Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Konstancja Felicja Marianna Korwin-Szlubowska h. Ślepowron, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1827-1909
&1850 Edward Henryk Jakub hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1819-1867
|









|   |   |   |   |
Ludwik Edward Karol hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1852-1909   Maria Irena Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1855-1906   Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1858-1859   Józefa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1861-1932   Jan hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, szambelan Austria 1862-1921
&1891 Maria Grimshaw 1860-1897 ... &1895 Ewelina Maria Kirwan 1861-1902   &1878 Franciszek Stanisław Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, bohater PSB 1846-1923       &1886 Bolesław Władysław Stan 1847-1909   &1888 Herminia bar. Bourguignon von Baumberg 1861-1945
    |   |       |   |
   




 






      |  




    |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |
    Jacek Edward Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1896-1916   Stanisław Maria Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1978   Konstanty Maria Józef hr. Łubieński-de la Barre Bodenham z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1971   Józefa Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, kanoniczka [maz] Warszawa 1879-1935   Barbara Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1881-1954   Anna Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1943   Julian Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1890-1909       Bronisława Stan, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1887-1964   Stanisław Edward Paweł hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1889-1942   Jan Feliks Ludwik hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1890-1980   Konstancja Maria Hermina hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1892-1975
        &1928 Elisabeth Lawson 1896-1941   &1926 Rosamunde Strickland 1900 ... &1947 Nancy Scott 1920           &1910 Gustaw bar. Grothus h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1876-1944           &1900 Wiktor Konstanty Zabłocki h. Łada, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1871-1927   &1915 Zlata Adrowska 1895 ... &1922 Cvieta Pecniak 1895-1964   &1927 Józefa Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1894-1989    
        |                   |           |   |   |        
        |                  






         






 


  |        
        |                   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |        
        Karol Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935-1988                   Maria bar. Grothus h. wł., (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1914-1939   Józef bar. Grothus h. wł., (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-1939   Barbara bar. Grothus h. wł., (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-1999   Jadwiga bar. Grothus h. wł., (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920-2011           Maria Zabłocka h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1907-1989   Konstancja Zabłocka h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1908-1981   Henryk Zabłocki h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1910-1992   Aleksander Zabłocki h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1914-1919   Borys Włodzimierz Konstanty hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-1984   Vlasta Maria Magdalena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1918   Fedor hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1923        
        &1964 Lia Mary Zapalla 1932                           &1942 Wiktor Kulikowski 1910   Zygmunt «Ignacy Pasieka» Ochman 1916-1981           &1920 Zygmunt Kazimierz Beczkowicz h. Beczka, senator II RP 1887-1985   &1930 Andrzej Jałowiecki 1911-1943   &1950 Kazimiera Jordan-Rozwadowska h. Trąby, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1919       &1941 Rea Polonno Babbi 1920 ... &1952 Heidi Schmidt 1932 ... &1964 Veronica Krueder 1940-   &1940 Jerzy Kefer 1910 ... &1950 Herbert Scholz 1906   &1947 Iva Pernus 1923        
        |                           |   |               |   |           |               |        
       




                         




 


             


 






         


             


       
        |   |   |                           |   |   |   |   |               |   |   |   |   |   |           |   |               |   |        
        Paweł Stanisław Józef hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1965-   Elżbieta hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1972-   Monika hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1972-                           Konstanty Kulikowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-   Krzysztof Kulikowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-   Andrzej Kulikowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-   Lech Grotthus, korespondent M.J.M. 1951-   Gustaw Pasieka, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-               Elżbieta Maria Jałowiecka, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935   Michał Jałowiecki, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937   Barbara Zabłocka h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-   Jerzy Zabłocki h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-   Piotr Zabłocki h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1956-   Maria Zabłocka h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1958-           Stanisław Ferdynand hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-   Monika Vivian hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1957-               Stanisław Jan Feliks hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1954-1980   Eva Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1961-        
        &1990 Claudia Stefanelli 1970-                                           &1970 Cecylia hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1945-   &1970 Anna Rzewnicka 1950-                   &1950 Wojciech Stefan Rochowicz, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) 1933   &1970 N. N. 1950-   &1970 Wojciech Zabiełło h. Topór, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1942-   &1980 Elżbieta Zaniemojska 1950- ... &1990 Mirosława Sibińska 1970-   &1990 Alicja Piekut 1960-   &1970 Andrzej Padło 1950-           &1983 Sylvia Mackitsch 1950- ... &1991 Brigitta N. 1965-                       &1985 Sveco Staric 1960-        
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 18.208.159.25