Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Antonina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1802-1872
&1826 Antoni Beniamin Bartłomiej Skórzewski h. Drogosław, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1803-1855
|















|   |   |   |   |   |   |   |
Helena Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828-1829   Joanna Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828   Mikołaj Prosper Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1829   Hipolit Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1830-1898   Wanda Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1834   Bronisława Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1836-1915   Józefina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1837-1905   Paulina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1839-1888
    &1850 Zygmunt Jakub Jan Gliszczyński z Gliszcz h. wł., okręg pyzdrski Tow. Rolniczego 1827-1906       &1850 Maria Aleksandra Schulz 1835   &1876 Lucjan Szymanowski h. Jezierza, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1827-1884   &1858 Włodzimierz Bogusław Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota 1833-1931   &1872 Roman Kuczborski z Kuczborka h. Ogończyk, okręg kaliski Tow. Rolniczego 1829   &1871 Wiktor Leon Mazurkiewicz 1843
    |       |       |   |    
   


     




     








  |    
    |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |    
    Helena Gliszczyńska z Gliszcz h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1851-1925   Walentyna Gliszczyńska z Gliszcz h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1853       Jadwiga Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860   Antonina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860   Franciszek Skórzewski h. Drogosław, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1863-1928       Benigna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1855-1933   Pelagia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860-1928   Ofelia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860-1923   Stanisław Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1861-1931   Zofia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1865-1905   Maria Kuczborska z Kuczborka h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1877-1939    
    &1870 Antoni Nikodem Sęp-Szarzyński h. Junosza, okręg pyzdrski Tow. Rolniczego 1839-1879   &1886 Władysław Magnuski z Magnus v. Magnuszów h. Awdaniec, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1856       &1884 Tadeusz Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina 1844-1903   &1878 Aleksy Zielonacki h. Leszczyc 1843-1893   &1890 Halina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1874-1942               &1890 Bronisław Mateusz Karłowski h. Prawdzic, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1855-1930   &1898 Maria Anna Busse, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) 1860   &1893 Witold Roman Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1865-1924   &1905 Bolesław Zygmunt Niegolewski h. Grzymała, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1868-1929    
    |   |       |   |                   |   |   |   |    
   






  |      










 


                 










 








  |  






   
    |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
    Aniela Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1872-1932   Halina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1874-1942   Michał Sęp-Szarzyński h. Junosza, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1876-1916   Regina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1878-1923   Aleksandra Magnuska z Magnus v. Magnuszów h. Awdaniec, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1887-1942       Józef Marian Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, bohater Listy Katyńskiej 1884-1940   Roman Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888   Joanna Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1890   Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1890   Hipolit Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1894   Antoni Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1898   Jadwiga Zielonacka h. Leszczyc, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1880   Irena Zielonacka h. Leszczyc, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1880-1932                   Aleksandra Benigna Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1897-1970   Maria Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1899-1978   Włodzimierz Karłowski h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900-1963   Janina Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1903-1964   Zofia Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1904-1973   Marian Karłowski h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1907-1949   Włodzimierz Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900   Hanna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900-1975   Maciej Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1902-1986   Andrzej Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1903-1976   Maria Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1908-1979   Halina Józefa Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1895   Ewa Helena Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1906-1965   Józefa Kazimiera Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1907-1939   Zygmunt Niegolewski h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1909-1970   Andrzej Wojciech Niegolewski h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1910-1982    
    &1902 Tadeusz Niegolewski h. Grzymała, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1866-1932   &1890 Franciszek Skórzewski h. Drogosław, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1863-1928   &1900 Helena Szołdrska h. Łodzia, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1879-1966   &1900 Wiktor Jan Sęp-Szarzyński h. Junosza, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1878-1935   &1906 Kazimierz Łubieński z Łubnej h. Pomian 1878-1940       &1911 Anna Gaszyńska h. Jastrzębiec 1880 ... &1920 Helena Malinowska 1890                       &1913 Wiktor Bolesław Wojciech Unrug h. wł., (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1871-1925   &1900 Stanisław Unrug h. wł., (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1877-1927                   &1921 Jan Nepomucen Szlagowski h. Nałęcz 1892-1944       &1945 Henryka Danuta Konarzewska h. Pobóg 1923-1992           &1936 Zofia Dowgiałło-Narbutt 1904               &1940 Elżbieta Korwin-Pawłowska h. Ślepowron 1905-1968   &1930 Włodzimierz Nekanda-Trepka h. Topór, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1908-1944       &1938 Tomasz Krzysztofiak 1910       &1948 Bronisława Włodarek 1926   &1940 Helena Maj 1910-1982    
            |   |   |           |                       |   |                   |       |           |               |   |               |   |    
            |  


 


















          |                      




  |                  






      |           |               |  


             


  |    
            |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |                       |   |   |   |                   |   |   |   |       |           |               |   |   |               |   |   |    
            Zbigniew Sęp-Szarzyński h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1902-1924   Irena Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1908-1992   Michał Sęp-Szarzyński h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1912-1989   Jadwiga Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1907-1909   Maria Jadwiga Irena Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1908   Władysław Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1909-1945   Kazimiera Walentyna Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1910-2003   Aleksandra Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1911-1992   Stanisław Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1913-1988   Zygmunt Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1917-1989   Edward Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1923-1989   Marian Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1927   Teresa Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1927-2005           Anna Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1921-2010                       Zbigniew Unrug h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1915-1982   Jan Antoni Unrug h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1919-1980   Aleksandra Unrug h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1920   Emilia Unrug h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1905-1944                   Andrzej Szlagowski h. Nałęcz, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1920-1940   Stefan Szlagowski h. Nałęcz, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1920-1940   Janusz Szlagowski h. Nałęcz, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1920-1940   Aleksander Szlagowski h. Nałęcz, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1920       Dorota Ewa Julita Karłowska h. Prawdzic, korespondent M.J.M. 1946-           Romuald Karłowski h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1938-1952               Małgorzata Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1947-   Tadeusz Nekanda-Trepka h. Topór, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1935-2007   Włodzimierz Nekanda-Trepka h. Topór, korespondent M.J.M. 1943-               Jadwiga Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1950-2008   Krystyna Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1951-   Mirosław Niegolewski h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1944-    
                &1940 Jan Spychała 1920   &1930 Helena Kamilla Zakolska 1920-1989           &1931 Lucyna Machałowska 1912-1998   &1929 Józef Bogdan Lesikowski 1899-1972   &1937 Franciszek Sarnowski 1905-1971   &1930 Bronisława Ożóg 1920-1986   &1953 Gertruda Zajączkowska 1922-1980   &1951 Aurelia Przekoradzka 1931   &1953 Genowefa Rębiś 1930-2007   &1958 Piotr Mega 1923-1972           &1940 Jan Antoni Unrug h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1919-1980                       &1940 Eugenia Urbańska 1921-2003   &1940 Anna Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1921-2010   &1930 Bronisław Kosiński 1910                                           &1970 Marko Delić 1939- ... &1970 Tadeusz Marian Pękala 1935                           &1970 Marc Louis Gaston de Boynes 1948-   &1960 Maria Szusterowska 1931-2005   &1960 Maria Grabowska h. Jastrzębiec 1943-                   &1973 Piotr Otulakowski 1950-   &1970 Anna Jerzyńska 1952-    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 09.12.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.215.182.36