Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Marianna Daniłowicz z Zaderewiec h. Sas 1720-1775
&1747 Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), starosta [chs] Kransystaw 1692-1766
|









|   |   |   |   |
Humbelina Rozalia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1710-1784   Elżbieta Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1740-1776   Eustachia Elżbieta Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego 1745/1752-1781   Katarzyna Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1754-1793   Michał Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1756
&1741 Maurycy Józef Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, rotmistrz [cen] dwór królewski 1722-1771   &1750 Michał Kazimierz Rudziński h. Prus (III), bohater PSB 1730-1764 ... &1767 Kazimierz Kazmierz Jan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1725-1802   &1750 Michał Kazimierz Rudziński h. Prus (III), bohater PSB 1730-1764 ... &1756 Kazimierz Kazmierz Jan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1725-1802   &1750 Józef Bonawentura Antoni Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, bohater Wiki 1731-1787    
|           |   |   |    







         










 


 








   
|   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |    
Jan Placyd Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, bohater PSB 1746-1824   Aniela Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1750   Rozalia Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1750-1798   Teresa Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1750           Antoni Rudziński h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1754-1821   Barbara Rudzieńska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1755   Marianna Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1757   Wiktoria Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1817   Kazimierz Rudziński h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1820   Elżbieta Rudzińska h. Prus (III), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1760-1806   Gertruda hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1763-1764   Józef hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1764-1764   Józefa Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1758-1822   Ignacy hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, bohater PSB 1760-1809   Jan Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1762-1765   Michał Piotr Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1763-1827   Maria Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1765-1783    
&1770 Anna Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Kajetan Miączyński 8.192.505) 1740-1773 ... &1770 Rozalia Granowska z Granowa i Granówka h. Leliwa 1750   &1760 Piotr Chrzanowski 1740 ... &1770 Joachim Daniel Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa, starosta [str] bereżańskie 1740   &1760 Stanisław Męciński z Kurozwęk h. Poraj, bohater PSB 1732-1799   &1760 Wincenty ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska 1740 ... &1770 Michał hr. Krasicki z Siecina h. Rogala 1780               &1783 Fryderyk Józef hr. Moszyński z Moszna h. Nałęcz, bohater PSB 1738-1817   &1770 Onufry Podoski 1750 ... &1780 Piotr hr. Przebendowski h. Kuna 1760-1794   &1786 Jan Nepomucen Zboiński z Ossówki h. Ogończyk, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1753-1805                   &1781 Michał Aleksander Ronikier h. Gryf, bohater PSB 1728-1802   &1784 Aniela hr. Bielska z Olbrachcic h. Jelita 1766-1832       &1790 Helena Pawsza h. Leliwa, (linia: Michał Pawsza psb.22006.1) 1760 ... &1797 Aniela Eufrozyna Jaksa-Chamiec h. Gryf 1778-1855        
|   |       |   |       |                       |   |                   |   |       |   |        
|  












      |  














      |                       |   |                  


 


      |   |        
|   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |       |                       |   |                   |   |   |   |       |   |        
Marianna Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Kajetan Miączyński 8.192.505) 1770-1844   Tekla Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1778   Józef Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, oficer wojsko napoleońskie 1779-1812   Antoni Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780   Konstanty Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780   Jan Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780   Ludwik Czesław Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1782   Aleksandra Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1783-1849       Maurycy Tomasz Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa, (linia: Feliks Łoś 16.18.276) 1780   Józef Męciński z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1770-1792   Barbara Franciszka Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1771-1827   Jan Nepomucen Męciński z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1776-1858   Wincenty Męciński z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1779-1849   Apolonia Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780-1866   Tekla Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780   Urszula Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780   Anna Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1780       Adam hr. Krasicki z Siecina h. Rogala, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1770                       Piotr hr. Przebendowski h. Kuna, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1789-1846   Ksawera Xawera Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1788-1861                   Stanisław August Józef hr. Ronikier h. Gryf, hr. [tytuł] nadany 1785   Kazimierz Józef Anastazy hr. Ronikier h. Gryf, hr. [tytuł] nadany 1787-1863   Wacław hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1800-1812   Mateusz hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1800-1863       Konstanty Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Michał Pawsza psb.22006.1) 1791-1874   Eustachy Eufrazy Jan Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1799-1853        
&1790 Adam hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz, hr. [tytuł] nadany 1740-1844 ... &1790 Justyn Ratomski, pułkownik wojsko rosyjskie 1770-1844   &1800 Michał Jakub «z Lilienfeldu» Hulewicz h. Lilie, radca trybunału apelacyjnego Galicja 1750-1825   &1800 Kazimiera Olejko-Lemnicka h. wł., ma nekrolog w Kur. Warsz. 1785-1859               &1833 Józefa Jezierska, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1804-1853   &1795 Michał hr. Wielhorski h. Kierdeja, generał wojsko koronne 1754-1808       &1790 Róża Cieńska z Cieni h. Pomian, (linia: Józef Ankwicz 1.148.42) 1780       &1793 Ksawery Franciszek Paciorkowski h. Gryf (odm.) 1760-1803 ... &1803 Seweryn Wilson-Waldgon de Eastbourne 1770   &1800 Antonina Kunicka z Kunic Wielkich h. Bończa, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1784-1833   &1800 Katarzyna Bobrownicka z Bobrownik h. Doliwa 1760-1847 ... &1800 Felicjanna Bobrowska 1790   &1802 Hieronim Korwin-Kochanowski z Kochanowa h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1777-1858   &1800 Aleksander ks. Giedrojć h. wł., generał-adiutant [cen_lit] Litwa 1737-1807   &1790 Ludwik Bobowski 1770   &1800 Ignacy Piotr Jan Morzkowski h. Ślepowron, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1780-1859                               &1837 Wiktoryna Łubieńska 1810   &1809 Ignacy Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1777-1828                   &1810 Tekla Brudzicka h. Syrokomla 1794   &1800 Ludwika Zbijewska h. Rola 1810       &1830 Klementyna hr. Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1811-1878           &1810 Aniela Ignatiew 1802-1846        
|       |   |               |   |               |   |   |   |           |   |   |                               |   |                   |   |       |           |        
|       |  






              |  


             








  |  




  |           |   |  








                             


 




                 




 
















      |          










       
|       |   |   |   |   |               |   |   |               |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |                               |   |   |   |   |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |           |   |   |   |   |   |        
Karol hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz, (linia: Kajetan Miączyński 8.192.505) 1810       Antoni Marcin Hulewicz h. Lilie, okręg tomaszowski Tow. Rolniczego 1801-1871   Wincenty Henryk Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Kazimierz Lemnicki 14.107.8) 1800   Emilia Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Kazimierz Lemnicki 14.107.8) 1800   Henryk Wincenty Józef Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Kazimierz Lemnicki 14.107.8) 1802   Justyna Kazimiera Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, kanoniczka [maz] Warszawa 1804-1867               Ludwika Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1837   Gustaw Aleksander Michał hr. Wielhorski h. Kierdeja, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) 1798-1873   Władysław Aleksander Michał hr. Wielhorski h. Kierdeja, (linia: Michał Ogiński 3.662.313) 1800               Damazy Stanisław Paciorkowski h. Gryf (odm.), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1795   Stanisław Paciorkowski h. Gryf (odm.), oficer Powstania Listopadowego 1795-1847   Józefa Marianna Paciorkowska h. Gryf (odm.), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1797   Andrzej Paciorkowski h. Gryf (odm.), (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1800   Iwo Paciorkowski h. Gryf (odm.), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1800-1831   Dezydery Franciszek Hieronim Wilson-Waldgon de Eastbourne, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1830   Franciszek Męciński z Kurozwęk h. Poraj, podporucznik armia Królestwa Polskiego 1802-1832   Waleria Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1813   Stanisław Męciński z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1816-1866   Henryka Rozalia Męcińska z Kurozwęk h. Poraj, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1809-1861           Stefan ks. Giedrojć h. wł., (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1800   Roch Bobowski z Bobowy h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1796   Ludwika Morzkowska h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1805-1875   Humbelina Morzkowska h. Ślepowron, kanoniczka [maz] Warszawa 1809-1877   Józef Morzkowski h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810   Izabella Morzkowska h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810   Emma Morzkowska h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1814                               Aleksandra Teofila Wiktoryna hr. Przebendowska h. Kuna, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1826-1879   Wanda Paulina Agnieszka hr. Przebendowska h. Kuna, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1830   Aniela Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Franciszek Zboiński 6.802.100) 1810   Konstancja Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Franciszek Zboiński 6.802.100) 1810-1880   Bronisław Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, kawaler [z_order] order virtuti militari 1812-1874                   Kamila hr. Ronikier na Nowosiółkach h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810   Oktawia hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1820   Michał hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1830   Cezary Michał hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1809-1843   Bronisław Michał hr. Ronikier na Czermnie h. Gryf, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1811-1853   Adam Aleksander hr. Ronikier h. Gryf, okręg węgrowski Tow. Rolniczego 1818-1873   Józefa hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1820   Ludwika hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1820   Edward Romuald hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1824-1877   Gustaw Cezary Kazimierz hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1830   Roman hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1832-1918   Teresa hr. Ronikier h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1845-1900       Alfonsyna Alfonzyna hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1836-1919           Mieczysław Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1818-1827   Aniela Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1819-1844   Maria Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1819-1869   Władysław hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, hr. [tytuł] nadany 1826-1891   Kazimierz Piotr Michał hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, hr. [tytuł] nadany 1827-1905   Mieczysław Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1838-1856        
        &1852 Anna Pasławska 1824           &1831 Maria Sikorska h. Lis 1797 ... &1858 Maria Katarzyna Jordan-Stojowska ze Stojowic h. Trąby (Brzezina) 1820-1878                       &1820 Klotylda Szadurska h. Ciołek 1790 ... &1835 Aniela Siestrzanek-Karnicka z Karnic h. Kościesza (odm.) 1809-1864                       &1840 Izabella Morzkowska h. Ślepowron, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810   &1825 Paweł Józef Joachim Czarniecki z Czarncy h. Łodzia 1780   &1800 Krystyna Głębocka h. Doliwa 1800   &1820 Izabela Rutkowska 1810           &1835 Wincenty Dobrzelewski z Dobrzelowa h. Poraj 1810   &1838 Ludwika Polikowska 1810   &1830 Aleksander Józef hr. Krasicki z Siecina h. Rogala, bohater PSB 1809-1883               &1819 Maria Sikorska h. Lis 1797   &1818 Daniel Myszkowski z Myszkowic h. Jastrzębiec 1787-1850           &1840 Stanisław Paciorkowski h. Gryf (odm.), oficer Powstania Listopadowego 1795-1847                                   &1840 Wiktor Lanckoroński z Brzezia h. Zadora 1820-1883   &1850 Edward Nowaczyński 1827           &1840 Krystyna Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Ignacy Krzucki 13.40.16) 1809-1881                   &1840 Bronisław Michał hr. Ronikier na Czermnie h. Gryf, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1811-1853       &1850 Kazimiera Bożydar-Podhorodeńska, (linia: Ignacy Potocki 15.105.440) 1830   &1830 Katarzyna Lewanidow 1820   &1840 Kamila hr. Ronikier na Nowosiółkach h. Gryf, (linia: Piotr Potocki 9.496.116) 1810   &1840 Zofia Barbara hr. Starzeńska ze Starzeńca h. Lis 1828-1867 ... &1871 Wanda Chrzanowska h. Poraj 1872-1929   &1840 Aleksander Opperman 1810   &1840 Piotr O'Brien de Laçy 1830   &1850 Olga Olimpia Orłowska z Orłowa h. Lubicz 1834-1919   &1854 Stefania Marianna Wawrzyna Skarbek-Kruszewska z Kruszewa h. Awdaniec 1831   &1870 Maria Anna Dorota ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1832-1905   &1840 Michał hr. Wołłowicz h. Bogoria 1812-1882       &1853 Włodzimierz Tadeusz Ksawery hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas, bohater PSB 1825-1899               &1830 Ludwik Brunet 1810-1854   &1849 Karol Sierakowski h. Dołęga 1810-1873   &1854 Julia Pietruszewska h. Radwan 1829-1897   &1858 Aniela Hulewicz-Wojutyńska h. Nowina 1833-1908            
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 16.07.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.201.121.213