Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Jadwiga Ludwika Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1818-1900
&1836 Hipolit Jakub Augustyn hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, urzędnik Królestwa Polskiego 1808-1864
|

















|   |   |   |   |   |   |   |   |
Zdzisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1837-1900   Helena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840   Jan Kanty hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1840-1901   Józefa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1899   Teresa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1944   Konstancja Józefa Adela hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1842-1910   Włodzimierz Ko hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1844-1912   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1848   Amelia hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1855-1936
&1883 Stanisława Maria Burczak-Abramowicz h. Lubicz, (linia: Jan Chojecki 3.100.74) 1840   &1856 Karol Placyd Franciszek Tański h. Nałęcz, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1823-1892   &1871 Ewelina Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) 1851-1922   &1870 Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa 1837-1879 ... &1880 Stefan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Andrzej Rostworowski 11.1.1142) 1856-1889   &1880 Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1858-1888   &1862 Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa 1825-1883   &1868 Felicja Drużbacka h. Gierszt, (linia: Roch Kossowski 11.449.141) 1849-1874 ... &1877 Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1858-1936       &1881 Ludwik Władysława Tadeusz hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1848-1926
    |   |   |   |   |   |   |   |       |
   










 


 






  |  


 






 




  |      






    |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |
    Kazimierz Ludwik Hipolit Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1857   Zofia Justyna Kazimiera Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1858   Tadeusz Gorgoniusz Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860   Irena Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Adam Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1866   Marianna Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1871   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1872   Artur hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1931   Stanisław Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1870   Konstanty Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1915   Maria Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874   Jan Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1875-1905   Roman Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885-1954   Maria Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1935   Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1888-1944   Idalia Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Stanisław hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1865-1939   August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1928   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1923   Zdzisław Feliks hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1935   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1871-1950   Stanisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1938   Felicja hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1888-1949       Alfred Józef hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1883-1971   Ludwik Hieronim Stanisław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1886-1966   Zygmunt hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888-1954   Maria Helena hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1893-1972
                    &1897 Maria Borkiewicz h. Napiwoń, (linia: August Iliński 11.1.1147) 1873       &1899 Leonard Antoni Mieroszowski h. Ślepowron, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1865   &1914 Wanda Beer 1891-1927       &1890 Julia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880-1968   &1892 Stanisław Gajewski z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1862       &1913 Teresa Przewłocka h. Przestrzał, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1892-1967   &1912 Jan Dunin-Brzeziński h. Łabędź, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883   &1918 Zofia «Zula» Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1895-1971   &1885 Stanisław Pilecki h. Leliwa, (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1850   &1893 Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1871-1955   &1895 Maria Zaleska h. Lubicz 1876-1962   &1901 Adam Bonawentura Romiszowski h. Jelita, (linia: Ignacy Dembiński 4.325.452) 1872-1962   &1896 Maria Skarzyńska h. Bończa, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1874-1896 ... &1902 Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1874-1944   &1893 Henryk Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870   &1900 Irma Irmgarda Thilenius h. wł. 1879-1958   &1920 Artur Łazarski 1897-1983       &1920 Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1895-1947   &1918 Janina Maria Żółtowska h. Ogończyk, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1895-1965   &1917 Zofia Starowieyska h. Biberstein, bohater PSB 1891-1966   &1923 Franciszek Henryk Marian Górski z Falęcina h. Bożawola, aresztowany w Sonderaktion Krakau 1897-1989
                                |       |           |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |               |   |
                                |      










         




 












 








 






 


















 












 










     


 


 




 


              |  


                                |       |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |
                                Jadwiga hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1915-1995       Józef Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900-1920   Hanna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900   Jadwiga Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1902-1997   Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1903   Andrzej Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1904-1987   Krystyna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1912-1995           Konstanty Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1918-1987   Maria Eleonora Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919-1997   Stefan Józef Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1921-2000   Teresa Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1913-1995   Jadwiga Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1914   Andrzej Dunin-Brzeziński h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1916   Zofia Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919   Beata Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920   Katarzyna Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920   Jan Dunin-Brzeziński h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929   Andrzej Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919-1927   Elżbieta Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-1925   Ludwik Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922   Maria Teresa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   Stanisław Jan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), poseł na Sejm PRL 1934-2018   Elżbieta Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1902   Jan Alfred Pilecki h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890   Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1969   Jerzy Jacek Pilecki h. Leliwa, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1944   Maria Immakulata Immaculata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, kanoniczka [maz] Warszawa 1895-1985   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1906   Idalia hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1966   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1906   Andrzej hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1899-1962   Anna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900   Elżbieta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1986   Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-1962   Stanisław Jan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1906-1980   Grażyna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1989   Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1939   Leszek Leon hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1965   Stefan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1901-1955   Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1903-1939   Tadeusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1905-1960   Maria Halina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1997   Kalina Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1911-1944   Alfred Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1959   Konstancja Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-2004   Maria Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907-1974   Jadwiga Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1910   Adam Andrzej Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-1967   Stanisław Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1917-1983       Stefania Antonina hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904   Gustaw Leon hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907   Leonia Hubal-Dobrzańska z Dobrej h. Leliwa, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1894-1961   Henryk Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa, bohater Wiki 1897-1940   Włodzimierz hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1901-1921   Jerzy hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902   Helena Maria A hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904   Izabela Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1922-2012   Magdalena Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1923               Andrzej hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930-2006   Ludwik Górski z Falęcina h. Bożawola, bohater Wiki 1924-2012   Anna Górska z Falęcina h. Bożawola, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1926-2014
                                &1935 Stanisław Kalinka 1907-1992               &1930 Wojciech Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1984       &1930 Anna Maria Antonina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1912-1983               &1950 Romualda Bednarska 1921   &1941 Aleksander Orzeszko h. Korab 1907-1990   &1940 Janina Rodzynkiewicz 1921-1999   ? ?   &1930 Zbigniew Jaglarz 1900   &1940 Maria Witkiewicz 1930 ... &1940 Katarzyna Bednarska 1930       &1930 Marek Kolan 1910       &1960 Hanna Żądło 1940-           &1960 Magdalena Maria Meysner 1933   &1949 Jerzy J. Józef Dietl, członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1927   &1960 Barbara Lampa 1933       &1920 Zofia Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz, (linia: Felicjan Czetwertyński 4.1.315) 1900-1965   &1919 Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1934   &1928 Jadwiga Marcelina Czaplicka h. Bożawola 1889-1978                   &1920 Magdalena Budna z Budnego h. Jastrzębiec 1906-1987       &1925 Bolesław ks. Podhorski h. wł. 1896-1979   &1930 Krystyna Jaxa-Konarska h. Gryf, bohater Wiki 1910-2002   &1940 Irena Jadwiga «Joanna Wrzeciono» Płoska h. Prus (I), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-2014   &1933 Michał Czesław Bernard Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1896-1944               &1928 Maria Stanisława Madalińska h. Larysza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1906-1985   &1930 Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1909-1950 ... &1958 Krystyna Mieczkowska z Niedźwiedzia h. Zagłoba, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1908-1999       &1939 Mikołaj Maria Ignacy Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina 1911-1962           &1940 Andrzej Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1925-1989       &1940 Krystyna Skrzyńska h. Zaremba, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1921-1966   &1940 Anna Rostafińska h. Jastrzębiec 1924-2008       &1949 Franc Branimir Pistivsek 1920   &1950 Matylda Eugenia von Schelhorn h. Schelhorn 1910   &1919 Kazimierz Jan Papée, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889-1979   &1930 Zofia Zakrzeńska h. Poraj 1909-1989       &1927 Zofia Czubek 1906   &1927 Kornel Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz, poseł na Sejm II RP 1894-1988   &1947 Aleksander Ożegalski h. Kościesza, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1921-1987   &1950 Jan Kluba 1912-1997               &1968 Małgorzata Bilińska, korespondent M.J.M. 1944-   &1955 Urszula Maria Musiał 1930    
                                |               |       |               |   |   |   |   |   |                   |           |   |   |           |   |                           |   |   |   |               |   |           |           |       |   |           |   |   |       |   |   |   |                   |    
                               




             








     


              |  




 








  |  




  |                   |          


 


 


         


  |                          






 






 






 








             


 




          |           |       |  




         


  |   |      




 




 




 


                 




   
                                |   |   |               |   |   |   |   |       |   |               |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                   |           |   |   |   |   |   |           |   |   |                           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |           |           |       |   |   |   |           |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |    
                                Hanna Kalinka, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1939-1943   Jerzy Kalinka, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1942-2011   Ewa Kalinka, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1947-               Rafał Unrug h. wł., plany PSB 1931-2000   Konstanty Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1935   Paweł Unrug h. wł., bohater Wiki 1939-   Elżbieta Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1941-1994   Maciej Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1943-       Tomasz Roman Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1935   Maria Anna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1937               Marta Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1953-   Anna Maria Orzeszko h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1942-   Wiktor Orzeszko h. Korab, członek SPSW 1948-   Maria Aleksandra Orzeszko h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1951-   Andrzej Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), korespondent M.J.M. 1949-   Jakub Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1951-   Józef Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1953-   Tadeusz Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1955-   Paweł Jan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1959-   Anna Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Krzysztof Jaglarz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Marek Jaglarz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Maria Jaglarz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Danuta Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1950-                   Joanna Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1960-           Jakub Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1970-   Olgierd Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1973-   Tomasz Stanisław Dietl, bohater Wiki 1950-   Anna Aniela Dietl, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1952-   Wojciech Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1963-   Danuta Władysława Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1970-           Maria «Kukułka» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1920-1944   Helena «Wilga» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1944   Otton Wojciech Pilecki h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929                           Maria ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   Anna ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930   Irena Teresa ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1933   Elżbieta ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936   Hubert Andrzej hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937-1937   Maria Beata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Krzysztof Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1941-   Maria Jolanta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1943-   Ewa Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1947-   Andrzej Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1950-   Jan Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1953-   Maria Magdalena hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-   Adam Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, bohater Wiki 1934   Stanisław Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936   Krystyna Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937   Maria Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Tadeusz Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, korespondent M.J.M. 1943-               Bożena Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, korespondent M.J.M. 1936   Stanisław Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, korespondent M.J.M. 1939-   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1933   Zofia hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1935   Witold August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1938           Dominik Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1941-           Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1949-       Elżbieta Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1948-   Piotr Antoni Romiszowski h. Jelita, korespondent M.J.M. 1947-   Dorota Maria Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1949-   Tomasz Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1954-           Jan Zdzisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1951-   Adam Ludwik Em hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1953-   Henryk Michał Papée, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1923-2000   Zofia Hubal-Dobrzańska z Dobrej h. Leliwa, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1932       Włodzimierz Ma hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929   Andrzej hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1932-2010   Magdalena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1933   Andrzej Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz, bohater Wiki 1930   Jan Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930   Aleksander Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930   Franciszek Józef Ożegalski h. Kościesza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1948-   Teresa Ożegalska h. Kościesza, korespondent M.J.M. 1953-   Joanna Ożegalska h. Kościesza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1956-   Tadeusz Kluba, internowany Stanu Wojennego 1951-   Janusz Kluba, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1957-                   Krzysztof Franciszek Bronisław Górski z Falęcina h. Bożawola, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1956-   Olaf Konstanty Górski z Falęcina h. Bożawola, korespondent M.J.M. 1958-   Rafał Ludwik Górski z Falęcina h. Bożawola, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1965-    
                                    &1970 N. N. 1950-                   &1957 Monika Pelczar, korespondent M.J.M. 1937   &1960 Maria Kirsch 1935   &1980 Elżbieta Szczurowska 1940-       &1967 Maria Mędrela 1946-       &1960 Ann Carrerouters 1940-   &1960 Albert Olivier 1930-1975               &1980 Jerzy Metelski 1950-   &1960 David Waldron 1930   &1980 Ewa Legendziewicz 1956-   &1970 Sławomir Lech Walentynowicz 1942-   &1978 Magdalena Gonciarczyk 1945-       &1978 Zofia Śleboda 1950-       &1990 Anna Katarzyna Smajkiewicz h. Mogiła, korespondent M.J.M. 1961-   &1960 N. Nowak 1930       &1970 N. N. 1950-   &1960 N. N. 1930   &1970 N. Matuszak 1940-                                       &1976 Maria Aniela Święcicka h. Jastrzębiec 1944-   &1970 Ryszard Wiktor Ożyński 1940-2012 ... &1980 Piotr Zbigniew Zborowski 1952-   &2000 Bożena Węgier 1975-   &1990 Laurent Convain 1972-                   &1956 Zdzisława Krystyna Kosmowska h. Kościesza 1927-2013 ... &1985 Iwona Gretschel 1955-                           &1950 Antoni Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1928-2019   &1950 Karol Ksawery Wojciech «Atos» Szlenkier, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921-1993   &1957 Janusz Szlaszewski 1926-1992 ... &1971 Bastiaan Rudolf van der Steenhoven 1925   &1961 Włodzimierz Rekłajtis 1929       &1970 Aleksander Pruszak z Żalna h. Leliwa, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1937   &1960 Elżbieta Maciejewska 1941-   &1966 Jacek Bobiński h. Leliwa 1936 ... &1978 Adam Podgórecki h. Topór, bohater Wiki 1925-1998       &1970 Vera Lucia Niero-Krempel 1950-   &1980 Vivian Taccola-Hernandes 1960-   &1970 Paulo Cotovicz 1950-               &1968 Ryszard Henryk Dąbrowski 1937   &1970 Ewa Maria Śliwińska 1946-               &1957 Zygmunt Ossowski 1930 ... &1966 Longin Marian Duda 1922-1998   &1950 Henryka Kubiak 1930   &1950 Zbigniew Różycki 1920   &1950 Krzysztof Rylke 1930   &1965 Teresa Szemerda 1941- ... &1994 Julia Berger 1945-           &1967 Halina Maria Wesołowska h. Korczak, poseł na Sejm III RP 1938           &1970 Władysław Skalski, poseł na Sejm PRL 1941-2011       &1970 Józef Mazurek 1940-   &1980 Celina Sabiłło h. Rudnica, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1951-   &1970 Godfrey Hallam 1951-   &1980 Ewa Mroczkowska 1956-                   &1950 Maria Carla Rotundi 1928-2003   &1950 N. Sobierajski 1920       &1950 Ingrid Gabrielli 1940-   &1960 Elżbieta Holeczek 1933   &1957 Stanisław Maksymowicz 1933   ? ?   ? ?   ? ?   &1970 Bogumiła Stępień 1951-   &1975 Piotr Szymkowiak 1953-   &1977 Jerzy Nesterowicz 1954-   &1970 Grażyna Krawczyk 1956- ... &1970 Sylvie Germain 1954-   &1980 Bożena Żołneczko 1959-                   &1981 Danuta Czosnowska 1958-   &2007 Edyta Leszczuk 1974-   &1997 Anna Sawa, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1974-    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.209.80.87