Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Teresa Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1820-1879
&1830 Jacek Ferdynand Jan Kossowski h. Jelita 1797-1845 ... &1857 Jan Zglinicki h. Prus (II) 1824-1909
|   |



 


|   |   |   |
Maria Kossowska h. Jelita, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1839-1909   Jadwiga Kossowska h. Jelita, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1840   Władysława Zglinicka h. Prus (II), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1858-1938   Antonina Zglinicka h. Prus (II), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1859-1943
&1860 Michał Leszczyński h. Awdaniec, (linia: Franciszek Żeleński lu.29078) 1837-1904   &1860 Mieczysław Marcin Łabęcki z Łabędzi h. Korab, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1845-1902   &1880 Tadeusz Wojciech Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa 1856-1936   &1880 Stanisław Maciej Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa 1858-1933
|   |   |   |









 




 














 




|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Stanisław Leszczyński h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1862-1925   Michalina Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1865-1927   Marcin Jan Leszczyński h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1865-1938   Marian Leszczyński h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1868-1920   Jadwiga Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1871   Teresa Łabęcka z Łabędzi h. Korab, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1867-1900   Maria Łabęcka z Łabędzi h. Korab, głowa w spisie ludn. Krakowa 1869   Karol Łabęcki z Łabędzi h. Korab, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870   Seweryn Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1881-1935   Konstancja Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1882-1937   Emilia Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1979   Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1889-1975   Jadwiga Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891-1964   Olga Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1938   Maciej Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1990   Wojciech Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1941   Teresa Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1945   Anna Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1954   Stanisław Antoni Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1893-1957
&1896 Wanda Eustachia Szczepanowska h. Prus (Turzyma), (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1869-1930   &1880 Lucjan Emilian Proszkowski z Proszek h. Łada 1840-1918   &1890 Jadwiga Muszyńska 1860-1936   &1910 Honorata Szczepanowska h. Prus (Turzyma), (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1877-1964       &1887 Feliks Aleksander Jan Jasieński h. Dołęga, bohater PSB 1861-1929               &1905 Kazimierz Łubieński 1879-1942   &1910 Stefan Wodziński 1875-1920   &1910 Wincenty Chmyzowski, (linia: Jacek Jezierski 9.50.575) 1876-1952   &1910 Olgierd Jakub Zan 1887-1945   &1920 Włodzimierz Plebański h. Junosza 1890-1932   &1930 Irena Żukotyńska h. Sas 1905-2006   &1930 Krystyna Zawadzka h. Rogala 1907-1996       &1913 Władysław Milowicz h. Mikuliński, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1880-1956   &1920 Irena Maria Lewandowska h. Prawdzic 1902-1992
|   |   |   |       |                   |   |       |   |   |       |   |



 




 




 


      |                   |  


     


 


 


     


 


|   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |                   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |
Maria Antonina Bronisława Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1896-1981   Lucyna Józefa Balbina Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1901   Franciszek Proszkowski z Proszek h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1881-1930   Stanisława Proszkowska z Proszek h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1883-1953   Tadeusz Seweryn Proszkowski z Proszek h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1885-1956   Maria Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1893-1984   Zdzisław Stanisław Leszczyński h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1893-1940   Marta Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1908-1980   Irena Emilia Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1911-2002   Michalina Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1912-1995       Henryk Jasieński h. Dołęga, głowa w spisie ludn. Krakowa 1888-1967                   Anna Wodzińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1918-2015   Tomasz Chmyzowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1913-1939   Roman Chmyzowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-2006       Barbara «Ola» Plebańska h. Junosza, uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1944   Janina «Jola» Plebańska h. Junosza, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1944   Wojciech Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1933   Joanna Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1936   Jan Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1938   Jerzy Wojciech Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, korespondent M.J.M. 1941-       Karol Milowicz h. Mikuliński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1914-1945   Jan Marian Milowicz h. Mikuliński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1925-2009   Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1926   Maciej Kazimierz Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1932-1994
&1927 Ludwik Juliusz «Szary» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba, uczestnik Powstania Warszawskiego 1897-1970           &1900 Tadeusz Przyłęcki h. Śreniawa 1871-1943   &1916 Zofia Dąmbska z Dąbia h. Godziemba 1890   &1927 Bronisław Kobyliński, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1886-1953   &1920 Anna Szułdrzyńska z Prusinowa 1899   &1920 Janusz Michalski 1900 ... &1930 Roman Walewski 1906-2000       &1930 Jerzy Prądzyński h. Grzymała 1904-1999       &1910 Halina Magdalena Zdzitowiecka, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1892-1966                   &1940 Stanisław Gutowski 1912-1996   &1930 Zofia Kaniewska 1920   &1940 N. N. 1916               &1950 Zofia Ziębicka 1940- ... &1960 Zofia Kobyłecka 1930   &1960 Oskar Tomasz Wilski h. Półkozic 1934-2014   &1960 Jolanta Zaremba 1940-2011   &1960 Jolanta Sankowska 1943-           &1950 Barbara Kottik 1927-1987   &1950 Wacław Grodzicki z Grodziska h. Łada, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1926-1990   &1950 Józefa Carossi h. wł., (linia: Dominik Szymanowski psb.34210.1) 1924-1979
|           |   |   |   |       |       |                           |       |                   |   |   |   |           |   |   |



         




 


 


  |       |       |                          


      |                  




 




 


  |           |  




 




|   |           |   |   |   |   |   |   |   |       |       |                           |   |       |                   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |
Wanda Józefa Maria Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1930-1947   Anna Karolina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, korespondent M.J.M. 1934-2013           Maria Przyłęcka h. Śreniawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1902-1974   Wanda Przyłęcka h. Śreniawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1904-1994   Zofia Przyłęcka h. Śreniawa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1906-1980   Michał Proszkowski z Proszek h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-1976   Maria «Lila» Proszkowska z Proszek h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1918-1991   Teresa Kobylińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1928   Danuta Maria Helena Kobylińska, bohater Wiki 1931   Anna Leszczyńska h. Awdaniec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1930       Stanisław Walewski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1930       Barbara Prądzyńska h. Grzymała, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937                           Joanna Gutowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1942-   Tomasz Gutowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1949-       Adela Chmyzowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-                   Tadeusz Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1961-   Andrzej Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1962-   Kinga Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Michał Wilski h. Półkozic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Hubert Wilski h. Półkozic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1965-   Wacław Wilski h. Półkozic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1969-   Anna Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1969-   Jan Jacek Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1974-   Wojciech Władysław Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1969-           Michał Jerzy Milowicz h. Mikuliński, korespondent M.J.M. 1956-   Barbara Teresa Grodzicka z Grodziska h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-   Danuta Zofia Grodzicka z Grodziska h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1954-   Krzysztof Zygmunt Grodzicki z Grodziska h. Łada, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1955-   Adam Antoni Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1958-   Maria Joanna Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, korespondent M.J.M. 1960-   Anna Beata Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1965-
                &1920 Włodzimierz Chądzyński h. Ciołek, (linia: Grzegorz Kaczanowski 9.201.1) 1891-1958       &1930 Adam Antoszewski h. Poraj 1899-1973   &1940 Anna Kisielewska 1925   &1943 Michał Antoni Krasicki 1910-1987   &1950 Jan Oruba 1920   &1950 Czesław Walas 1920-1975 ... &1950 Edmund «Wajda» Szymaszkiewicz 1915-2010   &1940 N. Dzieżbicki 1920               &1960 Józef Kazimierz Szaszkiewicz h. wł., (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1930                           &1960 Andrzej Ludwik Tynel 1937   &1980 Maria Żbikowska 1951-                               &1990 Urszula Witek 1959-   &1990 Mirosław Organiściak 1967-       &1990 N. N. 1980- ... &1990 Katarzyna Zalewska h. Jelita 1973-   &1990 N. N. 1980-   &2000 Wiesław Wiktorowicz 1970-   &2000 Anna Chwalińska 1976-   &2000 Karolina Szostak 1974-           &1980 Elżbieta Bożena Boniecka, korespondent M.J.M. 1956-   &1980 Jan Tadeusz Baum, (linia: Roman Rogowski 2.328.96) 1955-   &1970 Janusz Stanislaw Kozak 1953-   &1980 Alina Elżbieta Romaniuk 1955-   &1980 Renata Bilska 1964-   &1983 Józef Henryk Gwiazdowski, korespondent M.J.M. 1960-   &1980 Stefan Śliwiński 1960-
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 17.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.236.216.93