Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Ludwik Anastazy Stanisław Łempicki z Łempic h. Junosza, kasztelan [cen] Królestwo Polskie 1791-1871
&1810 Konstancja Sołtyk h. wł., ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1836 ... &1810 Helena Sołtyk h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1831-1908 ... &1840 Zofia Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź, (linia: Paweł Popiel 11.1.1349) 1810-1882
|       |























     








|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |
Jadwiga Ludwika Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1818-1900   Karol Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg płocki Tow. Rolniczego 1818   Konstancja Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Cecylia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Maria Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Zofia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Anna Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Stanisław Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg staszowski Tow. Rolniczego 1820   Józefa Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1822-1895   Adelajda Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1825-1915   Aniela Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1832-1833   Adam Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1836-1894       Urszula Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1843-1930   Augusta Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1848-1907   Ludwik Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1850   Juliusz Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1850   Kazimiera Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1853-1915
&1836 Hipolit Jakub Augustyn hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, urzędnik Królestwa Polskiego 1808-1864   &1853 Maria Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1824-1898   &1850 Gabriel Rostworowski h. Nałęcz (II), okręg staszowski Tow. Rolniczego 1828-1907                   &1850 Katarzyna hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1830-1907   &1842 Kajetan Piotr Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1817-1880   &1843 Tomasz Wentworth hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, urzędnik Królestwa Polskiego 1821-1901       &1876 Maria Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1848-1920       &1870 Kazimierz Tomasz Edward Kiciński z Kicina h. Rogala, okręg czerski Tow. Rolniczego 1838-1875   &1869 Zdzisław Marchwicki h. Ostoja, bohater PSB 1841-1912   &1880 Karolina Hagen 1860       &1870 Zygmunt Joachim Fudakowski h. Dołęga, bohater PSB 1830-1895
|   |   |                       |   |       |       |   |           |

















 






 










                     
















 






















     






     




 






         










|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |
Zdzisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1837-1900   Helena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840   Jan Kanty hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1840-1901   Józefa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1899   Teresa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1944   Konstancja Józefa Adela hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1842-1910   Włodzimierz Ko hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1844-1912   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1848   Amelia hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1855-1936   Marta Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1855   Monika Maria Franciszka Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1857   Małgorzata Magdalena Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1859-1861   Marcjan Franciszek Józef Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1863-1901   Maria Józefa Konstancja Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1854-1887   Eliza Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1856-1943   Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1858-1936   Stanisław Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1860-1937   Bogumiła Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1862-1916   Stefan Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1864-1918                       Konstancja Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1842-1917   Julia Jadwiga Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1843-1910   Zofia Jadwiga Konstancja Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1847-1915   Stanisław Stefan Kostka Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1850-1908   Kazimierz Franciszek Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1852-1925   Maria Teresa Dzierzykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1854-1925   Tadeusz Marceli Dionizy Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1856-1934   Zdzisław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1859-1928   Teresa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1864-1865   Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1844-1925   Bernard hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1846-1933   Zofia Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1848-1907   Rogier Roger hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1849-1930   Maria Róża hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1850-1850   Zygmunt hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, kanonik [kal] Gniezno 1852-1929   Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1854-1910   Michał Paweł hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1855-1912   Irena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, głowa w spisie ludn. Krakowa 1857-1935   Celina Celestyna hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1859-1935   Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860-1939   Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, oficer wojsko austriackie 1862-1931       Julia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880-1968   Konstanty Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880   Róża Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1881-1957   Dominik Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1883-1939       Adam Leon Kiciński z Kicina h. Rogala, bohater PSB 1872-1959   Maria Zofia Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1873-1874   Anna Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1874-1946   Zdzisław Maciej Edward Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1934   Jan Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880   Stanisław Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880   Maria Marchwicka h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880           Zofia Maria Ludwika Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1873-1956   Katarzyna Julia Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1947   Jerzy Ignacy Florian Fudakowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880-1957   Maria Franciszka Kazimiera Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1881   Konstancja Maria Tekla Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1886-1933   Ludwika Maria Paulina Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1889-1952
&1883 Stanisława Maria Burczak-Abramowicz h. Lubicz, (linia: Jan Chojecki 3.100.74) 1840   &1856 Karol Placyd Franciszek Tański h. Nałęcz, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1823-1892   &1871 Ewelina Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) 1851-1922   &1870 Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa 1837-1879 ... &1880 Stefan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Andrzej Rostworowski 11.1.1142) 1856-1889   &1880 Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1858-1888   &1862 Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa 1825-1883   &1868 Felicja Drużbacka h. Gierszt, (linia: Roch Kossowski 11.449.141) 1849-1874 ... &1877 Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1858-1936       &1881 Ludwik Władysława Tadeusz hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1848-1926   &1879 Władysław Łabęcki h. Łabędziogrot 1845-1898               &1860 Stanisław Czerniewicz h. Lubicz 1851   &1870 Józef Jeżów 1850   &1877 Włodzimierz Ko hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1844-1912   &1890 Adela Czajewska 1860   &1880 Stefan Fox-Potocki h. Lubicz 1840   &1880 Paulina Wolska 1870                               &1869 Ludwik Kazimierz Alojzy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1844-1909   &1889 Teresa Aniela Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1870-1933   &1882 Helena Maria Karolina Wężyk-Rudzka z Wielkiej Rudy h. Wąż, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1847-1884 ... &1900 Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1871-1961   &1882 Stefan Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1853-1889   &1886 Maria Jadwiga Iżycka h. Bończa 1866-1938           &1870 Zofia Eysmont h. Korab, (linia: Aleksander Ejsmont 5.600.122) 1848-1926           &1877 Aleksandra hr. Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź, (linia: Ludwik Wilga dw.16134) 1849-1892 ... &1894 Maria Hołowińska h. wł. 1846-1916           &1883 Helena Konstancja Izabela Gorayska z Goraja h. Korczak, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860-1927   &1886 Władysława Wierzbicka 1865-1912           &1886 Henryk Franciszek Salezy Cichowski z Cichowa h. Wąż, bohater PSB 1851-1910   &1890 Pelagia Doria-Dernałowicz h. Lubicz, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) 1869-1938       &1890 Konstanty Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1915       &1906 Ludwik Ignacy Michał Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, głowa w spisie ludn. Krakowa 1877-1935   &1920 N. N. 1890-1944       &1917 Józefa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1979           &1900 Zofia Kuksz 1890 ... &1902 Marta Franciszka Ludwika Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1882-1915           &1890 N. Konarzewski 1870               &1906 Stanisław Czerniewicz h. Lubicz 1851   &1910 Janina Waydel 1888-1915 ... &1918 Leonida Krajewska h. Jasieńczyk 1890       &1910 Jan Szczęsny Ołdakowski h. Gozdawa 1883-1965    
    |   |   |   |   |   |   |   |       |   |               |       |   |   |                                   |   |   |   |       |                                       |   |           |   |       |       |   |       |               |                               |   |       |    
   










 


 






  |  


 






 




  |      






 








             


      |   |  




                                 












 








  |  




     










                                     










 






         












 


     










     






 


     








             






                             


 


      |    
    |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |       |   |   |   |   |                                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |                                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |               |   |   |   |                               |   |   |   |       |    
    Kazimierz Ludwik Hipolit Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1857   Zofia Justyna Kazimiera Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1858   Tadeusz Gorgoniusz Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860   Irena Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Adam Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1866   Marianna Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1871   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1872   Artur hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1931   Stanisław Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1870   Konstanty Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1915   Maria Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874   Jan Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1875-1905   Roman Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885-1954   Maria Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1935   Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1888-1944   Idalia Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Stanisław hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1865-1939   August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1928   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1923   Zdzisław Feliks hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1935   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1871-1950   Stanisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1938   Felicja hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1888-1949       Alfred Józef hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1883-1971   Ludwik Hieronim Stanisław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1886-1966   Zygmunt hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888-1954   Maria Helena hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1893-1972   Maria Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880   Teofila Elżbieta Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880-1881   Marta Franciszka Ludwika Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1882-1915   Anna Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1883-1944   Hieronim Łabęcki h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1892-1915               Anna Czerniewicz h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1870   Maria Józefa Czerniewicz h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880       Felicja hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1888-1949   Józef Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1893-1920   Wanda Fox-Potocka h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890   Janina Fox-Potocka h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890   Jarema Fox-Potocki h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890                                   Zygmunt Stefan Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1870-1934   Edward Cezar Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1871-1958   Konstanty hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1873-1927   Ewa hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1874   Józef Augustyn Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1874-1944   Henryk Marian Ludwik hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1876-1913   Ludwik hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1880-1880   Tekla Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890-1941   Kajetan Józef Wojciech Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1892-1973   Tadeusz Leon Jan Chrzciciel Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), poseł na Sejm II RP 1893-1974   Józefa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1979   Jan Kanty Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900-1976   Kazimierz Marian Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1884-1944   Helena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1902-1952   Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1903-1981   Zofia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1904-2010       Stanisław Maria Kajetan Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1946   Konstancja Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1888-1943   Edward Marian Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1892-1962   Jadwiga Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1892-1959   Zofia Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1895-1971   Adam Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), głowa w spisie ludn. Krakowa 1897-1940                                       Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1884-1981   Maria Angela hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1885-1976   Elżbieta hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1887-1973   Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1918   Bernard hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1941   Róża hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, kanoniczka [maz] Warszawa 1897-1984   Konstanty Bolesław Piotr hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1920   Helena Maria Aniela hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1973   Irena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1957   Michał Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1896-1967           Kazimierz Cichowski z Cichowa h. Wąż, członek KC KPP 1887-1937   Zofia Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1983   Irena Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890-1958   Henryk Andrzej Cichowski z Cichowa h. Wąż, bohater PSB 1892-1936   Zygmunt Gustaw Cichowski z Cichowa h. Wąż, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1895-1966   Maria Teresa Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1900   Barbara Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900-1970   Pelagia Adela Józefa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1963   Magdalena Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, kanoniczka [maz] Warszawa 1901-1980       Józef Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900-1920   Hanna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900   Jadwiga Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1902-1997   Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1903   Andrzej Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1904-1987   Krystyna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1912-1995       Adam Zygmunt Antoni Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1908-1986   Jan Zygmunt Maria Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1909-1985   Zofia Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1911   Stanisław Zygmunt Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1916   Aleksander Łempicki z Łempic h. Junosza, bohater Wiki 1922-2007   Dorota «Dorota» Łempicka z Łempic h. Junosza, uczestnik Powstania Warszawskiego 1926-1944       Kazimierz Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1918-1990   Teresa Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-1998   Anna Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1999   Jan Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1983   Stanisław «Turek» Kiciński z Kicina h. Rogala, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1984               Zdzisław Franciszek Salezy Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1904-1989   Helena Maria Zdzisława Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1908-1990   Marcin Antoni Zdzisław Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1912   Sabina Maria Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1914-2001                               Renata Maria Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1911-1996   Zygmunt Fudakowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1915-2000   Tomasz Ignacy Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1920-2011   Jerzy Kazimierz Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1922-2010       Barbara Maria Marcelina Ołdakowska h. Gozdawa, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1912    
                    &1897 Maria Borkiewicz h. Napiwoń, (linia: August Iliński 11.1.1147) 1873       &1899 Leonard Antoni Mieroszowski h. Ślepowron, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1865   &1914 Wanda Beer 1891-1927       &1890 Julia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880-1968   &1892 Stanisław Gajewski z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1862       &1913 Teresa Przewłocka h. Przestrzał, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1892-1967   &1912 Jan Dunin-Brzeziński h. Łabędź, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883   &1918 Zofia «Zula» Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1895-1971   &1885 Stanisław Pilecki h. Leliwa, (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1850   &1893 Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1871-1955   &1895 Maria Zaleska h. Lubicz 1876-1962   &1901 Adam Bonawentura Romiszowski h. Jelita, (linia: Ignacy Dembiński 4.325.452) 1872-1962   &1896 Maria Skarzyńska h. Bończa, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1874-1896 ... &1902 Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1874-1944   &1893 Henryk Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870   &1900 Irma Irmgarda Thilenius h. wł. 1879-1958   &1920 Artur Łazarski 1897-1983       &1920 Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1895-1947   &1918 Janina Maria Żółtowska h. Ogończyk, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1895-1965   &1917 Zofia Starowieyska h. Biberstein, bohater PSB 1891-1966   &1923 Franciszek Henryk Marian Górski z Falęcina h. Bożawola, aresztowany w Sonderaktion Krakau 1897-1989   &1908 Piotr Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa, (linia: Tomasz Pruszak psb.24396.6) 1879-1949       &1902 Zdzisław Maciej Edward Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1934                       &1899 Jan Sadowski 1870   &1906 Ludwik Bobbe h. Wieniawa 1866       &1920 Artur Łazarski 1897-1983                                                   &1899 Anna Brzozowska z Brzozowa h. Belina, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1880-1964   &1900 Janina hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1877-1928           &1898 Elżbieta Maria Barbara hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1874-1939           &1911 Edward Bronisław Marian Potworowski z Sienna h. Dębno, bohater PSB 1885-1939   &1915 Maria Barbara Stanisława Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1893-1971   &1922 Julia Maria Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1894-1982   &1917 Adam Leon Kiciński z Kicina h. Rogala, bohater PSB 1872-1959   &1924 Anna Maria Małgorzata Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1898-1942 ... &1943 Barbara Moes, (linia: Feliks Turski lu.9455) 1905-1967   &1911 Irena Mańkowska h. Zaremba, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1889-1935       &1938 Anna Wańkowicz h. Lis (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1918-1996           &1920 Olga Cecylia Dunin ze Skrzynna h. Łabędź 1893-1959   &1927 Stanisław Grabkowski z Grabek h. Jastrzębiec, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1879-1974   &1924 Zofia Maria Antonina Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1970   &1933 Wojciech Umiastowski von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III), (linia: Józef Puzyna sw.1463) 1900-1945   &1924 Leon Sylwan Bocheński h. Rawicz (odm.), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1878-1950   &1922 Maria Anna Moes, (linia: Feliks Turski lu.9455) 1896-1976                                       &1926 Zofia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1891-1956               &1920 Konstancja Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1891-1947               &1910 Tadeusz Jawłowski 1890-1922   &1924 Helena hr. Krasicka z Siecina h. Rogala, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1901-1992           &1910 Janina Podgórska 1890-1953 ... &1925 Wiktoria Lisowska 1895-1974 ... &1936 Felicja Apisdorf 1907-1993   &1900 Stefan Kotarski 1879-1960   &1911 Jan Mieczysław Sczaniecki h. Ossoria, bohater PSB 1873-1952       &1920 Irena Kamieńska 1897-1962       &1922 Ignacy Żylicz h. Lubicz 1895-1968   &1910 Zbigniew Morawski h. Korab 1909-1992 ... &1922 Gustaw Bławdziewicz h. Pomian, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1881-1945                   &1930 Wojciech Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1984       &1930 Anna Maria Antonina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1912-1983           &1939 Elżbieta Maria Żółtowska z Nekli h. Ogończyk, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1908-1980   &1930 Wanda N. 1917-1983       &1930 Wanda Romaszkan-Bogdanowicz h. wł. 1914-1961 ... &1962 Mary Edith Vernell 1926               &1940 Wanda Szuwalska 1930   &1947 Zygmunt Konrad Nowakowski, poseł na Sejm PRL 1912-1993   &1950 Eugeniusz Romiszewski h. Jelita 1910-1983   Janina Gaura 1930   &1967 Zofia Adamowicz 1939-               &1920 Edith Darke 1910 ... &1920 Maria Kidler 1910 ... &1930 Halina Bobrowska 1909-1997   &1920 Bogdan Szmejko 1900-1974 ... &1920 Grzegorz Kowerski 1900   &1940 Isobel N. 1920   &1930 Wacław Jan Komierowski z Komierowa h. Pomian 1910-1989                               &1934 Stanisław Sobański h. Junosza 1907-1965   &1930 Ann Bohlen 1911-2002 ... &1942 Sheelagh Fyfe-Jamieson 1920-2001   &1940 Renee Gloria Gretzke 1923-2015   &1940 Barbara Walton Mott 1923-2015 ... &1950 Nancy Shannon 1935       &1930 Jan Nepomucen Psarski h. Jastrzębiec, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1911-1959    
                                |       |           |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |               |   |   |       |                           |       |                                                   |   |           |           |   |   |   |   |       |       |           |   |   |       |   |                                       |               |               |   |           |   |   |       |       |       |       |                   |       |           |                                   |   |       |                       |           |   |                               |       |   |   |                
                                |      










         




 












 








 






 


















 












 










     


 


 




 


              |  


 


     






                          |      


                                                 














 














         




         








 






 








 








 




     






     






         
























  |  






     


 




                                     




              |               |   |          


  |   |      












     




     








      |                  








     


          |                                  




  |       |                      


          |  






                             




     


 


 








               
                                |       |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |       |   |   |   |                           |       |   |                                                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |       |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |                                       |   |   |               |               |   |           |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |       |   |   |       |   |   |   |   |       |                   |   |   |   |   |       |   |           |                                   |   |   |   |       |                       |   |           |   |   |   |   |                               |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |                
                                Jadwiga hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1915-1995       Józef Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900-1920   Hanna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900   Jadwiga Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1902-1997   Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1903   Andrzej Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1904-1987   Krystyna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1912-1995           Konstanty Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1918-1987   Maria Eleonora Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919-1997   Stefan Józef Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1921-2000   Teresa Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1913-1995   Jadwiga Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1914   Andrzej Dunin-Brzeziński h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1916   Zofia Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919   Beata Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920   Katarzyna Dunin-Brzezińska h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920   Jan Dunin-Brzeziński h. Łabędź, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929   Andrzej Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1919-1927   Elżbieta Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-1925   Ludwik Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922   Maria Teresa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   Stanisław Jan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), poseł na Sejm PRL 1934-2018   Elżbieta Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1902   Jan Alfred Pilecki h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890   Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1969   Jerzy Jacek Pilecki h. Leliwa, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1944   Maria Immakulata Immaculata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, kanoniczka [maz] Warszawa 1895-1985   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1906   Idalia hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1966   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1906   Andrzej hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1899-1962   Anna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900   Elżbieta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1986   Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-1962   Stanisław Jan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1906-1980   Grażyna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1989   Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1939   Leszek Leon hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1965   Stefan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1901-1955   Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1903-1939   Tadeusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1905-1960   Maria Halina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1997   Kalina Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1911-1944   Alfred Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1959   Konstancja Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-2004   Maria Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907-1974   Jadwiga Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1910   Adam Andrzej Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-1967   Stanisław Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1917-1983       Stefania Antonina hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904   Gustaw Leon hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907   Leonia Hubal-Dobrzańska z Dobrej h. Leliwa, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1894-1961   Henryk Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa, bohater Wiki 1897-1940   Włodzimierz hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1901-1921   Jerzy hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902   Helena Maria A hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904   Izabela Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1922-2012   Magdalena Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1923               Andrzej hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930-2006   Ludwik Górski z Falęcina h. Bożawola, bohater Wiki 1924-2012   Anna Górska z Falęcina h. Bożawola, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1926-2014   Piotr Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1909-1927   Alicja Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1910       Zdzisław Franciszek Salezy Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1904-1989   Helena Maria Zdzisława Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1908-1990   Marcin Antoni Zdzisław Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1912   Sabina Maria Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1914-2001                           Ignacy Bobbe h. Wieniawa, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1908-1985       Izabela Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1922-2012   Magdalena Łazarska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1923                                                   Maria Ludwika hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1900-1972   Eliza Maria Felicja hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1901-1999   Anna Leonia Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1903-1984   Ludwik Jan Hubert hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1904-1946   Helena Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1906-2008   Stefania hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1907-1988   Konstanty Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1909-2007   Teresa hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1912-2002   Izabella hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902   Krystyna Zofia Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1903   Krystyna hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1903-1991   Jan Andrzej Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1905   Jan hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1905-1936   Edward hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1906-1939   Zygmunt hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907-1980   Joanna Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1910-1986           Zofia Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1900-1991   Róża hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1901-1999   Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1906-1959           Gustaw Potworowski z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1912-1970   Franciszek Potworowski z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1914-1983   Andrzej Potworowski z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1916-1922   Teresa Wanda Potworowska z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1920-2000   Edward Walenty Andrzej Potworowski z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1923-2011   Hieronim Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1917-1985   Barbara Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1921-2007   Magdalena Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1922-1944   Maciej Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1929   Klementyna Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1923   Stanisław Ignacy August Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1925-1971   Zdzisław Tadeusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1927-2005   Kazimierz Bazyli Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), poseł na Sejm PRL 1929-2012   Maria Teresa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1933   Kazimierz Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1918-1990   Teresa Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-1998   Anna Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1999   Jan Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1983   Stanisław «Turek» Kiciński z Kicina h. Rogala, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1984   Franciszek Kazimierz Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1925-1998   Tomasz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1926-1959   Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1929-2013       Zdzisław Antoni Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-1944   Władysław Benedykt Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1915-1944   Aleksander Pius Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1915-1945   Stanisław August Witold Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), korespondent M.J.M. 1922       Dorota Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1939-2007   Klara Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1941-   Elżbieta Dzierżykraj-Morawska-Chłapowska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1942-   Jan Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1945-1952           Maria Konstancja Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1921-2004   Zofia Gabriela Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1979   Anna Konstancja Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923   Jadwiga Maria Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1924   Tadeusz Kazimierz Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926-2006   Franciszek Mikołaj Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1927-2006   Stanisław Paweł Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929   Teresa Maria Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930   Cecylia Maria Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1933-2010   Krystyna Maria Jozef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1934-2010   Edward Maria Józef Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936   Marian Józef Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937   Olga Maria Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1939-1952   Zofia Grabkowska z Grabek h. Jastrzębiec, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1928   Kajetan Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1925-2012   Stanisław Witold Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1927-1984   Roger Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1929-2017   Anna Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1936       Teresa Bocheńska h. Rawicz (odm.), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1925-1939   Tomasz Bocheński h. Rawicz (odm.), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1927   Tadeusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923-1984   Andrzej Feliks Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1925-1983   Paweł Aleksander Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929-1977                                       Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1927   Cecylia Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1928   Magdalena Zofia hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1932               Gabriela «Elfa» hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, uczestnik Powstania Warszawskiego 1925               Tadeusz Jawłowski, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1917-1963   Tomasz Andrzej Konstanty hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1924-2008           Jadwiga Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1911-1997   Zbigniew Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-2005   Kazimierz Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926-1941   Stanisław Gabriel Cichocki z Cichowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937       Bogusława Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-1976   Zofia Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1913-2001   Antoni Michał Sczaniecki h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1913-1980   Tadeusz Paweł Sczaniecki h. Ossoria, bohater Wiki 1917-1998   Anna Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-2007   Maria Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1921-2007   Jan Kanty Sczaniecki h. Ossoria, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923-2011       Irena Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926-2012   Krystyna Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1928-1995   Jan Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1931-1968       Marek Roger Żylicz h. Lubicz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923   Teresa Żylicz h. Lubicz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1924-2006   Anna «Katrina» Żylicz h. Lubicz, uczestnik Powstania Warszawskiego 1925-1996   Andrzej Żylicz h. Lubicz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1928   Jan Żylicz h. Lubicz, korespondent M.J.M. 1932       Jan Pomian h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1924-2016                   Rafał Unrug h. wł., plany PSB 1931-2000   Konstanty Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1935   Paweł Unrug h. wł., bohater Wiki 1939-   Elżbieta Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1941-1994   Maciej Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1943-       Tomasz Roman Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1935   Maria Anna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1937           Tadeusz Ludwik Zygmunt Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1945-                                   Teresa Nowakowska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-   Maria Nowakowska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1960-   Anna Nowakowska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1960-   Wiktor Romiszewski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-       Adam Kiciński z Kicina h. Rogala, korespondent M.J.M. 1969-                       Krystyna Halina Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1931-2011   Maria Magdalena Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1932           John Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1950-   Maria Gabriela Komierowska z Komierowa h. Pomian, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1938-2012   Michał Komierowski z Komierowa h. Pomian, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1943-   Rafał Konstanty Komierowski z Komierowa h. Pomian, korespondent M.J.M. 1946-   Piotr Maria Komierowski z Komierowa h. Pomian, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1953-                               Oskar Zygmunt Sobański h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1935-2008   Michał Jerzy Sobański h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1937-1967   Janina Teresa Sobańska h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1939-1963       Anna Maria Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1943-   Dominik Andrzej Jerzy Fudakowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1949-   Suzanne Leoni Fudakowska-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1948-   Lucile Fudakowska-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1960-   Greta Leonida Fudakowska-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1946-   Paul Florian Fudakowski-Ford h. Dołęga, korespondent M.J.M. 1948-   Edward Gawthrop Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1950-   Thomas Mott Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1950-   George Walton Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1952-                
                                &1935 Stanisław Kalinka 1907-1992               &1930 Wojciech Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1984       &1930 Anna Maria Antonina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1912-1983               &1950 Romualda Bednarska 1921   &1941 Aleksander Orzeszko h. Korab 1907-1990   &1940 Janina Rodzynkiewicz 1921-1999   ? ?   &1930 Zbigniew Jaglarz 1900   &1940 Maria Witkiewicz 1930 ... &1940 Katarzyna Bednarska 1930       &1930 Marek Kolan 1910       &1960 Hanna Żądło 1940-           &1960 Magdalena Maria Meysner 1933   &1949 Jerzy J. Józef Dietl, członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1927   &1960 Barbara Lampa 1933       &1920 Zofia Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz, (linia: Felicjan Czetwertyński 4.1.315) 1900-1965   &1919 Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1934   &1928 Jadwiga Marcelina Czaplicka h. Bożawola 1889-1978                   &1920 Magdalena Budna z Budnego h. Jastrzębiec 1906-1987       &1925 Bolesław ks. Podhorski h. wł. 1896-1979   &1930 Krystyna Jaxa-Konarska h. Gryf, bohater Wiki 1910-2002   &1940 Irena Jadwiga «Joanna Wrzeciono» Płoska h. Prus (I), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-2014   &1933 Michał Czesław Bernard Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1896-1944               &1928 Maria Stanisława Madalińska h. Larysza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1906-1985   &1930 Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1909-1950 ... &1958 Krystyna Mieczkowska z Niedźwiedzia h. Zagłoba, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1908-1999       &1939 Mikołaj Maria Ignacy Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina 1911-1962           &1940 Andrzej Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1925-1989       &1940 Krystyna Skrzyńska h. Zaremba, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1921-1966   &1940 Anna Rostafińska h. Jastrzębiec 1924-2008       &1949 Franc Branimir Pistivsek 1920   &1950 Matylda Eugenia von Schelhorn h. Schelhorn 1910   &1919 Kazimierz Jan Papée, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889-1979   &1930 Zofia Zakrzeńska h. Poraj 1909-1989       &1927 Zofia Czubek 1906   &1927 Kornel Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz, poseł na Sejm II RP 1894-1988   &1947 Aleksander Ożegalski h. Kościesza, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1921-1987   &1950 Jan Kluba 1912-1997               &1968 Małgorzata Bilińska, korespondent M.J.M. 1944-   &1955 Urszula Maria Musiał 1930                   &1920 Edith Darke 1910 ... &1920 Maria Kidler 1910 ... &1930 Halina Bobrowska 1909-1997   &1920 Bogdan Szmejko 1900-1974 ... &1920 Grzegorz Kowerski 1900   &1940 Isobel N. 1920   &1930 Wacław Jan Komierowski z Komierowa h. Pomian 1910-1989                           &1955 Irena Antonina Maria hr. Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1915-1981       &1947 Aleksander Ożegalski h. Kościesza, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1921-1987   &1950 Jan Kluba 1912-1997                                                   &1926 Stanisław Kostka Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1901-1977   &1936 Stanisław Franciszek hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1896-1939   &1921 Jan Baptysta Krystyn hr. Rawita-Ostrowski z Ujazdu h. Rawicz, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1894-1981       &1931 Ludwik Stanisław Maria hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga, (linia: Jan Jordan 9.104.445) 1894-1983   &1944 Edmund Moszyński h. Nałęcz 1912-2004   &1941 Gryzelda Deringer 1915               &1927 Artur Mikołaj Antoni ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, bohater Wiki 1901-1939       &1930 Janina Meyer 1906       &1934 Maria Rostworowska h. Nałęcz (II), bohater Wiki 1915-2016 ... &1952 Walentyna Axentowicz h. Gryf, (linia: Antoni Giełgud 6.110.14) 1926   &1936 Hieronim Siemieński de Siemienice h. Leszczyc, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894-1969           &1918 Franciszek a Paulo Józef hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1888-1947   &1922 Władysław Eugeniusz Stefan ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1897-1927   &1920 Eugeniusz Brzezicki, aresztowany w Sonderaktion Krakau 1890-1974           &1937 Anna ks. Szuyska h. Pogoń Ruska 1905-1944 ... &1948 Krystyna Zofia Nowicka 1915-2013   &1939 Krystyna Brygida Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł., (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1917       &1950 Kazimierz Leon Lenartowicz 1921-2001       &1943 Renata Maria Krystyna hr. Rawita-Ostrowska h. Rawicz, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1920-2002 ... &1950 Hazel Jackson 1920 ... &1958 Elżbieta Barcza de Nagyalasonyi 1930-1981 ... &1985 Heather N. 1960-   &1946 Włodzimierz Ignacy hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1910-1987       &1968 Jadwiga Żeromska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1934           &1950 Janina Romana Kurcewska 1920-2011   &1950 Mirosława Kaczmarkiewicz 1940- ... &1951 Konstancja Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1924-1995   &1954 Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1924-1989   &1940 Wanda Szuwalska 1930   &1947 Zygmunt Konrad Nowakowski, poseł na Sejm PRL 1912-1993   &1950 Eugeniusz Romiszewski h. Jelita 1910-1983   Janina Gaura 1930   &1967 Zofia Adamowicz 1939-   &1955 Elżbieta Zofia Maria Wołodkowicz h. Radwan, członek SPSW 1924       &1950 Jerzy Zbigniew Borowski 1919-1977                   &1954 Maria Teresa Dembińska h. Rawicz, (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1929       &1962 Jerzy Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga, bohater Wiki 1930-1986   &1970 Marek Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1937   &1970 Jan Krzysztof Sawa 1945-2010               &1954 Stanisław Czerwiakowski 1914-1994   &1951 Feliks Kamocki z Kamocina h. Jelita, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1922-1991   &1953 Wiktor Hajduk 1912-1983   &1940 Witold Porczyński 1920-1981       &1957 Felicja Chełkowska z Chełkowa h. Wczele, (linia: Adam Poniński 15.105.822) 1928       &1951 Sławomir Leitgeber, znani historycy 1921-2010   &1964 Wojciech Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab 1924-2007       &1965 Małgorzata Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935   &1965 Izabela Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1935       &1940 Jacek Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1927-1951   &1951 Maria Magdalena Marta Sawicka 1929-1995       &1962 Maria Małgorzata Sariusz-Bielska z Biały i Woli Bielskiej h. Jelita, (linia: Wojciech Suchodolski 3.266.149) 1931   &1964 Maciej Kurnicki 1930           &1948 Zofia Żeromska h. Brochwicz 1920-1994   &1968 Teresa Saraczyńska 1929   &1952 Agnieszka Jadwiga Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1931   &1954 Wanda Krystyna Rafalska h. Raes 1931                                       &1956 Michał Brykczyński h. Gwiaździcz, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1922-2014   &1952 Henryk Juliusz Iwaniszewski, bohater Wiki 1922-1981                   &1950 Tadeusz Schaetzel de Merzhausen, (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1927-1987               &1950 Stanisława Stecenko 1920   &1950 Penelope Moon 1924-2017           &1930 Jan Jasieński 1900 ... &1940 Feliks Tymieniecki h. Zaremba, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890-1979   &1945 Anna Jankowska 1917-1956 ... &1956 Anna Dobrowolska 1909-2007                   &1930 Kazimierz Górecki 1900   &1940 Janina Józefa Kierska z Kiekrza h. Jastrzębiec, (linia: Józef Radzimiński 16.78.177) 1921           &1949 Jan Karwat h. Murdelio, (linia: Ignacy Jeżewski 9.64.166) 1921-1978   &1950 Krystyna Lipska 1930       &1950 Zbigniew Aleksander Antoni Ramlau 1919-2006   &1957 Stanisław Karol Galas 1927   &1950 Teresa Dorna 1930       &1950 Teresa Maria Żmigrodzka h. Śreniawa, (linia: Antoni Złotnicki 14.227.23) 1927-2008   &1947 Leon Bornus, bohater Wiki 1912-2010   &1947 Stanisław Hołły 1914-1974   &1950 Grażyna Maria Hulewicz h. Nowina, (linia: Ignacy Jeżewski 9.64.166) 1928-1989 ... &1950 Barbara Żak 1940-   &1960 Elżbieta Krzyżanowska, (linia: Ignacy Daszkiewicz 4.197.88) 1931                           &1957 Monika Pelczar, korespondent M.J.M. 1937   &1960 Maria Kirsch 1935   &1980 Elżbieta Szczurowska 1940-       &1967 Maria Mędrela 1946-       &1960 Ann Carrerouters 1940-   &1960 Albert Olivier 1930-1975                                               &1980 Stephen Nightingale 1950-   &1974 Tomasz Kwieciński 1950-   &1972 Antoni Dynowski 1948-   &1980 Rose Mary Rosemary Holliday 1960-       &2000 Dorota Sochacka 1965-                       &1950 Tadeusz Pisański 1926-1989   &1953 Andrzej Henryk Trzaskowski, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1931           &1970 Philomena N. 1960-   &1967 Roman Jan Sławiński h. Nałęcz, (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) 1939-   &1964 Elżbieta Maria Nowicka h. Ciołek, bohater Wiki 1944-2001 ... &1982 Maria Bogusławska h. Ślepowron, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-   &1970 Maria Halina Świderska h. Lubicz 1950-   &1970 Ewa Arendarczyk 1950-                               &1950 Wanda Oknińska 1930 ... &1960 Janina Maria Pałęcka h. Brochwicz 1938   &1960 Anna Marcinkowska 1950-           &1960 Colin Stoneham 1930   &1970 Carol Margaret Kolver 1954-       &1980 Nicholas Tullo 1950-   &1960 Rodger Hayton 1946-       &1980 Tara Sumner 1960-                        
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.227.233.78