Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Lambert Stanisław Józef Stanisław Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1789-1847
&1830 Aleksandra Radwańska h. Radwan 1807-1878
|













|   |   |   |   |   |   |
Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, okręg opatowski Tow. Rolniczego 1830-1900   Józef Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1832-1904   Kazimierz Karski z Kars h. Boleścic, okręg sandomierski Tow. Rolniczego 1836-1901   Stanisław Karski z Kars h. Boleścic, bohater PSB 1838-1890   Helena Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1840-1911   Michał Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1842-1896   Seweryn Karski z Kars h. Boleścic, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1844-1912
&1855 Konstancja Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec 1834   &1870 Maria bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Józef Wiercieński kw.91.33) 1844-1907   &1867 Maria Górska h. Bożawola 1846   &1862 Jadwiga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1838-1904   &1860 Józef Baczyński h. Sas, okręg sandomierski Tow. Rolniczego 1818-1895        
|   |   |   |   |        





  |  










 






 










       
|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |        
Maria Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1855-1924   Zofia Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1857-1900   Władysław Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1859-1916   Teresa Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1876-1909   Antoni Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1868   Stefan Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1869   Edward Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870   Anna Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1872-1904   Jan Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1873   Maria Gabriela Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1875-1944   Włodzimierz Stanisław Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1865-1940   Michał Karski z Kars h. Boleścic, bohater PSB 1869-1928   Aleksandra Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1870   Maria Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1872-1951   Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1866-1932   Stanisław Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870-1927   Zofia Baczyńska z Baczyna h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870   Helena Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870-1929   Henryk Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1873-1958   Jadwiga Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1926        
&1902 Antoni Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Józef Wiercieński kw.91.33) 1857   &1870 Antoni Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Józef Wiercieński kw.91.33) 1857   &1885 Maria hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Kajetan Miączyński 8.192.505) 1862-1939   &1895 Kazimierz Ślubicz-Załęski h. Prus (III) 1867-1929   &1890 Olga Kieszkowska z Kieszkowa h. Krzywda 1870   &1890 Stefania Chylińska z Kotlic 1872-1941       &1890 Stanisław Rytel h. Szeliga 1860-1943       &1890 Zygmunt Wilhelm Lipowski z Lipowca h. Ciołek, (linia: Jan Jordan 9.104.445) 1861   &1898 Izabela Elżbieta hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1879-1955   &1897 Julia Górska z Falęcina h. Bożawola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1875-1903   &1882 Kazimierz Russanowski z Russanowiec h. Trąby, (linia: Jan Orłowski lu.20329) 1890   &1893 Kazimierz hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1863-1935   &1890 Czesława Celina Dydyńska z Dydyni 1880 ... &1910 Natalia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1973   &1898 Wanda Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1879-1932   &1880 Władysław Jan Nepomucen Ignacy Martyn Wodziński z Kter h. Jastrzębiec 1840-1887   &1880 Włodzimierz Ksawery Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas 1854-1912   &1913 Helena Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1884-1961   &1890 Franciszek Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja 1871-1922        
    |   |   |       |       |       |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |        
   


 




 






     




     






      |  












 


 


 


      |  


 




 
















 


 




       
    |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |       |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |        
    Kazimierz Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1904   August Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1885-1940   Aleksander Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1950   Tadeusz Andrzej Edmund Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1917   Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1934   Anna Ślubicz-Załęska h. Prus (III), głowa w spisie ludn. Krakowa 1896-1980   Zofia Ślubicz-Załęska h. Prus (III), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1978   Karol Ślubicz-Załęski h. Prus (III), bohater Listy Katyńskiej 1900-1940   Maciej Ślubicz-Załęski h. Prus (III), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1904-1972       Zdzisław Karski z Kars h. Boleścic, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1897-1960   Kazimierz Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1980   Seweryn Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1901-1960       Kazimierz Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1896   Zygmunt Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1898   Janina Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1900   Tadeusz Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1904-1904       Izabela Lipowska z Lipowca h. Ciołek, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1992   Stanisław Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1901-1903   Irena Maria Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1903-1996   Andrzej Marian Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1904-1990   Tomasz Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1905-1998   Władysław Józef Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1907-1914   Maria Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1911-1937   Krystyna Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1915-1993   Zofia Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1970   Michał Szymon Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1901-1974   Stanisław Russanowski z Russanowiec h. Trąby, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1900   Kazimierz Russanowski z Russanowiec h. Trąby, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1900   Mieczysław Seweryn Maria hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), bohater Listy Katyńskiej 1895-1940   Stanisław Franciszek hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1896-1939       Zygmunt Cyprian Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-2008   Helena Gabriela Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1976   Józef Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1968   Helena Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1884-1961   Kazimierz Wodziński z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1885-1964   Maria Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1957   Józef Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1940   Maria Zofia Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1888   Aleksandra Maria Wincenta Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1890   Franciszek Ksawery Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1892-1892   Franciszek Ksawery Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1894-1966   Kazimierz Eustachy Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1894-1963   Zofia Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1896-1941   Karol Wincenty Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1949   Władysław Wincenty Marian Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1904-1944   Zofia Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-2006   Helena Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1997   Józefa Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1980   Ignacy Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1901-1945   Bolesław Seweryn Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1903-1955        
        &1917 Janina Wyganowska h. Łodzia, (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) 1890   &1914 Helena hr. Mielżyńska h. Nowina, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1886-1958   &1913 Maria Komorowska 1880   &1919 Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1969   &1922 Stanisław Karol Dunin-Wąsowicz h. Łabędź, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1948   &1940 Tadeusz Ferdynand Lehr-Spławiński, bohater PSB 1891-1965   &1927 Katarzyna Łucja Halina Dunin h. Łabędź 1904   &1935 Janina Dauksza 1913-1968       &1930 Wanda Dąmbska z Dąbia h. Godziemba 1906-1982       &1930 Jadwiga Bożena Linowska z Linowca h. Pomian, (linia: August Iliński 11.1.1147) 1910-2004       &1930 Halina Maria Kreczunowicz, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1911 ... &1940 Maria Karłowska 1900                   &1920 Władysław Wołowski 1888-1938       &1936 Wacław Maria Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec, (linia: Arnold Byszewski 2.830.77) 1902-1972   &1956 Elżbieta hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1925-2003   &1930 Wala Orłow 1920 ... &1940 Maria Wołoszowska 1920 ... &1983 Teresa «Grażyna» Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921       &1936 Jerzy Jelski h. Pielesz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1969       &1922 Michał Ignacy Ludwik Mycielski z Mycielina h. Dołęga, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1894-1972   &1926 Elżbieta Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1903-1972   &1932 Maria Kowalewska h. Dołęga 1900       &1921 Maria Róża Emilia hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1898-1943   &1921 Józefa Tarasowicz h. Krzywda, (linia: Antoni Dziekoński 5.404.50) 1899-1932 ... &1936 Eliza Maria Felicja hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1901-1999       &1950 Matylda Kilda Grieger 1926   &1920 August Jan Bieliński z Bielin h. Szeliga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1944   &1920 Maria Aniela Przemycka 1907-1991   &1913 Henryk Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1873-1958       &1900 Karol Olszowski z Olszowy h. Prus (II), (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) 1877-1951   &1920 Alina Nanowska 1896       &1910 Stefan Żelechowski 1870-1945       &1948 Olga Józefa Cecylia Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1905-1986           &1930 Anna Hołyńska 1902-1973       &1930 Józef Dzik-Kożuchowski z Kożuchowa h. Doliwa 1906-1944 ... &1940 Florian Żelechowski 1922-2007   &1947 Edward Benedykt Glinka-Janczewski h. Trzaska 1911-1986   &1920 Stefan Aleksander Sobieszczański h. Rogala 1882-1945 ... &1922 Mieczysław Rytel h. Szeliga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885-1969   &1924 Irena Kłokocka 1905-1980   &1928 Helena Kazimiera Borkowska h. Nowina 1902-1986 ... Stanisława Perczak 1910-1997        
            |       |   |                   |       |       |   |                   |       |           |           |       |   |           |       |       |   |   |   |       |   |       |                   |       |   |   |       |   |   |   |        
           










     


 






                 


     


      |   |                   |      








          |           |      


 










         






     




     




 


 


 


      |   |       |                  


     


  |  


      |  






  |   |        
            |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |                   |   |       |   |       |   |                   |       |   |   |   |   |           |           |       |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |                   |   |       |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |        
            Anna Konstancja «Ostróżka» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1915-2000   Władysław Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916   Michał Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-2000   Jerzy Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-2007   Zofia Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1922   Stanisław «Zygmunt» Karski z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1997       Maria «Kukułka» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1920-1944   Helena «Wilga» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1944   Teresa Dunin-Wąsowicz h. Łabędź, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1926-2004   Aleksandra Dunin-Wąsowicz h. Łabędź, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1932   Anna Dunin-Wąsowicz h. Łabędź, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1934-2004   Małgorzata Dunin-Wąsowicz h. Łabędź, korespondent M.J.M. 1940-2017                   Izabella Antonina Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1931-1997   Ewa Anna Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1934       Stefan Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1934   Katarzyna Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937       Barbara Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1932   Danuta Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1944-                   Tomasz «Sum» Wołowski h. Na Kaskach, uczestnik Powstania Warszawskiego 1928       Mestwin Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1937-1942   Wojciech Wacław Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1939-   Przemysław Wacław Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1940-2009   Anna Jadwiga Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec, członek SPSW 1943-   Bogusław Wacław Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec, korespondent M.J.M. 1947-           Andrzej Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1947-           Ludwik Kazimierz Jelski h. Pielesz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937       Anna Pia Maria «Hanka» Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923   Teresa Gabriela Julia Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   Michał Stanisław Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1927-1995   Borys Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1928-1928   Juliusz Karski z Kars h. Boleścic, członek SPSW 1931   Henryk Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1934-2006   Gabriela Karska z Kars h. Boleścic, korespondent M.J.M. 1937   Elżbieta Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-           Teresa Anna «Renia» hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1922-2004   Gabriela Maria hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1924-2001   Stefan hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), bohater Wiki 1925-2001   Kazimierz Maria hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1927-1998       Julitta Kazimiera hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), korespondent M.J.M. 1936   Anna Gabriela Maria hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), korespondent M.J.M. 1939-   Stanisława Dolores hr. Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1940-       Teresa Anna Baczyńska h. Sas, korespondent M.J.M. 1950-   Krystyna Marta Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-   Andrzej Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-   Aleksander Bieliński z Bielin h. Szeliga, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1924-1945   Stanisława Teresa Bielińska z Bielin h. Szeliga, korespondent M.J.M. 1926   Stanisława Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-1967   Anna Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1931-1995   Zofia Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-2006   Helena Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1997       Zofia Olszowska z Olszowy h. Prus (II), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1909-2004   Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920       Florian Żelechowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920-2007                   Zbigniew Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, korespondent M.J.M. 1932-2014   Helena Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935       Elżbieta Maria Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937   Barbara Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1939-   Krystyna Małgorzata Żelechowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1947-   Helena Glinka-Janczewska h. Trzaska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-1996   Anna Glinka-Janczewska h. Trzaska, korespondent M.J.M. 1952-       Franciszek Mieczysław Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1923-1926   Franciszek Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1925-1996   Władysława Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1926-2006   Maciej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1927-1996   Seweryn Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-1935   Andrzej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, członek SPSW 1929-2013   Bolesław Kotkowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-2005        
            &1940 Tadeusz Stumpf 1920   &1940 Maria Paluch 1920   &1950 Alicja N. 1930   &1950 Urszula Grążawska 1921-1998       &1950 Zofia Strakszys 1923                       &1962 Jacques Le Goff, bohater Wiki 1924-2014   &1974 Zbigniew Wilski h. Półkozic, bohater Wiki 1934-1995                   &1952 Stanisław Kisiel 1920   &1967 Jan Józef Witold Chełkowski z Chełkowa h. Wczele, (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1925-2003       &1965 Bożena Elżbieta Römer h. Laski 1939-2016   &1960 Wojciech Donimirski h. Brochwicz 1922-1979       &1950 Zbigniew Kozłowski 1920                       &1960 Alina Jędraszak 1936-2004           &1964 Ewa Hajduk 1930 ... &1970 Agnieszka Patkowska 1950- ... &2000 Heather Carr 1970-   &1963 Ewa Korzeniowska 1930 ... &1970 Zofia Broniek 1938   &1966 Jacek Skrzyński h. Zaremba 1940-   &1960 Jadwiga Kaczmarzyk 1945-           &1980 Jenny Ward-Mc Quaid 1960-           &1962 Weronika Wiśniewska 1940-           &1947 Jerzy Tomasz Maramarosz h. wł. 1913-1992   &1950 Barbara Teresa Maria Dembińska z Dembian h. Nieczuja, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928-2010       &1955 Ewa Maria Schimitzek 1931-2011   &1960 Maria Falęcka 1937   &1960 Józef Zakrzewski h. Trzaska, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1931   &1962 Jan Maciej Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1930-2004           &1954 Władysław Adam Znaniecki h. Krzywda, (linia: Józef Zabłocki sw.11185) 1922-2006       &1952 Izabella Ułaszyn h. wł. 1927-1995   &1950 Halina Przybora h. Syrokomla, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1916-1986       &1963 Jacques Ferret 1931   &1963 Hubert Józef Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1932-2006   &1960 Jan Moes, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1928-2017 ... &1962 Wiktor Majewski 1930       &1970 Christopher Chirstopher Michael Jenkins 1947-   &1981 Mieczysław Stanisław Zieliński 1954-   &1980 Edyta Lidia Żytnicka 1958-       &1940 Benicjusz Ciepłowski 1928   &1950 Andrzej Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1923-1994   &1950 Andrzej Czerny 1931   &1930 Józef Dzik-Kożuchowski z Kożuchowa h. Doliwa 1906-1944 ... &1940 Florian Żelechowski 1922-2007   &1947 Edward Benedykt Glinka-Janczewski h. Trzaska 1911-1986           &1950 Zofia Rożankowska 1930-1993       &1940 N. Kożuchowska 1916-2006                   &1961 Teresa Porembalska 1936-2003   &1958 Aleksander Sękowski z Wydrnej w Sanockiem h. Prawdzic, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1930-2005       &1973 Zbigniew Adam Madeyski h. Poraj 1930   &1960 Marian Szymoński 1938   &1980 Maciej Andrzej Horecki 1927   &1975 Marek Rymaniak, korespondent M.J.M. 1951-               &1950 Helena Baranowska 1929   &1952 Tadeusz Stokłosa 1926-1984   &1956 Aldona Elżbieta Krupińska h. Korczak, korespondent M.J.M. 1933-2012       &1955 Izabella Rybczyńska 1934 ... &1964 Lidia Fuglewicz 1934   &1950 Janina Cukierska 1931-1968        
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.204.171.108