Maria Jadwiga Aleksandra hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1861-1944 |
&1881 Włodzimierz Władysław Jan Chrapowicki h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii 1848-1909 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Aleksandra Maria Adela Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1882-1941 |
|
Ignacy Włodzimierz Józef Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1884-1939 |
|
Zygmunt Marian Ludwik Chrapowicki h. Gozdawa, artykuł w Nekrologii 1885-1911 |
|
Józef Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1887-1945 |
|
Stanisław Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1891-1949 |
|
Maria Klotylda Waleria Chrapowicka h. Gozdawa, bohater Czy wiesz kto to jest 1896-1944 |
&1903 Józef Edward ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, bohater PSB 1878-1949 |
|
&1920 Jadwiga Jelska h. Pielesz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1968 |
|
&1908 Janina Sobczyńska, artykuł w Nekrologii 1892-1917 |
|
&1920 Halina Malhomme de la Roche 1898-1977 |
|
&ca 1910 Alina Chrostowska 1893-1970 |
|
&1921 Aleksander Apoloniusz bar. Taube h. wł. 1885-1946 |
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
Józef Włodzimierz Maria ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1904-1966 |
|
Maria Józefina ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1905-1980 |
|
Krzysztof Józef ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, artykuł w Nekrologii 1908-1938 |
|
Aleksandra Maria ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1917-1966 |
|
Włodzimierz Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1921-1946 |
|
Henryk Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1923-1989 |
|
Jadwiga Maria Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1924-1994 |
|
Aleksandra Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1909-1944 |
|
Konstanty Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1923-1994 |
|
|
|
Aleksandra Maria «Wręcka» bar. Taube h. wł., uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1993 |
|
Zofia Gustawa «Gozdawa» bar. Taube h. wł., uczestnik Powstania Warszawskiego 1925-2012 |
&1933 Maria Magdalena Zaremba h. wł., (linia: Paweł Grabowski 7.8.78) 1912-1977 |
|
&1925 Stanisław hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, uczestnik Powstania Warszawskiego 1901-1961 |
|
&1935 Irena Cywińska h. Puchała 1915-1971 |
|
&1941 Henryk Marian Edwin Załęski h. Prus, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1902-1981 |
|
&ca 1940 Waleria Wieliczko 1921-2012 |
|
&1950 Hildegarda Glauch 1927 |
|
&1950 Józef Franciszek Kilar 1914-1996 |
|
&1935 Józef Salecki 1901-2003 |
|
&ca 1960 Avery Bruce Cooper 1924-1992 |
|
|
|
&ca 1940 Stanisław Oertel-Jankowski 1921-2008 |
|
&1945 Jan «Jaś» de Virion h. Leliwa, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-2013 |
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Włodzimierz Roman ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1934 |
|
Włodzimierz Gwidon ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, poseł na Sejm III RP 1947 |
|
Józef hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1926-1945 |
|
Andrzej Stanisław hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, uczestnik Powstania Warszawskiego 1929-1992 |
|
|
|
Aleksander Franciszek Załęski h. Prus, korespondent M.J.M. 1942 |
|
Maria Jadwiga Załęska h. Prus, korespondent M.J.M. 1944 |
|
Maria Beata Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1944-2000 |
|
Gabriela Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1950-1981 |
|
Piotr Ryszard Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1955 |
|
Krystyna Elżbieta Chrapowicka h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1961 |
|
Tomasz Henryk Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1964 |
|
Ryszarda Alicja Kilar, członek SPSW 1951 |
|
Bogdan Andrzej Kilar, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1957 |
|
Elżbieta Salecka, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1936-2010 |
|
Krystyna Salecka, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1940-1941 |
|
Jan Chrapowicki h. Gozdawa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1963 |
|
|
|
Jolanta Oertel-Jankowska, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1948 |
|
Maria Oertel-Jankowska, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1957 |
|
Anna Maria de Virion h. Leliwa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1947 |
|
Magdalena Zofia Krystyna de Virion h. Leliwa, korespondent M.J.M. 1948 |
&1970 Dorota Maria Helena Woycicka, korespondent M.J.M. 1944 |
|
&1982 Maria Krystyna Chosia 1949 |
|
|
|
&1956 Teresa Ewa Krzyżanowska, internowany Stanu Wojennego 1931-2016 |
... |
&1969 Anna Maria de Virion h. Leliwa, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1947 |
|
|
|
&1989 Iwona Bobowska-Jagodzińska 1944 |
|
|
|
&1971 Tadeusz Piotr Bisecki 1939 |
|
&ca 1960 Egidio Marzona ?1940 |
... |
&ca 1970 Andreas Samoryaż 1944 |
|
&1975 Brunhilda Fuest 1956 |
|
|
|
|
|
&1972 Tadeusz Tworkowski 1949 |
|
|
|
&ca 1960 Krzysztof Chrostowski h. Ostoja, (linia: Kazimierz Wężyk 1.1291.28) 1932 |
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1960 Michael Ewart 1945 |
|
&ca 1980 Simon Patterson 1958 |
|
&1969 Andrzej Stanisław hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, uczestnik Powstania Warszawskiego 1929-1992 |
|
&1972 Michał Maria Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1950 |
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Józef Andrzej ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, członek SPSW 1972 |
|
Janusz Krzysztof ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1974 |
|
|
|
|
|
Krzysztof Andrzej hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, korespondent M.J.M. 1957 |
|
Adam hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, korespondent M.J.M. 1972 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Justyna Bisecka, korespondent M.J.M. 1975 |
|
Daniel Marzona, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1969 |
|
Sebastian Samoryaż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1979 |
|
|
|
|
|
|
|
Renata Ewa Tworkowska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1973 |
|
|
|
Marta Chrostowska h. Ostoja, korespondent M.J.M. 1965 |
|
Joanna Chrostowska h. Ostoja, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1972 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
James Patterson, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1984 |
|
Anthony Patterson, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1986 |
|
Gemma Patterson, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1990 |
|
Adam hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, korespondent M.J.M. 1972 |
|
Małgorzata Anna Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1973-1973 |
|
Monika Dorota Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1974 |
|
Karol Jerzy Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1976 |
&2002 Maria Elżbieta hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1971 |
... |
&2013 Anita Nowacka 1980 |
|
&2004 Joanna Chojka 1969-2018 |
|
|
|
|
|
&1984 Joanna Ryszka 1964 |
... |
&1989 Izabella N. ?1960 |
... |
&2002 Tatiana Soboleva 1952 |
|
&2005 Katarzyna Agnieszka Łoś 1974 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1990 Tomasz Miłek 1965 |
|
&2008 Michał Paśnicki ?1980 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&2005 Katarzyna Agnieszka Łoś 1974 |
|
|
|
&2004 Tomasz Leszek Dąbrowski 1966 |
|
|