Ryszardyna Ryszarda Ewa Plewa-Łuniewska z Łuniewa h. Łukocz 1863-1940 |
&ca 1880 Adam Antoni Józef Lipiński z Lipin h. Gozdawa 1846-1911 |
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Ewa Wiktoria Lipińska z Lipin h. Gozdawa 1884-1980 |
|
Zaloguj się 1886-1984 |
|
Erazm Fortunat Lipiński z Lipin h. Gozdawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889-1951 |
|
Zaloguj się 1891-1932 |
|
Zaloguj się 1893-1911 |
|
Anna Lipińska z Lipin h. Gozdawa 1897-1972 |
|
Elżbieta Lipińska z Lipin h. Gozdawa 1902-1989 |
&ca 1910 Wojciech Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1884-1943 |
|
&1909 Zaloguj się ca 1876- |
|
&ca 1910 Natalia Stefania Arkuszewska h. Jastrzębiec, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1898-1987 |
|
&ca 1910 Zaloguj się ?1880- |
|
|
|
&ca 1920 Jan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890-1970 |
|
&ca 1930 Józef Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1980 |
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Romana Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1911-1989 |
|
Ewa Karolina Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1913-2006 |
|
Jan Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1914-1989 |
|
Adam Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1914-1978 |
|
Andrzej Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1920-1991 |
|
Zaloguj się ?1910 |
|
Zaloguj się ?1910 |
|
Zaloguj się ?1910 |
|
Zaloguj się ?1910 |
|
Zaloguj się ?1920-2004 |
|
Adam Lipiński z Lipin h. Gozdawa, porucznik PSP-RAF 1919-2014 |
|
N. Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) ?1920 |
|
Jadwiga Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1921-1944 |
|
Kazimierz «Bob» Lipiński z Lipin h. Gozdawa, bohater Wiki 1924-2001 |
|
Krzysztof Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1930-1992 |
|
|
|
|
|
Wojciech Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab 1924-2007 |
|
Zaloguj się ?1930 |
|
Zaloguj się ?1930 |
|
Jan Stefan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab 1932-2009 |
|
Stanisław Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1934-2002 |
|
Małgorzata Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935 |
|
Jacek Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1941-1960 |
&ca 1930 Wojciech Weicht ?1900- |
|
&ca 1940 Jan Biernawski h. Korczak 1910-1976 |
|
&ca 1940 Irena Święcka h. Leszczyc, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1926-1998 |
|
&ca 1940 Janina Kopca ?1920 |
|
& Alina Głąbicka 1946 |
... |
&ca 1950 Liliana Bekker 1930-2008 |
|
&ca 1930 Zaloguj się 1910 |
|
|
|
|
|
&ca 1940 Zaloguj się ?1920 |
|
&ca 1930 Zaloguj się ?1910 |
... |
&1947 Zaloguj się 1896-1974 |
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1940 Susanne Godovin ?1920 |
... |
&ca 1960 Doris Davis Stuetz ?1930 |
|
&ca 1950 Iwona Sabela 1931-2002 |
|
|
|
|
|
&1964 Cecylia Maria Józef Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1933-2010 |
|
&ca 1930 Zaloguj się 1916-1994 |
|
&ca 1940 Zaloguj się ?1920 |
|
&ca 1960 Maria Zofia Wójcicka, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1940-2009 |
|
&ca 1960 Ewa Gościńska 1935 |
|
&1965 Edward Maria Józef Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936 |
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
Wojciech Tomasz Biernawski h. Korczak, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1945 |
|
Maciej Tadeusz Biernawski h. Korczak, korespondent M.J.M. 1947 |
|
Paweł Jan Biernawski h. Korczak, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1950 |
|
Wojciech Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1946 |
|
Magdalena Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1949 |
|
Jadwiga Izabela Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1950 |
|
Piotr Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1950 |
|
Andrzej Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1954 |
|
Ewa Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1970 |
|
Andrzej Descours ze Strzałkowa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1981 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anne Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1949 |
|
Krystyna Cristine Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1951 |
|
Stefan Stephane Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1952 |
|
Monique Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1963 |
|
Dominique Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1966 |
|
Véronique Veronique Weronika Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1970 |
|
Zofia Elżbieta Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1955-1971 |
|
Erazm Paweł Lipiński z Lipin h. Gozdawa, członek SPSW 1956 |
|
Rafał Lipiński z Lipin h. Gozdawa, członek SPSW 1961 |
|
|
|
|
|
Olga Chrzanowska z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1965 |
|
Maciej Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1965 |
|
|
|
|
|
Paweł Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1965 |
|
Jan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1968 |
|
Marta Chrzanowska z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1971 |
|
Wojciech Leszek Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1976 |
|
Grzegorz Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1967 |
|
Joanna Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970 |
|
Ewa Zofia Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970 |
|
Katarzyna Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), korespondent M.J.M. 1966 |
|
Stanisław Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1968 |
|
Marcin Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1972 |
|
Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1976 |
|
|
|
|
&ca 1980 Magdalena Tesławska, bohater Wiki 1945-2011 |
|
&ca 1970 Jadwiga Berlińska 1947 |
|
|
|
&ca 1980 Maria Boużyk ?1960 |
|
|
|
& ? ? |
|
&ca 1970 Małgorzata Wyganowska z Bujna na Wyganowie h. Łodzia, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1950 |
|
|
|
&ca 1990 Marek Oluśnik ?1960 |
|
&2011 Paulina Suchenek, korespondent M.J.M. 1981 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1960 N. Ferraro ?1940 |
|
&ca 1970 N. Gasser ?1940 |
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1990 N. Touzot ?1960 |
|
|
|
&ca 1970 Ewa Czarkowska 1957 |
... |
&ca 1990 Anna Góralska h. Korczak, członek SPSW 1966 |
|
&ca 1980 Anna Grzebalska 1962 |
|
|
|
|
|
&1991 Piotr Suchocki 1966 |
|
&2004 Justyna Bednarska 1975 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 2000 Katarzyna Filipek, korespondent M.J.M. 1971 |
|
&ca 2000 N. N. ?1980 |
|
|
|
&ca 2000 Giorgi Kelauridze 1968 |
|
|
|
|
|
&2002 Anna Bar 1978 |
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
Krystyna Biernawska h. Korczak, korespondent M.J.M. 1986 |
|
Karolina Biernawska h. Korczak, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1990 |
|
Ewa Biernawska h. Korczak, (linia: Kasper Walewski lu.4762) ?1990 |
|
Jakub Andrzej Biernawski h. Korczak, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1978 |
|
Jan Paweł Biernawski h. Korczak, korespondent M.J.M. 1985 |
|
|
|
Karolina Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1985 |
|
Katarzyna Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1989 |
|
|
|
Teresa N., (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1983 |
|
Anna Descours ze Strzałkowa h. Góra Złotoskalista, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) 1976 |
|
|
|
|
|
Stanisław Andrzej Descours ze Strzałkowa, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 2012 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olga Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1980 |
|
Philippe Ernest Bonawentura Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1995 |
|
Teodor Krzysztof Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 2004-2004 |
|
Kamil Lipiński z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1988 |
|
Natalia Lipińska z Lipin h. Gozdawa, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1992 |
|
|
|
|
|
N. N., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) |
|
Anna Suchocka, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1995 |
|
Kajetan Suchocki, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1997 |
|
Ignacy Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2005 |
|
Zofia Chrzanowska z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuzanna Zofia Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 2001 |
|
Jan Stanisław Herniczek h. Kotwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 2003 |
|
Ada N., (linia: Antoni Karski 9.503.397) 2008 |
|
|
|
Filip Maria Kelauridze, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2007 |
|
|
|
|
|
Elżbieta Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2006 |
|
Maciej Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2008 |
|
Michał Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 2014 |
|
|
|
|
&2016 Luigi Mattirolo 2016 |
|
&ca 2010 Tomasz Przewłocki ?1980 |
|
&ca 2010 Bartosz Kołomański ?1980 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|