des Combes, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1862-1935
Herb
  Pierre Tachet des Combes, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1868-1933
Herb
   
                &1879 Michał Piotr ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, bohater PSB 1853-1903
Herb
      &1882 Ludwik Józef Adam hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1833-1895
Herb
... &1906 Mikołaj Rafał ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1880-1914
Herb
                  &1879 Czesław Eckmühl Tadeusz bar. Reisky de Dubnitz h. wł. 1851-1942
Herb
                                          &1914 Janina Maria hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1878-1916
Herb
  &1890 N. Fedorowicz 1870
Herb
      &1919 Helena Lenkiewicz-Ipohorska h. Kotwicz, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1900-1970
Herb
  &1900 Tadeusz Dowbor 1890
Herb
  &1900 Janina Dowbor 1884-1966
Herb
... &1940 Maria Helena Kukier 1924-1998
Herb
  &1919 Maria Bronikowska z Bronikowa h. Osęk, (linia: Adam Bronikowski 2.343.76) 1899
Herb
... &1928 Czesława Graczyk 1904-1985
Herb
      &1860 Michał Okuszko h. Radwan 1838
Herb
      &1898 Edward Maćkiewicz 1870
Herb
  &1880 Maria Świętorzecka h. Trąby 1850
Herb
      &1900 Teodor Jeske-Choiński z Chojna h. Awdaniec, bohater PSB 1854-1920
Herb
... &1900 Michał Kłossowski 1870
Herb
  &1900 Ivonne de la Maussaye 1880
Herb
                                                                  &1876 Marguerite Froger de L'Eguille 1850-1877
Herb
... &1890 Mary Ann Coppo 1866-1901
Herb
  &1876 Maria Baldassari 1852-1923
Herb
  &1900 Frances Forster 1880
Herb
... &1900 Lettice Erlington 1880
Herb
          &1870 Bronisław Korsak h. wł. 1850
Herb
... Zdzisław Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1846-1880
Herb
          &1870 Ludwika bar. Brunnow h. Trzy Belki, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1852-1915
Herb
  &1882 Amelia Maria Weyssenhoff h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1861-1943
Herb
          &1880 Teresa Petronela Maria Jeleńska h. wł. (Wręby), (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1859-1941
Herb
              &1880 Bronisław Antoni Römer h. Laski, (linia: Stanisław Gorski 6.607a.580) 1856-1899
Herb
              &1880 Maria Franciszka Sołtan h. wł., (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1863-1926
Herb
           
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.08.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie