Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Urszula hr. Mikorska h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1770-1829
&1790 Józef Łempicki z Łempic h. Junosza, bohater PSB 1745-1829
|









|   |   |   |   |
Ludwik Anastazy Stanisław Łempicki z Łempic h. Junosza, kasztelan [cen] Królestwo Polskie 1791-1871   Klementyna Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1796   Alojza Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1800   Henryk Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg warszawski Tow. Rolniczego 1800   Ignacy Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg lipnoski Tow. Rolniczego 1801-1876
&1810 Konstancja Sołtyk h. wł., ma nekrolog w Kur. Warsz. 1794-1836 ... &1810 Helena Sołtyk h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1831-1908 ... &1840 Zofia Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź, (linia: Paweł Popiel 11.1.1349) 1810-1882           &1842 Norberta Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1820-1844 ... &1850 Helena Lewocka h. Jelita 1820-1907   &1846 Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, (linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954) 1816-1891
|       |               |   |























     








             


 




|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |               |   |   |   |   |
Jadwiga Ludwika Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1818-1900   Karol Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg płocki Tow. Rolniczego 1818   Konstancja Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Cecylia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Maria Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Zofia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Anna Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1820   Stanisław Łempicki z Łempic h. Junosza, okręg staszowski Tow. Rolniczego 1820   Józefa Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1822-1895   Adelajda Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1825-1915   Aniela Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1832-1833   Adam Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1836-1894       Urszula Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1843-1930   Augusta Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1848-1907   Ludwik Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1850   Juliusz Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1850   Kazimiera Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1853-1915               Tadeusz Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1851-1852   Marian Tadeusz Teofil Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1851   Maria Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1848-1930   Józef Łempicki z Łempic h. Junosza, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1850   Władysław Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1854-1933
&1836 Hipolit Jakub Augustyn hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, urzędnik Królestwa Polskiego 1808-1864   &1853 Maria Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1824-1898   &1850 Gabriel Rostworowski h. Nałęcz (II), okręg staszowski Tow. Rolniczego 1828-1907                   &1850 Katarzyna hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1830-1907   &1842 Kajetan Piotr Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1817-1880   &1843 Tomasz Wentworth hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, urzędnik Królestwa Polskiego 1821-1901       &1876 Maria Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1848-1920       &1870 Kazimierz Tomasz Edward Kiciński z Kicina h. Rogala, okręg czerski Tow. Rolniczego 1838-1875   &1869 Zdzisław Marchwicki h. Ostoja, bohater PSB 1841-1912   &1880 Karolina Hagen 1860       &1870 Zygmunt Joachim Fudakowski h. Dołęga, bohater PSB 1830-1895                       &1868 Wojciech Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1840-1891       &1886 Aleksandra Katarzyna Stanisława hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1863-1938
|   |   |                       |   |       |       |   |           |                       |        

















 






 










                     
















 






















     






     




 






         










                     




















       
|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |        
Zdzisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1837-1900   Helena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840   Jan Kanty hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1840-1901   Józefa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1899   Teresa hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1840-1944   Konstancja Józefa Adela hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1842-1910   Włodzimierz Ko hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1844-1912   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1848   Amelia hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1855-1936   Marta Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1855   Monika Maria Franciszka Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1857   Małgorzata Magdalena Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1859-1861   Marcjan Franciszek Józef Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1863-1901   Maria Józefa Konstancja Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1854-1887   Eliza Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1856-1943   Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1858-1936   Stanisław Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1860-1937   Bogumiła Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1862-1916   Stefan Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1864-1918                       Konstancja Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1842-1917   Julia Jadwiga Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1843-1910   Zofia Jadwiga Konstancja Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1847-1915   Stanisław Stefan Kostka Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1850-1908   Kazimierz Franciszek Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1852-1925   Maria Teresa Dzierzykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1854-1925   Tadeusz Marceli Dionizy Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1856-1934   Zdzisław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1859-1928   Teresa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1864-1865   Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1844-1925   Bernard hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1846-1933   Zofia Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1848-1907   Rogier Roger hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1849-1930   Maria Róża hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1850-1850   Zygmunt hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, kanonik [kal] Gniezno 1852-1929   Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1854-1910   Michał Paweł hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1855-1912   Irena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, głowa w spisie ludn. Krakowa 1857-1935   Celina Celestyna hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1859-1935   Teresa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860-1939   Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, oficer wojsko austriackie 1862-1931       Julia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880-1968   Konstanty Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880   Róża Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1881-1957   Dominik Łempicki z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1883-1939       Adam Leon Kiciński z Kicina h. Rogala, bohater PSB 1872-1959   Maria Zofia Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1873-1874   Anna Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1874-1946   Zdzisław Maciej Edward Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1934   Jan Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880   Stanisław Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880   Maria Marchwicka h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880           Zofia Maria Ludwika Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1873-1956   Katarzyna Julia Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1947   Jerzy Ignacy Florian Fudakowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1880-1957   Maria Franciszka Kazimiera Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1881   Konstancja Maria Tekla Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1886-1933   Ludwika Maria Paulina Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1889-1952                       Teresa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1871-1908   Zygmunt Wojciech Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1874-1954   Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1875-1941   Karol Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), dr med. Uniwersytetu Jagiellońskiego 1877-1960   Irena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1878-1918   Anna Małgorzata Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1880-1943   Antonina Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1881-1939   Maria Józef Władysław Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1885-1940   Józef Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1885-1940   Ignacy Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1889-1988   Zbigniew Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1891-1967        
&1883 Stanisława Maria Burczak-Abramowicz h. Lubicz, (linia: Jan Chojecki 3.100.74) 1840   &1856 Karol Placyd Franciszek Tański h. Nałęcz, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1823-1892   &1871 Ewelina Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) 1851-1922   &1870 Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa 1837-1879 ... &1880 Stefan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Andrzej Rostworowski 11.1.1142) 1856-1889   &1880 Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1858-1888   &1862 Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa 1825-1883   &1868 Felicja Drużbacka h. Gierszt, (linia: Roch Kossowski 11.449.141) 1849-1874 ... &1877 Jadwiga Rostworowska h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1858-1936       &1881 Ludwik Władysława Tadeusz hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1848-1926   &1879 Władysław Łabęcki h. Łabędziogrot 1845-1898               &1860 Stanisław Czerniewicz h. Lubicz 1851   &1870 Józef Jeżów 1850   &1877 Włodzimierz Ko hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1844-1912   &1890 Adela Czajewska 1860   &1880 Stefan Fox-Potocki h. Lubicz 1840   &1880 Paulina Wolska 1870                               &1869 Ludwik Kazimierz Alojzy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1844-1909   &1889 Teresa Aniela Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1870-1933   &1882 Helena Maria Karolina Wężyk-Rudzka z Wielkiej Rudy h. Wąż, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1847-1884 ... &1900 Maria Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1871-1961   &1882 Stefan Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1853-1889   &1886 Maria Jadwiga Iżycka h. Bończa 1866-1938           &1870 Zofia Eysmont h. Korab, (linia: Aleksander Ejsmont 5.600.122) 1848-1926           &1877 Aleksandra hr. Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź, (linia: Ludwik Wilga dw.16134) 1849-1892 ... &1894 Maria Hołowińska h. wł. 1846-1916           &1883 Helena Konstancja Izabela Gorayska z Goraja h. Korczak, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860-1927   &1886 Władysława Wierzbicka 1865-1912           &1886 Henryk Franciszek Salezy Cichowski z Cichowa h. Wąż, bohater PSB 1851-1910   &1890 Pelagia Doria-Dernałowicz h. Lubicz, (linia: Florian Cieszkowski 3.417.122) 1869-1938       &1890 Konstanty Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1915       &1906 Ludwik Ignacy Michał Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, głowa w spisie ludn. Krakowa 1877-1935   &1920 N. N. 1890-1944       &1917 Józefa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1979           &1900 Zofia Kuksz 1890 ... &1902 Marta Franciszka Ludwika Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1882-1915           &1890 N. Konarzewski 1870               &1906 Stanisław Czerniewicz h. Lubicz 1851   &1910 Janina Waydel 1888-1915 ... &1918 Leonida Krajewska h. Jasieńczyk 1890       &1910 Jan Szczęsny Ołdakowski h. Gozdawa 1883-1965                               &1890 N. Modrakowska 1880 ... &1890 Liliana Whyatt 1880   &1900 Zygmunt Ursyn Hormizdes Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1871-1937   &1923 Rozalia Żelglikowska 1889-1972       &1901 Eustachy Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1875-1936   &1904 Szymon Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1876-1940       ? ?   &1913 Helena Kruk 1880   &1919 Anna Szlagowska h. Nałęcz 1891-1980        
    |   |   |   |   |   |   |   |       |   |               |       |   |   |                                   |   |   |   |       |                                       |   |           |   |       |       |   |       |               |                               |   |       |                                           |       |           |   |   |        
   










 


 






  |  


 






 




  |      






 








             


      |   |  




                                 












 








  |  




     










                                     










 






         












 


     










     






 


     








             






                             


 


      |                                           |      










          |  






 










       
    |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |       |   |   |   |   |                                   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |                                       |   |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |   |   |               |   |   |   |                               |   |   |   |       |                                           |       |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |        
    Kazimierz Ludwik Hipolit Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1857   Zofia Justyna Kazimiera Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1858   Tadeusz Gorgoniusz Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1860   Irena Jadwiga Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Adam Tański h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1866   Marianna Tańska h. Nałęcz, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1871   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1872   Artur hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1931   Stanisław Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1870   Konstanty Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1872-1915   Maria Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874   Jan Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1875-1905   Roman Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885-1954   Maria Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1935   Stanisław Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1888-1944   Idalia Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Stanisław hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1865-1939   August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1928   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1923   Zdzisław Feliks hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1935   Maria hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, bohater Wiki 1871-1950   Stanisław hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1938   Felicja hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1888-1949       Alfred Józef hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1883-1971   Ludwik Hieronim Stanisław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1886-1966   Zygmunt hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1888-1954   Maria Helena hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa, bohater PSB 1893-1972   Maria Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880   Teofila Elżbieta Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880-1881   Marta Franciszka Ludwika Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1882-1915   Anna Łabęcka h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1883-1944   Hieronim Łabęcki h. Łabędziogrot, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1892-1915               Anna Czerniewicz h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1870   Maria Józefa Czerniewicz h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1880       Felicja hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1888-1949   Józef Rostworowski h. Nałęcz (II), (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1893-1920   Wanda Fox-Potocka h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890   Janina Fox-Potocka h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890   Jarema Fox-Potocki h. Lubicz, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1890                                   Zygmunt Stefan Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1870-1934   Edward Cezar Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1871-1958   Konstanty hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1873-1927   Ewa hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1874   Józef Augustyn Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1874-1944   Henryk Marian Ludwik hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1876-1913   Ludwik hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1880-1880   Tekla Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890-1941   Kajetan Józef Wojciech Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1892-1973   Tadeusz Leon Jan Chrzciciel Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), poseł na Sejm II RP 1893-1974   Józefa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1979   Jan Kanty Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900-1976   Kazimierz Marian Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1884-1944   Helena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1902-1952   Krzysztof Maria Dzierżykraj-Morawski-Chłapowski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1903-1981   Zofia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1904-2010       Stanisław Maria Kajetan Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1946   Konstancja Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1888-1943   Edward Marian Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater PSB 1892-1962   Jadwiga Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1892-1959   Zofia Maria Józefa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1895-1971   Adam Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), głowa w spisie ludn. Krakowa 1897-1940                                       Henryk hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1884-1981   Maria Angela hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1885-1976   Elżbieta hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1887-1973   Adam hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1918   Bernard hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1894-1941   Róża hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, kanoniczka [maz] Warszawa 1897-1984   Konstanty Bolesław Piotr hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1920   Helena Maria Aniela hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1973   Irena hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1957   Michał Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian, bohater PSB 1896-1967           Kazimierz Cichowski z Cichowa h. Wąż, członek KC KPP 1887-1937   Zofia Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1889-1983   Irena Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890-1958   Henryk Andrzej Cichowski z Cichowa h. Wąż, bohater PSB 1892-1936   Zygmunt Gustaw Cichowski z Cichowa h. Wąż, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1895-1966   Maria Teresa Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1900   Barbara Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900-1970   Pelagia Adela Józefa hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1963   Magdalena Maria hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian, kanoniczka [maz] Warszawa 1901-1980       Józef Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900-1920   Hanna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1900   Jadwiga Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1902-1997   Ksawery Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1903   Andrzej Jagniński z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1904-1987   Krystyna Jagnińska z Jagnina h. Tarnawa, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1912-1995       Adam Zygmunt Antoni Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1908-1986   Jan Zygmunt Maria Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1909-1985   Zofia Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1911   Stanisław Zygmunt Kokoszka-Michałowski z Michałowa h. Jasieńczyk, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1916   Aleksander Łempicki z Łempic h. Junosza, bohater Wiki 1922-2007   Dorota «Dorota» Łempicka z Łempic h. Junosza, uczestnik Powstania Warszawskiego 1926-1944       Kazimierz Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1918-1990   Teresa Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1920-1998   Anna Kicińska z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1999   Jan Kiciński z Kicina h. Rogala, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1922-1983   Stanisław «Turek» Kiciński z Kicina h. Rogala, uczestnik Powstania Warszawskiego 1924-1984               Zdzisław Franciszek Salezy Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1904-1989   Helena Maria Zdzisława Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1908-1990   Marcin Antoni Zdzisław Marchwicki h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1912   Sabina Maria Marchwicka h. Ostoja, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1914-2001                               Renata Maria Fudakowska h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1911-1996   Zygmunt Fudakowski h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1915-2000   Tomasz Ignacy Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1920-2011   Jerzy Kazimierz Fudakowski-Ford h. Dołęga, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1922-2010       Barbara Maria Marcelina Ołdakowska h. Gozdawa, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1912                                           Maciej Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1924-1945       Krystyna Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910-1963   Pia Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910   Maria Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910   Konstanty Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910   Jan Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1910-1974   Anna Maria Ignacja Chościak-Popiel z Turny h. Sulima, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1915-1995           Anna Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1930   Zofia Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1913-1950   Irena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1915-1921   Jan Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1917-1917   Barbara Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1921   Dominik Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), bohater Wiki 1921-2016   Teresa Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1923-2012   Józef Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1924-1949   Wojciech Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1927-1995   Rozalia Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1929   Irena Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz), (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1933        
                    &1897 Maria Borkiewicz h. Napiwoń, (linia: August Iliński 11.1.1147) 1873       &1899 Leonard Antoni Mieroszowski h. Ślepowron, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1865   &1914 Wanda Beer 1891-1927       &1890 Julia Łempicka z Łempic h. Junosza, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1880-1968   &1892 Stanisław Gajewski z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1862       &1913 Teresa Przewłocka h. Przestrzał, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1892-1967   &1912 Jan Dunin-Brzeziński h. Łabędź, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883   &1918 Zofia «Zula» Mycielska z Mycielina h. Dołęga, (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1895-1971   &1885 Stanisław Pilecki h. Leliwa, (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1850   &1893 Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1871-1955   &1895 Maria Zaleska h. Lubicz 1876-1962   &1901 Adam Bonawentura Romiszowski h. Jelita, (linia: Ignacy Dembiński 4.325.452) 1872-1962   &1896 Maria Skarzyńska h. Bończa, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1874-1896 ... &1902 Emilia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1874-1944   &1893 Henryk Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870   &1900 Irma Irmgarda Thilenius h. wł. 1879-1958   &1920 Artur Łazarski 1897-1983       &1920 Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1895-1947   &1918 Janina Maria Żółtowska h. Ogończyk, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1895-1965   &1917 Zofia Starowieyska h. Biberstein, bohater PSB 1891-1966   &1923 Franciszek Henryk Marian Górski z Falęcina h. Bożawola, aresztowany w Sonderaktion Krakau 1897-1989   &1908 Piotr Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa, (linia: Tomasz Pruszak psb.24396.6) 1879-1949       &1902 Zdzisław Maciej Edward Marchwicki h. Ostoja, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1875-1934                       &1899 Jan Sadowski 1870   &1906 Ludwik Bobbe h. Wieniawa 1866       &1920 Artur Łazarski 1897-1983                                                   &1899 Anna Brzozowska z Brzozowa h. Belina, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1880-1964   &1900 Janina hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1877-1928           &1898 Elżbieta Maria Barbara hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1874-1939           &1911 Edward Bronisław Marian Potworowski z Sienna h. Dębno, bohater PSB 1885-1939   &1915 Maria Barbara Stanisława Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1893-1971   &1922 Julia Maria Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1894-1982   &1917 Adam Leon Kiciński z Kicina h. Rogala, bohater PSB 1872-1959   &1924 Anna Maria Małgorzata Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1898-1942 ... &1943 Barbara Moes, (linia: Feliks Turski lu.9455) 1905-1967   &1911 Irena Mańkowska h. Zaremba, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1889-1935       &1938 Anna Wańkowicz h. Lis (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1918-1996           &1920 Olga Cecylia Dunin ze Skrzynna h. Łabędź 1893-1959   &1927 Stanisław Grabkowski z Grabek h. Jastrzębiec, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1879-1974   &1924 Zofia Maria Antonina Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1970   &1933 Wojciech Umiastowski von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III), (linia: Józef Puzyna sw.1463) 1900-1945   &1924 Leon Sylwan Bocheński h. Rawicz (odm.), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1878-1950   &1922 Maria Anna Moes, (linia: Feliks Turski lu.9455) 1896-1976                                       &1926 Zofia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1891-1956               &1920 Konstancja Daszkiewicz z Wojczyzny (pow. grodzieński) h. Korybut, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1891-1947               &1910 Tadeusz Jawłowski 1890-1922   &1924 Helena hr. Krasicka z Siecina h. Rogala, (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) 1901-1992           &1910 Janina Podgórska 1890-1953 ... &1925 Wiktoria Lisowska 1895-1974 ... &1936 Felicja Apisdorf 1907-1993   &1900 Stefan Kotarski 1879-1960   &1911 Jan Mieczysław Sczaniecki h. Ossoria, bohater PSB 1873-1952       &1920 Irena Kamieńska 1897-1962       &1922 Ignacy Żylicz h. Lubicz 1895-1968   &1910 Zbigniew Morawski h. Korab 1909-1992 ... &1922 Gustaw Bławdziewicz h. Pomian, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1881-1945                   &1930 Wojciech Unrug h. wł., (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1899-1984       &1930 Anna Maria Antonina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1912-1983           &1939 Elżbieta Maria Żółtowska z Nekli h. Ogończyk, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1908-1980   &1930 Wanda N. 1917-1983       &1930 Wanda Romaszkan-Bogdanowicz h. wł. 1914-1961 ... &1962 Mary Edith Vernell 1926               &1940 Wanda Szuwalska 1930   &1947 Zygmunt Konrad Nowakowski, poseł na Sejm PRL 1912-1993   &1950 Eugeniusz Romiszewski h. Jelita 1910-1983   Janina Gaura 1930   &1967 Zofia Adamowicz 1939-               &1920 Edith Darke 1910 ... &1920 Maria Kidler 1910 ... &1930 Halina Bobrowska 1909-1997   &1920 Bogdan Szmejko 1900-1974 ... &1920 Grzegorz Kowerski 1900   &1940 Isobel N. 1920   &1930 Wacław Jan Komierowski z Komierowa h. Pomian 1910-1989                               &1934 Stanisław Sobański h. Junosza 1907-1965   &1930 Ann Bohlen 1911-2002 ... &1942 Sheelagh Fyfe-Jamieson 1920-2001   &1940 Renee Gloria Gretzke 1923-2015   &1940 Barbara Walton Mott 1923-2015 ... &1950 Nancy Shannon 1935       &1930 Jan Nepomucen Psarski h. Jastrzębiec, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1911-1959                                                       &1930 N. N. 1900   &1930 N. N. 1900   &1936 Krystyna Maria Sinko, bohater PSB 1908-1979   &1930 Janina Zachorowska 1912-2008   &1938 Augustyn Szpor 1910-1972               &1940 N. Harrison 1910           &1948 Robert George Deana 1920   &1940 Paola Banchini 1930 ... &1950 Anna Fangor 1921-2007   &1946 Dezydery Józef bar. (primog.) Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1913-1997       &1949 Danuta Majkut 1929       &1959 Jean Lajarrige 1922-1986        
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.239.160.113