Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Konstancja bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1844-1909
&1860 Jan Reklewski de Rekle h. Gozdawa, okręg opatowski Tow. Rolniczego 1823-1901
|



















|   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Wanda Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1863-1875   Aleksandra Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1863-1875   Maria Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1864-1946   Aniela Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1867-1943   Zygmunt Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870-1882   Stanisława Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1871   Roman Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1872   Wincenty Sebastian Reklewski de Rekle h. Gozdawa, bohater Wiki 1876-1939   Jan Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1879-1902   Ludwika Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1965
        &1880 Zygmunt Wasiutyński h. Korczak 1853-1925   &1891 Stanisław Herniczek h. Kotwicz 1863-1944       &1893 Piotr Wojciechowski, (linia: Jan Jordan 9.104.445) 1870   &1910 Józefa Bronikowska 1880   &1912 Maria Winnicka 1887-1925 ... &1929 Anna Danuta Wasiutyńska h. Korczak, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1900-1991       &1900 Władysław Wójcicki 1878-1917
        |   |       |   |   |   |       |
       






 










     


  |  




 








      |
        |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |
        Zofia Wasiutyńska h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1883-1986   Zdzisław Wasiutyński h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1887-1907   Helena Wasiutyńska h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1890   Stanisław Wasiutyński h. Korczak, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890-1978   Wanda Konstancja Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1894-1986   Józef Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1980   Wincenty Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1969   Ignacy Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1901-1973   Wacław Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1902-1969   Felicja Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1903-1994       Stanisław Wojciechowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900   Maria Wojciechowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1902-1967   Jan Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1912-1943   Mieczysław Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1912-1986   Jadwiga Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1915-1943   Tadeusz Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1918-1999   Konstancja Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1930   Teresa Maria Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1931   Aleksandra Maria Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1934   Zygmunt Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1937   Zofia Reklewska de Rekle h. Gozdawa, korespondent M.J.M. 1939-       Stanisław «Wojecki» Wójcicki, uczestnik Powstania Warszawskiego 1910-1983
        &1920 Jan Meyer 1885-1961       &1930 Tadeusz Kawiński 1900       &1920 Feliks Frycz h. Fritsch 1883-1941   &1930 Elżbieta Lipińska z Lipin h. Gozdawa 1902-1989           &1930 Izabela Jaczynowska 1900   &1920 Bolesław Skowera 1890               &1930 Róża Wojna-Ośniałowska h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1991   &1950 Irena Dunin-Ślepść 1920-1990   &1940 Tomasz Zbysław Rauszer 1910-1985   &1940 Krystyna Piekarska 1922-1992       &1960 Claude Louis-Jean 1944-   &1957 Ryszard Rączka 1931-1996   &1960 Barbara Jaroszewska 1935   &1962 Kazimierz Braun, bohater Wiki 1936       &1930 Zofia Iwanicka h. wł., (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910-2001
        |       |       |   |           |                   |   |   |   |       |   |   |   |       |
       




     




     






 




          |                   |   |  


 




     


 








 


 




     


        |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |           |                   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |
        Zygmunt Meyer, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1924-1944   Anna Meyer, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1926-2007   Wanda Meyer, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1928       Antoni Kawiński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1930   Tomasz Kawiński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1930   Maria Kawińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1933       Barbara Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920-1920   Stefan Marian Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1922-1939   Andrzej Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1925-1998   Maria Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1928   Stanisław Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1934-2002   Małgorzata Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935   Jacek Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1941-1960           Bohdan Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1932-2012                   Anna Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1939-2003   Paweł Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1952-   Wojciech Rauszer, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1941-1987   Cecylia Rauszer, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1942-1994   Maria Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1942-   Elżbieta Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1945-2003   Wincenty Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1949-1951       Magdalena Reklewska, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1970-   N. N., korespondent M.J.M.   Piotr Rączka, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1958-   Anna Maria Rączka, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1960-   Urszula Teresa Rączka, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1961-   Magdalena Maria Rączka, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1967-   Jan Stanisław Rączka, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1971-   Tadeusz Reklewski de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1963-   Jan Reklewski de Rekle h. Gozdawa, korespondent M.J.M. 1968-   Monika Maria Braun, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1963-   Grzegorz Michał Braun, bohater Wiki 1967-   Justyna Anna Braun, korespondent M.J.M. 1973-       Maria Zofia Wójcicka, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1940-2009   Alina Wójcicka, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1944-
                        &1960 Barbara Karniewska 1936   &1970 Mirosława Wiśniewska 1940-   &1957 Antoni Bonawentura Majewski 1930               &1948 Zofia Bobińska h. Leliwa 1920-1996   &1950 Andrzej Sidwa 1926   &1960 Ewa Gościńska 1935   &1965 Edward Maria Józef Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936                                   &1950 Józef Gawłowski 1920-1975               &1960 Andrzej Rottermund, bohater Wiki 1941-               &1990 Dieudonne M'pika 1969-       &1970 Ewa Barbara Piskorek 1955-   &1980 Marek Andrzej Kopyt 1958-       &1980 Paweł Leszek Rodak 1967-   &1990 Natasza Maria Kijowska 1971-   &1980 Małgorzata Torbicz 1965-   &1990 Elżbieta Paciorek 1970- ... &2008 Alicja Dereszewska 1969-   &1980 Stanisław Bereś, bohater Wiki 1950-       &2008 Sammy Anthony Renda 1964-       &1960 Jan Stefan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab 1932-2009    
                        |   |   |               |   |   |   |                                                   |               |           |               |   |       |       |       |    
                       


 


 




             


 




 




 






                                                  |              


         




             


  |      




     


     






   
                        |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                                                   |               |   |           |   |   |               |   |   |       |   |   |       |   |       |   |   |   |    
                        Andrzej Kawiński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1962-   N. N., (linia: Antoni Karski 9.503.397)   Joanna Kawińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970-   Tadeusz Kawiński, korespondent M.J.M. 1972-   Małgorzata Helena Majewska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1959-2005   Leszek Majewski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Magdalena Majewska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1965-               Stefan Tadeusz Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1949-   Stanisław Feliks Frycz h. Fritsch, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1955-   Feliks Sidwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1959-   Marian Sidwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1961-1961   Maciej Sidwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Grzegorz Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1967-   Ewa Zofia Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970-   Joanna Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970-   Katarzyna Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), korespondent M.J.M. 1966-   Stanisław Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1968-   Marcin Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1972-   Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1976-                                                   Elżbieta Rottermund, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1966-               Clara Teresa M'pika, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 2000-   Joel Franciszek M'pika, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 2004-           Marta Kopyt, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1983-   Antoni Kopyt, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1985-   Aleksander Kopyt, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1992-               Maria Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1990-   Julia Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1997-   Zuzanna Reklewska de Rekle h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1998-       Anna Bereś, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1986-   Joanna Bereś, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1989-   Aniela Bereś, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1991-       Sophie Josephine Renda, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 2009-   Elżbieta Anna Annuncjata Renda, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 2011-       Paweł Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1965-   Jan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1968-   Marta Chrzanowska z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1971-   Wojciech Leszek Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1976-    
                                        &1992 Maciej Waldemar Wójcik 1956-   &1990 Beata Grzbiela 1970-                   &1973 Alicja Teresa Flisak 1950-   &1981 Jadwiga Sztwiertnia 1955-           &1995 Anna Małyszko 1968-   &2000 Katarzyna Filipek, korespondent M.J.M. 1971-       &2000 N. N. 1980-   &2000 Giorgi Kelauridze 1968-           &2002 Anna Bar 1978-                                                   &1990 Tomasz Wiereszko-Taraszkiewicz, korespondent M.J.M. 1958-                                                                                                                    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 18.210.22.132