Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Anna Zofia hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1846-1926
&1866 Stanisław Wojciech Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1837-1884
|

















|   |   |   |   |   |   |   |   |
Jan Nepomucen hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1867-1943   Józef Marian Joachim hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1868-1918   Piotr hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1870-1870   Piotr Przemysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1871-1874   Maria Elżbieta Celestyna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1872-1961   Paweł Przemysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1874-1894   Cecylia Maria Anuncjata hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1876-1962   Dominik Kazimierz hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1877-1939   Antoni Tytus Stanisław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1880-1952
&1892 Róża Maria Alfonsyna hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa 1868-1902 ... &1905 Maria Helena Szajer 1879-1969   &1892 Helena Maria Florentyna Czarnecka h. Prus (III), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1867-1922           &1896 Tomasz Beniamin Cyprian hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1861-1925       &1894 Stanisław Gwido Karol hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1867-1898 ... &1901 Karol Kaczkowski h. Nałęcz, dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1903 ... &1912 Lucjan Cegliński h. Topór 1876-1939   &1899 Helena hr. Badeni z Branic h. Bończa, głowa w spisie ludn. Krakowa 1877-1963   &1909 Krystyna Jakobina Maria Trzecieska z Trzeciesza h. Strzemię 1890-1957
|   |   |           |       |   |   |   |   |







 






 








         






     


  |  


 




 


|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Jan(?) hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1893-1893   Teresa Jadwiga Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1895-1942   Aleksander Klemens Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1896-1982   Jadwiga Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1899-1963   Ignacy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), głowa w spisie ludn. Krakowa 1906-1994   Zofia Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1911-1968   Maria Jadwiga hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1912-1998   Jan Władysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1919-2012   Stanisław hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1894-1977   Anna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1895-1964   Maria Beata Antonina hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1896-1976   Elżbieta hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1897-1979   Maria Józefa Antonina hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1900-1988           Jadwiga Elżbieta hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1897-1956   Maria Cecylia hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1899-1987   Anna Maria Elżbieta hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1903-1981   Katarzyna hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), głowa w spisie ludn. Krakowa 1907-1989       Stanisław Kostka Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1894-1971   Ludwik Wawrzyniec hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1896-1940   Antoni Kaczkowski h. Nałęcz, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1902-1905   Maria Andrzeja Ceglińska h. Topór, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1915-2003   Anna Ceglińska h. Topór, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1917-2016   Cecylia Maria Jadwiga hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1900-1978   Anna Gabriela Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1909-2009   Stefan hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1911-1987   Andrzej Antoni Władysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1910-1988   Jerzy Przemysław Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1913-1983
    &1915 Kazimierz Władysław Mniszek-Tchorznicki h. Jelita, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1880-1919 ... &1921 Jerzy Skrzyszowski h. Gryf 1892-1942   &1920 Irena Róża Mroziewicz 1903-1965 ... &1922 Elżbieta Antonina J Trzecieska z Trzeciesza h. Strzemię 1900-1952   &1921 Stanisław Bohdan Antoni Grabiński z Grabna h. Pomian, bohater Wiki 1891-1930 ... &1946 Andrzej Adam Potworowski z Sienna h. Dębno, bohater PSB 1887-1963   &1930 Mat Any Jane O'Dell 1910-1932 ... &1933 Anna Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Jan Jordan 9.104.445) 1904-1993   &1936 Kazimierz Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1908-1988   &1932 Jerzy Józef Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina) 1898-1995   &1940 Jadwiga Neusser 1917-1949 ... &1946 Maria Kluz 1923 ... &1960 Sylwia Czyż 1947- ... &1960 Halina Dauksz 1926 ... &1971 Bożena Zawłocka 1942-1983 ... &1976 Elżbieta Szczepańska 1951- ... &1978 Elżbieta Woźnicka 1951-   &1922 Józefa Elżbieta Pelagia Brzozowska z Brzozowa h. Belina, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1892-1963       &1921 Adam Maria Jan hr. Branicki z Wilanowa h. Korczak, bohater Wiki 1892-1947   &1923 Władysław Dynowski h. Doliwa, (linia: Jan Chojecki 3.100.74) 1892-1969   &1925 Antoni Szaszkiewicz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1897-1970           &1919 Mieczysław Felicjan Żarski h. Starykoń 1888-1944       &1927 Feliks Edmund Gaszyński h. Jastrzębiec (II), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1898-1968   &1938 Cezary Józef Szaszkiewicz h. wł. 1905-1952       &1918 Jadwiga Maria Róża hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1890-1977   &1919 Cecylia Maria Jadwiga hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1900-1978       &1938 Zygmunt Cegliński h. Topór, bohater Listy Katyńskiej 1907-1940   &1940 Kazimierz Bagrowski h. Celma 1907-1996   &1919 Ludwik Wawrzyniec hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1896-1940   &1933 Wacław Antoni Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec, (linia: Arnold Byszewski 2.830.77) 1907-1984       &1941 Aleksandra Maria Róża ks. Drucka-Lubecka h. Druck, (linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82) 1908-1980   &1941 Maria Aniela Straszewska h. Radwan, (linia: Ignacy Witosławski 4.285.397) 1918-2011 ... &1953 Krystyna Straszewska h. Radwan, (linia: Ignacy Witosławski 4.285.397) 1923-1983
    |   |       |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |       |   |   |           |       |           |   |           |   |   |       |   |   |
    |  






     


 








      |  


  |   |   |  




      |  




  |   |  












     




 




 








         












     




         








 














         










 














 




      |  


 




    |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |       |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |
    Władysław Jan Roman Mniszek-Tchorznicki h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1916-1941   Adam Skrzyszowski h. Gryf, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1921-1924   Krystyna Skrzyszowska h. Gryf, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1921-1926   Helena Maria Skrzyszowska h. Gryf, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1927-2004   Maria Skrzyszowska h. Gryf, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1930       Krystyna Maria Róża hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1997   Antoni Jerzy Jakub hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924   Maria Dominika Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-1975   Stanisław Wojciech Grabiński z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1981   Władysław Krzysztof «Pilawa» Grabiński z Grabna h. Pomian, uczestnik Powstania Warszawskiego 1925-1944   Róża Cecylia Teresa Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926-2004   Jan Stanisław Grabiński z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1929-2011       Jerzy Jan Ignacy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1932-1966   Maria Kinga hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1935   Władysław Maria Jan hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), korespondent M.J.M. 1940-   Jerzy Maria Andrzej Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1944-   Andrzej Jan Eustachy Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina), bohater Wiki 1933-2006   Alicja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1943-   Krystyna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-   Jarosław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   Paweł hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-       Marek hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), korespondent M.J.M. 1961-   Artur hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1969-   Robert hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Harry hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1971-   Harry hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1976-   Izabella Kaja hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1980-   Józef Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1988   Przemysław Andrzej Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1925-2003   Maria Helena hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1927-1974   Helena Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928-1987   Hubert Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1930-2006   Anna Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1932-2006   Włodzimierz Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1935-2005       Maria Helena Józefina «Ryś I» hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak, uczestnik Powstania Warszawskiego 1923-1989   Anna Helena hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak, bohater Wiki 1924   Beata Maria Helena hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926-1988   Maria «Myszka» Dynowska h. Doliwa, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1944   Józef Dynowski h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926-1994   Władysław Herman Dynowski h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928-2006   Jerzy Kazimierz Szaszkiewicz h. wł., bohater PSB 1926-1992   Krzysztof Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1927   Helena Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928   Józef Kazimierz Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1930   Maria Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1932-1945           Maria Anna «Ama» Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1920-1995   Andrzej Żarski h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-2009   Anna Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-1993   Teresa Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926-2014   Stanisław Żarski h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1929-1986   Krystyna Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1934   Antoni Żarski h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1937       Anna Maria Gaszyńska h. Jastrzębiec (II), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928   Jerzy Gaszyński h. Jastrzębiec (II), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1933-1995   Antoni Feliks Gaszyński h. Jastrzębiec (II), korespondent M.J.M. 1935           Jadwiga Maria Teresa hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1919-2008   Cecylia Maria Inocenta hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1921   Stanisław Maria Bogdan hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1999   Anna Maria Gabriela hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1925-2019   Xawery Maria Hubert hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1934-1987   Dominik Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1920-2015   Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-1928   Jan Ignacy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1984   Andrzej Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2004   Teresa Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926   Antoni Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1928-2019   Jerzy Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1931-1976   Maria Jadwiga «s. Natalia OSU» hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1933           Kazimierz Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1941-   Jan Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1942-   Teresa Anna Bagrowska h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1943-   Andrzej Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   Anna Bagrowska h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-   Stanisław Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   Dominik Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1920-2015   Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-1928   Jan Ignacy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923-1984   Andrzej Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2004   Teresa Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1926   Antoni Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1928-2019   Jerzy Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1931-1976   Maria Jadwiga «s. Natalia OSU» hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1933   Cecylia Anna Maria Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1934   Andrzej Wacław Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1940-   Maria Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-1952       Bernard Gabriel hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-   Maria Gabriela hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1942-1942   Dorota Maria Anna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1944-2015   Antoni Jerzy Przemysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   Krzysztof Jerzy Józef hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), czł.-założyciel SPSW 1958-   Natalia Maria Krystyna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-
    &1930 Ludwika Mielniczyn 1921           &1946 Antoni Reinhold Witczak 1908-1973   &1949 Stefan Ignacy Grabski 1914-1998       &1962 Gerard Maib 1908-2005   &1958 Elżbieta Maria Gabriela ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, korespondent M.J.M. 1939-   &1946 Paweł «Rapier» Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1998   &1951 Hanna Hipsz 1925-2004       &1957 Adam Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Michał Krzyżanowski 13.113.56) 1929-2006   &1950 Aleksandra Maria Chrząstek 1928-1999           &1960 Maciej Świdziński h. Półkozic 1930-1988   &1968 Maria Krystyna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1940-   &1969 Brigitte Neys 1948- ... &1990 Marie Belek 1966-   &1961 Elżbieta Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1932-1994   &1970 Jan Bielecki h. Janina 1942-2000 ... &1991 Marian Paszyński 1931-2006   &1971 Tomasz Płazak 1939-   &1970 Maria Anna Socha 1950- ... &1989 Julia Grant 1949- ... &1995 Iwona Okołowicz 1961-   &1989 Agata Jasińska 1968-       &1980 Anette Knese 1960-   &1980 Assa Larson 1971-                   &1952 Barbara Kubasik 1925   &1951 Ewelina Maria Iżycka h. Bończa 1931 ... &1987 Joanna Wolska h. Lubicz 1932   &1940 Henry Heinrich von Hoffman 1920-1948 ... &1940 Poul Newell 1920 ... &1960 Gerhard Teodor Kalke 1917-1970   &1947 Stanisław Marian Grenda 1923   &1965 Alfreda Bulak 1942-   &1956 Władysław Dominik Moes, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1934-1979   &1960 Krystyna Sarełło 1938       &1948 Stanisław Gustaw «Gustaw» de Virion h. Leliwa, uczestnik Powstania Warszawskiego 1928-2007   &1954 Tadeusz Wolski h. Lis, bohater Wiki 1924-2005   &1944 Leszek Stanisław «Pat» Rybiński h. Radwan, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921-1980       &1940 Margaret Bent 1927   &1968 Elżbieta Maria Agnieszka hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1943-2012       &1940 Alina Orłowska 1929 ... &1950 Cecile Langlois 1930   &1953 Zygmunt Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1920-2009   &1960 Barbara Prądzyńska h. Grzymała, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937               &1941 Tomasz Jan Komornicki z Komornik h. Nałęcz, (linia: Antoni Madaliński 16.310.300) 1916-1994   &1958 Liliana Fitowska 1935           &1952 Jolanta Trauss 1925-2006   &1958 Stefan Sabiniewicz, bohater PSB 1935-1985 ... ? ?   &1963 Bożena Witkiewicz 1940-       &1977 Michał Stanisław Kryplewski 1910-1993   &1963 Barbara Jentys 1925-2015   &1970 Jadwiga Wojewoda 1938           &1949 Seweryn Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1968 ... &1977 Antoni Choryński h. Awdaniec 1913-1977   &1946 Jerzy Szerauc 1922-1982   &1950 Maria Helena Gabriela hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1929   &1952 Konstanty Jan Paweł hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1910-1988   &1967 Viridianna Elżbieta Wiridianna hr. Raczyńska z Małyszyna h. Nałęcz, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1935   &1945 Jadwiga Maria Zofia hr. Sierakowska z Waplewa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2011       &1950 Wanda Łukomska h. Rawicz 1924-2001   &1950 Stella Wanda Danuta Brzeska h. Prawdzic 1925-1999 ... &1988 Barbara Maria Róża ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2008   &1951 Kazimierz Jan Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1921-1990   &1950 Maria ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   &1952 Maria Zofia Wyrobisz 1928-2012               &1963 Maria Wypyszyńska 1943-   &1967 Renata Michnicka 1946-   &1967 Krzysztof Kołodziejski 1943-   &1971 Stanisława Kurek 1948-   &1976 Wojciech Pytel 1953-   &1976 Lilianna Kubicka 1956-   &1945 Jadwiga Maria Zofia hr. Sierakowska z Waplewa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2011       &1950 Wanda Łukomska h. Rawicz 1924-2001   &1950 Stella Wanda Danuta Brzeska h. Prawdzic 1925-1999 ... &1988 Barbara Maria Róża ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2008   &1951 Kazimierz Jan Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1921-1990   &1950 Maria ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   &1952 Maria Zofia Wyrobisz 1928-2012       &1956 Piotr Gerhart Jerzy Żychliński-Mielżyński h. Szeliga, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1922   &1965 Irini Embiricos 1936           &1980 Zofia Barbara hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-2002       &1972 Claude Guidicelli 1941-   &1979 Elżbieta Ewa Toma 1953-   &1992 Nathalie Sophie Elsa Martin 1963-   &1991 Radosław Zwoźny 1964-
    |           |   |       |   |   |   |       |   |               |   |   |       |       |               |       |   |                   |   |       |           |   |   |   |       |   |   |       |   |           |   |   |               |   |           |       |   |           |   |           |       |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |               |   |       |   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |           |       |   |   |   |
   


          |  


      |  








 






 


     




 










             


  |   |       |      


              |      


  |                   |  




      |          


  |  




  |      


 


 




     






 


         










 








 




             








 


         


      |   |           |  


          |      








 






 


 




 






     


  |   |  


 










 




             


 


      |  


 


 






     


  |   |  


 










 




     




 




         


      |  






 






 


    |   |           |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |       |       |   |               |       |   |   |                   |   |   |   |       |           |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |   |   |           |   |       |   |           |   |   |           |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |           |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
    Kazimierz Leon Konstanty Mniszek-Tchorznicki h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1939-1975   Maria Anna Teresa Mniszek-Tchorznicka h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1941-           Teresa Franciszka Witczak, członek SPSW 1947-   Barbara Grabska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Krystyna Grabska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-       Margarett Marie Maib, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   Inés Antonina Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-   Marguerite Marie Gabrielle hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Jan Antonio Rafał hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-   Izabella Maria Gabriela hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1962-   Stefan Alexander Rafał hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), korespondent M.J.M. 1965-   Piotr Władysław Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-   Jadwiga Anna Maria Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1948-1994   Marcin Wiktor Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Wanda Maria Anna Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-2009   Stanisław Grabiński z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   Władysław Grabiński z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-       Teresa Anna Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Andrzej Jan Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka, czł.-założyciel SPSW 1961-   Maria Monika Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1966-   Stanisław Grabiński z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-1958   Teresa Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-1959   Maria Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-1960   Kinga Jadwiga Grabińska z Grabna h. Pomian, korespondent M.J.M. 1961-   Dominik Bogdan Grabiński z Grabna h. Pomian, korespondent M.J.M. 1963-   Wanda Jolanta Grabińska z Grabna h. Pomian, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1967-               Jerzy Władysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), korespondent M.J.M. 1970-   Adam Ignacy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1973-   Sophie Colette Marie Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Gajka Jerzy Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1999-       Kaja Bielecka h. Janina, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1974-       Wojciech Płazak, korespondent M.J.M. 1972-   Monika Anna Płazak, korespondent M.J.M. 1977-               Wiliam hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1991-       Patrik Jan hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1987-   Tommy Gunnar hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1989-   Noak hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1988-                   Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Teresa Maria Józefa hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Jan Stanisław Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-   Aleksandra Ewelina hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1967-       Jerzy Potocki-Szweykowski, korespondent M.J.M. 1945-           Maria Jolanta Grenda, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   Wojciech Grenda, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-1999   Jacek hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1967-   Wojciech Moes, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Elżbieta Moes, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1963-   Dorota Moes, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1965-   Anna hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-       Joanna Maria de Virion h. Leliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   Andrzej Antoni Maria de Virion h. Leliwa, korespondent M.J.M. 1951-   Mikołaj Władysław Wolski h. Lis, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   Xawery Aleksander Wolski h. Lis, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Adam Krzysztof Rybiński h. Radwan, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1945-   Ewa Maria Anna Rybińska h. Radwan, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-   Maria Irena Rybińska h. Radwan, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-       Leslie Dynowski h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Elisabeth Dynowska h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-   Stefan Dynowski h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   Maria Dynowska h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1968-   Anna Maria Dynowska h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1969-   Helena Dynowska h. Doliwa, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1973-           Jan Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Andrzej Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-   Maria Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-   Karol Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1962-   Paweł Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1965-   Helena Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Maria Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-   Anna Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   Paweł Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Andrzej Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-   Antoni Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Aniela Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1961-   Jerzy Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1966-   Joanna Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1967-               Teresa Maria Komornicka z Komornik h. Nałęcz, korespondent M.J.M. 1942-   Jan Maria Komornicki z Komornik h. Nałęcz, poseł na Sejm III RP 1943-   Andrzej Maria Komornicki z Komornik h. Nałęcz, korespondent M.J.M. 1944-   Stanisław Maria Komornicki z Komornik h. Nałęcz, korespondent M.J.M. 1949-2016   Piotr Komornicki z Komornik h. Nałęcz, bohater Wiki 1952-   Marcin Żarski h. Starykoń, korespondent M.J.M. 1968-   Aleksandra Maria Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1971-           Izabella Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Maria Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1955-       Anna Żarska h. Starykoń, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1965-   Beata Żarska h. Starykoń, korespondent M.J.M. 1965-           Małgorzata Stefania Gaszyńska h. Jastrzębiec (II), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1963-   Anna Gaszyńska h. Jastrzębiec (II), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Emilia Gaszyńska h. Jastrzębiec (II), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1972-           Anna Maria Karolina Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-       Anna Szerauc, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-1947   Katherine Katarzyna Maria Szerauc, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1948-   Zofia Maria Gabriela Szerauc, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Georges Maria Hubert Szerauc, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-   Weronika Maria Jadwiga Szerauc, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1955-   Stanisław Jan hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-1975   Konstanty Hubert Marie hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Karolina Helena hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-   Izabela hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Jan Franciszek Stanisław hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Zofia Barbara hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-2002   Cecylia Jadwiga Katarzyna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1968-   Xawery Edward Hubert hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1969-   Edward Stanisław Ryszard hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1978-   Elbieta Maria Henryka hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1948-1999   Cecylia Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Maria Helena hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-2014   Anna Florencja Mari hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1955-       Antonina Anna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-   Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-2014   Mikołaj Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1962-   Marcin Ludwik Józef hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Maria Barbara Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-   Marta Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Jan Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1951-   Bolesław Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Władysław Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Józef Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Maciej Antoni hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   Ludwik Jerzy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Paweł hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, internowany Stanu Wojennego 1954-   Magdalena Krystyna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-               Anna Bagrowska h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1966-   Jerzy Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1968-   Dominik Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1972-   Łukasz Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1976-       Marek Filip Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1974-   Magdalena Pytel, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1977-   Maciej Pytel, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1979-   Agnieszka Bagrowska h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1977-   Michał Bagrowski h. Celma, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1992-   Elbieta Maria Henryka hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1948-1999   Cecylia Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1950-   Maria Helena hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-2014   Anna Florencja Mari hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1955-       Antonina Anna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-   Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-2014   Mikołaj Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1962-   Marcin Ludwik Józef hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   Maria Barbara Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-   Marta Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Jan Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1951-   Bolesław Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Władysław Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Józef Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Maciej Antoni hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   Ludwik Jerzy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Paweł hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, internowany Stanu Wojennego 1954-   Magdalena Krystyna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-       Andrzej Józef Żychliński-Mielżyński h. Szeliga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Piotr Dominik Żychliński-Mielżyński h. Szeliga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-   Robert Józef Żychliński-Mielżyński h. Szeliga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   George Skarbek-Borowski z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1966-   Anna Krystyna Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1968-   Sophie Olga Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1977-           Katarzyna Anna Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1982-   Mikołaj Andrzej hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1987-       Anna Dominika Potocka-Guidicelli, korespondent M.J.M. 1978-   Kinga Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1981-   Jerzy Stanisław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1985-   Kaja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1987-   Julia Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1987-   Jan Krzysztof Mikołaj hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1993-1993   Alexander Krzysztof Jerzy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1995-   Filip Krzysztof Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1997-   Mikołaj Krzysztof Jerzy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 2001-   Magdalena Maria Zwoźna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1991-   Maria Helena Zwoźna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1994-
    &1960 Wiesława Kazimiera Gagatek 1943-   &1963 Mariusz Rajmund Żelachowski 1937           &1974 Marek Stella-Sawicki h. Lubicz, korespondent M.J.M. 1948-   &1970 Ray Hulm 1942-   &1980 Giovanni Persano 1950-       &1980 Blaise Jacques Pagan 1973-   &1985 Jan Józef hr. O'Rourke h. wł., korespondent M.J.M. 1956-   &1985 Stanisław Ludwik Porowski h. Oksza 1949-   &1985 Izabela Zięba 1960-   &1981 Krzysztof Stanisław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1955-       &1978 Maria Teresa Trus 1954-   &1975 Andrzej Tadeusz Maria Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1946-       &1977 Aleksander Jerzy Ziołecki, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1955-   &1980 Danuta Raczkowska 1954-   &1980 Izabela Mikołajewska 1960-       &1984 Piotr Romuald Malczewski h. Tarnawa 1951-   &1984 Gabriela Maria Górska z Falęcina h. Bożawola, bohater Wiki 1939-2013 ... &2019 Anna Piaseczyńska 1990- ... N. N. 1990-   &1987 Wojciech Jakub Jabłoński 1957-               &1980 Jakub Sawicki 1963- ... &1981 Tomasz Kowalski 1961-   &1990 Natalie Zanato 1964-                   &1996 Agnieszka Michalak 1971-   &2010 Joanna Staude 1973-   &1995 John James Mitchell 1966-           &2002 Mark Philip Montoya 1975-       &2000 Ewa Żabińska 1972-   &2000 Michał Dominik Woźniak, (linia: Antoni Suchodolski psb.32643.1) 1982-                                                   &1975 Elżbieta Pazera 1954-   &1983 Robert Gordon Everett 1953-   &1982 Celine Ann Grimmer 1964- ... &1996 Kelly Ireland 1971-           &1970 Anna Iwona Paliszewska h. Awdaniec 1956-           &1970 Andrzej Adamek 1947-   &1970 Zofia Kukla 1951-   &1990 Monika Narwoisz 1966-   &1980 Jolanta Wąsik 1956-   &1980 Marek Kamiński 1960- ... &1980 Janusz Mochalski 1954-   &1980 Grzegorz Obrycki 1965-   &1990 Tore Björn Nilsen-Solvoll 1948-           &1975 Henryka Galińska 1954- ... &1980 Angelica Angelika Chaczaturow 1956- ... &2000 Edyta Rogut 1969-   &1981 Ewa Helena Hlibowicka 1957-   &1988 Marta Maria Deskur h. Góra Złotoskalista, korespondent M.J.M. 1962- ... &2000 Milagros Della Thore 1970-   &1975 Katarzyna Maria Aniela ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1952-   &1973 Jan Krzysztof Witkowski h. Nowina 1947-   &1984 Henryk Stefan Górka 1937       &1970 Maria Populos 1948-   &1980 Marcel Hals 1951-       &1990 Mark Cummings 1970-   &1997 Oliver Guiselin 1966-               &1980 Helena Bernier 1950-   &1980 Anna Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1956-   &1980 Rolando Rodriguez 1960-       &1990 Deggy Theodor 1980-   &1990 Ian Buchnan 1960-   &1970 Kenneth Skeith 1950-   &1980 Andrzej Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1959-   &1980 Brenda Latoszyńska 1957-   &1986 Arlene Belsher 1961-   &1980 Monika Schafenacker 1960-   &1990 Patrick Kernaghan 1962-   &1990 Dalyce Robertson 1964-                   &1965 Wojciech Jan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) 1937   &1965 Zofia Romaszkan-Bogdanowicz h. wł. 1943-   &1970 Małgorzata Dąbrowska h. Rawicz 1945-   &1974 Halina Lipiarz 1950-   &1979 Teresa Zagórska 1954-   &1990 Anna Justyna Żemis 1968-   &1998 Paweł Piotr Petynka 1970-           &1977 Feliks Józef Kussowski h. Kuszaba 1953-   &1977 Jerzy Trapla 1954-       &1984 Tomasz Solarski 1959-   &1983 Andrzej Bieniasz 1954-           &1996 Jacek Magiera 1964-   &2009 Kurt Glauser 1966-   &2000 Bruce Adams 1967-           &1972 Jean Robert Marie Mesnet 1932           &1979 Guillaume Segalen 1946-   &1991 Alain Willems de Laddersous 1952-   &1979 Genevieve de Ponton d'Amecourt 1956-   ? ?       &1976 Klara Julia Anna hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   &1977 Michał Tadeusz hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   &1982 Jean Francois Franciszek Perry 1954-   &1991 Danuta Barbara hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1963-   &1980 Bernard Gabriel hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1947-       &1999 Madeline Jean Taylor Temple 1972-               &1975 Zbigniew hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-   &1979 Marcus Henley 1954-       &1979 Janusz Łachacz 1952-   &1981 Krystyna Bętkowska 1958-   &1988 Maria Uranowicz h. Choragwie Kmitów 1952- ... Małgorzata Andrea Domino 1986-   &1997 Jolanta Maria Ścibor 1967-   &1977 Andrzej Mazan 1953-   &1970 Leszek Truchlewski, internowany Stanu Wojennego 1956- ... &1975 Sławomir Tomaszewski 1956- ... &1982 Włodzimierz Lichmira 1956-   &1973 Maria Małorzata Małgorzata Powała-Szwykowska h. Ogończyk 1943-   &1974 Ewa Miłobędzka h. Ślepowron 1951-   &1980 Małgorzata Maria Iwińska h. Łodzia 1958-   &1982 Małgorzata Joanna Ryżko 1961-   &1981 Anna Zofia Wysocka 1961-   &1987 Anna Jabłońska 1966-   &1976 Anna Podoska h. Junosza, (linia: Michał Podoski 9.395.107) 1953- ... &1999 Małgorzata Maria Moczulska, korespondent M.J.M. 1957-   &1978 Anna Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-   &1984 Krzysztof Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina), korespondent M.J.M. 1956-               &1989 Jacek Fudali 1967-   &1994 Katarzyna Bobryk 1970-   &1997 Lucyna Damel 1974-   &2003 Anna Waszup 1976-           &1990 Joseph Nawalany 1970-                       &1975 Zbigniew hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1951-   &1979 Marcus Henley 1954-       &1979 Janusz Łachacz 1952-   &1981 Krystyna Bętkowska 1958-   &1988 Maria Uranowicz h. Choragwie Kmitów 1952- ... Małgorzata Andrea Domino 1986-   &1997 Jolanta Maria Ścibor 1967-   &1977 Andrzej Mazan 1953-   &1970 Leszek Truchlewski, internowany Stanu Wojennego 1956- ... &1975 Sławomir Tomaszewski 1956- ... &1982 Włodzimierz Lichmira 1956-   &1973 Maria Małorzata Małgorzata Powała-Szwykowska h. Ogończyk 1943-   &1974 Ewa Miłobędzka h. Ślepowron 1951-   &1980 Małgorzata Maria Iwińska h. Łodzia 1958-   &1982 Małgorzata Joanna Ryżko 1961-   &1981 Anna Zofia Wysocka 1961-   &1987 Anna Jabłońska 1966-   &1976 Anna Podoska h. Junosza, (linia: Michał Podoski 9.395.107) 1953- ... &1999 Małgorzata Maria Moczulska, korespondent M.J.M. 1957-   &1978 Anna Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-   &1984 Krzysztof Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina), korespondent M.J.M. 1956-       &1985 Heather Marie Braniff 1963-   &1989 Agata Ulkowska 1969-   &1996 Maria Elżbieta hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1970-   &1996 Carole Allen Poppleton 1963- ... &2004 Sara Elizabeth Helfrich 1971-   &2004 George Leon Zarifi 1970-                                                                    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 16.12.2019.
© 2002-2019 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.226.243.226