Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Władysław Jasieński h. Dołęga, okręg opatowski Tow. Rolniczego 1821-1880
&1840 Lucyna Tekla Baczyńska ze Śmiłowa h. Sas, (linia: Józef Wiercieński kw.91.33) 1821-1890
|











|   |   |   |   |   |
Augustyn Mieczysław Jasieński z Bokszyc h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1846-1913   Mieczysław Augustyn Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1846-1913   Józef Witalis Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1849-1924   Emilia Maria Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1850-1929   Michał Hieronim Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1850-1886   Jan Nepomucen Szczepan Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1854-1932
    &1880 Wanda Aniela Rudzka h. Prawdzic 1857-1947   &1871 Natalia Rembielińska h. Lubicz 1852-1884 ... &1880 Aleksandra Maria Ludwika Świeżyńska h. Korczak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1865-1933   &1870 Wacław Zarzycki h. Ślepowron 1840   &1885 Gabriela Paulina Ślubicz-Załęska h. Prus (III) 1865-1928   &1880 Wanda Eleonora Zdziarska h. Gozdawa 1860-1919
    |   |   |   |       |
   






 










 






  |      




    |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |
    Emilia Lucyna Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1883-1970   Zofia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1885-1886   Natalia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1973   Maria Gabriela Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1958   Władysław Jasieński h. Dołęga, bohater PSB 1872-1922   Ksawery Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880   Stanisław Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1912   Ludwik Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1939   Maria Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1881-1898   Róża Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1882-1965   Helena Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1887-1958   Emilia Wanda Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1968   Zofia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1892-1947   Anna Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1977   Mieczysław Zarzycki h. Ślepowron, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1871-1908       Władysław Józef Ignacy Jasieński h. Dołęga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1883-1950   Michał Karol Henryk Jasieński h. Dołęga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1886-1953   Henryk Mieczysław Aleksander Jasieński h. Dołęga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1893-1979
    &1918 Zdzisław Feliks bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1884-1945       &1910 Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1866-1932   &1910 Henryk Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1884-1955   &1901 Maria Magdalena Ernestyna Pasquier 1870   &1900 Helena Jarzębska 1890       &1900 Stanisława Rakowska 1880   &1890 Kazimierz Świeżyński h. Korczak, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1870-1959   &1909 Stefan Marczewski h. Prawdzic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870   &1912 Henryk Adolf Wójcicki h. Brochwicz, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1880   &1910 Kazimierz Konarski h. Gryf 1890       &1917 Michał Skotnicki h. Bogoria, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1891-1941   &1897 Irena Godlewska z Godlewa h. Gozdawa, (linia: Karol Głębocki 6.275.165) 1874       &1914 Wanda Stefania Dal-Trozzo 1894   &1910 Zofia Emilia Helena Herniczek z Bronowic (pow. kozienicki) h. Kotwicz 1886-1966   &1920 Maria Wojna-Ośniałowska h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1901-1959
    |       |   |               |   |       |   |       |           |   |   |
   




      |  


              |   |      






 


     




         


 




 






    |   |   |       |   |   |               |   |       |   |   |   |   |   |       |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |
    Tytus bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1945   Mieczysław bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, bohater PSB 1921-1944   Zofia bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1922-2001       Zygmunt Cyprian Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-2008   Irena Maria Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1912-2000   Zofia Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1915-1999               Natalia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1905-1944   Władysław Świeżyński h. Korczak, bohater Listy Katyńskiej 1898-1940       Maria Wójcicka h. Brochwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1913-1936   Andrzej Wójcicki h. Brochwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-1993   Barbara Wójcicka h. Brochwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920-2003   Kazimierz Wójcicki h. Brochwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1921-1953   Jerzy «Konar» Konarski h. Gryf, uczestnik Powstania Warszawskiego 1920-1999   Stanisław Szymon «Zaremba» Konarski h. Gryf, uczestnik Powstania Warszawskiego 1923-2007       Anna Wanda Skotnicka h. Bogoria, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1917-1997   Jan «Jankowski» Skotnicki h. Bogoria, uczestnik Powstania Warszawskiego 1920-1944   Maria Aleksandra Skotnicka h. Bogoria, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1925           Władysław Marian Cyriak Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1921   Anna Maria Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1923   Włodzimierz Marian Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1915-1993   Zdzisław Teodor Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1945   Andrzej Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1922-1943   Antonina Maria Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1923   Gustaw Michał Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1924-1953   Ksawery Jan Jasieński h. Dołęga, bohater Wiki 1931   Teresa Maria Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935-1999
    &1939 Jadwiga Fabrycy h. Pelikan 1916-1951       &1943 Bogdan Edward Maria hr. Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1913-1975       &1950 Matylda Kilda Grieger 1926       &1930 Wilhelm Jan Orsetti z Byszewa h. Złotokos, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1898-1960                   &1921 Maria Białecka h. Jelita 1900           &1940 Julita Piotrowska 1920-1985   &1930 N. Soos 1910   &1940 Maria Prawocheńska 1930   &1949 Krystyna Marta Suffczyńska na Suffczynie h. Szeliga 1924   &1949 Barbara Julia Orzelska 1926       &1940 Józef Bohdanowicz 1906-1994       &1940 Jan Duliński 1919-2002           &1950 Anna Chmielińska 1920   &1940 Jan Nowakowski 1910   &1950 Stefania Maria hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1917-1979           &1940 Władysław Tomaszewski, plany PSB 1912-1994       &1950 Katarzyna Zachwatowicz, korespondent M.J.M. 1932 ... &1960 Magda Polak 1947-    
    |       |       |       |                               |   |       |   |       |       |           |   |   |           |       |   |    
   




     




     




     




                              |   |      




  |       |      


         


 


 




         


     


 


   
    |   |   |       |   |   |       |   |   |       |   |   |                               |   |       |   |   |   |       |       |   |           |   |   |   |   |   |   |           |   |       |   |   |   |    
    Dorota bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-   Małgorzata Kazimiera bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, członek SPSW 1941-   Eustachy Tomasz bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1942-       Stanisław Mieczysław hr. Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1944-2001   Andrzej Hubert hr. Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1946-   Piotr Marian hr. Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1951-       Teresa Anna Baczyńska h. Sas, korespondent M.J.M. 1950-   Krystyna Marta Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-   Andrzej Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-       Wilhelm Mieczysław Orsetti z Byszewa h. Złotokos, korespondent M.J.M. 1939-   Monika Maria Orsetti z Byszewa h. Złotokos, korespondent M.J.M. 1940-   Teresa Rena Orsetti z Byszewa h. Złotokos, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1946-                               Krzysztof Wójcicki h. Brochwicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1946-   Joanna Soos, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1940-       Piotr Henryk Konarski h. Gryf, korespondent M.J.M. 1952-   Jan Michał Konarski h. Gryf, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Zofia Marta Konarska h. Gryf, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Jacek Kazimierz Konarski h. Gryf, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1952-       Barbara Bohdanowicz, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1942-1982       Jerzy Duliński, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1949-   Irena Dulińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1952-           Maria Wanda Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-   Piotr Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1954-   Andrzej Nowakowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-   Zbigniew Nowakowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-   Elżbieta Zofia Elizabeth Jasieńska h. Dołęga, korespondent M.J.M. 1951-   Jean Zdzisław François Jasieński h. Dołęga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Andre Dominique Marie Jasieński h. Dołęga, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1954-           Janusz Olgierd Tomaszewski, korespondent M.J.M. 1947-   Krzysztof Tomaszewski, korespondent M.J.M. 1954-       Michał Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1958-   Aleksandra Ludwika Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1964-   Filip Jan Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1969-   Jakub Jan Jasieński h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1982-    
    &1964 Roman Morawiecki 1941-   &1965 Jerzy Łankiewicz, bohater Wiki 1942-   &1970 Maria Rożnowska 1941-       ? ? ... &1960 Anna Maria Gaj 1949-   &1970 Zdzisława Felicja Frąckowiak 1935   &1978 Grażyna Anna Kostrzyńska, korespondent M.J.M. 1954-       &1970 Christopher Chirstopher Michael Jenkins 1947-   &1981 Mieczysław Stanisław Zieliński 1954-   &1980 Edyta Lidia Żytnicka 1958-           &1960 Tadeusz Skwarczyński 1941-   &1970 Andrzej Kowalczyk 1945-                               &1970 Maria Voise 1954-   &1960 N. Gregoraszczuk 1940-       &1970 Maria Janina Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1952-           &1977 Krystyna Maria Wilk-Wilczyńska 1950-       &1964 Jerzy Struciński 1935-2012       &1980 Iwona Elżbieta Niżnik, korespondent M.J.M. 1957-                   &1980 Barbara Wędzińska 1954-           &1980 Jean Paul Houyet 1949-   &1979 Monique Marie Alodie Comart 1954-   &1978 Françoise Emilie Marie Bradfer 1955-           &1978 Anna Gerke 1954- ... &1986 Anna Stebelska 1956-   &1980 Iwona Maria Grabowska 1957-       &1980 Grażyna Czyżewska 1958-   &1990 N. Jasieński 1970-            
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 18.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 3.227.2.109