Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Augustyn Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1715-1759
&1737 Anna Radomicka h. Kotwicz, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1724-1812
|











|   |   |   |   |   |
Brygida Jadwiga Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1741-1762   Katarzyna Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1741-1774   Dorota Józefina Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1743-1763   Nepomucena Anna Nepomucyna Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1749-1779   Ignacy Józef Franciszek Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1754-1797   Ksawery Franciszek Szymon Tadeusz hr. Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1756-1819
&1760 Michał August Hutten-Czapski h. Leliwa, bohater PSB 1702-1796   &1770 Justynian Hülsen von Eckeln h. wł., generał major wojsko koronne 1745-1778   &1760 Franciszek Stanisław Kostka Hutten-Czapski h. Leliwa, bohater PSB 1725-1802   &1791 Teodor Józef Koźmiński z Koźmina h. Poraj, starosta [bel] Grabowiec 1741-1778   &1783 Szczęsna Woronowicz z Szumska h. Pawęża 1770-1831   &1796 Justyna Modesta hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, kanoniczka [maz] Warszawa 1764-1844
|   |   |   |   |   |
|   |  


 


 






 






|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Augustyn Hutten-Czapski h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1762   Idzi Józef Hülsen von Eckeln h. wł., starosta [wil] Brasław 1772-1801   Maria Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1760   Anna Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1760   Augustyn Koźmiński z Koźmina h. Poraj, rotmistrz kawaleria narodowa 1768-1794   Marianna Koźmińska z Koźmina h. Poraj, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1770   Anna Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1783   Józefa Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1786-1813   Zygmunt Działyński z Działynia h. Ogończyk, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1791-1841   Henryka Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1794-1869   Paulina Anna hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1795-1856   Tytus Adam hr. Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1797-1861   Gabriela hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1798-1813   Klaudia Teofila hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1801-1836
    &1790 Maria Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1776-1843   &1796 Mikołaj Adrian Joachim hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, bohater PSB 1753-1833   &1800 Józef Oskierka h. Murdelio, (linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9) 1770   &1790 Józefa hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) 1773-1792   &1787 Antoni Bazyli Baptysta hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1757-1811       &1800 Józef Bieliński h. Junosza, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1770-1815   &1821 Aniela Marianna Teresa Wodzicka z Granowa h. Leliwa 1810-1830 ... &1832 Emilia Wodzicka z Granowa h. Leliwa 1808-1888   &1810 Aleksander Błędowski z Błędowa h. Półkozic, bohater PSB 1788-1831 ... &1810 Celestyn Rottermund 1780   &1818 Józef Kalasanty hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1776-1847   &1825 Celestyna Gryzelda Gryzeld hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, bohater PSB 1804-1883       &1825 Bernard Andrzej Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Seweryn Potocki 16.78.460) 1800-1874
        |   |       |       |   |   |   |       |   |        
       


 


     




     


  |  




  |       |  










       
        |   |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |        
        Franciszek Ignacy Dionizy hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1797-1862   Antonina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1802-1872   Franciszek Oskierka h. Murdelio, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1800   Ignacy Oskierka h. Murdelio, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1800       Anna hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1788-1863   Henryk Seweryn Ignacy hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1795-1845   Ignacy Seweryn hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1798-1828       Franciszek Bieliński h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1807-1810   August Fryderyk Zygmunt Bieliński h. Junosza, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1812-1851   Bronisław Działyński z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1823-1860   Aniela Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1821-1886   Henryka Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1821-1830   Emilia Maria Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1843-1904   Wincentyna Błędowska z Błędowa h. Półkozic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1820       Włodzimierz Tadeusz Ksawery hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1825-1899   Elżbieta hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1826-1896   Jan Kanty hr. Działyński z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1829-1880   Jadwiga hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1831-1922   Maria Anna hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1832-1911   Cecylia hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1836-1899   Anna Zofia hr. Działyńska z Działynia h. Ogończyk, bohater PSB 1846-1926        
        &1835 Michalina Maria Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1818-1889   &1826 Antoni Beniamin Bartłomiej Skórzewski h. Drogosław, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1803-1855               &1821 Mikołaj Franciszek Józef Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1792-1855   &1830 Teodozja hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) 1807-1878   &1827 Teodozja hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) 1807-1878           &1830 Honoryna Russanowska z Russanowiec h. Trąby, (linia: Jan Orłowski lu.20329) 1830-1898   &1840 Teofila Komorowska h. Ciołek, (linia: Benedykt Hulewicz 7.965.138) 1820-1904           &1864 Franciszek Ksawery ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1833-1895   &1840 Aleksander Jaźwiński z Jaźwin h. Grzymała, oficer Powstania Listopadowego 1810       &1853 Alfonsyna Alfonzyna hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1836-1919   &1848 Adam Konstanty ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1804-1880   &1857 Izabela Elżbieta ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1830-1899   &1852 Władysław hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1803-1868   &1855 Zygmunt Antoni Adam hr. Grudziński z Grudny h. Grzymała, (linia: Onufry Krzycki 13.42.237) 1824-1908       &1866 Stanisław Wojciech Antoni hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1837-1884        
        |   |               |   |                   |           |   |       |   |       |   |       |        
       




















 














              |  






                 


          |   |      








 








     






 






     
















       
        |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |                   |   |           |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |        
        Stanisław hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1837-1884   N. hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1837-1854   Maria hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1838-1859   Matylda Fabianna Jadwiga hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1841-1911   Kazimierz Antoni Fabian hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1842-1879   Jadwiga hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1843-1869   Józefa Eleonora Justyna hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1846   Aleksander hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1849   Zofia hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1850   Onufra Małgorzata hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1852   Marianna Laura hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1855   Helena Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828-1829   Joanna Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828   Mikołaj Prosper Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1829   Hipolit Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1830-1898   Wanda Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1834   Bronisława Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1836-1915   Józefina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1837-1905   Paulina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1839-1888               Justyna Rostworowska h. Nałęcz (II), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1825-1856   Henryka hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1832   Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1835   Amelia Henryka Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1837   Michał hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1839-1895                   Maria Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1840   Ludwika Działyńska z Działynia h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1856-1903           Leon Franciszek ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1867-1962   Stefania Jaźwińska z Jaźwin h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1850       Klementyna hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1855-1929   Anna hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1859-1917   Paulina hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1861-1861   Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1863-1941   Jadwiga hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1867-1941   Jan ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1849-1850   Wanda ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1851-1852   Zygmunt Konstanty Ksawery ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1853-1920   Helena Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1855-1936   Zdzisław Aleksander Tytus ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, bohater PSB 1859-1909       Władysław Jan hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, bohater Wiki 1853-1924   Witold hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1855-1874   Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1857-1857   Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1860-1937   Celina hr. Grudzińska z Grudny h. Grzymała, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1855   Zofia hr. Grudzińska z Grudny h. Grzymała, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1858-1918   Jan hr. Grudziński z Grudny h. Grzymała, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1859-1906   Adam hr. Grudziński z Grudny h. Grzymała, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1861       Jan Nepomucen hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), bohater PSB 1867-1943   Józef Marian Joachim hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1868-1918   Piotr hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1870-1870   Piotr Przemysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1871-1874   Maria Elżbieta Celestyna hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1872-1961   Paweł Przemysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1874-1894   Cecylia Maria Anuncjata hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1876-1962   Dominik Kazimierz hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1877-1939   Antoni Tytus Stanisław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1880-1952        
        &1860 Olga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1840-1869       &1858 Ludwik Sczaniecki h. Ossoria, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1833-1915   &1865 Hipolit Bonawetura Bonawentura Osiecimski h. Lubicz 1839-1878   &1866 Maria Antonina Kunegunda Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1838   &1862 Władysław Symforian Ordęga h. Łodzia, bohater PSB 1828-1896   &1866 Jan Walenty Burzyński h. Trzywdar, (linia: Krzysztof Miaskowski sw.10607) 1837-1932   &1879 Jadwiga Dłuszcz-Sobańska h. Radlica 1850                   &1850 Zygmunt Jakub Jan Gliszczyński z Gliszcz h. wł., okręg pyzdrski Tow. Rolniczego 1827-1906       &1850 Maria Aleksandra Schulz 1835   &1876 Lucjan Szymanowski h. Jezierza, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1827-1884   &1858 Włodzimierz Bogusław Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota 1833-1931   &1872 Roman Kuczborski z Kuczborka h. Ogończyk, okręg kaliski Tow. Rolniczego 1829   &1871 Wiktor Leon Mazurkiewicz 1843               &1846 Marian Hutten-Czapski h. Leliwa, bohater PSB 1816-1875   &1858 Maurycy Capelli 1830   &1858 Askaniusz Baldasseroni 1830-1865   &1879 Levontino Svantino Józef Pieroni 1850   &1871 Berta Elberta Vaney Jonas 1840                   &1871 Władysław hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Wojciech Poletyło 9.517.13) 1830-1894               &1888 Maria Hawlaczko 1860 ... &1923 Emilia Maria Schrener 1864-1946   &1869 Juliusz hr. Starzeński h. Lis, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1832-1889       &1876 Zygmunt Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Aleksander Romiszowski 11.24.110) 1844-1907   &1878 Tadeusz Piotr hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1841-1918       &1894 Tadeusz Celestyn Cieński z Cieni h. Pomian, bohater PSB 1856-1925   &1889 Witold ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, senator II RP 1864-1945           &1896 Zofia Klementyna Maria ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1867-1950   &1878 Stanisław Konstanty Michał hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1850-1926   &1884 Maria Helena Zaleska h. Prawdzic, (linia: Franciszek Markowski lu.28930) 1863-1942                           &1883 Stanisław Mikołaj Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1856-1917               &1892 Róża Maria Alfonsyna hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa 1868-1902 ... &1905 Maria Helena Szajer 1879-1969   &1892 Helena Maria Florentyna Czarnecka h. Prus (III), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1867-1922           &1896 Tomasz Beniamin Cyprian hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.), (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1861-1925       &1894 Stanisław Gwido Karol hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1867-1898 ... &1901 Karol Kaczkowski h. Nałęcz, dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1903 ... &1912 Lucjan Cegliński h. Topór 1876-1939   &1899 Helena hr. Badeni z Branic h. Bończa, głowa w spisie ludn. Krakowa 1877-1963   &1909 Krystyna Jakobina Maria Trzecieska z Trzeciesza h. Strzemię 1890-1957        
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 17.11.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.93.74.227