Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Maria Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1760
&1796 Mikołaj Adrian Joachim hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, bohater PSB 1753-1833
|



|   |
Franciszek Ignacy Dionizy hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1797-1862   Antonina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1802-1872
&1835 Michalina Maria Hutten-Czapska h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1818-1889   &1826 Antoni Beniamin Bartłomiej Skórzewski h. Drogosław, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1803-1855
|   |





















 














|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Stanisław hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1837-1884   N. hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1837-1854   Maria hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1838-1859   Matylda Fabianna Jadwiga hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1841-1911   Kazimierz Antoni Fabian hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1842-1879   Jadwiga hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1843-1869   Józefa Eleonora Justyna hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1846   Aleksander hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1849   Zofia hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1850   Onufra Małgorzata hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1852   Marianna Laura hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1855   Helena Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828-1829   Joanna Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1828   Mikołaj Prosper Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1829   Hipolit Skórzewski h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1830-1898   Wanda Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1834   Bronisława Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1836-1915   Józefina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1837-1905   Paulina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1839-1888
&1860 Olga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1840-1869       &1858 Ludwik Sczaniecki h. Ossoria, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1833-1915   &1865 Hipolit Bonawetura Bonawentura Osiecimski h. Lubicz 1839-1878   &1866 Maria Antonina Kunegunda Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz, (linia: Józef Wilkoński sw.15877) 1838   &1862 Władysław Symforian Ordęga h. Łodzia, bohater PSB 1828-1896   &1866 Jan Walenty Burzyński h. Trzywdar, (linia: Krzysztof Miaskowski sw.10607) 1837-1932   &1879 Jadwiga Dłuszcz-Sobańska h. Radlica 1850                   &1850 Zygmunt Jakub Jan Gliszczyński z Gliszcz h. wł., okręg pyzdrski Tow. Rolniczego 1827-1906       &1850 Maria Aleksandra Schulz 1835   &1876 Lucjan Szymanowski h. Jezierza, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1827-1884   &1858 Włodzimierz Bogusław Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota 1833-1931   &1872 Roman Kuczborski z Kuczborka h. Ogończyk, okręg kaliski Tow. Rolniczego 1829   &1871 Wiktor Leon Mazurkiewicz 1843
            |   |   |   |                       |       |       |   |    
           






 








  |  






                     


     




     








  |    
            |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                       |   |       |   |   |       |   |   |   |   |   |    
            Kazimierz Robert hr. Osiecimski-Hutten-Czapski h. Lubicz, hr. [tytuł] nadany 1866-1942   Michalina Laura Hiacynta Osiecimska h. Lubicz (odm.), (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1868-1898   Robert Osiecimski h. Lubicz, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870   Stanisław Tymoteusz Osiecimski h. Lubicz, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1871   Włodzimierz hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870-1890   Franciszek hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870-1883   Melania hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870-1873   Izabela Maria Michalina hr. Hutten-Czapska z Bukowca h. Leliwa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1871-1911   Mikołaj Maria hr. Hutten-Czapski z Bukowca h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1873-1935   Michalina Ordęga h. Łodzia, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1869-1922   Helena Burzyńska h. Trzywdar, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870   Tadeusz Burzyński h. Trzywdar, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870   Anna Burzyńska h. Trzywdar, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870   Stanisław Burzyński h. Trzywdar, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1870                       Helena Gliszczyńska z Gliszcz h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1851-1925   Walentyna Gliszczyńska z Gliszcz h. wł., (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1853       Jadwiga Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860   Antonina Skórzewska h. Drogosław, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860   Franciszek Skórzewski h. Drogosław, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1863-1928       Benigna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1855-1933   Pelagia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860-1928   Ofelia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1860-1923   Stanisław Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1861-1931   Zofia Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1865-1905   Maria Kuczborska z Kuczborka h. Ogończyk, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1877-1939    
            &1898 Maria Antonina Śniadecka h. Leliwa, (linia: Alojzy Sulistrowski psb.30105.6) 1876-1945   &1890 Stanisław Wilhelm Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Ludwik Wilga dw.16134) 1856-1943                       &1896 Artur Maria Ludwik hr. Russocki z Brzezia h. Zadora, (linia: Ludwik Wilga dw.16134) 1860-1918       &1891 Aleksander Laski h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870-1909                                       &1870 Antoni Nikodem Sęp-Szarzyński h. Junosza, okręg pyzdrski Tow. Rolniczego 1839-1879   &1886 Władysław Magnuski z Magnus v. Magnuszów h. Awdaniec, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1856       &1884 Tadeusz Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina 1844-1903   &1878 Aleksy Zielonacki h. Leszczyc 1843-1893   &1890 Halina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1874-1942               &1890 Bronisław Mateusz Karłowski h. Prawdzic, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1855-1930   &1898 Maria Anna Busse, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) 1860   &1893 Witold Roman Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1865-1924   &1905 Bolesław Zygmunt Niegolewski h. Grzymała, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1868-1929    
            |   |                               |                                       |   |       |   |                   |   |   |   |    
           


 




                              |                                      






  |      










 


                 










 








  |  






   
            |   |   |   |   |                               |                                       |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
            Andrzej hr. Osiecimski-Hutten-Czapski h. Lubicz, bohater Wiki 1899-1976   Matylda Maria «Tilly» hr. Osiecimska-Hutten-Czapska h. Lubicz, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1900-1991   Andrzej Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1890   Maria Michalina Wanda Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1891-1941   Józef Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1892-1966                               Magdalena Laska h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1900                                       Aniela Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1872-1932   Halina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1874-1942   Michał Sęp-Szarzyński h. Junosza, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1876-1916   Regina Sęp-Szarzyńska h. Junosza, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1878-1923   Aleksandra Magnuska z Magnus v. Magnuszów h. Awdaniec, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1887-1942       Józef Marian Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, bohater Listy Katyńskiej 1884-1940   Roman Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888   Joanna Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1890   Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1890   Hipolit Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1894   Antoni Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1898   Jadwiga Zielonacka h. Leszczyc, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1880   Irena Zielonacka h. Leszczyc, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1880-1932                   Aleksandra Benigna Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1897-1970   Maria Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1899-1978   Włodzimierz Karłowski h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900-1963   Janina Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1903-1964   Zofia Karłowska h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1904-1973   Marian Karłowski h. Prawdzic, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1907-1949   Włodzimierz Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900   Hanna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1900-1975   Maciej Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1902-1986   Andrzej Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1903-1976   Maria Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1908-1979   Halina Józefa Zakrzewska h. Wyskota, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1895   Ewa Helena Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1906-1965   Józefa Kazimiera Niegolewska h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1907-1939   Zygmunt Niegolewski h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1909-1970   Andrzej Wojciech Niegolewski h. Grzymała, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1910-1982    
            &1952 Elinor O'Neill Butler 1901-1982   &1923 Jerzy Stanisław Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1893-1930       &1917 Stefan Rafał Stanisław hr. Badeni h. Bończa, (linia: Aleksander Batowski 1.506.48) 1885-1961   &1917 Helena hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, bohater Wiki 1895-1977                               &1910 N. Korsak 1890                                       &1902 Tadeusz Niegolewski h. Grzymała, (linia: Jan Lipski 14.431.142) 1866-1932   &1890 Franciszek Skórzewski h. Drogosław, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1863-1928   &1900 Helena Szołdrska h. Łodzia, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1879-1966   &1900 Wiktor Jan Sęp-Szarzyński h. Junosza, (linia: Paweł Skorzewski 2.830.101) 1878-1935   &1906 Kazimierz Łubieński z Łubnej h. Pomian 1878-1940       &1911 Anna Gaszyńska h. Jastrzębiec 1880 ... &1920 Helena Malinowska 1890                       &1913 Wiktor Bolesław Wojciech Unrug h. wł., (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1871-1925   &1900 Stanisław Unrug h. wł., (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1877-1927                   &1921 Jan Nepomucen Szlagowski h. Nałęcz 1892-1944       &1945 Henryka Danuta Konarzewska h. Pobóg 1923-1992           &1936 Zofia Dowgiałło-Narbutt 1904               &1940 Elżbieta Korwin-Pawłowska h. Ślepowron 1905-1968   &1930 Włodzimierz Nekanda-Trepka h. Topór, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1908-1944       &1938 Tomasz Krzysztofiak 1910       &1948 Bronisława Włodarek 1926   &1940 Helena Maj 1910-1982    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 10.12.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 18.207.255.49